SAMSUNG Galaxy S4 Kulübü {GT-I9500} - İlk Sayfada ve Facebook sayfamızda gerekli tüm
59401 Cevap1912410 Görüntüleme536 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: ahmydz
1 kayıtlı üye, 43 misafir
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     131 [133] 135 136 137 138 139 140      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5247 Mesaj
7 Mayıs 2013; 21:02:09 

2 ARKADAŞIMIZA SIFIR KUTUSUNDA NILLKIN KILIF HEDİYE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2509 Mesaj
7 Mayıs 2013; 21:03:52 

quote:

Orijinalden alıntı: anarchy21

hocam birde gerekli programları(kesin indirin dediklerinizi) açıklayıcı koyarsan çok makbule geçer. androidle tanışmamın 3. günü en ufak bişey anlamış değilim [:) Görev yöneticisini kapatmama muabbeti tarzı böyle androidde kesin bilinmesi gerekenler diye küçük yazıda olursa ellerin dert görmesin.

Arkadaslar

Herkesten begendıgı program ıcın ufak acıklamalar beklıyorum

hemen koyucam ılk sayfaya

hadı hep beraber en guclu sayfa yapalım su s4 u

Teknotaksi Facebook Sayfasi - http://www.facebook.com/teknotaksi

889 Mesaj
7 Mayıs 2013; 21:09:30 

quote:

Orijinalden alıntı: bbbcomrade

valla hocam ben bugun samsung un canlı chat inden musteri temsilcisine sordum s4 32 ve 64 gb için bana aynen yazdıgı su "64 gb için bir bilgi yok 32 gb ı da turkcell den temin edebilirsiniz" ben açıkcası buna sinirlendim turkcell in tekeline neden mahkum ediliyoruz.
gorevliye neden samsung un kendisi kendi shoplarında s4 u satmıyor 32 gb veya 64 gb diye sordum eleman kıvırdı etti yok turkcell le anlaşmışlar bilmem ne sırf milleti soymak bu bence beklenmeli nasıl olsa birileri getirtir adam akıllı yurtdısından distuributor olarak

Samsung sadece 16GBsini getirmis Turkiyeye, 32leri Turkcell Samsungla anlasarak getirmis.Diger operatorler satamicak, eger olurda diger firmalar getirirse, paralel ithalat la getiricekler ve Turkiye garantisi olmicak cihazlarin, zaten ucuz fiyatlarindan da anlasilabilinir

FPS addicted.
PSN : ege737

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Mayıs 2013; 21:14:12 

quote:

Orijinalden alıntı: tozparcasi

Samsung sadece 16GBsini getirmis Turkiyeye, 32leri Turkcell Samsungla anlasarak getirmis.Diger operatorler satamicak, eger olurda diger firmalar getirirse, paralel ithalat la getiricekler ve Turkiye garantisi olmicak cihazlarin, zaten ucuz fiyatlarindan da anlasilabilinir

ya arkadaş bu rezillik değil de nedir ya dalga gecer gibi resmen 16 gb lık cihaz yap 2013 yılında ustune ustluk kullanılabilri alan 8 gb yani yarısı ustune ustluk tekelci turkcelle anlaş 32 gb ı sadece ona ver 64 gb lıgı zaten unuttuk resmen b.kunu cıkardılar artık

889 Mesaj
7 Mayıs 2013; 21:16:22 

quote:

Orijinalden alıntı: bbbcomrade

ya arkadaş bu rezillik değil de nedir ya dalga gecer gibi resmen 16 gb lık cihaz yap 2013 yılında ustune ustluk kullanılabilri alan 8 gb yani yarısı ustune ustluk tekelci turkcelle anlaş 32 gb ı sadece ona ver 64 gb lıgı zaten unuttuk resmen b.kunu cıkardılar artık

Malesef... gonul isterdi, secme hakkimiz olsun...

FPS addicted.
PSN : ege737

4201 Mesaj
7 Mayıs 2013; 21:22:04 

Telefonu bugün aldım. Wifi de indirme hızı s3 e göre çok düşük bir ayarı falan var mıdır ?

