Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Orijinalden alıntı: prisonbrk

S4 geçince icloud bir işe yaramayacak ama

Yaramayacak işte oradaki rehberimi nasıl S IV'e atacağım mesele bu. Sim kartımda hiç numara. 2 yıldır android kullanmıyom gmail de bulunan rehberim de 2 yıl önceki.

iPhone'unuzda hiçbir kişinin bulunmadığını ve kişilerinizin sadece iCloud'da yedekli olduğunu varsayalım.

iPhone'ununuza iCloud'u kullanarak, kişilerinizi indirin. Daha sonra şu program ile rehberdeki kişileri, ".vcf(vCard File)" formatında yedekleyin(export edin) :

https://itunes.apple.com/us/app/my-contacts-backup/id446784593

Üstteki programı kolay bir şekilde kullanıp, .vcf uzantılı yedek dosyasını oluşturun. E-mail adresinizi yazıp .vcf uzantılı dosyanızı edinin.

Son olarak Android'de bu .vcf uzantılı dosyayı içe aktarmanız(import) gerekiyor. Üstte belirttiğim programın yapımcısı, aynı programı Android için de kodlamış :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.globile.mycontactbackup&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nbG9iaWxlLm15Y29udGFjdGJhY2t1cCJd

Bu programı kullanarak da S4'ün içine aktaracaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 17 Mayıs 2013; 15:11:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fthakdgn

S-view kılıfım şimdi geldi arkadaşlar....gayet şık..rsim koyuyorum..arka kapak bizim kapaklarla ayanı ama sanırım çok çok az kalın.. kapak tam kapanmıyor tabiki ama zamanla kapanır

hacım o kapak bana hediye gelecek 1 hazirandan sonra merak ettiğim o minik penceresinde şeffaf bi koruma var mı yoksa orası delik mi? Birde kılıf kapağı çıkartıp oraya mı takılıyor yani telefonu kalınlaştırıyor mu?

• Itunes üzerinden ıphoneda ki rehberi eşitle, Merge(birleştir) yap, güncel rehber gmail aktarılır. S4 üzerinden gmail ile almak kolay zaten bir önce mesajımda anlattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HWA@zaza

Arkadaşlar One ve S4 arasında çok kararsızım ama eğer kara verebilirsem 32 gb için ön sipariş vermeyi düşünüyorum, Turkcell in verdiği kablosuz şarj cihazı için siparişin dışında kayıt vs. yaptırmamız gerekiyor mu?

Birde S4 ü tercih etmem için ikna amaçlı söyleyecek birşeyleri olan var mı :)

geriye dönüp 179 sayfayı okuyabiliriniz bu ikna edici olmassa adx forumdan ingilizce olarak inelemenize daha teknik olarak devam edebilirsiniz.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-samsung-galaxy-s4-orjinal-spigen-kilif-124465765/detay

Arkadaşlar neo hybrid kılıfı yukarıdaki arkadaştan aldım.gerçekten çok güzel.
    kutu içinden seri numarası çıktı.sitesinden kontrol ettim.orjinal kılıf.
  • BU 16 GB NIN YARISININ YAZILIMA GİMESİ İŞİNE ÇOK CANIMI SIKAR OLDUM ARKADAŞLAR , BU NASIL İŞ YAW SEN O KADAR PARA VER ŞUNA BAK YAW ...

GÜNCELLEMELER LE BU İŞ NEREYE KADAR VE NASIL GİDECEK BİLMİYOM VALLA OFFFFFFFFFFF
  • hala şurada şu para burada bu para diye konuşanlar telefonun 1000 tl'ye düşmesini bekleyenler vs. var inanamıyorum yaa tamam fiyatı illa ki düşecek ama şuan kampanya harici 2000 TL'den aşağı ya toptancı fiyatıdır ya da samsung türkiye garantisi dışındadır paralel ithalat, mağaza garantisi vs.'dir. Lütfen daha düşük gördüğünüz fiyatların garantisini bir araştırın derim.
  • bana formu eksiksiz doldurduğum için teşekkür ettikleri bir form gelmişti. ancak kampanya kodu mil veya sms olarak gelmedi bende çağrı merkezini arayarak ilgili fatura no vs bilgilerini verdim. kaydı açtık falan dediler. ama yine geri bildirim olmadı arama mı gerek acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKA1881

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Orijinalden alıntı: nomenore

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

2000Tl veripte şu cihazı alanlara çok üzülüyorum Turkiyede 2 katına kakaliyorlar millete resmen

Komik

Fransa 657 Euro. 1550 lira yapıyor. Neresi 2 katı ?

Ayrıca arkadaşlar soruma cevap verebilecek biri yok mu ? iPhone'dan rehberimi S IV'e nasıl aktarabilirim ?

Bilgisayar üzerinden iCloud.com 'a Apple kimliğiniz ile giriş yapın. Rehberi açıp, tüm kişileri seçip dışa aktar seçeneği ile rehberi v kart olarak pc'ye yüklüyor. Daha sonra v kart dosyasını android telefonun hafıza kartına kopyalayın. S4'de kişileri açıp, ayarlardan hafıza kartından al seçeneği ile v kart seçeceksiniz. Tüm kişileriniz gelecektir.

