Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34583459346034613462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu bende ultra güç tasarrufunun birebir aynısı olur düşüncesiyle yüklenmiştim. Nasil heyecanlıyım o an anlatamam arkadaşlar. Sonuc yine hüsran :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6489426 6 kullanıcısına yanıt
    Sıkışmış piksel o olu değil

• Arkadaşlar Benim cihaz rootsuz.Daha evvel 1 defa Rus lolipop yükledim ama şimdi odinde hangi kutucuğu işaretlediğimi unuttum..Görsele göre kısaca izah etmeniz mümkün mü..Arap sürümü yükleyeceğim..BL yi mi işaretlemem gerekiyor yoksa ap olanı mı..tar uzantılı dosyayı yükleyeceğim sadece

Bir yerde şöyle bir açıklama var .diyor ki:
    (Geliştirici Seçenekleri altındaki USB Hata Ayıklama seçeneğinin işaretli olması gereklidir.
    Telefonu tamamen kapatıp Ses Kısma + Güç Tuşu + Ev Tuşu (ortadaki büyük tuş)na aynı anda basılarak gelen ekranda ses açma tuşuna basarak ODIN Mode Download Mode aktif edilmelidir.)
    ,ben usb hata ayıklama falan yapmamıştım..sadece ses kısma-home tuşu ve güç tuşuna basıp çıkan ekrandan sonra pc ye bağlamıştım..yani o ekran açıldıktan sonra ses açma tuşuna bastmamıştım diye hatırlıyorum :D ..Doğrusu nedir
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 4 Nisan 2015; 9:43:57 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 4 Nisan 2015; 10:48:58 >
  • Arkadaşlar telefonun hangi ülkenin romunda olduğunu nereden bakıp anlıyoruz
  • arkin39 kullanıcısına yanıt
    telefonu pc ye bağla kies yazılımını çalıştır orada yazar
  • Bu lolipop ne zaman gelecek ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar lollipop romdan geri kitkat roma dönünce imei siliniyor mu? telefon pasaport kayıtlı.

edit: stok arabistan lollipop kuruluydu. philz kurup rom atmaya çalıştım ama hiçbir rom boot etmiyor açılış animasyonunda kalıyor ve ateş gibi oluyor. nedeni nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirchade -- 4 Nisan 2015; 12:10:57 >
  • Arama yapıyorum ne benim ses gidiyor ne karşı tarafın sesi geliyor..whatsapp dan aradığımda duyuluyor..Rehberden aradığımda ses yok.sorun ne olabilir
    Düzeltme: Yeniden başlattım cihazı düzeldi..Ne cins makineler bunlar yaa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 4 Nisan 2015; 12:35:43 >
  • Alfred James Pacino kullanıcısına yanıt
    Dostum k.bakmada Suudi Arabistani kim kucumsuyor ? Biz daha ceyrek altin alamazken adamlar pastalarinin uzerine altin dokup yiyor .(Abudabi de) Afedersin b*klari bile degerli adamlarin sen neyi kucumsuyon :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myd0n0se35 -- 4 Nisan 2015; 13:20:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiranyagarbha

Arkadaşlar Benim cihaz rootsuz.Daha evvel 1 defa Rus lolipop yükledim ama şimdi odinde hangi kutucuğu işaretlediğimi unuttum..Görsele göre kısaca izah etmeniz mümkün mü..Arap sürümü yükleyeceğim..BL yi mi işaretlemem gerekiyor yoksa ap olanı mı..tar uzantılı dosyayı yükleyeceğim sadece

Bir yerde şöyle bir açıklama var .diyor ki:
    (Geliştirici Seçenekleri altındaki USB Hata Ayıklama seçeneğinin işaretli olması gereklidir.
    Telefonu tamamen kapatıp Ses Kısma + Güç Tuşu + Ev Tuşu (ortadaki büyük tuş)na aynı anda basılarak gelen ekranda ses açma tuşuna basarak ODIN Mode Download Mode aktif edilmelidir.)
    ,ben usb hata ayıklama falan yapmamıştım..sadece ses kısma-home tuşu ve güç tuşuna basıp çıkan ekrandan sonra pc ye bağlamıştım..yani o ekran açıldıktan sonra ses açma tuşuna bastmamıştım diye hatırlıyorum :D ..Doğrusu nedir
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Yok mu yardım edecek bi Allah'ın kulu

• hiranyagarbha kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapatın ses kısma tuşu,güç tuşu ve home tuşuna basılı tutarak açın samsung yazisi gelince elinizi güç tuşundan çekin diğer tuşlardan çekmeyin sonra download mode açılacak onaylamak için ses açma tuşuna basın. Ap yi seçeceksiniz bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Junatee

Telefonu kapatın ses kısma tuşu,güç tuşu ve home tuşuna basılı tutarak açın samsung yazisi gelince elinizi güç tuşundan çekin diğer tuşlardan çekmeyin sonra download mode açılacak onaylamak için ses açma tuşuna basın. Ap yi seçeceksiniz bu arada.

Teşekkür ederim..Başlıyorum şans dile :)
  • Arap lolipop yükledim..Ancak beğenmedim.1-2 deneyeceğim sonra muhtemelen Rus a dönüş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 4 Nisan 2015; 16:09:23 >
  • Arkadaşlar bugün ilginç bi şekilde müzik dinlerken telefon bir anda kapandı,direk fişleri çekmiş gibi kapandı.%60 kadar sarj vardı.Yaklaşık 30 dakikadır açamıyorum.Şarja taktım herhangi bişey olmadı,yine açılmadı.Sebebi nedir acaba ? Herhangi bir çözümü varmı?
    Yoksa garantiye göndermeyi düşünüyorum.

• mrzmn M kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen batarya öldü şişti. Bataryayi kontrol edin.

• fbturkuaz kullanıcısına yanıt
    Bataryada bir sorun yaşamıyodum aslında.Zaten 4-5 ay öncesinde garantide değişmişti.Bi 10 dk kadar şarja takılı tuttum değişen bir şey olmadı.Çıkardım soğumasını bekledim yine olmadı.Sanırım garantiye göndericem.
  • hiranyagarbha kullanıcısına yanıt
    bende dün indirdim ama iyi demediniz pek yukleyesim kaçtı

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

bende dün indirdim ama iyi demediniz pek yukleyesim kaçtı

Hocam hız konusunda Rus ile fark yok..Batarya için biraz zaman gerekli..Daha yeni kurdum çünkü..24 saat sonra izlenimlerimi paylaşırım ama dediğim gibi Rus u silip bunu kurmaya değecek bir durum yok..Şebeke,batarya,hız için 24 saat denedikten sonra tekrar yazarım
  • yeni kerneli denemek isteyen olursa arabistan romundan portladim.

https://yadi.sk/d/06CCPu-Lfkabs

• 
Sayfa: önceki 34583459346034613462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.