Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pentagram___06

quote:

Orijinalden alıntı: Miex

2 haftadır kullanıyorum bence telefonun tek problemi kamera reset problemi.

O da yazılımsal, bazen kameraya girince restart atıyor telefon.

Bir sonraki update ile düzeltilecektir, ha millete malzeme veriyor orası ayrı.

Bu telefonu çıkaranlar test etmiyor mu arkadaş 4 kameraya girişinden 1 tanesi reset ile sonuçlanıyor, basit ama saçma bir sorun.

Ben aldigimda 32 mb lik bi guncelleme yapti bi farklilik gormedim androidde ama anlamadigim surum yine 4.2.2 olarak gozukuyor bu tur guncellemeler neyin nesi aciklamalarinda pek biside yazmiyordu rehberde sorun oldu benimde gec girmeye basladi kamerada degilde

Samsung'un verdiği güncelleme o. Zaten asıl gerekli olanda budur. Android sürümünün öncelik olmasına gerek yok. İlk olarak üzerinde olan sürümün sorunsuz çalışması için samsung güncelleme vermeli. Üzerinde çalışıyorlardır merak etmeye gerek yok 10 milyon satan bir telefon bu problemi çok yakın bir zamanda atacaktır.

• Gray ürünlerle aradaki fark sadece garanti aslında gray ürün alınabilir 1500 TL lcivarına kadar var telpa genpa olan ürünler 1900-2100 arasında değişiyor fiyatlar..

1.899 TL - SAMSUNG I9500 GALAXY S4 BAR SIYAH 16GB DISTRIBÜTÖR

alternatif olan bi modelde yok gibi s4 e henüz belki iphone 5 olabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir

quote:

Orijinalden alıntı: Emir

birşey soracağım.mesela arama yapıyoruz.Annemi arayacağım diyelim,arama ekranında annemin numarası da altta yazıyor.o numara gözükmeden sadece annem yazsa olmuyor mu.çok rahatsız oluyorum.

bilen yok mu

Samsungun kullandığı telefon uygulamasında öyle bir ayar olduğuna hiç rastlamadım ancak farklı telefon uygulamalarında dediğiniz ayar ve çok daha fazlaları mevcut. Mesela exdialer uygulamasını yapmak istediğiniz şeye bakarak size rahatlıkla önerebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anıl27

quote:

Orijinalden alıntı: pentagram___06

quote:

Bu telefonu çıkaranlar test etmiyor mu arkadaş 4 kameraya girişinden 1 tanesi reset ile sonuçlanıyor, basit ama saçma bir sorun.

Ben aldigimda 32 mb lik bi guncelleme yapti bi farklilik gormedim androidde ama anlamadigim surum yine 4.2.2 olarak gozukuyor bu tur guncellemeler neyin nesi aciklamalarinda pek biside yazmiyordu rehberde sorun oldu benimde gec girmeye basladi kamerada degilde

Samsung'un verdiği güncelleme o. Zaten asıl gerekli olanda budur. Android sürümünün öncelik olmasına gerek yok. İlk olarak üzerinde olan sürümün sorunsuz çalışması için samsung güncelleme vermeli. Üzerinde çalışıyorlardır merak etmeye gerek yok 10 milyon satan bir telefon bu problemi çok yakın bir zamanda atacaktır.

Ama onu yuklemedim bi kac gun ilk aldıgim gibi kullandim rehber falan iyidi simdi A B C D sıralamasinda K ve V harfleri yerine . Var niye boyle oldu anlamadim virus gibi bir durum var sanki hani hizinda falan degisme yok gayet hızlı ama bu guncellemeyi de yanlislikla kur dedim zaten uyuz etti beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet. Bana da yer varmı burada? Az önce yurtiçi kargodan teslim aldım. 32GB Siyah S4 mü. Beyaz olanı bir arkadaşım da görmüştüm. Siyahı ise gerçek de hiç görmeyerek sipariş verdim. Ama tam isabet. Beklediğimden daha şık ve güzel.

