Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14391440144114421443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dequ01

quote:

Orijinalden alıntı: Gadabout

quote:

Orijinalden alıntı: nod35

quote:

Orijinalden alıntı: hamıgo

quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

Orijinalden alıntı: nod35

arkadaslar son teknosa kampanyasından s4 aldım bugun elime gecti fakat suan telefonu salladıgımda kamera bolgesınden ses gelıyor.sanırım normal değil bu,ne yapmam gerekiyor iade değişim acısından,bu sorunu yasayan arkadasımız oldumu ne yaptı acaba,bilgilendirirse sevinirim

Herkes de durum ayni,sorun teskil etmez kanimca..

Nasıl sorun teskil etmez hocam kesinlikle sıkıntılı bende kullandım öyle bişey yoktu abimde kullanıyordu ondada yoktu. O sıkıntılı gönder servise

yarın teknosaya iade etcem

hocam kapakla alakalı olabilir mi ?? arka kapağın üst kısmına hafif bastırdığında da ses geliyor mu ve bu sesi uzaktan duyabiliyor musun yoksa kulağına dayayıp salladğında mı duyuluyor?

Yaw kardesim bisiy olmaz ne pırpırıklı adamlarsınız kamera acikken salla bakam ses gelcekmi

s3 de kamera acıkken denedım ses kesıldı
  • quote:

Temizleme yerine reset atsa daha iyi sonuç alır.

Tamam hocam söyleyim birde öyle baksın. Sonucu tekrar bildiririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    bir cok telefon kullandim en son HTC one x ve iphone 5 de dahil cogunun kamera bolgesinden ses gelir. Bu bir sorun tesgil etmez. Burada yani kamera bolgesinde zaten odaklanmayla ilgili, mercek acilma kapanma hareketleri olur yani hareketli parcalar vardir. Sorun yapmayin; rahatlayacaksaniz iphone 5 ve diger telefonlari da sallayin...
  • yaw kardeşlerim ufacık şeyler içinde kendinizi sıkıntıya sokmayın az önce benim imei numaram silindi zor düzelttim sizin yazdıgınız sorunlar sorun değil boşu boşuna kendinizi sıkıntıya sokuyorsunuz
  • Son güncelleme ile sicaktan yanan telefonum artık yanmiyor buna çok sevindim sanki sarj kendine geldi daha az gidiyor ve telefon menü geçişleri vs daha hızlandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozayvaz

bir cok telefon kullandim en son HTC one x ve iphone 5 de dahil cogunun kamera bolgesinden ses gelir. Bu bir sorun tesgil etmez. Burada yani kamera bolgesinde zaten odaklanmayla ilgili, mercek acilma kapanma hareketleri olur yani hareketli parcalar vardir. Sorun yapmayin; rahatlayacaksaniz iphone 5 ve diger telefonlari da sallayin...

hocam o zaman sallanmayan s 4 lerde var yani bu 9500 ve 9505 ayrımı gıbı bırsey degılkı hadı hepsı sallansa hıc sıkıntı degıl anlamlandıramadıgım bu sallanmayanlar sallanmıyor ıste ılgınc:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdalergul

quote:

Orijinalden alıntı: kingyy

telefonumu pc ye bağladım Kiesi açtım Cihazınız Kies aracılığıyla yazılım yüksetmesi desteklemiyor diyor ne anlama geliyor

csc kodlarında uyumsuzluk vardır büyük ihtimal. kiesten CSC kodunuz ne gözüküyor.

ACR CSC kodu deiştirmek için türkiye sümünü odin ile attım ondan MEA yı ben aslında almıştım o güncellemeyi MG9 herkeze gelince bana gelmedi Odin ile yükleme yaptım sonra tekrar MEA sürümüne geçtim bu seferde IME numaram deişmişti ondan dolayı tekrar MG9 döndüm acaba bundan sonra odin ile güncelleme yaptığımda IME numar gidermi orda şüpeliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingyy -- 1 Ağustos 2013; 4:10:11 >
  • dequ01 D kullanıcısına yanıt
    nasıl düzelttiniz? telefonunuz paralel ithalat mı türkiye mi? paralel ithalatsa csc kodunuz hangi ülke?
  • quote:

quote:

quote:

telefonumu pc ye bağladım Kiesi açtım Cihazınız Kies aracılığıyla yazılım yüksetmesi desteklemiyor diyor ne anlama geliyor

csc kodlarında uyumsuzluk vardır büyük ihtimal. kiesten CSC kodunuz ne gözüküyor.

ACR CSC kodu deiştirmek için türkiye sümünü odin ile attım ondan MEA yı ben aslında almıştım o güncellemeyi MG9 herkeze gelince bana gelmedi Odin ile yükleme yaptım sonra tekrar MEA sürümüne geçtim bu seferde IME numaram deişmişti ondan dolayı tekrar MG9 döndüm acaba bundan sonra odin ile güncelleme yaptığımda IME numar gidermi orda şüpeliyim

Önceki sürüme geri dönerseniz gidiyor malesef.

