Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1435. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14331434143514361437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VivaFİdel

Arkadaşlar dün galaxy s4 aldım. İlk kez androidli bir akıllı telefon kullanıyorum size sormak istediğim şey ise mesajlardaki klavye ile ilgili olacak. Klavyemde Türkçe karakterler yok ş ü ö gibi klavye ayarlarından Türkçe yapmama rağman aynı şey sizdede mi var ?

Kendi klavyesinde s g u o gibi harflere uzun basınca türkçe karakterler geliyor ama biraz zor oluyor açıkçası. Ben ya öyle ya da kendi kelime önerileri ile yazıyorum. Bu kullanımı beğenmezseniz google play den farklı klavyeler indirebilirsiniz.
  • evet arkadaslar bomba gıbı gerı donuyorum

malum bugun bıldıgınız gıbı facebook 1000 kısıye yaklasan s4 grubunu kapattı

sımdı bende madem oyle ıste boyle dıyıp yenı bır sayfa ve ınternet sıtesı acıcam

sıte tahmınen en gec pazar en erken cuma aksamı yayında olur
  • telefonumu pc ye bağladım Kiesi açtım Cihazınız Kies aracılığıyla yazılım yüksetmesi desteklemiyor diyor ne anlama geliyor
  • Guncelleme olduguna dair uyari geldi.
    Guncellemeye calisiyorum ama bi turlu indirmiyor dosyayi.
    Surekli basarisiz diyip duruyor.
    Kies'ten denedim ama orda da guncellemeyi gormuyor.
    Nasil halletsek acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reojuve

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Ali Kaya'dan çekmek lazım amasya manzarasını

• quote:

Orijinalden alıntı: noblexfurkanaslan

quote:

bende güncelleme gözükmüyor

lütfen cvp verin

Dostum bizim bahsettigimiz guncelleme turkiye icin olan güncelleme. Senin cihaz mid neresi bilmiyorum ve su anda da bakmıyorum. Farklı bir rom yuklemek istiyorsan da odin ile yapman lâzım, forumda bir sürü klavuz var arastirirsan bulabilirsin. Sorun yasarsan da tecrubeli arkadaşlar yardımcı olurlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar bugün kiesle yedekleme yapıp telefona wipe yaptım, wipe tan sonra su gibi şarj gitmeye başladı, menü geçişlerinde hiç bi donma takılma yok fakat telefon uyku modundayken tuş kilidini açmak için home tuşuna yada yandaki kapatma tuşuna basınca 2 saniye falan bekliyorum sonra ekran geliyo, wipe yapmadan önce böyle bi sorun bekleme yoktu, bu konuda bilgisi olan varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

evet arkadaslar bomba gıbı gerı donuyorum

sımdı bende madem oyle ıste boyle dıyıp yenı bır sayfa ve ınternet sıtesı acıcam

Hocam size ne kadar tesekkur etsek azdir.başarilar yeni maceramizda

• quote:

Orijinalden alıntı: MrSwaH

quote:

quote:

lütfen cvp verin

Dostum bizim bahsettigimiz guncelleme turkiye icin olan güncelleme. Senin cihaz mid neresi bilmiyorum ve su anda da bakmıyorum. Farklı bir rom yuklemek istiyorsan da odin ile yapman lâzım, forumda bir sürü klavuz var arastirirsan bulabilirsin. Sorun yasarsan da tecrubeli arkadaşlar yardımcı olurlar.

Sizin telefonunuzda MID (Irak) programı yüklü. Bu nedenle sadece Irak için gelecek güncellemeleri alabilirsiniz. Veya diğer arkadaşın dediği gibi, Odin kullanarak cihazınıza Türkiye için dün gelen güncellemeyi yükleyebilirsiniz.

• quote:

Başarılar berkans, yardımcı olmak isterdim ama pek anlamam bu işlerden :)

• quote:

Berkans dostum, gerçekten size ne kadar teşekkür etsek az olur. Hem emeğinizi hem vaktinizi forumdaki arkadaşlar için düşünmeden harcıyorsunuz. Sonuçta hepimiz mutlu oluyoruz. Esasında atalarımızn da dediği gibi; "iyilik yap denize at...". Sizin yaptığınız çalışmalardan yararlananların teşekkürü sizin yorgunluğunuzu unutturuyordur herhalde. Bazıları sizinle ters düşse bile lütfen aldırmayın. Dostlarınız size yeter de artar bile... Tekrar teşekkürler..

• quote:

Cekemeyenler report etti heralde.. gecmis olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdinandferdi

quote:

Orijinalden alıntı: MrSwaH

quote:

quote:

lütfen cvp verin

Sizin telefonunuzda MID (Irak) programı yüklü. Bu nedenle sadece Irak için gelecek güncellemeleri alabilirsiniz. Veya diğer arkadaşın dediği gibi, Odin kullanarak cihazınıza Türkiye için dün gelen güncellemeyi yükleyebilirsiniz.

odinin nerden indirebilirim link vermişin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Quick Hitchhiker

@olağan_şüpheli

gördüm hocam.eyw
  • merhaba arkadaşlar şu son zaman larda download moda alırken bilgisayar sürekli usb aygıtı tanınamadı diyor bundan önce masaüstü bilgisayarımın ön usb sine bağlamıştım şuanda laptopta da yapıyor kabloyumu bozdum yoksa telefonun usbsinimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatnatined

lutfen yardim edin guncellemeden sonra wipe yapip tekrar bilgilerimi geri yuklemek istedim
    fakat yedekleme sirasinda uygulamari yedeklyemedi bende tek olarak uygulamarida yedekledim
    geri yukleme isleminde diger tum bilgiler geldi fakat uygulamaarin geri yuklenmesinde bu hatayi veriyor sorun nedir?

Vine ve instagram sorununu çözebildiniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: calibre0

Hic vine uygulamasi yukleyeyip sorun yaşayaniniz var mi?

Ben yaşıyorum. Siz bu sorunu çözebildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şair-i Maderzat

Arkadaşlar aramızda Vine kullanabilen var mı?

Kamera bulanık bir şekilde 1-2 saniye içerisinde donuyor... Siz Vine sorununu çözebildiniz mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: triggertamay

quote:

Orijinalden alıntı: byern

Instegram'da video cekme ekranında focus yapmaya çalışırken programin donup atma problemi bende de var hatta vine da video ekrani hic gözükmüyor butona basınca kasilip direkt programdan atiyor guncellemeyle gider diye düşünmüştüm ama nafile herkesde de bu problem yok sanirim

Bende de var. Daha önce de belirtmiştim. Güncelleme ile düzelmedi. Ümidimiz Instagramda.

Dostum dedıgım ayarları deneyın

bende ınanılmaz hızlı calısıyor

Aksam vaktım olursa bu konuda bır vıdeo hazırlayıp youtube'a koyucam

quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

Vine uygulamasını yükledim kamerayı açarken reset attı gel artık güncelleme gelllll !!

Sorununuz düzeldi mi? Halen yaşıyor musunuz?

• arkadaşlar dahili hafızaya cwm moddan backup almıştım şimdi silemiyorum lütfen yardımcı olun biçimlendirdim yine gitmedi lanet şey
  • 
Sayfa: önceki 14331434143514361437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.