Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bilen varsa cevap verebilir mi? Galaxy için ikonları bilgisayar üzerinden iTunes gibi daha kolay düzenlemenin, sıralamanın bir yöntemi var mı? Tek tek yapmak uğraştırıyor epey.
  • Beyler exynoslu versiyonda oyun performansini deneyen varmi?Ozellikle MC4,Vice City,RR3 oyunlarini merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun performansı mukemmel diyebilirim. Isınma olayı var yalnız o ayrı. Mc4 gta vc aldım ve her iki oyunda da bir sorun görmedim. Vc de sadece oyun ilk 10 saniyesinde fps düşüşü oluyorsa oluyor sonra toparlanıyor. Rr3 için birşey diyemem daha uyumlu olmadığı için indirmiyorum. Apk dosyası vardı ama uğraşmadım. Asphalt 7 de bir arkadaş sorun yaşamış bende olmadı o problem.
    Bu arada nfs Mw oyununu tavsiye ederim harika grafikler ve dizayn. Ea adam olalı iyi bir oyun tasarlamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: shallipushthebutton?

Oyun performansı mukemmel diyebilirim. Isınma olayı var yalnız o ayrı. Mc4 gta vc aldım ve her iki oyunda da bir sorun görmedim. Vc de sadece oyun ilk 10 saniyesinde fps düşüşü oluyorsa oluyor sonra toparlanıyor. Rr3 için birşey diyemem daha uyumlu olmadığı için indirmiyorum. Apk dosyası vardı ama uğraşmadım. Asphalt 7 de bir arkadaş sorun yaşamış bende olmadı o problem.
    Bu arada nfs Mw oyununu tavsiye ederim harika grafikler ve dizayn. Ea adam olalı iyi bir oyun tasarlamış.

hele şükür oyun hakkında net bir cevap gelmiş.
    Hocam teşekkürler cevap için , new ipad bu gpu ile sorunsuz oyun oynatıyorsa galaxy s4 çok rahat oynatır ama yazılım uyumsuzluğu olabilir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: X2

quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

quote:

quote:

quote:

Siyah 16GB S4 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Kampanyayı kaçırdık ama olsun napalım... Telefonun ekranı gerçekten güzel. Rehbere her zamanki gibi 2-3 saniyede giriyor, umarım düzelir yakın zamanda. Şimdilik aktaracaklarım bunlar.

genel olarak rehbere 2-3 saniyede giriyorum diyenler için söylüyorum, ya sizin tellerinizde ya bizde bir sorun var, abartmıyorum 1 saniye bile sürmüyor rehbere girmem, hat turkcell sim-kesme olmayan micro...

Bilemiyorum, benim hat 2005 te almış olduğum daha yeni kestirdiğim avea. Sim kartın güncelliğiyle olan bir durumdur belkide...

Bir şey daha sormak istiyorum; ahizenin sesini sonda kullanan biriyim, görüşme esnasında hafiften cızırtı geliyor, sizlerde de böylemi acaba?

evet hafif cızırtı normal ayarlarda son seste var, çözümü telefon arama ayarlarında arama sesini kişiselleştire gir veya görüşme esnasında sol üst ortada çıkan kutucuğu aç net sesi seç o hafif cizırtı ortadan kalkacaktır....

Son ahize sesinde cızırtı yapan telefona hiç rastlamamıştım daha önce, bana normal bir durum gibi gelmiyor açıkçası. Bir arkadaşımız değişim talebinde bulunmuş bu durum için.

bahsettiğinizin hafif bir cızırtı olması lazım, daha fazla rahatsız edici birşeyse birşey diyemem, sonuçta tabikide olmaması lazım böyle bir durumun ama bazen olabiliyor bir iki tane s4 te denediğimde hepsinde bu hafif cizırtı vardı burdada sanırım biçok kişi var diyecektir, dediğim şekilde veya benzer şeylerle düzeliyor, bu durum için değişime vermeye değermi yada en önemlisi değiştirirler mi onu bilmiyorum, peki sizde dediğimi yapınca düzelmiyor mu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 7 Mayıs 2013; 17:48:43 >

• 1400 Tl'ye 8 çekirdekli düşerse haber edin bi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipsiz_uçurtma

quote:

Oyun performansı mukemmel diyebilirim. Isınma olayı var yalnız o ayrı. Mc4 gta vc aldım ve her iki oyunda da bir sorun görmedim. Vc de sadece oyun ilk 10 saniyesinde fps düşüşü oluyorsa oluyor sonra toparlanıyor. Rr3 için birşey diyemem daha uyumlu olmadığı için indirmiyorum. Apk dosyası vardı ama uğraşmadım. Asphalt 7 de bir arkadaş sorun yaşamış bende olmadı o problem.