2011 Mazda 6 2.0 Sport
2013 Ford Focus 1.6 TDCI Titanium Sunroof + Smart Paket

Uzaklaştırılmış
7 Mayıs 2013; 21:24:25 

quote:

Orijinalden alıntı: tozparcasi

Malesef... gonul isterdi, secme hakkimiz olsun...

valla biz apple a laf ediyorduk milleti koyun yerine koyuyor diye samsung un biti kanlandi herhalde kasiniyor

2509 Mesaj
7 Mayıs 2013; 21:27:57 

Ilk Sayfa guncellenmıstır

bır kac yenı sey ekledım

2509 Mesaj
7 Mayıs 2013; 21:35:29 

Ilk sayfa Androıd sıkca kullanılan Terımler Eklenmıstır

871 Mesaj
7 Mayıs 2013; 21:37:40 

quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Ilk sayfa Androıd sıkca kullanılan Terımler Eklenmıstır

Sık kullanılan uygulamaları apk şeklinde koyabilirsen bulamayanlar için iyi olur

Samsung Galaxy S4 - İphone 5
Diablo 3 alican35#2228

2509 Mesaj
7 Mayıs 2013; 21:40:55 

quote:

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

Sık kullanılan uygulamaları apk şeklinde koyabilirsen bulamayanlar için iyi olur

Hocam apk lınkı vermeyı sıte kabul etmıyor

zaten ınternette cogunlukla crack lı apklar var

onun yerıne playstore dan uygulamalar kolaycana bulunabılır

1946 Mesaj
7 Mayıs 2013; 21:50:11 

quote:

Dostum tesekkurler valla ınsallah eksı I8910 keyfıyle devam ederız burda

Senıde en yakın zamanda beklıyoruz aramıza

Sağol berkans
aslında elimde geçici olarak I9505 "LTE" Modeli var.
Biri beyaz diğeri siyah iki adet sipariş etmiştim LTE olunca birini kabul ettim diğerini bulunduğum ülkeye gelene kadar beklemeye aldım.
Malum snspdragon'u biliyoruz. Birazda meraktan 4+4 olanı özellikle tercih ettim, bu vesile ile her iki modeli test etmiş olacam.
LTE modeli hakkında soruların varsa elimden geldiğince yanitlamaya çalışırım.

Ancak yazmadan geçemeyeceğim bir konu var;
Cihaz, GPS,WİFİ ve diger bağlantılar da cok ama cok hizli ve başarılı.
GPS syigic ile ilk açtığımda balkona yada pencereye yakın olmamama rağmen 5-7 saniyede odanın içinde baglandi ve konum bilgisi verdi.
WiFi ise S2 ile aynı evde benim modem ile birlikte toplam 3 baglanti mevcut derken S4 ile 11 baglanti veriyor yani tüm komşuların WiFi baglantilarini rahatlıkla görebiliyor cihaz. Vs...
Edit: Yaşa mı girdim ne?? Yanlış alıntı yaptım ama mesaj dogru kişiye
Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahayasin1 -- 7 Mayıs 2013; 21:57:26 >

La feta illa Ali la seyfe illa Zülfikar

5247 Mesaj
7 Mayıs 2013; 21:52:47 

ANDROID'DE GELMIŞ GEÇMİŞ EN IYI UYGULAMADIR.

OZELLIKLE IOS'DAN GEÇMEYE BİLE DEĞER

SORUMLULUK KABUL ETMEM :)

Sayfalarca konusuldugu ıcın BURADAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noyancelebi -- 7 Mayıs 2013; 21:53:53 >

150 Mesaj
7 Mayıs 2013; 21:52:57 

Arkadaşlar telefon şu anda çok hızlı donma vs. yok fakat bazı ıp kullanıcılarından gördüm bi zaman sonra donanımı önemsiz kalacak ip5 hala stabil ve hızlı iken s4 şişmeler yapacak vs. deniyor doğruluk payı var mıdır ? Yani bu telefon bizi 3-4 yıl idare etmez mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Samsung Galaxy S4 Kulübü

Samsung Galaxy S4 İncelemem: http://www.oyuncorps.com/dosya-konulari/samsung-galaxy-s4u-inceledik/

Ipad 2 3G + Wifi 64 Gb

3009 Mesaj
7 Mayıs 2013; 21:56:55 

Android'i hiç bilmiyorum ama bu güncellemeler nasıl oluyor acaba? Otomatik olarak mı geliyor sadece yoksa herhangi bir yerden kabul etmek falan mı gerekiyor? Bunu takip etmem gereken default bir program ya da seçenek falan var mı sistemde? Ben bulamadım da.