• teşekkür ederim ;)
  • Kamera reset atanlar hangi programları kullanıyor benim telefon 1 kere bile resetlemedi programı kapatıp arka arkaya kamerayı açsamda reset falan atmıyor yüklediğiniz programlar telefonla uyumsuz olduğu içinmi resetliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

Kamera reset atanlar hangi programları kullanıyor benim telefon 1 kere bile resetlemedi programı kapatıp arka arkaya kamerayı açsamda reset falan atmıyor yüklediğiniz programlar telefonla uyumsuz olduğu içinmi resetliyor ?

Aynen bende de reset olayı olmadı hiç. Hatta bugün deneme amaçlı birçok defa kamerayı açtım foto çektim bir defa bile reset atmadı.
  • Tango -viber-whatsup çok kullandığım programlar.forumda okuduğum kadarıyla bu tür programlar kamera ya reset attırıyor galiba şu an çözümde yok

• Rom root icin hazırladım tam yapmadan kamerayı bir daha deneyim dedim çalıştı, şaka gibi bir olay.kılıfi taktım ama beğenmedim,telefon agirlastı sanki.o pencerede çıkan yazılar sürekli durmuyor ayrıca

• quote:

Kapanma sorunu halen teste tabi tutulan telefonumda ortaya çıkmadığı Samsun yetkili servisi çalışanlarınca belirtilmiştir. Kullanılan sim kartımın eski olup olmadığı sorgulanmış, kartın eski olmasından dolayı böyle bir problemin ortaya çıkabileceği ifade edilmiştir.

Yorumu sizlere bırakıyorum. Onlarda testlerine devam ediyor. Anlayacağınız Samsung kamerasındaki yazılımsal veya donanımsal olan sorunu kabul etmemektedir. Ne yapacaklar hep birlikte göreğiz.

Saygılarımla,

• Sim kart ile ne ilgilisi olabilir ki? Şimdi reset atan arkadaşlara soruyorum kamera uygulamaları yüklü olmadığı zaman bir problem var mı? Eğer uygulamalar yüzünden ise o uygulamaların güncellemelerini beklemeniz gerekiyor.
  • turkcell 32 gb beyaz
    dün akşam cihazın ekranının beyaz renkte alt kısmının üst kısmından daha koyu olduğunu düşünerek Bimeks,Teknosa ve Vatandaki S4 ler ile kıyas yapmaya gittim.
    Şükredip geri döndüm.
    Arkadaşlar 32 gb ların ekran parlaklığı ilk çıkan partiye göre daha parlak.32 gb sahibi arkadaşlar gitsin baksın mağazada ne dediğimi anlayacaklar.
    Fakat tek benim gördüğüm başka kimsenin görmek istemediği ekranın alt ve üst beyaz tonlarının farklı olması durumu bu sebepden dolayı iknici plana düştü..(sordum adam ya bu teşirdekiler demo filanmı dedim yooo dedi adam orijinal)

Ve garanti kapsamında değiştirtsem bile gelecek olan cihazın aynen bu şekilde olmayacağı kesin değil. (bu ton durumunu teknosadaki çocuk farketti)

*#0*# kare yaptım ve diğer teşirdeki cihazlarla kontrol ettiğimde onlarda da benim kadar olmasada farklılık olduğunu görünce garantiye göndermekten vaz geçtim.

