Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37433744374537463747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihazın garantisi Kasım ayında bitiyor. Root atmanın zamanı geldi fakat bataryayı servise götürmem lazım. Bataryada bir şey yok ama değiştirirlerse süper olur.
  • Arkadaşlar i9505 cihazımdaki imei malum yollar ile atılmış cihazı aldığımda 4.4.2 varken 5.0.1 rus romunu odin ile yükledim imei sıkıntısı yaşamadım şimdi custom roma geçmek istiyorum fakat imei gidermi emin değilim cihazım rootlu ve efs yedeği aldım romdan sonra imei uçarsa efs yedeği ile düzeltme şansım varmi ? Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aarda06 kullanıcısına yanıt
    normal sartlarda problem olmaz. yine de garanti olmasi icin root/efs klasorunun yedeğini alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cmert kullanıcısına yanıt
    Hocam bazı yazılarda imei uçar null veya bilinmiyor yazar geri dondürülemez tarzı yazmışlar o biraz kafamı karıştırdı efs yedeğim mevcut

• allah exynosun belasını versin

imei giderse null yazar doğrudur fakat efs klasörünü ait olduğu yere kopyalayıp cihazı yeniden başlatırsanız mevcut imei geri gelir
  • cmert kullanıcısına yanıt
    Teşekküe ederim.Ayrıca tavsiye edeceğiniz rom varmı? Miui düşünüyorum

miui yuklerseniz 4.4.2 ye donmus olursunuz. mevcut modeminiz 4.4.2 ile uyumsuz olacagi icin yukaridaki gibi imei null olur. efs geri yukleseniz bile bazi uyumsuzluklar yazarsiniz. tavsiyem 5.x.x romlardan sasmayin. ben su an cm12.1 kullaniyorum. tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: knynmz38

allah exynosun belasını versin

Welcome the hell bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmert

miui yuklerseniz 4.4.2 ye donmus olursunuz. mevcut modeminiz 4.4.2 ile uyumsuz olacagi icin yukaridaki gibi imei null olur. efs geri yukleseniz bile bazi uyumsuzluklar yazarsiniz. tavsiyem 5.x.x romlardan sasmayin. ben su an cm12.1 kullaniyorum. tavsiye ederim

sorun imei null değil sorun seste cızırtı rus modemi atsamda yine cızırtı oluyor custom romda
  • Enson gelen güncellemeden sonra flash diski görmüyor telefon. Daha önceki versiyonda Flash diski görüyordu.

Çözümü varmı bunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lapsetur -- 23 Ekim 2015; 14:46:11 >
  • Samsung s4- Lollipop güncelleme sonrası Google Hizmetleri pil durumunda ilk sıralarda.
    Google hizmetlerin arka plan veri bağlantısı kısıtlama yapıldığında pil durumu düzeliyor fakat Whatsapp bildirimleri geç geliyor.
    ( Kurulum öncesi ve sonrası wipe yaptım, hatta sonra tekrar wipe yaptım)

Ayrıca pil bölümünde kalan süreyi gösterme olayı çok nadir olmakta diğer zamanlar "Kullanım özellikleri öğreniliyor" da sürekli kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.SAHİN -- 23 Ekim 2015; 14:51:23 >

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan3535 -- 23 Ekim 2015; 15:32:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: U1H2

quote:

Orijinalden alıntı: knynmz38

allah exynosun belasını versin

Welcome the hell bro

benim telefondamı sorun var ya deliriyorum bazı uygulamaları s3 s4 mini s3 mini daha stabil çalıştırîyor 9500 s4 bukadar kötü niye cok sattı bir çözümü yoksa atacam çöpe telefonu dandik mtk ların calıştırdıgı uygulamalarda s4 de durduruldu hataları donup kalmalar gibi şeyler olunca ćıldırıyorum keşke satmasaydım s4 miniyi

• bende s4mini var ama onun içindekilerini kies üzerinden s4 e atabilirmiyim?
  • yok hocam sizin cihazda sorun yok. rahat olun
  • Allah razi olsun hocam. Zaten hersey ters gidiyor bu ara.

• Arkadaşlar en stabil loliyi bulduğumu düşünüyorum. 4 saat + rahat aliyorum. rootsuz ikende bu sekilde aliyordum rootladim pek farkeden birsey olmadi diyebilirim. sadece screen mirroring ozelligini kullanamiyorum ( kimbilir neyi kapattim bilen varsa sevinirim ) . kullandigim srock rom ilk cikan rus loli. orta parlaklıkta rahatlikla 4 + alabilirsiniz. google play hizmetleri sonraki surumler gibi sarji dusurmuyor bazen artış oluyor 1 - 3 arasi. arka plada kapanmayan uygulama yok. sonraki lolilerde olusan problemlerin cogu yok. ram 1 ile 1.3 arasi oynuyor. sikinti yok screen mir disinda rahatim.

• Product code TUR
    PDA I9500XXUHOH6
    CSC I9500OJVHOG3

birde bunu deneyeyim bakalım

NoteII 5 inç olsan değiştirilmeyecek telefonmuş
    stock 4.4.2 ile hatasız stabil ve şarj sorunsuzdu

Country Uzbekistan (La Fleur)
    Product code CAC
    PDA I9500XXUHOH7
    CSC I9500QXEHOI1

buda plase olarak ikinci deneme turunu bekleyecek stock rom
    en düzgününü bulana kadar mıncıklayacam bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasaluyari -- 24 Ekim 2015; 0:30:56 >

• ottoman984 kullanıcısına yanıt
    rootlu telefonda screen mirroring çalışmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 37433744374537463747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.