Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35753576357735783579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bblokee

quote:

Orijinalden alıntı: Fakirdepocu

quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: syt.

Arkadaşlar telefonumun bataryası şişti. Çok sık olmamakla beraber bazen kendi kendine kapanıyor ve pil birden %0 oluyor. Pil öldü. Bundan eminim ancak sorunum şu: Hiçbir yerde original batarya bulamıyorum. Nereye sorduysam bitmiş. İnternette baktım. Bilinen tüm alışveriş sitelerinde de tükenmiş. Mobilcadde.com'da var ama orijinal olduğunu söyleyip yarı fiyatına satıyor. Güvenebilir miyim? Nereden batarya alabilirim orijinalini?

Mediamark ta ttec in s4 icin yaptigi bataryalar var tavsiye ederim orjinal kadar ekran suresi aliyorum ve 50 tl

Hocam şimdi baktım da bahsettiğiniz pile 2100 mah gücü var , ben 1 senedir cepium marka pil kullanıyodum şimdi aşırı şişti ekran falan bombeli hale gelir gibi oldu.Ne zamandır kullanıyosunuz acaba bu ttec bataryasını günlük ne kadar gidiyor biraz bilgi verirseniz ona göre alıcam ben de cepium da 2600 mah gücü var o yüzden 40-50 lira fazla vermeye gerek var mı

Teşekkürler

Yan sanayide bildigim en iyi marka ttec oldugu icin aldim.

Yaklasik 1.5 aydir kullaniyorum. Genelde 3 saat ekran suresi aliyorum eger 3g kullanirsaniz 2 2.5 saate dusuyot. Wifilede rekorum 3 saat 48 dakika
    ayrica lolipop kullaniyorum.

Genelde chrome facebook whatsapp arada oyun oynuyorum 1 gunu rahat kapatiyorum

Yan sanayide en dandik marka ttec hele bataryası almadım aldırtmam.Mevzu bataryaysa Deji başkası yalan.

En dandigimi??? Su ana kilif olsun batarya olsun hep ttec kullaniyorum. Simdilik bir eksi yonunu gormedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• s4 için imei sorunu çözülmedi mi daha?Bilgisi olan varsa cevap verirse çok makbule geçer. ACİL
  • Arm the Homeless kullanıcısına yanıt
    hocam orjinal yazıyor ne derece orjinal bilmem ama 5 gün önce geldi, gayet memnunum bu bataryadan..
    normalde hep 3g açık ve ara ara oyun oynarım, orjinal 1yıllık bataryayı günde 2 defa doldururdum.. bu bataryada tek sefer yetiyor..
    ne derece uzun süre böyle dayanır bilmem ama denemekte fayda var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedilerinjedisi

s4 için imei sorunu çözülmedi mi daha?Bilgisi olan varsa cevap verirse çok makbule geçer. ACİL

Sorun derken? 442 ye dönüp imiş uçması diyorsan çözümü stockholm 442 kurup lolipop modeli flaslamak. Çalışıyor

• egemen_e kullanıcısına yanıt
    yok hocam yanlış anladınız. yurtdışından getittirmiştim ben telefonu. orjinal. ama bu modele imei atılmıyormuş kaç aydır tel. öyle duruyor. hat takamıyorum . çözümü geldimi diye soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedilerinjedisi

yok hocam yanlış anladınız. yurtdışından getittirmiştim ben telefonu. orjinal. ama bu modele imei atılmıyormuş kaç aydır tel. öyle duruyor. hat takamıyorum . çözümü geldimi diye soruyorum

i9500 mü farklı bir serimi?
    farklı değilse atılıyor diye biliyorum sanki.... forumda kullanan yada kesin bilen biri yazsa iyi olur

• egemen_e kullanıcısına yanıt
    i9500 ben yok diye biliyorumda inşallah yazılım fln çıkmıştır
  • Lollipop'u bugün kurdum. OTA ile güncelleme aldıktan sonra verileri yedekleyip wipe'ladım ve telefon sıfır hale geldi. Lollipop romu tasarım olarak tamamen yenilenmiş telefona yeni alınmış gibi bir görünüm veriyor, yağ gibi akıyor. Simgeler de Note 4'tekilerle değişmiş ve çok güzel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strange Night -- 3 Haziran 2015; 19:35:15 >

