Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36353636363736383639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nereden aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolkanikYanardağ

v16'da yok şuan onu kullanıyorum ben de. Ama v17'yi henüz denemedim ve v17 için modem upload etmemiş romun sahibi henüz. Fix diye bir zip dosyası var ama bilmiyorum ne işe yarıyor.

Hocam bir de note 4 çoklu pencere eklentisi var mı acaba v16 da? Sırf çoklu penceresi için kullanıyorum bu romları
  • bblokee B kullanıcısına yanıt
    Dostum benim telefonun kasasinda bu tirnaklari tutacak olan ckintilar kirildi.kapaktaki dislerde problem yok telefonun kasasindakiler gitti. Yeni kapakta alsam tutmayacak yani. Bende 1 ay 2600mah batarya kullanirim. 1hafta 5600 kullanirim. 37 gunde 2 kez cikariyorum sadece. Bu kadar cikartmayla gidecekse çıkarılabilir arka kapagin espirisi ne yani?

Normalde yagmurda telefonu kullanirdim simdi arka kapak en ustten tam oturmadigi icin biraz bosluk varda ordan su kacacak diye korkuma kullanamiyorum bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • silver0021 S kullanıcısına yanıt
    Kevlar dediğin madde hakkinda neler biliyorsun bilmiyorum fakat hafife alinacsk bi malzeme degildir kendisi. Celikten 4 5 kat daha saglam oyle ki celik yeleklerde dahi kevlar kullaniliyor. Kevlar lifleriyle bildigin uzaktan bakinca bir bez kalinliginda birsey ve bu hafif makinelilerin kursunlarini tutabiliyor. Kevlardan yapilmis bir telefona zarar vermek icin cep hizasindan fazlasi gerekli :)

• Oyunların data ve obb dosyalarını hafıza kartına taşıyabilirmiyim mesela gta san andreası 2 gb lık oyun telefon rootlu

• O oyun kasiyor zaten ugrastigina degmez

• 2 yıldır kullanıyorum iyisiyle kötüsüyle beni yarı yolda bırakmıyor işimi fazlasıyla görüyor. Oyun pek oynamam, genel sosyal ağ uygulamalari, bankacilik, ve diğer bazı uygulamalar. Orjinal samsung şarj kiti ve bataryası işimi oldukça kolaylaştırdı.cerceve soyulmasinida kaliteli arka kılıf ekranı a kalite cam ekran koruyucu ile hallettim 10 numara kullanmaya devam.ne zaman bozuldu bu telefondaki deneyimimi göze alır o zaman Diğer seceneklere bakarim yeni alacağımda.su an no problem şükür. Aşırı ayrintilara takilirsaniz tel kullanim amacini unutursunuz. İş sol alt vidasi neden biraz sağa koymamislara kadar gider. Sonuçta siz bu telefonu alırken diğer seçeneklerde vardı sizin seçiminiz yani... bi dahakine kendinizce daha az sorunsuzu alirsiniz. Geçmiş kandilinizde mübarek olsun bu arada arkadaşlar.

• Tamam bence artık telefonu kötülemek yerine teknik konuşalım bişeyler paylaşalım konu iyice anti samsung oldu böyle biyere varamayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: 6489426

quote:

v16'da yok şuan onu kullanıyorum ben de. Ama v17'yi henüz denemedim ve v17 için modem upload etmemiş romun sahibi henüz. Fix diye bir zip dosyası var ama bilmiyorum ne işe yarıyor.

Hocam bir de note 4 çoklu pencere eklentisi var mı acaba v16 da? Sırf çoklu penceresi için kullanıyorum bu romları

v16 bir süre kullandım. olayi tertemiz gereksiz herşeyin silindigi bir rom olması. note eklentisi falan yoktur yani. ben kullanirken dikkat etmedim ama sanmıyorum. stabiliteyi bozacak bir eklenti kurmuyor adam.

• quote:

quote:

S4'teki çoklu pencere var.

• VolkanikYanardağ kullanıcısına yanıt
    Hocam Prism de sol alttaki tuş açık uygulamaları göstersin istiyorum. Şu anda ayarlar sekmesini açıyor nasıl ayarlayabiliriz bunu
  • quote:

quote:

Coklu pencere olayi auromu adini yazamadigim romda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: rumpage

Hocam Prism de sol alttaki tuş açık uygulamaları göstersin istiyorum. Şu anda ayarlar sekmesini açıyor nasıl ayarlayabiliriz bunu

Xposed yüklemen gerekiyor. Link aşağıda. Daha sonra xposed'un içinden MunuBeGone yükleyeceksin.

http://forum.xda-developers.com/xposed/unofficial-xposed-samsung-lollipop-t3113463
  • quote:

quote:

quote:

S4'teki çoklu pencere var.

Acaba note 4 çoklu penceresini nasıl ekleyebiliriz?
  • Rusya'ya verilen Lollipop'u bu cihaza kurmak mümkün mü? Mümkünse ne gibi riskler taşıyor?
  • jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Evet 4.4 e dönmede imeı uçuyor diyorlar.
  • Almaya kesinlikle değmeyecek bir risk. Teşekkürler.
  • ankaradan s4 ünü siyah ile degistirmek isteyen olursa mesaj atsin.
    Bordo mudur nedir ondan istiyorum
    442 yüklü olsun birde :)
    pembe kullanan varda beyaz isteyen varsada haber etsin.
    sifir ayarinda olmak şartı var. bendeki 2 s4 de neredeyse sıfır ayarinda

• quote:

Orijinalden alıntı: rapperasi

O oyun kasiyor zaten ugrastigina degmez

Yok hocam o oyunla s4 teki stock 4.4 kitkat sorunlu onda kasıyor bende 4.4 kitkat üstüne ozcan rom var 0 kasma var lag olmuyor bu romda
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Almaya kesinlikle değmeyecek bir risk. Teşekkürler.

Ben lolipoptan kitkata döndüm sadece odinle kitkatı yükledikten sonra bide modem dosyasını flaşlıyorsun odinden çok basit ozaman imei uçmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 36353636363736383639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.