şimdi gelelim bu farkı nasıl göreceğiz (bunu illa görmeniz lazım bu durum tek bende olamaz)

*#0*# yapın zaten bu test modunda ekran parlaklığını tüm telefonlar sonuna kadar açar.
    ama bizim meselemiz parlaklıkla ilgili bir durum değil (ton farkı)

şimdi test modunda boyuna 7 kutucuk enine 3 kutucuk var gri zeminli değilmi?
    elinizin 4 parmağı birleşik şekilde sadece en üsteki kutularla en altdaki iki kutu kalacak şekilde kapatın.
    yani telefona deyirmeyin ama o orta bölümdeki kutucukları görmeyin ve en üstdeki red-green-blue yazan kutuların gri zeminiyle
    en altdaki Barcode emule test ve Sensorhub test kutucuklarının gri tonları arasında gözünüzü gezdirin.
    halamı bişey yok

ve bu yazılımsal değil maalesef donanımsal

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanul

quote:

Orijinalden alıntı: Dtümit

Arkadaşlar ön sipariş hediyesi form doldurupta dock alamayan varmı acaba. İs-mail firması dock dağıtımının bittiğini söyledi. Rezil samsung ise formu 30 unda doldurduğum halde verdikleri cevap... Ki bekliyordum kendilerinden "kampanya stoklarla sınırlıdır"...

ya benim hediyemde daha gelmedi.
    biraz önce samsung u aradım dağıtımın devam ettiğini söylediler siz is-maile nasıl ulaştınız acaba?
    bu kadar saçma sapan bir şey olamaz.

İs–mail telefon numarası 0212 321 33 33. Burayı aradım dock dağıtımı bitti dediler. Kaç defa samsunga şikayet formu doldurdum, telefon açtım. Saçma sapan bir şekilde kendilerinde liste olmadığını dağıtımın devam ettiğini söylüyorlar. Şikayet var a şikayet ettim yine sonuç yok. Bir de siz arayın isterseniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dtümit -- 24 Mayıs 2013; 18:20:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hece_he

quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

Hocam aynı olayı microsd karta yapınca oluyor mu. Yani bu dosyayı micro sd nin içine oluştursak

yazıda sd kart derken aslında micro sd kartı ifade etmek istemiştim cihazın kendi hafızasına atınca ringtone olarak attığım mp3'leri falan görmediğinden cihazın dahili hafızasından .nomedia dosyasını silip sadece micro sd karta kopyaladım.

Internal hafıza sd kart diye geçiyo ya telde o yüzden sordum hocam saolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Urthas

quote:

Orijinalden alıntı: DARKBLUE82

Orjinal sitesinden SGP neo hybrid getiren var mıdır? Tahminen kaç günde gelir? Memnun musunuz?

Ben amazondan aldım. SGP direk kendisi kargoluyor ürünü. 14 Mayıs'ta kargoya verdiler. 21 Mayıs'ta elime ulaştı.

hocam bende ordan sipariş vermek istiyorum güvenilirmi mal sağlam geliyomu kalitesi nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: merokartal

quote:

quote:

Orjinal sitesinden SGP neo hybrid getiren var mıdır? Tahminen kaç günde gelir? Memnun musunuz?

Ben amazondan aldım. SGP direk kendisi kargoluyor ürünü. 14 Mayıs'ta kargoya verdiler. 21 Mayıs'ta elime ulaştı.

hocam bende ordan sipariş vermek istiyorum güvenilirmi mal sağlam geliyomu kalitesi nasıl

Güvenebilirsiniz amazona hiçbir problem olmaz. Takipli kargoyla yolluyorlar kargo açısından da problem olmaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: merokartal

quote:

quote:

Güvenebilirsiniz amazona hiçbir problem olmaz. Takipli kargoyla yolluyorlar kargo açısından da problem olmaz.

hımm anladım ben kıbrıstayımda ondan düşünüyorum oraya o kadar günde geldiyse buraya 15 gündemi en fazla kaç günde gelir onu kestirmeye çalışıyporum:S

• Arkadaşlar göz veya kafa hareketini algılayan
    sensör tapatalk programı ve diğer tarayıcılarda
    (dolphin,opera,boat browser) çalışıyor mu?

• Arkadaşlar alibabadan neo hybrid alan ve teslim alan varmı. Kaliteyi merak ediyorum teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.