Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36293630363136323633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben kitkata dönmüştüm. Modemi flaslayınca sorun olmuyor. Tr modem bulabilsek ama keşke

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Ben kitkata dönmüştüm. Modemi flaslayınca sorun olmuyor. Tr modem bulabilsek ama keşke

flaslayın pil kullanımı ekranının fotosunu koyun o an olur 1 gün sonra olur...

en üstte android çakılı kalıyor. %19 dan aşağı düşmüyor.
  • Arkadaşlar Türkiye loli geldiği zaman, rus loli üzerine direk odinle kurabilecek miyiz ? yoksa modem flaşmalamak gibi ıvır zıvırla uğraşacak mıyız ?
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Evet
  • Evet derken ? modem flaşlama yapılacak mı ?
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Hayır indirip atabilecez bu sorun 4.4 dönerken oluyor.
  • DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    bende rus son sürüm yükledim fakat hala son kapatılan uygulama sorunu mevcut,sizde hala yokmu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: bll1975

bende rus son sürüm yükledim fakat hala son kapatılan uygulama sorunu mevcut,sizde hala yokmu acaba

Panama romunu kur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 9 Temmuz 2015; 23:26:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim bu iyi haberdi...şimdi tek sorun loli nin tr ye gelmesi.

Eşimde ithal arap s4 e bile kendiliğinden geldi ama tr sürümü henüz gelmedi. Halbuki daha önceki güncellemeler ilk tr ye gelirdi bende yüklerdim eşimde 2-3 ay beklerdi. Bir iş var bunda ama hayırlısı..hep önce alanlardan idik, şimdi en sona itildik. Acaba 5.0.1 hatalı görülüpte direk 5.1 dağıtabilirler mi ?
  • bblokee B kullanıcısına yanıt
    Zaten Panama kurulu idi ..son rus sürümde açık uygulama kapanma sorunu duzelmis denince yükledim .iki saat kalamadım. Yanisi yine panama romu flashladım.tesekkürler

• Kitkat ozcan rom alayını tokatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: birlik07

DESTEK İÇİN SİZDE BİR İMZA ATIN :

GALAXY S4 TÜRKİYE İÇİN LOLİPOP 5.0.1 BEKLEMEK CAN SIKMAYA BAŞLADI ARTIK !!!!!!!!! BİR DESTEKDE SİZ ATIN ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN ! !

https://www.change.org/p/samsung-t%C3%BCrkiye-samsungmobile-samsung-g%C3%BCncelleme-politikalar%C4%B1?just_created=true

bende attım bir tane

• quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Tabi Apple gerizekalı S6 yerine S4 konusun da cirit atıyor :)

Apple zeki ama gerizekalılar bu konu altında 2 yıldır elmacılık oynuyor. Gına geldi şurada saçma tartışmalardan sorulan sorular görünmüyor. Yöneticiler de sağ olsun müdahale etmiyorlar.
  • rapperasi apple alırsa burdan ayrılmaz ben yine söyleyeyim :) kendisiyle de paylaştım çok uzun yazıyorsun diye. Üstte dediğim gibi ara da bir muhabbet döner sadece apple değil sony htc lg de olabilir.
    Aslın da "elmacı" topiğine dönmesinin bir sebepi var. Birçok S4 sahibi önce ki S serilerini de kullanmış oluyor. Benim gibi. Samsung S4 ü erken esgeçti. Mesela yüksek kapasiteli batarya yapmadı ,s,s2,s3,s5 de mevut. s4ü üvey evlat muamelesi yapınca bir de S3 den sonra exynos kaynak kodları tam anlamıyla kapalı ve Knox sayacı devreye girince S4 topiğin de öyle bir dönem oldu ki şu an kinden daha yalın daha cansız. Ne rom ne kernel ne mod var. Lolipop la bir nebze bu aşıldı.
    S4 ucuzladı, sahibi arttı, hala millet Samsung TR den resmi güncelleme bekliyor.
    Hatta S5 bile etkilendi, L sürüm sorunlu çıktı hatta kabul ettiler vs. Samsung'un bu tutumu ,tavrı, iki farklı işlemci ile üretilmesi paralel ith. la beraber bir zaman sonra fiyatının düşmesine neden oluyor.
    S4 aslın da günü kurtarır bir cihaz kesinlikle kötü değil. Sorun şu ki kabul edemiyoruz hali hazır da ki cihpset o ekranı o dpiı taşımıyor. Bir nebze umut yeni güncelleme de çözülür.Maalesef bu olmayacak. Cihazı olduğu gibi kabul etmeli,kullanmalı.
    3000 lirası olan vermeye layık gören varsa buyursun "ELMA" alsın. Ne Samsung'a, ne Elma 'ya o kadar para vermem. İkinci el S5,Note 4 veya yurtdışı iphone 6 dan başka cihaza para değmez bence.

