Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14361437143814391440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: terran48

quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

quote:

Arkadaşlar

Menü geçişleri, rehber ,arama ekranın hızladırmak mümkün. Ben kendi s4 ümde denedim.Gözle görülür bir hızlanma mevcut. Önce ROMUNUZUN YEDEGİNİ alın sonra CWM'den yükleyin

Phoenix v5 te , adam 1,8 kernel ile kullanmaktayım.

Ancak xda da anladım kadarıyla birazcık pil tüketimi varmış. Ama nekadar pile etkisi olduğunu zamanla göreceğiz.

CrossBreeder_7.2.13.zip
    http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2086051&stc=1&d=1372770386

CrossBreeder_Uninstall_7.2.13.zip
    http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2086052&stc=1&d=1372770386

Yeşilcinden alıntıdır.
    http://yesilcin.com/index.php/topic,19760.0.html

Buda xda linki
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2113150

hocam ben stock kernel kullanıyorum perseus kernele geçmeyi düşünüyorum tavsiye edermisin veya sizin kullandığınız kernel nasıl pil süresinde artış sağlıyormu ? crossbreederide üzerine yükleyim

Ben adam Kernel kullanıyorum. Şimdiye kadar sorun olmadı. Perseus kernelde bir ara kamera açılmama sorunu vardı. Son güncellemeyle düzelttiğini söylüyordu ama ben denemedim. Adam Kernel tavsiyedir.

pilde artış varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingyy

telefonumu pc ye bağladım Kiesi açtım Cihazınız Kies aracılığıyla yazılım yüksetmesi desteklemiyor diyor ne anlama geliyor

aynı sorun bende de var ne yaptıysam olmadı çözüm bulamadım.hiçbir güncellemeyi alamıyodum.bende odin le halletıim bu işi.burda birkaç kez sormuştum bu soruyu bende ama net bir cecap alamadım.bilen ustalar varsa cevap verebilirmi.?
  • milletin ve benim aklım karıştı. M9 için...
    kimisi custom rom kimisi son kişimi bir önceki firmware kullanıyor

bu ne iş yaf
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

milletin ve benim aklım karıştı. M9 için...
    kimisi custom rom kimisi son kişimi bir önceki firmware kullanıyor

bu ne iş yaf

aynen hocam bende rom değişmekten sıkıldım rusya mf8 romunu kullanıyorum bende :)
  • Güncellemeyle sanki internete girerkenki parlaklık ve beyaz renk daha güzel geldi gözüme. Daha önce parlaklık düşüyordu internete girince, simdi çok güzel olmuş ya, beyazlar daha beyaz olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

pilde artış varmı ?

Hocam

Pilin durumunu test edemedim.Zira bu aralar elimden düşmüyor telefon. Çok yoğun kullanıyorum. Özellikle oyun ve program.

Günde 2 defa şarja takıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

Arkadaşlar herkese kolay gelsin.

telefonumdan bazı resimler silindi. bilgisayara silinen dosyaları kurtarma programı kurdum ama telefon bilgisayara media aygıtı olarak bağlandığı için program telefonu taramıyor. ( silinen resimler telefon hafızasında)

telefonu normal flash bellek gibi nasıl bağlayabilirim?

teşekkürler.

play store usb mass storage enable var root gerekli

• quote:

quote:

pilde artış varmı ?

Hocam

Pilin durumunu test edemedim.Zira bu aralar elimden düşmüyor telefon. Çok yoğun kullanıyorum. Özellikle oyun ve program.

kernel ne işe yarıyor bi çözemedim ben internettede hiç böyle bilgilendirici bilgilerde yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

quote:

Orijinalden alıntı: memoseler

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: memoseler

quote:

Arkadaslar bu Anroid'den nefret etme asamasina geldim neredeyse.Ya da S4ten...
    Ne kamerasini vine,instagramda kullanabiliyoruz ne de rahat video cekebiliyoruz ki o da eziyet adeta.
    Pil % 15deydi instagramda 45 saniyelik bir video cekeyim dedim bi baktim pil %5e inmis.

Vine desen arka kamera kullanilmiyor , instagramda arka kameradan odaklama yapinca app donuyor.

Ufak ama sinir bozucu seyler bunlar yani bunlari da sorunsuz bir sekilde yapamayacaksak gider iphone 4s alirdim daha iyi ...

Kamera sorununu çözebildiniz mi?

Ne yazık ki henüz değil hocam.Birazdan en son çıkan güncellemeyi kuracağım bakalım değişiklik olacak mı...

MDK ile gelmişti telefon. Sizinle aynı sorunları yaşıyordum. MEA kurdum. Yeniden başlatma gitti. Ama kayıt yapmıyordu. Yani donuyordu arka kamera ön kamera sorunsuzdu. MG9 yani dün çıkan güncellemeyi kurdum. Sorun halen devam ediyor. Vine'da video kaydı yapmıyor. Ön kamera yapıyor. Ama arka kamera yani büyük kamera yapmıyor kafayı yicem. Telefonu satma derecesine geldim... Siz telefonu nereden almıştınız?