2509 Mesaj
7 Mayıs 2013; 21:58:40 

quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

Dostum fena uygulamadır bu :)

Starbucksa gıt dırek tum wıfıları kopar hahaha

110 Mesaj
7 Mayıs 2013; 22:00:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Phoneliker

Nerede ?

sahibinden.com var bir iki kişi;)

2509 Mesaj
7 Mayıs 2013; 22:00:54 

quote:

Orijinalden alıntı: tahayasin1

Sağol berkans
aslında elimde geçici olarak I9505 "LTE" Modeli var.
Biri beyaz diğeri siyah iki adet sipariş etmiştim LTE olunca birini kabul ettim diğerini bulunduğum ülkeye gelene kadar beklemeye aldım.
Malum snspdragon'u biliyoruz. Birazda meraktan 4+4 olanı özellikle tercih ettim, bu vesile ile her iki modeli test etmiş olacam.
LTE modeli hakkında soruların varsa elimden geldiğince yanitlamaya çalışırım.

Ancak yazmadan geçemeyeceğim bir konu var;
Cihaz, GPS,WİFİ ve diger bağlantılar da cok ama cok hizli ve başarılı.
GPS syigic ile ilk açtığımda balkona yada pencereye yakın olmamama rağmen 5-7 saniyede odanın içinde baglandi ve konum bilgisi verdi.
WiFi ise S2 ile aynı evde benim modem ile birlikte toplam 3 baglanti mevcut derken S4 ile 11 baglanti veriyor yani tüm komşuların WiFi baglantilarini rahatlıkla görebiliyor cihaz. Vs...
Edit: Yaşa mı girdim ne?? Yanlış alıntı yaptım ama mesaj dogru kişiye
Saygılar...

Dostum keyfını cıkar

Bana ılac gıbı gelıor IOS kullanımından sonra

Bahsettıgın gıbı cok hızlı

S3 de cok ıyıydı bu konuda

baya hızlı acıyordu web sayfalarını

Cıhazın bırde stock browser ı cok ıyı

Eskıden S3'te chrome kullanırdım

Ama sımdı stock yetıyor bana

5247 Mesaj
7 Mayıs 2013; 22:01:20 

quote:

Dostum fena uygulamadır bu :)

Starbucksa gıt dırek tum wıfıları kopar hahaha

Hemde ne fena :)

yenı versıyonlarında ozellıkler daha da artmıs

1504 Mesaj
7 Mayıs 2013; 22:09:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Tarten

pil durumunu merak ediyordum teşekkürler, arada bir güncelleme bekliyorum sizden : )

Ben de alalı 5 gün oldu ama pil konusu mükemmel. Sabah 8'den akşama kadar ara ara oyun, sürekli whatsapp mesajlaşma, 3g sürekli açık çok nadir kapatıyorum, 10 kadar kısa telefon görüşmesi, bunlara rağmen akşamı çok rahat buluyor.
Kısaca şöyle ifade edeyim oyun konusuna özellikle abartmazsan sadece internet, müzik, 3g, whatsapp v.b ile akşama kadar pili bitirmem imkansız görünüyor.
Çok fazla oyun oynarsam tabii ki biter. Ama akşama kadar çok kere temple run oynadım kısa kısa da olsa bitmedi pil. Ben çok memnunum, yıllar sonra gün içerisinde şarja takmadan rahat rahat telefon kullanıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 7 Mayıs 2013; 22:10:39 >

iPhone 5 --Samsung Galaxy Note 10.1 -- HP DV63055et

1498 Mesaj
7 Mayıs 2013; 22:14:42 

Bir kaç sayfa önce sormuştum bir cevap alamadım tekrar aynısını kopyalıyorum bir yorumda bulunun özellikle eski galaxy s kullanıcıları falan. bende s4-iphone 5 arasında kaldım.Benim için en önemli olan şey ikisinden birini alınca en az 4 yıl kullanıcam.Bu sürede güncel olması önemli.2.plandada oyunlarda kasma vs.hiç sevmem.Oyun dediğim klasik temple run fruit ninja.Telefondaki basit oyunlar.Bunlarda s4de sorun falan var mı? Birde s4 4 yıl gider mi yani android'e gelen update'lerle zamanla yavaşlama vs.gibi şeyler istemiyorum.Iphone 5 bu yönde bir adım önde sanırım.Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profxxx -- 7 Mayıs 2013; 22:15:41 >