Hocam teşekkürler cevap için , new ipad bu gpu ile sorunsuz oyun oynatıyorsa galaxy s4 çok rahat oynatır ama yazılım uyumsuzluğu olabilir diye düşünüyorum.

Hocam optimizasyon konusu çok etkili. Xperia z donar kasar dendi. Arkadasta o bile yağ gibi akıyor.
    Ben s4 ile çok oyun indirdim ücretli veya bedava. Hiçbirinde benim bu telefonu aldığıma pişman etmedi.
    rr3 hele bir uyumlu hale getirilsin onda da bir problem olacağını sanmam.
    benim gözüme çarpan sadece hafif ısınma problemi. Bugün aralıksız 1 saat mw oynadım full parlaklık ile çok hafif bir ısınma oldu şaşırttı beni.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Siyah 16GB S4 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Kampanyayı kaçırdık ama olsun napalım... Telefonun ekranı gerçekten güzel. Rehbere her zamanki gibi 2-3 saniyede giriyor, umarım düzelir yakın zamanda. Şimdilik aktaracaklarım bunlar.

genel olarak rehbere 2-3 saniyede giriyorum diyenler için söylüyorum, ya sizin tellerinizde ya bizde bir sorun var, abartmıyorum 1 saniye bile sürmüyor rehbere girmem, hat turkcell sim-kesme olmayan micro...

Bilemiyorum, benim hat 2005 te almış olduğum daha yeni kestirdiğim avea. Sim kartın güncelliğiyle olan bir durumdur belkide...

Bir şey daha sormak istiyorum; ahizenin sesini sonda kullanan biriyim, görüşme esnasında hafiften cızırtı geliyor, sizlerde de böylemi acaba?

evet hafif cızırtı normal ayarlarda son seste var, çözümü telefon arama ayarlarında arama sesini kişiselleştire gir veya görüşme esnasında sol üst ortada çıkan kutucuğu aç net sesi seç o hafif cizırtı ortadan kalkacaktır....

Son ahize sesinde cızırtı yapan telefona hiç rastlamamıştım daha önce, bana normal bir durum gibi gelmiyor açıkçası. Bir arkadaşımız değişim talebinde bulunmuş bu durum için.

bahsettiğinizin hafif bir cızırtı olması lazım, daha fazla rahatsız edici birşeyse birşey diyemem, sonuçta tabikide olmaması lazım böyle bir durumun ama bazen olabiliyor bir iki tane s4 te denediğimde hepsinde bu hafif cizırtı vardı burdada sanırım biçok kişi var diyecektir, dediğim şekilde veya benzer şeylerle düzeliyor, bu durum için değişime vermeye değermi yada en önemlisi değiştirirler mi onu bilmiyorum, peki sizde dediğimi yapınca düzelmiyor mu...

Dediğinizi denedim, hala devam ediyor. Cızırtı sürekli değil. Konuşulunca olan birşey. Cırt...cırt.... diye sesler çıkıyor. Ahizenin gücü yetmiyor da cırtlıyor gibi.

• bendeki düzelmişti birde orda parazit azaltma var onu kaldırıp deneyin, olmazsa başka bir yol aklıma gelmiyor, çok rahatsız ediyorsa servise gitmekten başka yolu yok, değişim v.b. için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 7 Mayıs 2013; 18:06:55 >
  • S4 kumanda da trident vs gibi modeli bulunmayan cihazları baska cihaz secerek calıstıran var mı bilnidik markalarda güzel çalışıyor ama trident vs gibi markalar yok arçelik için SEG çalışıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: behcet98

1400 Tl'ye 8 çekirdekli düşerse haber edin bi :D

Biz sizi ararız:D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ipsiz_uçurtma

quote:

