Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: padaroglu28

merhaba arkadaşlar, bu telefonun facebooktaki videoları açması için ne yapmam lazım, hangi programı kurmalıyım.

Ya bunu cozebilen yok ilk aldigimda aciyordu simdi acmiyor java mx vs firefox herseyi yukledim ama daha cozebilen yok sanirsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxy s4 için root ve romlar

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=2286

güzel bir rom

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2268569 ( ekran görüntüleri sitededir.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allah Diyen Tirbüşon

quote:

Orijinalden alıntı: fkurt74

Bunlarda benim antutu ve quadrant test sonuçlarım
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

1400mhz?

Arkadaşlar benim antutu skorum 22000 civarında çıkıyor, acaba telde mi bir sorun var; yoksa çok mu uygulama yüklü?
    Bu arada bendeki i9500 modeli

• Bu telefonlara virüs programı kurmak şart mı? Kurulmazsa virüs mü bulaşır kesin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profxxx -- 9 Mayıs 2013; 10:37:18 >
  • Koca forumda snapdragon modelinin beyazları daha gri gösterdiğini,zaman zaman pembe renk gösterdiğini,octanın ekranının çok daha net olduğunu farkeden bir ben mi varım?
    Karşılaştırma videolarında bariz şekilde bu farklar görünürken,hiçbir forumda bununla ilgili bir yazı görmemem de ilginç geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Bu telefonlara virüs programı kurmak şart mı? Kurulmazsa virüs mü bulaşır kesin?

Ben bilgisayarda da telefonda da virüs programı kullanmıyorum, 15 yaşımdan beri herhangi bir bilgisayarıma virüs bulaştığını görmedim.
    Özellikle telefondaki virüs programları bence hikaye. Hiç denemedim şimdiye kadar, hiç bir şey de olmadı.
  • lord0634 teşekkürler
  • Temassız bildirim olayı çok iyi olmuş. İş yerinde telefonu kısıkta kullandığım için arada bakmak zorunda kalıyordum şimdi notebook yanında duruyor elimi sensör üzerinde kaydırınca ne var ne yok görüyorum.

Telefonu kullandıkça yeni özellikler keşfediyorum. Başlarda hiç kullanılmayacak boş özellikler gibi gelse de temassız kontrol çok işe yarıyor.
    Telefondan çok memnunum.

Bu arada telefon geldiğinde aramayı mesaj ile reddet seçeneği çıkıyor deneyen oldu mu hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 9 Mayıs 2013; 11:09:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Temassız bildirim olayı çok iyi olmuş. İş yerinde telefonu kısıkta kullandığım için arada bakmak zorunda kalıyordum şimdi notebook yanında duruyor elimi sensör üzerinde kaydırınca ne var ne yok görüyorum.

Telefonu kullandıkça yeni özellikler keşfediyorum. Başlarda hiç kullanılmayacak boş özellikler gibi gelse de temassız kontrol çok işe yarıyor.
    Telefondan çok memnunum.

Bu arada telefon geldiğinde aramayı mesaj ile reddet seçeneği çıkıyor deneyen oldu mu hiç?

Benimde bu özellik bayağı işime yarıyor.
    Açık ofiste çalıştığım için benim telefonda hep sessizde.
    Sürekli telefonu aç kapa yapmamak gayet güzel.
  • quote:

Temassız bildirim olayı çok iyi olmuş. İş yerinde telefonu kısıkta kullandığım için arada bakmak zorunda kalıyordum şimdi notebook yanında duruyor elimi sensör üzerinde kaydırınca ne var ne yok görüyorum.

Telefondan çok memnunum.

Bunu nasıl yapıyoruz?

Fotoğraflar arasında ya da web sayfalarında temassız olarak sayfa kaydırabiliyorum lâkin bahsettiğin "elimi sensör üzerinde kaydırınca ne var ne yok görüyorum" kısmını beceremedim. Sanırım kilit ekranında, ekran karanlık iken elini kaydırdığnda gelen notificationları görüyorsun.

Nasıl yaptığın konusunda biraz daha bilgi verebilir misin? Sanırım birşeyleri daha açmak gerekiyor..