• hatırlayanlar bilecektir yaklaşık 1 ay önce 5.0 güncellemesi geldiydi,ilk günler sıkıntı yoktu ancak daha sonra sorunlar yaşamaya başlamıştım burada da paylaşmıştım onları.Şarj bazen olup bazen olmama sorunu şarj soketindenmiş onu değiştirttim düzeldi.Daha sonra kiesten full yedek alıp wipelı factory resetli çifte format çakıp yedekleri geri yükledim ve bugün 3.cü gün en ufak bir sorun ve şarj problemi yaşamıyorum ve cihazdan zevk almaya başladım.Lolipop bu cihaza çok yakışıyor arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: xymox

quote:

Orijinalden alıntı: ßLacKLioN

quote:

Orijinalden alıntı: CemyK

quote:

Orijinalden alıntı: alphekka

samsung türkiye GT-I9500 ürün sayfasında kullanım klavuzlarında lollipop klavuzu yayınlanmış ama gel gör ki lollipop yayınlanmamış. ilginç :D yani lollipop türkiye'ye kesin yayınlanacak ama ne zaman. sırası var galiba
    Kullanıcı Klavuzu(Lollipop)
    9.45 MB, PDF, TÜRKÇE
    2015.02.03

acaba Samasung Türkiyede lolipop un yayınlandığınımı sanıyor

valla bana geldi hocam lollipop güncellemesi suan kullanıyorum

csc hangi ülke

Bana da birkaç gün önce gelmişti CSC'si AFR idi ama ana bant sürümü Türkiye romu ile aynıydı.

Bu da güncellendikten sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strange Night -- 3 Haziran 2015; 19:44:02 >

• Arkadaşım benim cihaz seninkiyle aynı özellikte, bize niye gelmedi acaba bu güncelleme CSC olsun, hepsi aynı :D
  • fbturkuaz kullanıcısına yanıt
    Lolipop bir kere siyah karanlık temadan aydınlşık beyaz temaya geçiş demek ,performans , batarya ömrü mü bunlar her güncellemede hikaye.
  • rus romu kullanıyordum s.arabistan romu yükledim rus omuna göre baya hızlı ve rus romuna göre daha az ısınıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: syt.

Arkadaşlar telefonumun bataryası şişti. Çok sık olmamakla beraber bazen kendi kendine kapanıyor ve pil birden %0 oluyor. Pil öldü. Bundan eminim ancak sorunum şu: Hiçbir yerde original batarya bulamıyorum. Nereye sorduysam bitmiş. İnternette baktım. Bilinen tüm alışveriş sitelerinde de tükenmiş. Mobilcadde.com'da var ama orijinal olduğunu söyleyip yarı fiyatına satıyor. Güvenebilir miyim? Nereden batarya alabilirim orijinalini?

Mediamark ta ttec in s4 icin yaptigi bataryalar var tavsiye ederim orjinal kadar ekran suresi aliyorum ve 50 tl

Hocam şimdi baktım da bahsettiğiniz pile 2100 mah gücü var , ben 1 senedir cepium marka pil kullanıyodum şimdi aşırı şişti ekran falan bombeli hale gelir gibi oldu.Ne zamandır kullanıyosunuz acaba bu ttec bataryasını günlük ne kadar gidiyor biraz bilgi verirseniz ona göre alıcam ben de cepium da 2600 mah gücü var o yüzden 40-50 lira fazla vermeye gerek var mı

Teşekkürler

Yan sanayide bildigim en iyi marka ttec oldugu icin aldim.

Yaklasik 1.5 aydir kullaniyorum. Genelde 3 saat ekran suresi aliyorum eger 3g kullanirsaniz 2 2.5 saate dusuyot. Wifilede rekorum 3 saat 48 dakika
    ayrica lolipop kullaniyorum.

Genelde chrome facebook whatsapp arada oyun oynuyorum 1 gunu rahat kapatiyorum

Yan sanayide en dandik marka ttec hele bataryası almadım aldırtmam.Mevzu bataryaysa Deji başkası yalan.

Aliexpress vs sitelerdeki 4000mahlik piller nasil bilginiz varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: caylak1907

hocam orjinal yazıyor ne derece orjinal bilmem ama 5 gün önce geldi, gayet memnunum bu bataryadan..
    normalde hep 3g açık ve ara ara oyun oynarım, orjinal 1yıllık bataryayı günde 2 defa doldururdum.. bu bataryada tek sefer yetiyor..
    ne derece uzun süre böyle dayanır bilmem ama denemekte fayda var :)

Farkli markalardaki 4000 mah piler gercekmi aliexpreste

• khedira_34 kullanıcısına yanıt
    Ondan emin değilim
  • by_84 kullanıcısına yanıt
    Pil durumu nasıl?