Xbox One :Y s F tR

2509 Mesaj
7 Mayıs 2013; 22:19:36 

quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Bir kaç sayfa önce sormuştum bir cevap alamadım tekrar aynısını kopyalıyorum bir yorumda bulunun özellikle eski galaxy s kullanıcıları falan. bende s4-iphone 5 arasında kaldım.Benim için en önemli olan şey ikisinden birini alınca en az 4 yıl kullanıcam.Bu sürede güncel olması önemli.2.plandada oyunlarda kasma vs.hiç sevmem.Oyun dediğim klasik temple run fruit ninja.Telefondaki basit oyunlar.Bunlarda s4de sorun falan var mı? Birde s4 4 yıl gider mi yani android'e gelen update'lerle zamanla yavaşlama vs.gibi şeyler istemiyorum.Iphone 5 bu yönde bir adım önde sanırım.Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Dostum hıc bır telefon 4 sene gıtmez. 2 sene kullandıgım ıphone 4 artık asırı derecede yavas kalıyordu. Artı 3. seneden sonra update te alamamaya baslarsın. Bır sekılde ıdare edersın belkı ama yuksek kullanıcı duzeyınde olmaz.

Iphone dan androıde mı geceyım dersen bugun saat 12 cıvarlarında ıphone 5 ve s4 farkı dıye lıstelemıstım, okuyup fıkır sahıbı olabılırsın.

Not: Ben sadece sms atarım ve telefon acarım yada bır web sayfası okurum dıyorsan o zaman 6 senede gıder.

1498 Mesaj
7 Mayıs 2013; 22:22:54 

quote:

Dostum hıc bır telefon 4 sene gıtmez. 2 sene kullandıgım ıphone 4 artık asırı derecede yavas kalıyordu. Artı 3. seneden sonra update te alamamaya baslarsın. Bır sekılde ıdare edersın belkı ama yuksek kullanıcı duzeyınde olmaz.

Iphone dan androıde mı geceyım dersen bugun saat 12 cıvarlarında ıphone 5 ve s4 farkı dıye lıstelemıstım, okuyup fıkır sahıbı olabılırsın.

Not: Ben sadece sms atarım ve telefon acarım yada bır web sayfası okurum dıyorsan o zaman 6 senede gıder.

Akıllı telefon piyasasına ilk kez giricem 5 Yıldır kullandığım Nokia 6300 dan büyük bir sıçrama olacak Tel.u ne düzeyde kullanırım hiç bilmem ama arada açar oyun oynarım falan.Programlar ve oyunlar konusunda iosta daha mı çok uygulama vs.var?

2509 Mesaj
7 Mayıs 2013; 22:26:15 

quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Akıllı telefon piyasasına ilk kez giricem 5 Yıldır kullandığım Nokia 6300 dan büyük bir sıçrama olacak Tel.u ne düzeyde kullanırım hiç bilmem ama arada açar oyun oynarım falan.Programlar ve oyunlar konusunda iosta daha mı çok uygulama vs.var?

Dostum tabıkı appstore cok daha genıs ıcerıklı bır market. Ancak artık her sey ıkı sene oncekı gıbı degıl, aradıgınız tum uygulamaların yuzde 95'ı Androıdde de var. Bu konuda cok ozel bır program kullanmıyorsanız sıkıntı cekmessınız.

Telefonunuzu ıyı duzeyde kullanmak ıstıyorsanız forumlardan ıse baslayabılırsınız

S4 mu ıphone mu dıye sorarsanız, yapabıldıklerı ve yapamadıkları seklınde lısteleme gun ıcınde yapmıstım

2072 Mesaj
7 Mayıs 2013; 22:30:52 

quote:

Pardon bu program ne iş yapar.

2012 Ford Mondeo 1,6 TDCİ Titanium,Galaaxy S4

1498 Mesaj
7 Mayıs 2013; 22:32:47 

quote:

Dostum tabıkı appstore cok daha genıs ıcerıklı bır market. Ancak artık her sey ıkı sene oncekı gıbı degıl, aradıgınız tum uygulamaların yuzde 95'ı Androıdde de var. Bu konuda cok ozel bır program kullanmıyorsanız sıkıntı cekmessınız.

