Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (556. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aѕℓαη66™

arkadaşlar türkcellden 32gb olanı trkcel abonseı olamayan alamayacakmı veya bı turkcel hat bulsak alamayacazmı bılen varmı sartları? tımlerden alamazmıyız? bırde 32gb uygulama yükleme vs acısından 16dan daha fazla alan sunarmı alıntılarsanız sevınırım ?
    edıt: an ıtıbarıyle halletım o ısı sıyah 32gb sıparıs gectım saolsun bı tım muduuru arkadaşımdan. kart uymadığından tek cekım gırdı sadece okadar olsun

Bizim bir akraba ise KVK genel müdürünü tanıdığından dolayı 4s in ilk çıktığı zamanlarda millet 2.500 liralardan alırken kendisi 1.600 TL civarında almıştı tanıdığın olan yaşıyor yani. Sen neden oradan almadın dersen tek çekim yapma şansım yoktu şu an için o yüzden 2.000 lirayı bayıldık s4 e.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: AnGets

quote:

Orijinalden alıntı: keremvekerem

Iphone BB veya başka cihazlardan rehber vs taşırken samsung olayı aşmış, SmartSwitch programını indirin fotoğraflar videolar hatta alarm saatleri ve cevapsız çağrılar dahil herşeyinizi s4 e taşıyın....

Çoğu kişinin işine yarayacak bir program paylaşmışsın..

Bence ilk mesaja bu programda eklenmeli..

Dostum aynı programın HTC versıyonuda var. Ilk sayfayı yakında update edıcenm zaten.

Anlıyorum..

HTC için olmasıda güzel bir ayrıntı tabi..

Yalnız bende daha iki telefonda yok, belki biliyorsundur iki telefonunda sayfalarını takip ediyorum ve 1 ay içinde birisini seçeceğim..

Sana ONE geldi mi, kullanmaya başladın mı bari?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Iphone BB veya başka cihazlardan rehber vs taşırken samsung olayı aşmış, SmartSwitch programını indirin fotoğraflar videolar hatta alarm saatleri ve cevapsız çağrılar dahil herşeyinizi s4 e taşıyın....

Dostum aynı programın HTC versıyonuda var. Ilk sayfayı yakında update edıcenm zaten.

Anlıyorum..

Yalnız bende daha iki telefonda yok, belki biliyorsundur iki telefonunda sayfalarını takip ediyorum ve 1 ay içinde birisini seçeceğim..

Hayır malesef halen gelmedı beklemedeyım.

Sen hangısıne karar verdın, yada herhangı bırısı agırlık yaptımı ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anlıyorum..

Hayır malesef halen gelmedı beklemedeyım.

Sen hangısıne karar verdın, yada herhangı bırısı agırlık yaptımı ?

Herhangi birisine karar vermedim daha.. Normalde ONE ın tasarımı çok hoşuma gidiyor ve insana kendisini ayrıcalıklı hissettirdiği için onu biraz önde görüyordum ama malum kronik 2 sorununun çözüldüğünü görmeden ona yaklaşamam.. S4 içinde 16GB lık dahili hafıza yetersiz geleceğinden, 32GB lik versiyonunun satışını bekliyorum.. 32GB lık S4 ün Mağazalarda satışına daha zaman olduğuna göre ikisinden birine karar vermiş olsamda Alamıyorum zaten..

O yüzden bir süre daha takipteyim konuları, S4 ünde resetleme ve stabilite sorunlarını çözdüğünü görmek istiyorum..

