Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34553456345734583459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Genelde turk desteği verenler hiçbirşeyden haberi yok farklı ülkenin romunu kuracam az kaldı.
  • Bana bu Sabah güncelleme geldi 1138mb güncelleme iniyor. (I9500 KSA)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT-I9500XXUHOB8 LITE CMERT v2

Değişiklik Listesi (03-04-2015)

* I9500XXUHOB8 romu üzerine inşa edildi
    * Deodex/Rooted/Deknoxed (750 MB)
    * Hava durum widgeti güncellendi
    * Klavye ve emojiler güncellendi
    * Açılır arama ekranı eklendi
    * 5 yollu yeniden başlat menüsü eklendi
    * S planner güncellendi
    * Açılış-Kapanış sesleri güncellendi
    * Düşük batarya sesi iptal edildi
    * Kulaklık yüksek ses uyarısı iptal edildi
    * Tarayıcı çıkış butonu eklendi
    * Fener ışığı menüsü eklendi
    * Samsung account ve sCloud servisleri geri eklendi.
  • EFS yedeği alma yöntemini birileri anlatırsa çok faydalı olur Android 4.3 sürümünde sayaç arttırmadan root ediliyor efs yedeği alıpta lollipop kurabiliriz bir durum olursa o şekil 4.3 dönüp yine efs değişip kitkatı yükleyebiliriz ama yedek nasıl alınıyordu unuttum onu
  • Arkadaslar odinle yuklediginiz romlar garantiyi bozmuyor diye biliyirum neden turkiye romunu bekliyorsunuz anlamis degilim ? Odin garantiyi bozmuyor samsung servisini arayip sorabilirsiniz ? Bosuna kasmayin birde garantiden beklentiniz nedir kasko olmadikdan sonra ? Allaha sukur ben s4 u almanyadan aldim ama hicbirsey olmadi 2 senesini doldurdu . Bence bu kadar sorun etmeyin garantiyi basin odinle romu yollayin sayac artmiyor denemistim ben . Yinede sorun siz samsunga bana lat etmeyinde ..

• blackcat67 kullanıcısına yanıt
    root Explorer ile alabilirsin veya philz touch recovery varsa ordan da alabilirsinn

Bu arada Lollipop custom rom arayanlar için Prism v15 çok iyi olmuş tavsiye ederim

• Root atanların batarya sürelerini merak ediyorum.Benim rootsuz cihaz, internete girmezsem 2 gün,interneti kullanırsam 1 gün..çok yoğun net kullanımında ise yarım gün gidiyor..
  • Özbekistan' a lolipop verildi..Samsung'un Türkiye'yi bu kadar sevdiğini bilseydim s4 e elimi bile sürmezdim..
  • Ne zaman turkiye'ye güncelleme gelicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismai1 -- 3 Nisan 2015; 14:15:04 >
  • Beyler müthiş birşey keşfettim biraz önce suudi yazılımını yükledim oda ne :D içinde türkiye CSC'side varmış cihazıma türkiye yazılımı yüklendi :D :D. Kesinlikle sorumluluk kabul etmem ben suudi arabistan yazılımını yükledim Suudi CSC'sinde türkiyede vardı büyük ihtimal ve cihaza türkiye yazılımı yüklenmiş oldu :D

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Hürriyet gazete gibi saçma sapan uygulamalarda gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcat67 -- 3 Nisan 2015; 14:50:16 >

• Ekranımın tam ortasında 1 tane ölü piksel var. Garantiye yollasam ekranı değiştirirler mi? Aldığımda böyleydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6489426

Ekranımın tam ortasında 1 tane ölü piksel var. Garantiye yollasam ekranı değiştirirler mi? Aldığımda böyleydi.

Ölü piksellerin 5 taneden fazla olması lazım değişim için. 5 tane ölü piksel standartlar dahilindedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

Bu arada Link eklemeyi unuttum yüklediğim rom bu
    http://samsung-updates.com/details/43119/Galaxy_S_4_Exynos_Octa/GT-I9500/KSA/I9500XXUHOC5.html

Bunu odinle yükleyebiliyor muyuz..Sammobile dekiyle aynı değil mi bu?

Sammobile de Özbekistan'a verildi gösteriyor..Sizin linkte henüz görünmüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 3 Nisan 2015; 15:02:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiranyagarbha

quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

Bu arada Link eklemeyi unuttum yüklediğim rom bu
    http://samsung-updates.com/details/43119/Galaxy_S_4_Exynos_Octa/GT-I9500/KSA/I9500XXUHOC5.html

Bunu odinle yükleyebiliyor muyuz..Sammobile dekiyle aynı değil mi bu?

Sammobile de Özbekistan'a verildi gösteriyor..Sizin linkte henüz görünmüyor..

Suudi Arabistan yazılımı var sammobilede idin ile yükleniyor bu sitede sammobilede alıyor ama burdaki linkleri premium yapabilirsin .

• 6489426 6 kullanıcısına yanıt
    Siyahmı ? genede şansını dene.
  • Hocam şu an sammobile den indiriyorum..Rus lolipop var bende..Değiştirmeye değer mi..Siz beğendiniz mi? Özellikle batarya süresini merak ediyorum..
  • Canlı Destek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfred James Pacino -- 3 Nisan 2015; 15:40:41 >
  • blackcat67 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 tane s4 var, birine rus loli yi kendim yükledim fakat diğeri arap yazılımlı ( paralel ithalat )

Güncelleme direk telefona mı geldi ? nasıl tr oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

Hocam 2 tane s4 var, birine rus loli yi kendim yükledim fakat diğeri arap yazılımlı ( paralel ithalat )

Güncelleme direk telefona mı geldi ? nasıl tr oldu ?

Madem ikisi de var sizde..Batarya süreleri eşit mi..Hangisi daha hoş sizce?
  • 
Sayfa: önceki 34553456345734583459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.