• Samsung'un haberi var mı acaba BMG9 IMEI fiyaskosundan? Problemi yaşayanların sayısı az buz değil. Anladığıma ve testlerime göre benim cihazın efs klasörü ya da nv_data denen zımbırtısı hasar görmüş bu güncellemeyle. Eğer diğer arkadaşların da öyleyse durum vahim. Es kaza cihazın başına birşey gelse servise götürsek garanti dışı da bırakırlar şimdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugzy -- 1 Ağustos 2013; 5:33:22 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Önceki sürüme geri dönerseniz gidiyor malesef.

İleride gelecek sürümlerde IME deişme gibi bir sorun olrumu 2000 TL'ye tel aldık olaya bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_Herdogan

quote:

Orijinalden alıntı: by_Herdogan

arkadaşlar bugün kiesle yedekleme yapıp telefona wipe yaptım, wipe tan sonra su gibi şarj gitmeye başladı, menü geçişlerinde hiç bi donma takılma yok fakat telefon uyku modundayken tuş kilidini açmak için home tuşuna yada yandaki kapatma tuşuna basınca 2 saniye falan bekliyorum sonra ekran geliyo, wipe yapmadan önce böyle bi sorun bekleme yoktu, bu konuda bilgisi olan varmı acaba?

Arkadaşalar bi fikri olan yokmu? Şimdi şarjdan çıkarttım. aradan 4-5 dakika geçti %98 e indi, telefonu kapatıp açtım pilini falan çıkarttım elimden geleni yaptım, hala telefon uyku modundayken tuşa basınca ekran 2 saniye sonra falan yanıyo sinirim bozuluyo. wipe tan sonra böyle oldu

Unutmuşsunuz : Bellek kartını formatla birde öyle dene.

Bu tip şikayetlerde pil kullanım ekran görüntüsü paylaşın. Ortam sunucusu pil tüketim oranı / yüzdesi yüksek olabilir.

Düzgün çıkartılmamış hafıza kartlarında bu tip sorun olmaktadır. "Ortam Sunucusu" bu yüzden normalden daha çok işlem yapmakta yani işlemciyi yormakta sonuç batarya tükenir.

Normalde 4-5 daikada batarya %98 e inmemeli.

Bu yazdığım problem ve çözüm genel bir sorun ve çözümdür.
  • Kies le MG9 a guncelleyince *#06# tusladigim zaman imei nonun yanina /01 diye birsey eklendi. 15 haneli imei no ayni /01 gibi. Bi de cihazin durumuna baktgm zaman imei ayni gorunuyor, altinda ise imeisv 01 gorunyr. Bi sorun olabilir mi?

• Ben wipe yaptıktan sonra telefon ısınmaya ve daha cok sarj yemeye başladı bu nasıl iş yahu

• Arkadaşlar s4'de uygulamaları dahili hafızaya kurmadan direk hafıza kartına kurma seçeneği var mı? Taşıma olayı demiyorum ben direk hafıza kartına kurmak istiyorum..
  • Sürekli ram temizliği falan mı yapıyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: CooRDeLia

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CooRDeLia

Beyler arkadaşımın kullandığı S4 te şarj süresi normal mi öğrenmek istiyoruz. Bir bakarsanız sevinirim.

Whatsapp, facebook ve kamera genel olarak kullanılmış. 49 fotoğraf ve 1 video çekmiş.

Performansı nasıl?

biraz az sanki ram durumu nasıl alttan bir ton uygulamanın uzantısı çalışıyor olabilir bir reset atıp bir gün daha kullansın o zaman daha iyi değerlendirilir bence

Ram i sürekli temizliyorum diyor. Bana da az gibi geldi o yüzden soruyorum.

Ram temizlediği sürece o telefondan verim alamaz. Son çalışan uygulamaları kapatmayacak ve ramde temizlemeyecek. İki günde bir restart atacak. O saatten sonra kimse s4 ü tutamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vamp -- 1 Ağustos 2013; 8:17:47 >
  • Arkadaşlar s4'de uygulamaları dahili hafızaya kurmadan direk hafıza kartına kurma seçeneği var mı? Taşıma olayı demiyorum ben direk hafıza kartına kurmak istiyorum..
  • Wipe yaparken hata almanın sebebi nedir arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

Güncellemeyi kies üzerinden yaptım. İlk denediğim wipe cache yapmaya çalışmaktı. Hala hata veriyor

Wape ekranında android simgesinin üzerinde dikkat işareti var bu hata anlamını mı taşıyor

Wipe cache seçince aynen dediğin simge çıkıyor ve tel boot ediyor wipe cache partition yapamadan.

Bir çözüm bulabildiniz mi?

• 
Sayfa: önceki 14391440144114421443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.