• sizce yaz sonuna doğru fiyatı biraz düşer mi? yaz sonunda yeni bir telefon olmayı düşünüyorumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fthakdgn

quote:

Orijinalden alıntı: m184

quote:

S-view kılıfım şimdi geldi arkadaşlar....gayet şık..rsim koyuyorum..arka kapak bizim kapaklarla ayanı ama sanırım çok çok az kalın.. kapak tam kapanmıyor tabiki ama zamanla kapanır
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

hacım o kapak bana hediye gelecek 1 hazirandan sonra merak ettiğim o minik penceresinde şeffaf bi koruma var mı yoksa orası delik mi? Birde kılıf kapağı çıkartıp oraya mı takılıyor yani telefonu kalınlaştırıyor mu?

sert bir plastik var hocam ekranda...delik değil yani..arka kapağı çıkartıp öyle takıyosun...öbür türlü çok kalın olurdu zaten...arka kapak orjinali ile aynı

İşin tam açıklaması şöyle olacak; S-View, orjinal arka kapağa göre bir nebze daha kalın..

Bunu şuradan çıkarabilirsiniz.Normal kapak varken, kamera kısmı hafif çıkıntı yaparken, S-View da arka kapak, kameraya sıfır oluyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Öncelikle geçmiş olsun. Bir şey dikkatimi çekti;

Siz ürünü nereden aldınız da sizi değişimde, iadede hiç uğraştırmadılar merak ettim doğrusu? Şimdiden teşekkür ederim.

hocam ürünü ingiltere de car phone magazasından aldım ve ınanılır gıbı deıldı hızmetlerı adamlar tek kelıme etmedıler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_nino_09

quote:

Siz ürünü nereden aldınız da sizi değişimde, iadede hiç uğraştırmadılar merak ettim doğrusu? Şimdiden teşekkür ederim.

hocam ürünü ingiltere de car phone magazasından aldım ve ınanılır gıbı deıldı hızmetlerı adamlar tek kelıme etmedıler.

İnsanlık bu olsa gerek! Helal olsun. Cevabınız için tekrar teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: djvenomss

http://www.istanbulsehirfirsati.co/firsat/firsat/305/0/4-firsati.html

sizde 1299 tl ye 2 yıl genpa garantili 12 taksitle dolandırıcı mı bunlar_?

Alan var mı şuana kadar burdan arkadaşlar?

Çok ciddi fiyat avantajı mevcut?!
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: el_nino_09

quote:

İnsanlık bu olsa gerek! Helal olsun. Cevabınız için tekrar teşekkür ederim.

rica ederim hocam ne demek.

en son değişimimde parayı geri istedim adamlar bana su cevabı verdı,ben bu arada gittim evden fişi aldım kutuyu aldım vs. geldim kutuyu aldım geldim dedim gerek yoktu beyfendi dediler.

ulan içinde aparatları var vs si var tek teli nerdeyse iade alıolardı

sorunu soledıgımde ılgılı kısı elıne aldı baktı hatalı bu dedı aldı.

ılk degısımde ıse telefon kendı kendıne tıtrıyordu kutudan cıktıgı gıbı ama bırde yanında sankı jelatın ızı kalmıs gıbı kasanın sag tarafında neredeyse nokta kadar bı sıyah leke vardı daha adamlara tıtreme sorunu anlatmadan surasında bısey var dedım adam dırek tamam degıstırelım dedı.ınanın sok olursunuz hocam hızmetlerını gorsenız

• quote:

Orijinalden alıntı: biltur

quote:

Şu an itibarı ile 47 kardeşimiz şehirkazığını yakalamış durumda...

Yazık...
    Günahı vebali boyunlarına olsun...

Sitelerindeki 47 yazısının bile fake olduğunu şuanda anlamış bulunuyorum..

Senin yazından tam 1 gün sonra ben o siteye girdim ve şuanda yine 47 yazısı orada mevcut.. Bu kadar önemli bir fırsatı 1 gün boyunca kimse tercih etmemiş öyle mi oluyor şimdi?

Yani bu rakam insanlara güven verip, almalarını sağlamak için yapılmış bir oyun..

• Gerçekten böyle ticaret yapanların alnından öpmek gerek. Bu tür olaylar ülkemiz için de geçerli olsa keşke.