• Beyler yeni Rus sürümü falan gelmedi zaten adamlar işgüzarlık yapıp aynı romu alıp listenin üst sırasına çıkarmışlar. 3 ay önceki rom yani. Build Date'e baksanıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azengin -- 10 Temmuz 2015; 8:55:31 >
  • 1080p kullanıcısına yanıt
    Daha oncede soylemistim telefona 2 bin uzerini vermem. Verecek olsamda velevki gidip samsunga vermem. Ram sorununu hala cozmedi guncellemeyle. Kimler kimler 5.1 aldi koskoca s6 hala alamadi.

Zaten samsungun dusuk kullanim suresine cikarilabilir batarya yuzunden katlaniyor idik. Cift batarya kullanan kimse pilden sikayetci degildi. S6 da bunuda yok ettiler. Gereksiz olan 2k ekranada resmen gecis yapmis oldular ki bundan sonraki telefonlarida 1080p cikmayacak. Bu bile samsung almamak icin basli basina bir neden. Lg de bu tutumundan vazgecmeyecek sanirsam.

Yeni cikacak amiral gemilerde gozum sadece sony htc ve apple da olur. Ekran cerceve orani degisirse sony ilk tercihim olur hatta. Htc de 10mm telefona 2.600 2800mah koymayi seviyor çünkü sony biraz daha iyi bu konuda. 2k ekrana gecen marka gozumde hictir bundan sonra. 2k ekrani kaldiracak gpu lari bile yok millet neden bunun farkina varmiyor yada varmak istemiyor anlamiyorum. Kullanici deneyimi olarak son model islemciyle 60 performans canavari bi telefom yapmak varken icine ediyor ve halkta buna normal gozle bakiyor. Bi amiral geminin 30fps oyun acmasi normal mi? Oynarsin oynamazsin orasi ayri konu, performans canavari degilse bu cihaz neresine 2.500 3000 verecegim?

Doldukca sisen arayuzune mi yoksa linux kernel zimbirtilariyla kendini idare eden bedava olan android e mi? Piyasadakilerden ahim sahim farki olmayan f1.9 lensine mi yoksa cikmayan bataryasina mi % 30 daha fazla yakan 2k ekranina mi? S6 ya 2.500 vermek icin tek neden bulamiyorum. Vermemek icinse bir cok neden var en basinda rezalet guncelleme destegi. Sorunlu surumu 3 aydir duzelteceker

Daha once yazdgim arkadasimin s6 edge i. 1 yillik s4 gibj sarji gidiyor. 3 haftalik cihaz. Bu kadar rezalet kullanim veren cihaza 3bin lira verilir mi yahu hala bunu nasil savunabiliyorlar, cop cop cop. Bataryasi ciksa tamam diyecegim al yedek at cebe bittiginde tak gitsin. Bataryada cikmiyor ne yapabilirsin bu telefonla?
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastShip -- 10 Temmuz 2015; 10:51:06 >

• arkadaşlar

hangi uygulama ne kadar internet harcıyor. bunu hesaplayıp rapor eden bir program var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azengin

Beyler yeni Rus sürümü falan gelmedi zaten adamlar işgüzarlık yapıp aynı romu alıp listenin üst sırasına çıkarmışlar. 3 ay önceki rom yani. Build Date'e baksanıza.

Ben de konuyu anlamadım, kendi telefonumda Rusya HOD4 yüklü ancak açıklamalar da aşağıdaki gibi...

Model GT-I9500
    Model name GALAXY S4
    Country Russia
    Version Android 5.0.1
    Changelist 4727708
    Build date Fri, 17 Apr 2015 11:01:31 +0000
    Product code SER
    PDA I9500XXUHOD4
    CSC I9500SERHOD4

bu da bir önceki rom,

Model GT-I9500
    Model name GALAXY S4
    Country Russia
    Version Android 5.0.1
    Changelist 3943544
    Build date Thu, 26 Feb 2015 11:30:40 +0000
    Product code SER
    PDA I9500XXUHOB8
    CSC I9500SERHOB8

• supersonicbluepearl S kullanıcısına yanıt
    Evet bunlar 3 ve 2. sürümler 4 çıkmadı yani. Ben de artık çıkmayınca az önce Panama kurdum, bakalım nasıl olacak.
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    Android sorunun icin sunu soyliyim brlki alakasiz gelecek ama % 70 ihtimalle kurtulacagini dusunuyorum. Benimde bir ara firlamisti anlatmiyim simdi olayi. Sadete geliyorum. Sarjin tamamen dolsun. Sarjdan cikartip Tuslara girip *#0228# yap quick start de. Telefon acilinca yeniden sarja tak. Tamamen dolunca sarjdan cikarip kullanmaya basla android % 5 in uzerine cikmayacaktir. Ben ne zaman bunu yapsam ekran % 70 kullanir difer android zimbirtilari % 2 % 5 arasi kullanir. Bir dene bence sendede ise yariyacak. Olumlu yada olumsuz sonuclari beni mesajina ekliyerek belirtirsen bi hal caresine bakmaya calisiriz duruma gore

• 
Sayfa: önceki 36293630363136323633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.