Veya bu pc ye aktamış olduğunuz v card ı gmail hesabınıza girip rehbre içe aktar seçeneğinden gösterip telefonunuzu gmail hesabınızla sync ettiğinizde aynen icloud kullanıyormuş gibi rehberinize kavuşabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: juneight41

hala şurada şu para burada bu para diye konuşanlar telefonun 1000 tl'ye düşmesini bekleyenler vs. var inanamıyorum yaa tamam fiyatı illa ki düşecek ama şuan kampanya harici 2000 TL'den aşağı ya toptancı fiyatıdır ya da samsung türkiye garantisi dışındadır paralel ithalat, mağaza garantisi vs.'dir. Lütfen daha düşük gördüğünüz fiyatların garantisini bir araştırın derim.

Hayır bide kardeşim o paraya düştü ve uygunsa git al dimi burada neden yazıp yazıp temcit plavı gibi aynı konularla yer işgal ediyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msunman

quote:

Orijinalden alıntı: juneight41

hala şurada şu para burada bu para diye konuşanlar telefonun 1000 tl'ye düşmesini bekleyenler vs. var inanamıyorum yaa tamam fiyatı illa ki düşecek ama şuan kampanya harici 2000 TL'den aşağı ya toptancı fiyatıdır ya da samsung türkiye garantisi dışındadır paralel ithalat, mağaza garantisi vs.'dir. Lütfen daha düşük gördüğünüz fiyatların garantisini bir araştırın derim.

Hayır bide kardeşim o paraya düştü ve uygunsa git al dimi burada neden yazıp yazıp temcit plavı gibi aynı konularla yer işgal ediyosun.

sorsan insanlar faydalansın diye yazıyoruz derler. tabiki de uygun fiyata varsa yazılsın bilgilerndirilsin isnanlar ama doğru bilgi verilsin garantisi nedir ne değildir alınan yer güvenilir midir vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: desvelado

Arkadaşlar spigen Neo Hybrid Metal Slate aldım az önce ama birazda pişman oldum açıkçası cihaz genişleyince elimde tutmak zorlaştı açıkçası slim armour almadığıma pişman oldum kalındı ama en azından kaygan değildi bukadar. İsteyen varsa hayrına 70TL den gönderebilirim kargo ile yanlış anlaşılmasın kredi kartı slipinide yanında gönderebilirim aldığım fiyat bu zaten. Ürün tamamen orjinal akmerkezdeki brightstardan alındı. Akşam 5'e kadar isteyen olursa pazartesi kargolarım yoksa iş çıkışı Slim Armourla değiştireceğim.

Niye direk değiştirmiyosun diye soranlara diğer şehirlerde bu fiyatlara orjinal bulamayanlar olabilir hazır almışken gönderebilirim.

Hem hayrına hem de 70 tl nasıl oluyor hocam

• BİRDE ŞUNU SORMAK İSTİYORUM ARKADAŞLAR ;

BU TEMASSIZ KONTROL , AKILLI BEKLEME ,AKILLI KAYDIRMA ,TEMASSIZ GÖRUNUM DİYE ÖZELLİKLER VAR HEPSİ ACIK OLMASINA RAGMEN BİR TÜRLÜ BECEREMEDİM

BU ÖZELLİKLERİ KULLANMAYI BİR TEK ARA SIRA ; WORD TE BİR ŞEY OKURKEN ARASIRA O GÖZ İŞARETİ ÇIKIYOR ODA ÇOK VERİMLİ GİBİ GELMEDİ.

BİR ŞEYLER İEKSŞKMI YAPIYOM ACABA ? YARDIMCI OLAN OLURSA SEVINIRIM
  • Arkadaşlar sağ olun aktardım sonunda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: m184

quote:

Orijinalden alıntı: Fthakdgn

S-view kılıfım şimdi geldi arkadaşlar....gayet şık..rsim koyuyorum..arka kapak bizim kapaklarla ayanı ama sanırım çok çok az kalın.. kapak tam kapanmıyor tabiki ama zamanla kapanır

hacım o kapak bana hediye gelecek 1 hazirandan sonra merak ettiğim o minik penceresinde şeffaf bi koruma var mı yoksa orası delik mi? Birde kılıf kapağı çıkartıp oraya mı takılıyor yani telefonu kalınlaştırıyor mu?

sert bir plastik var hocam ekranda...delik değil yani..arka kapağı çıkartıp öyle takıyosun...öbür türlü çok kalın olurdu zaten...arka kapak orjinali ile aynı

• Bunun fiyatı ne zaman düşecek :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperalpi

sanki dexter e fazla yüklenmişsiniz,adam haksızlığın altını çizmiş gibi geldi bana..

He bu arada bende S-view kılıf kullananları anlamıyorum,fotograf çekecek olsan bi dert ,atıyorum rehbere foto koydun gelen aramada göremiyorsun ayrı dert ,tüm güzelliğine perde çekmek gibi bişi.. he nedir yüzünün yağı teri ekrana yapmışmaz belki böyle bir artısı vardır.. 70 tl :|

zevkler ve renkler mevzuları vol 298237598749875

demişsin zaten zevkler ve renkler meselesi diye, bende s view çıkmışken böyle bir güzellik varken s view siz kullananları anlamıyorum mesela...
  • 1 hafta oldu s-view ile kullanalı ve yavaş yavaş tam kapanmaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sti07

1 hafta oldu s-view ile kullanalı ve yavaş yavaş tam kapanmaya başladı

benimki beyaz...ama çok kirlencek gibime geliyo :)))
  • thanks
  • 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.