Telefonunuzu ıyı duzeyde kullanmak ıstıyorsanız forumlardan ıse baslayabılırsınız

S4 mu ıphone mu dıye sorarsanız, yapabıldıklerı ve yapamadıkları seklınde lısteleme gun ıcınde yapmıstım

İncelemen güzel olmuş.Fikir verdi en azından.Ben s4 daha çok düşünüyorum ama millet hep şu görüşte.s4 çabuk modası geçer s5 çıkınca kenara atılır iphone her zaman daha iyidir çöp olmaz ucuzlamaz.Malzemesi daha sağlam dayanıklıdır.Daha kalitelidir falan.Kafamı bunlar çok karıştırıyo

112 Mesaj
7 Mayıs 2013; 22:38:27 

s4 note 2 den sonra pil konusunda en iyi akıllı

ekran kalitesi açısından dokunmatik süper ekran ışığı iphone 5 ten biraz kötü (güneş ışığında)

kamera ve kamera özellikleri süper

metal olmayabilir ama sağlam bir his veriyor cepte hissedilmiyor.

pil dolum süresi oldukça kısa

s4 dün yazılım yenilemeleriyle dahada iyi olacağı kesin

5247 Mesaj
7 Mayıs 2013; 22:39:28 

quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Pardon bu program ne iş yapar.

diyelimki bir ortama gırdınız(starbucks vs...)
burada ortak kullanımda wi-fi agı var ve o ağa katıldınız

programı acıyorsunuz

o ağa baglı butun cıhazları cıhaz modelı hatta gırdıgı sıteye kadar gorup
ag ile baglantısını jesebiliyorsunuz

genelde ıos cular uzerınde onların ınternet baglantılarını kesmek dalga gecmek maksatlı kullanılyor :)

root gerektırır

482 Mesaj
7 Mayıs 2013; 22:43:07 

arkadaşlar bende note 2 vardı orda s penle bir kaç çizim yapmştm onları sd karta attm. bu s4 çıkınca teli sattm şimdi s4 ün buraya gelmesini bekliyorum ancak bu s penle yaptığım çizim dosyası snb uzantılı bu dosyayı s4 açar mı? birde note2 alınca dropbox hesabı aldım o dropbox hesabı süreli midir?

304 Mesaj
7 Mayıs 2013; 22:47:15 

quote:

Gerçekten 4 sene gitmez mi? bende arkadaş gibi 2 telefon arasında kaldım ama bana en az bi 4 sene gitmesi lazım. 4 sene sonra tabi ilk günkü gibi olmasını beklemiyorum ama hiç kullanılmicak gibide olmaz heralde? ortalama 4 sene sonra telefonun neyini kullanamam açıklayabilirmisiniz? yani neden 4 sene gitmez dediniz?

4708 Mesaj
7 Mayıs 2013; 22:53:07 

Hocam oncelikle yanlis anlamayin da annenize neden s4 aliyorsunuz ?

Teknolojiye biraz ilgisi oldugunu tahmin ederekten cok gereksiz bir cihaz olmaz mi anneniz icin ? Bende gecende anneme cihaz aldim , kendisi bir telefonu 6 7 sene kullanir artik son cihazin ekrani dahi catlatki bende lumia 820 aldim.

Bence biraz daha alt modeller dusunurseniz anneniz icin son derece yeterli olacaktir.

Bu mesajda bahsedilenler: @bbbcomrade Bu mesaja 1 cevap geldi.

51 Mesaj
7 Mayıs 2013; 23:06:56 

quote:

Orijinalden alıntı: caglet

Snapdragon almak hayal kirikligi olur mu amerikadan ? Ucuz olmasi icin ?
Yoksa paraya kiyayim paşa paşa exynos mu kullanayim ?

valla kardeşim bence o farkı normal kullanımda anlayamayacağımız bir miktar bence pişman olmazsın şimdi octa5 e yeni güncellme gelecek diyorlar 8 çerkirdek aynı anda aktif çalışacakmış şarj düşüsü olcak ihtimalle bence s600 ün geri kalır yanı yok gibi sadece yeni oyunlarda belki kasma durmu olabilir bende s600 alacağım almanyadan..