Bu arada, hepimizin 19 Mayıs Atatük'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silversmith -- 19 Mayıs 2013; 2:11:39 >
  • Arkadaslar telefon parlakligi en azdayken ayarlar sayfasini girip asagi yukari hareket ettirir misiniz ? Sanki yazilar bulaniklasiyor parlaklik seviyesi yuksek olunca boyle bir problemi olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Yazık...

Senin yazından tam 1 gün sonra ben o siteye girdim ve şuanda yine 47 yazısı orada mevcut.. Bu kadar önemli bir fırsatı 1 gün boyunca kimse tercih etmemiş öyle mi oluyor şimdi?

Yani bu rakam insanlara güven verip, almalarını sağlamak için yapılmış bir oyun..

Iphone bıle sıtede 999tl, ve bır kac sıkayette sıte ıle ılgı fazla para cekıldıgı yonunde.

Nedır gercekten bu bende anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: wRsoUL

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Ufak bir deneme

Herhangi bir oynama yok demi fotoğrafta?

Çünkü az ışıkta bu kadar iyi sonuç çıkarması takdire şayan..Ne Noise var, ne de detay kaybı..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yazık...

Iphone bıle sıtede 999tl, ve bır kac sıkayette sıte ıle ılgı fazla para cekıldıgı yonunde.

Nedır gercekten bu bende anlamadım

Pm hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyazıt Çakır

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Beyazıt Çakır

quote:

quote:

S-view kılıfım şimdi geldi arkadaşlar....gayet şık..rsim koyuyorum..arka kapak bizim kapaklarla ayanı ama sanırım çok çok az kalın.. kapak tam kapanmıyor tabiki ama zamanla kapanır

hacım o kapak bana hediye gelecek 1 hazirandan sonra merak ettiğim o minik penceresinde şeffaf bi koruma var mı yoksa orası delik mi? Birde kılıf kapağı çıkartıp oraya mı takılıyor yani telefonu kalınlaştırıyor mu?

Hocam vodafone red den mi hediye gelecek. Ben de red tarifesinden aldım ama ilk 5000 kişi limiti varmış galiba?

Evet red'ten gelecek ben ilk ciktiginda aldigim icin ilk 5000'e girmistim ama satici kizin haberi yoktu hatirlattim hediye icin form doldurttum doldururken ekranda hediye kazandiniz da cikti 1 hazirandan itibaren kargolancakmis ama benim tel siyah beyaz renk s kilif gelirse kotu olur

Hocam bende red tarifesinden aldım ama bayideki beyinsizler ne formdan haberi var ne bişe. 7008 red müşteri hizmetlerini de aradım. Forma gerek yok kazandıysan adrese kargolanır diyor. Böyle saçma birşey görmedim. Bununla ilgili detaylı bilginiz var mı? ya da nereden öğrenebilirim?

Ben teli vodafonedan alirken hediye kampanyasindan haberim vardi bu yuzden benimle ilgilenen kiz hediyeyle ilgili bir islem yapmadigi icin form doldurmamiz gerekmez mi dedim kiz da gerek yok dedi ekstra bir islem yapmaya tam o sirada tesadufen orda bulunan baska bir subede calisan personel hediye icin sistemden bir ekrana girilip islem yapilmasi gerektigini soyledi oyle diyince kiz birini aradi dogrusunu ogrendi ozurdiledi filn snra form doldurdu hediye icin hak kazandigimi soyledi bende haziran ayini bekliyorum bunun takip sayfasi var mi filn bilmiyorum ama bilgisiz personele rastladiysan hediye gelmeyebilir

• hocam hiç ümidim yok bana gelmez gibi.
  • Arkadaşlar telefonu rootladım ayarlar tamam sadece şu uygulamaları nasıl hafıza kartına taşıyacağım

• arkadaslarr s 4 flash yuklenymu yukleniyosa nasıl yukleriz....
  • 
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.