Hocam optimizasyon konusu çok etkili. Xperia z donar kasar dendi. Arkadasta o bile yağ gibi akıyor.
    Ben s4 ile çok oyun indirdim ücretli veya bedava. Hiçbirinde benim bu telefonu aldığıma pişman etmedi.
    rr3 hele bir uyumlu hale getirilsin onda da bir problem olacağını sanmam.
    benim gözüme çarpan sadece hafif ısınma problemi. Bugün aralıksız 1 saat mw oynadım full parlaklık ile çok hafif bir ısınma oldu şaşırttı beni.

rr3 dediğiniz oyun real racing 3 mü ve google play store'da bunları bir tek ben mi bulamıyorum kimileride fifa oynuyomuş nerde bu oyunlar acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: qazze

quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

quote:

Orijinalden alıntı: hece_he

quote:

Orijinalden alıntı: mrtt84

quote:

Orijinalden alıntı: hece_he

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

bu sensor bilgilerinin olduğu widget hangi uygulamaya ait. gayet guzel gorunuyor.

Merhabalar,
    Bu widget 1Weather adlı uygulamaya ait.

cevap icin çok teşekkürler.

Peki o zaman bende işlemci hızı sıcaklık ve boş ram'i gösteren widget'ın adını sorayım o zaman :)))

Marketten Elixir indirmeni öneririm.
    Sistem bilgisi ve bir sürü zımbırtı gösteriyor.

Teşşekkür ederim.Yalnız 2 versiyon var ve bana 1.'si daha basit ve kullanışlı geldi.Onu kullanıyorum.

• Real racing 3 uyumlu olmadığı için gt 9500 ile size gozukmez. Bende pcden girip google play mağazası ile baktım uyumlu olmadığını belirtti.
    apk indirmek lazım da uğraşmak zoruma gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hkas

quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Arkadaslar ılk sayfayı edıtlemeye basladım, koymamı ıstedıgınız seyler varsa bana pm atın.

Su an ıcın detaylı urun tanıtım acıklaması koydum

yarın gereklı programlar ve hareketlerın kullanımını koyucam

bır aya kalmaz root ısınıde ayrıntılı anlatırız root konuları gelıstıkce

saygılarımla

S3-S4 farkı incelemesi de güzel olmuş, eline sağlık

hocam birde gerekli programları(kesin indirin dediklerinizi) açıklayıcı koyarsan çok makbule geçer. androidle tanışmamın 3. günü en ufak bişey anlamış değilim [:) Görev yöneticisini kapatmama muabbeti tarzı böyle androidde kesin bilinmesi gerekenler diye küçük yazıda olursa ellerin dert görmesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: behcet98

1400 Tl'ye 8 çekirdekli düşerse haber edin bi :D

1450 ye kapalı kutu satıyolar ;)
  • Arkadaşlar ben yazın amerikadan unlock s4 alacağım 2 çeşit piyasaya sürüldü benim almak istedigim octa versiyonu. Orada seçenek olarak sunuluyor mu yoksa 4 çekirdek almak zorunda mıyız?

• quote:

Orijinalden alıntı: anarchy21

quote:

Orijinalden alıntı: hkas

quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Arkadaslar ılk sayfayı edıtlemeye basladım, koymamı ıstedıgınız seyler varsa bana pm atın.

Su an ıcın detaylı urun tanıtım acıklaması koydum

yarın gereklı programlar ve hareketlerın kullanımını koyucam

bır aya kalmaz root ısınıde ayrıntılı anlatırız root konuları gelıstıkce

saygılarımla

S3-S4 farkı incelemesi de güzel olmuş, eline sağlık

hocam birde gerekli programları(kesin indirin dediklerinizi) açıklayıcı koyarsan çok makbule geçer. androidle tanışmamın 3. günü en ufak bişey anlamış değilim [:) Görev yöneticisini kapatmama muabbeti tarzı böyle androidde kesin bilinmesi gerekenler diye küçük yazıda olursa ellerin dert görmesin.

Androide yeni baslıyanlar

terimleri ve ne nedir klavuzunu BURADAN ogrenebılır

• Arkadaşlar izmir de oturuyorum ve burda pencereli flip cover kapağın siyah rengini bulamıyorum. Mağazalar bana Tr de beyazının olduğunu Genpa nın siyahı henüz Türkiye ye sokmadığını söylediler. Var mı böyle bir durum? Siyah kapak alan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.