3719 Mesaj
7 Mayıs 2013; 23:12:54 

quote:

diyelimki bir ortama gırdınız(starbucks vs...)
burada ortak kullanımda wi-fi agı var ve o ağa katıldınız

programı acıyorsunuz

o ağa baglı butun cıhazları cıhaz modelı hatta gırdıgı sıteye kadar gorup
ag ile baglantısını jesebiliyorsunuz

genelde ıos cular uzerınde onların ınternet baglantılarını kesmek dalga gecmek maksatlı kullanılyor :)

root gerektırır

Haci, wifi sifre kirmaya yarayan bi program var mi?

1881-193∞
İnsanlar Öldükleri Zaman Değil Unutuldukları Zaman Ölürler...

802 Mesaj
7 Mayıs 2013; 23:13:57 

Audio dock ve kablosuz ped kampayasından ses seda var mı arkadaşlar? Arayan soran oldu mu hiç.

4201 Mesaj
7 Mayıs 2013; 23:17:53 

Wifi performansı hala berbat. Hayatımda gördüğüm en kötü wifiye sahip telefon olabilir. Öncekiler telefonlarım S2-S3, 3-4 kat daha hızlıydı bundan. İnanamıyorum şuan 19mblık programı 8-9 dkda falan indiriyor şaka gibi

2011 Mazda 6 2.0 Sport
2013 Ford Focus 1.6 TDCI Titanium Sunroof + Smart Paket

90 Mesaj
7 Mayıs 2013; 23:22:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Audio dock ve kablosuz ped kampayasından ses seda var mı arkadaşlar? Arayan soran oldu mu hiç.

Samsung Çağrı Merkezin deki arkadaşın söylediğine göre yoğun talep nedeniyle mayıs sonuna doğru gönderilecekmiş, eğer tebrikler hediyeye hak kazandınız mailini almış iseniz hediyeniz gönderilecekmiş.

DH Sony Playstation Vita Kulübü

1555 Mesaj
7 Mayıs 2013; 23:26:15 

quote:

Orijinalden alıntı: zafermavi

Samsung Çağrı Merkezin deki arkadaşın söylediğine göre yoğun talep nedeniyle mayıs sonuna doğru gönderilecekmiş, eğer tebrikler hediyeye hak kazandınız mailini almış iseniz hediyeniz gönderilecekmiş.

bunu söyleyen kesin samsung çağrı merkezindeki ramazan adlı arkadaştır

2509 Mesaj
7 Mayıs 2013; 23:29:06 

quote:

Orijinalden alıntı: emincoo22

Gerçekten 4 sene gitmez mi? bende arkadaş gibi 2 telefon arasında kaldım ama bana en az bi 4 sene gitmesi lazım. 4 sene sonra tabi ilk günkü gibi olmasını beklemiyorum ama hiç kullanılmicak gibide olmaz heralde? ortalama 4 sene sonra telefonun neyini kullanamam açıklayabilirmisiniz? yani neden 4 sene gitmez dediniz?

Dostum bırıncısı ıslemcısı cok gerıler

zaman ıcınde yenı modeller cıkacagı ve bu modellerın daha guclu ıslemcılerı olacagı ıcın o modellere gore uygulamalar gelıstırılır

bu tum platformlarda boyledır

Dedıgım gıbı ıphone 4 um bıle artık bazı seylerde kasıyordu

zamanla bazı seylerı update ler gelse bıle kullanamassınız

ornek olarak ıphone 5 le cıkan apple maps takı 3d bakısı ıphone 4 e harıtaların gelmesıne ragmen gelmedı, cunku makıne kaldırmıyordu, baska ornek sırı, 4s le gelen bu ozellık ıphone 4'e verılmedı

eger yogun program kullanıyorsanız bır sure sonra telefonunuz kasmaya baslar

ıos ta bu boyledır ancak cok stabıl bır sıstem oldugu ıcın ıdare edersınız

mısal bana yavas gelen ıphone 4 sadece sms atan arama yapan veya ınternette bır ıkı seye bakan bır arkadasıma hıc yavas gelmıyor