RUS wifi açık iken şarjı sömürüyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan3535

Pil durumu nasıl?

RUS wifi açık iken şarjı sömürüyor!

şarj olayı aynı
  • Lyons. kullanıcısına yanıt
    Snapdragon kullandigi icin 6 saat ekran suresi aliyor s5 ler. 3g acik kullanimda da 4.5 saat altini gormedim ben. Tr yr geldigi gun 1 haftaligina kullandim ve suana kadar kullandigim en iyi sarji giden telefon. Note 4 te elimden gecti sarji hicte iyi gitmiyor. S6 keza oyle. S5 ten baska samsung telefonu almam eger alicak olursam. Durumun musaitse beklemeden gec pisman olmazsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Lolipop bir kere siyah karanlık temadan aydınlşık beyaz temaya geçiş demek ,performans , batarya ömrü mü bunlar her güncellemede hikaye.

Hep soyluyoruz guncelleme ile batarya omurleri bariz sekilde artamaz diye ama hep bi beklenti var su sarj duzeltme surumunde duzelir hallederler oda mi olmadi sonraki surumde duzelir.. bunlar 4.3 ten beri boyle hep ayni muhabbet. Gecen gun 5600 pil 4.2.2 perseus kernelle 13 saat ekran suresi aldim. He kullanimim nasildi yaklasik bi 45 dakika belki 1 saat kadar pdf dosyasi okudum. Biraz soundwave de muzik aradim kesfettim. Facebookta cok takilmadim. Instagramda kesfette dolandim biraz. Whatsapp mesaj geldikce yazdim. Oyle zorliyacak bisey yapmadim. Genelde de ekrana surekli dokunmadigim icin ekrana dokunmadigim anlarda cihaz 1 saniye sonra kendini 100mhz degerine dusuruyor dokununca 600e cikiyor. Genel olarak fazla mesaj yazmadigim ekrana cok dokunmadigim icin sarj epey bi iyi gitti.

Stock kernelde soyle bir olay var ekrana dokunsanda dokunmasanda atiyorum facebook aciksa hep ayni sarj gidiyor. Cihazi wifi da agirda kullansan hafifte kullansan arada cok fark olmadan belki bi yarim saat fazla ekran veriyo ama bu perseus kernelle ayarladiktan sonra hafif kullanimlarda fark bariz derecede artiyo he bunu diger android surumleride verecekse yada beklenilen gibi daha iyilerini verecekse gecelim tabi durdugumuz kabahat :)

1 saat acik duran polaris bile % 2 yaziyor bu *#0228# yaptiktan sonra android zimbirtilari dahil butun uygulamalarin pil detayindaki harcadigi yuzdelik kisimlar cok cok dusuk gosteriyor onun altinda facebook instagram ve normal internet tarayicisi geliyor. Mozilla daha az yakiyo gibi geldi bana onu daha cok kullandim.

% 50 deyken tam 7 saat ekrani gormustum. Sonrasinda netten bir kac degil bi 7 8 tane apk indirip kurdum. Onlar biraz etkiledi yaklasik 1 saat kadar onlarla ugrasmistim. Geri kalani hafif kullanim.

Birde anlamadigim bu pil 5600mah ve cikarip bakinca adamlar bildigin 2 tane 2600u ust uste koyup icten birlestirmisler. Simdi 2 pille 13 saat ekran aliyorum tek orjinal pille hic 6 saatin uzerine cikamadim. Eskidende 5.5 yada 5 saat aliyodum. Cin mali 2 tane pil, samsungun orijinal pilinden daha iyi gidiyo oda cok cok garip geldi bana. 5600 13 saat verirken ayni kullanimda 2600luk orjinalin tabulara gore yarisi olan 6.5 saatten daha fazla vermesi gerekir cunku 5600 un gercek degerini veremeyecegine inanilir. Ama tam tersi samsungun pili tabloya bakilinca kendi degerini vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastShip -- 4 Haziran 2015; 12:21:30 >

• 
Sayfa: önceki 35753576357735783579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.