Edit: sanırım becerdim. Kilitli ve ekran karanlıkken elimi geçirdiğimde farklı bir ekran gördüm, Tepeden bir ışık gelen baloncuklu bir ekran.. Saat, pil yüzdesi, mail ve notification gibi bilgiler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EvrenOzdal -- 9 Mayıs 2013; 11:21:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirtas

quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

quote:

Orijinalden alıntı: kadirtas

Arkadaslar sizden bir ricam var..parlakligi sifira cekip ayarlar menusunde asagi yukari yapar misiniz? Yazilarda ve seritlerde kayma oluyor..en cok parlaklik sifirdayken belli oluyo..parlaklik fulldayken pek sorun gozukmuyor..sizde de boyle mi paylasirsaniz cok sevinirim..

bende yok hocam

Youtubedan bikac video izledm onlarda da var sorun gibi gozukmuyor ama yarin detayli arastiracam tsk ederm

Dostum çok faydalı bir paylaşım olmuş... teşekkürler...

@berkans arkadaşımız flash ile ilgili yazdığım mesajı bununla birlikte ilk mesajda derler toparlar diye düşünüyorum...

Teşekkürler...

• Şuan itibariyle ürünüm kargoyla gelmiş şube dağıtımına çıktı öğleden sonra gelir muhtemelen. Yıllardır iphone kullanıcısı olarak sizlerden çok yardım alacağım gibi. şimdiden tşk ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrenOzdal

quote:

Telefondan çok memnunum.

Bunu nasıl yapıyoruz?

Fotoğraflar arasında ya da web sayfalarında temassız olarak sayfa kaydırabiliyorum lâkin bahsettiğin "elimi sensör üzerinde kaydırınca ne var ne yok görüyorum" kısmını beceremedim. Sanırım kilit ekranında, ekran karanlık iken elini kaydırdığnda gelen notificationları görüyorsun.

Nasıl yaptığın konusunda biraz daha bilgi verebilir misin? Sanırım birşeyleri daha açmak gerekiyor..

Edit: sanırım becerdim. Kilitli ve ekran karanlıkken elimi geçirdiğimde farklı bir ekran gördüm, Tepeden bir ışık gelen baloncuklu bir ekran.. Saat, pil yüzdesi, mail ve notification gibi bilgiler var.

Evet aynen bu şekilde :) Yani telefon kilitteyken elinizi yukarıda yer alan sensörlerin üzerinden geçecek şekilde soldan sağa kaydırsınız bildirimler ekran gözüküyor.

Hangi bildirimlerin gözükmesini istediğinizide ayarayabiliyorsunuz.

Ayarlar menüsünde temassız görünüm üzerine tıklarsanız detaylar çıkıyor. Açıp kapatabiliyorsunuz.

Ayrıca seçeneklerin üzerine tıklarsanız ayrıca demo çıkarak nasıl yapılacağını gösteriyor ve denettiriyor.

• s3den geçenler memnun musunuz?

• An itibari ile 38,53 mb bir güncelleme geldi. Hayırlı olsun
  • quote:

Telefondan çok memnunum.

Aramayi mesaj ile reddet;

Arama geldigin de,tefefona bakmadan mesaj yollayabiliyorsunuz..

Araba kullaniyorum,toplantidayim,musait degilim sonra ararim gibi secenekler cikiyor...

• Merhaba arkadaşlar. Uygun fiyata(115 TL) kablosuz görüntü ve ses aktarım cihazı samsung allshare cast dongle cihazı almak isteyen var mı?

İlanımı inceleyeniz: http://forum.donanimhaber.com/m_74939216/tm.htm

Yeni telefonunuz hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemyK

An itibari ile 38,53 mb bir güncelleme geldi. Hayırlı olsun

Güzel... Bu performans güncellemelerine ihtiyaç vardı zaten. Aceleyle çıktı s4 ;) Değişen bişeyler var ise bekletmeden yazın.

• Samsung Galaxy S4 i9505 ile Samsung Galaxy S4 i9500 arasında seçim gerekirse ?

2side mevcut istanbulda
  • evet arkadşlar netten araştırdığım kadarıyla işlemci farkından başka ekran kartlarıda farklı

i9500 ün ekran kartı - PowerVR SGX544MP3 GPU @533 MHz

i9505 in ekran kartı - Adreno 320 GPU

bu durumda i9500 daha iyi ve daha performanslı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. chemist -- 9 Mayıs 2013; 11:47:26 >
  • 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.