4 sene teknolojıde cok uzun bır suredır

her sene yenı seyler cıkar

tabıkı sıze her sene telefon alın demıyorum tamamen butce ıle ılgılı bır sey ama sunu bılınkı bırıncı seneden sonra elınızdekı telefon yavaslamaya baslar

teknolojıde uzun vadelı cıhaz alanlara her zaman nacızane tavsıyem bır kere aldıkları ıcın en ıyısını almaları

s4 en ıyısı demıyorum, sonra topa tutuyorlar benı

ama ıslemcısı ve ramı mınumum 2 sene sızı goturur

ama 4 sene ıddıalı bır sure ozellıkle sureklı gelısen androıd platformu ıcın

ıos tan son bır mısal

ıphone 3g sonrasında 3gs cıktı sonra ıphone 4, 4s ve bu sene ıphone 5

su an ıcın 3g ıos 6 calıstırmıyor, apple destek vermıyor

3gs e bıle vermıyecektı ancak ıos 6 cıktıgında halen serı uretımde bır telefon oldugu ıcın oyle bır sansı yoktu

2951 Mesaj
7 Mayıs 2013; 23:29:45 

Buna sen inanıyor musun? Neden başka bi yerde denemiyorsun? Böyle bişey mümkün değil. Bu programı kurup bi test et bakalım

https://play.google.com...m9pZC5zcGVlZHRlc3QiXQ..

Bu mesajda bahsedilenler: @Berk Erden Bu mesaja 1 cevap geldi.

99 Mesaj
7 Mayıs 2013; 23:39:54 

28.04 tarihinde teknosadan aldigim siyah renk s4 cihazimi,beyaz renk garantili iphone 5 ile takas etmek istiyorum.ilgilenen arkadaslar pm atabilirler.

2013 VOLKSWAGEN TIGUAN 1.4 160 PS DSG BLUEMOTION

225 Mesaj
7 Mayıs 2013; 23:40:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

Wifi performansı hala berbat. Hayatımda gördüğüm en kötü wifiye sahip telefon olabilir. Öncekiler telefonlarım S2-S3, 3-4 kat daha hızlıydı bundan. İnanamıyorum şuan 19mblık programı 8-9 dkda falan indiriyor şaka gibi

500mblik programi 8 9 dakkada indiriyorum ben

61 Mesaj
8 Mayıs 2013; 0:01:16 

Arkadaslar watchON da d-smarti calistirabilen var mi? Digiturk cikiyor ama dsmart bulamadim

qemiLer sapasaqLam,yaktıLar denizLeri...

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2013; 0:01:20 

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Hocam oncelikle yanlis anlamayin da annenize neden s4 aliyorsunuz ?

Teknolojiye biraz ilgisi oldugunu tahmin ederekten cok gereksiz bir cihaz olmaz mi anneniz icin ? Bende gecende anneme cihaz aldim , kendisi bir telefonu 6 7 sene kullanir artik son cihazin ekrani dahi catlatki bende lumia 820 aldim.

Bence biraz daha alt modeller dusunurseniz anneniz icin son derece yeterli olacaktir.

valla hocam genel düşünürsek haklısınız da olay şu annem ceza avukatı davalarını duruşmalarını görüşmelerini sürekli takip ediyor telefonundan cogu zaman benden daha aktif kullanıyor telefonunu şu anda misal lg optimus black kullanıyor ve son 1 aydır "bu telefon artık yavaş kalıyor iki saat açılmıyor bunların daha hızlısından alalım sen bana bir telefon bak" demeye başladı

4708 Mesaj
8 Mayıs 2013; 0:06:45 

800 mb lik torrenti 19 dakkada indirdim.

Bu mesajda bahsedilenler: @GizemliBiri Bu mesaja 1 cevap geldi.

160 Mesaj
8 Mayıs 2013; 0:06:56 

quote:

senin wifi de sıkıntı olmasın sakın ben gayet iyi kullanıyorum 700mb lık ıronman oyununu 20 dk da indirdi.

4202 Mesaj
8 Mayıs 2013; 0:11:19 

quote:

Nedir bu ne işe yarar?