Aynı durum bendeki de işte.Ben de anlamadım neden böyle bir şey oluyor fakat yazılımsal olduğunu söyledi berkans hocam belki update ile falan çözülür ama cidden yani son model telefonda yaşanacak en son şey, yapımcıların hatası herhalde...Ben telefonu Vodafone bayiinden almıştım.

omega v10 rom ve Perseus 7.2 kernel i yükelyerek bir çok sorundan kurtulabilirsiniz sizin yazmış olduğunzu sıkıntıların hiç birini ben yaşamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.BLaSTeR -- 1 Ağustos 2013; 1:18:27 >
  • quote:

quote:

quote:

pilde artış varmı ?

Hocam

kernel ne işe yarıyor bi çözemedim ben internettede hiç böyle bilgilendirici bilgilerde yok

Hocam kısa şöyle düşünebiliriz

Rom = Araba

Kernel = Şoför

• quote:

quote:

quote:

quote:

pilde artış varmı ?

Hocam

Hocam kısa şöyle düşünebiliriz

Rom = Araba

Kernel = Şoför

doğru dediniz hocamda bir sürü kernel var güvenemedim hiç birine
  • arkadaşlar telefonda hiç bişey yüklü değil 1.7 gbi dolu dahili hafızayı kaç kez biçimlendirdim yine 1.7 si dolu gözüküyor buyrun ss
  • arkadaslar son teknosa kampanyasından s4 aldım bugun elime gecti fakat suan telefonu salladıgımda kamera bolgesınden ses gelıyor.sanırım normal değil bu,ne yapmam gerekiyor iade değişim acısından,bu sorunu yasayan arkadasımız oldumu ne yaptı acaba,bilgilendirirse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcanozen

quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

Arkadaşlar herkese kolay gelsin.

telefonumdan bazı resimler silindi. bilgisayara silinen dosyaları kurtarma programı kurdum ama telefon bilgisayara media aygıtı olarak bağlandığı için program telefonu taramıyor. ( silinen resimler telefon hafızasında)

telefonu normal flash bellek gibi nasıl bağlayabilirim?

teşekkürler.

play store usb mass storage enable var root gerekli

Cevabınız için teşekkür ediyorum hocam.

Bende 1-2 saat araştırdım. bazı programlar buldum onlar da root istiyor. root yapmadan telefonu usb bellek olarak gösteremiyoruz. android in eski sürümüne sahip telefonlarda böyle sıkıntı yoktu.

ne saçma iş yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noblexfurkanaslan

bende güncelleme gözükmüyor

CSC kodunu değiştirirsen gözükür. Senin CSC MID onu TUR yaparsan güncellemeleri kiesten alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umitbjk

quote:

Orijinalden alıntı: enginayazgil

Ya arkadaslar telefonun yeni cikan guncellestirmesini nasil yapiyorsunuz. Ben yurtdisindan 3 ay once getirdim ve pasaporta kaydettim. Kiesle bilgisayara baglayinca son surum ve bendeki surum ayni.cihazin ana bant surumu 19500xxuamdk. Yeni guncellestirmeyi nasil yapacaz yok mu bana yardim edecek bir Müslüman.

PM attım.

Dostum banada bir PM atsana benimde bant sürümü I9500XXAMDK ve CSC kodu ACR Bu ACR den kurtulup kalıcı olarak TUR yapmak istiyorum teşekkürlerDostum banada bir PM atsana benimde bant sürümü I9500XXAMDK ve CSC kodu ACR Bu ACR den kurtulup kalıcı olarak TUR yapmak istiyorum teşekkürler
  • quote:

doğru dediniz hocamda bir sürü kernel var güvenemedim hiç birine

Hocam kernel konusunda uzman kişilerin yapıtğı kernelleri kullanmanızı tavsiye ederim.

Perseus, adam gibi

Bu konuda yeşilcin sayfasını tavsiye ederim.

http://yesilcin.com/index.php/board,703.0.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingyy

telefonumu pc ye bağladım Kiesi açtım Cihazınız Kies aracılığıyla yazılım yüksetmesi desteklemiyor diyor ne anlama geliyor

csc kodlarında uyumsuzluk vardır büyük ihtimal. kiesten CSC kodunuz ne gözüküyor.
  • Arkadaslar bu yeni surumun stabilitesi nasil dir yuklemeye degermi isinma ve oil sorunu hala devam mi ediyor guzel bur kisi aciklarsa sevinirim

• quote:

arkadaşlar telefonda hiç bişey yüklü değil 1.7 gbi dolu dahili hafızayı kaç kez biçimlendirdim yine 1.7 si dolu gözüküyor buyrun ss

O dosyalar samsungun cihaza yüklediği dosyalar.

Eğer root yapıysanız istemediğini dosyaları silerek yer acabilirsiniz.

Phoenix romda fazla dosyaları silinmiş geliyor.Eğer isterseniz sildiği dosyaları ayrı yükleyebilirsiniz.

http://yesilcin.com/index.php/topic,19138.0.html

http://tdroms.com/samsung-galaxy-note-ii/news/73-phoenix-rom-v5-0-for-galaxy-s4-i9500-users

http://tdroms.com/samsung-galaxy-note-ii/hoenix-rom-for-galaxy-s4-i9500/downloads
  • 
Sayfa: önceki 14361437143814391440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.