<| 1881 193∞ |>
Ðєνicє1: MSI GE70 2OE-049XTR
Ðєνicє2: Samsung Galaxy S4 16 GB
Ðєνicє3: New iPad (3) 64GB+4G 7.1
Gαмє Cєηтєя (iσѕ): XanthiN20
Galatasaray | Atlético de Madrid
Steam | Grup | Raptr | Origin | Battle.net

424 Mesaj
8 Mayıs 2013; 0:15:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Tweeety

Arkadaslar watchON da d-smarti calistirabilen var mi? Digiturk cikiyor ama dsmart bulamadim

Bende bunu merak ediyordum.
Az önce sony tv var onu kumanda edebildim.
Gel gelelim dsmart uydu alısına gelince listede bulamadım. Cihazın markası goldmaster.
Biraz önce araştırdım bulamadım açıkçası.

1709 Mesaj
8 Mayıs 2013; 0:15:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

bgun yazığım yazı

Hediyelerle ilgili biraz önce samsungla görüştüm tahmin ettiğiniz gibi bir şey bilmiyorlar. Sonra bize hediyeleri getirecek kargo firmasını aradım ve çok ilgili bi beyle uzun uzun konuştuk. Adam dedi ki samsungun saçma sapan bir sayfa açmasından dolayı kimse adresini düzgün yazamamış ve bize gelen bilgilerle o adresleri bulmamız imkansız. Biz de samsunga bunu ilettik ve onlara seçenek sunduk. Dedik ki biz bu insanları tek tek arayalım ve açık adreslerini ağzılarından öğrenelim. Bu da size şu kadara mal olur dedik. Bugun 3 kere aradık ve haber bekliyoruz dedi. Kampanya yeni bittiği için henüz bize listeler bile ulaşmadı. Sadece ilk 550 kişilik liste gelmiş. Depolarında da 7000 tane audio dock varmış. Ben depoma başka ürün koyamıyorum bunların yüzünden diyo. Ayrıca ek olarak size kötü haber hediyeleri sizden başka kimse teslim alamayacakmış. Annenize bile vermeyeceklermiş. Çünkü milli piyango dairesiyle alakalı bi durummuş o hediyeyi teslim alınca sonradan adımıza bi kağıt fln gelecekmiş. Bu yüzden hediye geleceği zaman kesinlikle kendimiz teslim almalıymışız. Bu yüzden hediyenin geleceği zaman adresinizi iyi belirleyin ve o adreste olmaya çalışın yoksa peşinden koşarsınız.

Özetle şu anda adamların eli kolu bağlı samsungdan gelecek haberleri bekliyorlar. Ona göre dağıtımlar başlayacak. Ben ayın 29 unda imei kaydı yapmıştım ilk listede adımı gördüğünü söyledi. Sonraki listeler de yakında gelecektir.

424 Mesaj
8 Mayıs 2013; 0:18:15 

quote:

İlginç gerçekten. Ben playstore dan 15-20 mb lık oyunu 25-30 sn. de indiriyorum. Mesafem 7-8m var arada duvarlarda olmasına rağmen.

830 Mesaj
8 Mayıs 2013; 0:18:55 

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

800 mb lik torrenti 19 dakkada indirdim.

Nasil bir internete bagliysa oyle indirir . Mesela benim ace 2 vodafone un igrenc 3g sine bagliyken 10 mb lik uygulamayi 10 dakkada indirirken evin wifisine bagliyinca 500 mb fln uygulamalari 10 dk da indiriyo

802 Mesaj
8 Mayıs 2013; 0:20:19 

quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

Baya aydınlatıcı oldu hocam sağolasın. Ay sonuna kadar bekleriz muhtemelen. Arayıp tekrar adres alırlarsa iyi olur çünkü verdiğim adreste değilim ve birçok öğrenci arkadaş ailesinin adresini felan vermiştir.

14169 Mesaj
8 Mayıs 2013; 0:33:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Murat006

Bende bunu merak ediyordum.
Az önce sony tv var onu kumanda edebildim.
Gel gelelim dsmart uydu alısına gelince listede bulamadım. Cihazın markası goldmaster.
Biraz önce araştırdım bulamadım açıkçası.

Hocam tamamen aynı durum. Sony TV, Goldmaster uydu alıcısı. Ama bir yolunu bulamadım :/

1996 Mesaj
8 Mayıs 2013; 0:35:57 

Arkadaşlar, ahizeden konuşma esnasında cızırtı sesi alan kaç kişiyiz? Belli bir seride mi var bu durum ?

928 Mesaj
8 Mayıs 2013; 0:40:00