Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33953396339733983399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lollipopta samsungun hatasi yok tüm suç google'da android gelistirmeyi beceremiyorlar bu gidisle cyanogen mezara gomebilir google'ı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acaba ben farklı bir cihaz kullanıyormuyum dıye şüphelenmeye başladım.
    5.0.1 den çok çok menunum rastladığım tek bir hata oldu oldu oda zil sesi seviyesinin kendi kendine düşmesiydi.onunda çözümünü buldum.cepteyken zil sesi seviyesini arttır ticki kaldırınca birdaha yapmadı.
    hadi pil muhabbeti de olsun arada... ortalama 3 saat ekran süresi kesinlikle alıyorum.bana hayli hayli yetiyor..yüklenen uygulama sayısını bilmiyorum bile samsungun kendı hava durumunu dialerini daha doğrusu hiçbirini kullanmam.locker olarak cm locker hava durumu olarak yahoo ve aynı anda xl... dilaler : exdialer. mesaj textra gps programları sygic yukludur herzaman arada dodol launcher e gecerım canım sıkıldığında vs vs.. telefonu daha ne kadar şişirebilirim bilmiyorum .banka parogramları cam programları internet sayaçları ..takvim programı ..demek istediğim daha sürüsüyle.. (globalapk) pro sürümleri herzaman bulabilirsiniz......!!!!!

ve sonuç olarak lollipop ne şişti ne kastı ne hata aldım ..uygulama açışlarını ıphonlarla kapıştırırım.. tabanca gibi....1 saat 40 dk pil doluyor... ınternet süreklı açık senk. açık ne bıleyım hakkını verıyoruz ya memnunum cihazdan ve bu lollipoptan.hızı farkedecektir yeni yükleyenler..tekrar söylüyorum kasma vs.. hata görmedim...yok..

• Bir tek ben memnunum sanırım loliden . Aynı kullanım, daha fazla uygulamam var kitkattan..ekran 4-5 saat arası Allah bereket versin. rus loli 3g ile tr kitkat 3g yi kısas yapmayın boşuna, rusta 3g elbette fazla götürüyor.

Ram konusunda; kit katta 0,7 - 1,1 arasındaydı. Ortalama 0,9 idi. Loli de 1,3 ortalama olmasına karşın daha stabil. Şarjı elbette aman aman fark etmedi ama loli bi tık daha iyi kitkata göre.

Bazı arkadaşların ; ben demiştim, loliyi yüklerseniz şöyle olur vs gibi pusuya yatmasına gerek yok. Çünkü android hiçbir sürümü hiç bir zaman "herkese" güzel gelmeyecektir. En iyi sandığnız sürümde bile sıkıntılar mevcut. Kimisi daha fazla ekran süresi almak için eski sürümde kalırken kimisi performans için başka birşey yüklüyor. Kullanım amacına göre değerlendirildiği için asla " işte bu 5.1.0 harika dostum veya 4.1.2 süper dersek buna karşı çıkanlar daima olacaktır...

Örneğin aksesuar olarak akıllı saat düşünüyorum fakat genelinin açıklmalasında ; 4.3 ve üstü diyor. Yani 4.2 desin işte sıkıntı, güncel olanaklardan faydalanmak için mecbursun. 6.1 de gelse 7.1 de olsa herkes aynı anda memnun olamaz. Androidin fıtratında var

• ozy59 kullanıcısına yanıt
    demek ki bi ikimiz varız memnun olan, aynı mesajı bende yazmışım

Ne bir hata, ne bir sıkıntı vs sadece denemek için facebook messengeri denedim 1 gün, adeta şarjı içiyordu hemen kaldırdım sıkıntı geçti.

Özellikle yeni telefon almışım gibi oldu. Açık renk arayüz kısayollar çok hoş ve iç açıcı.

Eşimde kitkat yüklü, bazen bakıyorum ona simsiyah ekran, cidden iç karartıcı geliyor.
  • 3-3,5 ekran süresi bana az geliyo onun dışında lollipop kesinlikle çok iyi.mak8nep program dolu ne bir kasma nede kitlenme sorunum var.Zaman Zaman batarya performanslarını test etmek için custom romlar deniyorum.Cihazında herhangi bir arıza olmayan hiç kimse temiz kurulumla problem yaşamaz.Stock romda Belkek yetersizliğinden uygulama kapanması diye bir sorunum kesinlikle yok.Bu sorun Aurora pirt lollipop romunda var.Ki oda custom rom ve yakında romunda geliştiricisi Bu sorunu çözer zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malibo -- 10 Mart 2015; 13:14:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

demek ki bi ikimiz varız memnun olan, aynı mesajı bende yazmışım

Ne bir hata, ne bir sıkıntı vs sadece denemek için facebook messengeri denedim 1 gün, adeta şarjı içiyordu hemen kaldırdım sıkıntı geçti.

Özellikle yeni telefon almışım gibi oldu. Açık renk arayüz kısayollar çok hoş ve iç açıcı.

Eşimde kitkat yüklü, bazen bakıyorum ona simsiyah ekran, cidden iç karartıcı geliyor.

Benden memnunum sıkıntım yok sadece csc ksa oldu bunu sıkıntı ettim yoksa süper bi sıkıntı veya takılma felan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Evet. Custom rom kullanan arkadaslarim telefonun problemli oldugunu falan soyluyordu. Forumda da coktu.

Yok hocam custom rom çok aşama kaydetti şuan normal lollipoptan daha fazla avantaj sunuyor.
  • Nexus 5, Lollipop 5.1 aldı biz hâlâ Türkiye'ye gelecek olan sürümü bekliyoruz!

• quote:

Orijinalden alıntı: ataybaris

Nexus 5, Lollipop 5.1 aldı biz hâlâ Türkiye'ye gelecek olan sürümü bekliyoruz!

kardeş Nexus ile diğer telefonları kıyaslayamazsın Google' in deneme telefonu birnevi irili ufaklı herşeyi veriyorlar anında onlara.
  • Orjinal S4 batarya nereden alınır?
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Aurora rom son durum nedir tamamen fc hatasız ve sorunsuz oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alynty: Rocky Balboa®

Aurora romda Türkçe dil varmy acaba

Herkese uzun bir aradan sonra merhaba.

S4 sahiplerine müjde Aurora Note 4 Romu S4 için baya stabil hale geldi en son yayynlanacak olan güncellemeyle beraber detayly olarak Rom Yükleme Rehberine eklemeyi dü?ünüyorum bilginize... ( ben ?uan onu kullanyyorum memnunum )

ve HD Wallpapers Pack 3 per?embe - cuma günü gelebilir. !!

hocam ben son kullandığım sürümde samsung'ın kendi widget'larında bir süre sonra siyaha dönme sorunu yaşıyordum. bir süredir kullandığınızı söylediniz, böyle bir sorun yaşadınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

Aurora rom son durum nedir tamamen fc hatasız ve sorunsuz oldu mu?

Şuan bile major bir sorun yok, 5.4.1 versionu yayınlandı hızı arttırıldı sorun yok dostlar detaylı anlatım için perşembeyi bekleyin :) bilenlere linki yollarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 10 Mart 2015; 17:14:02 >
  • Telefonu yavaş şarj olanlar usb kablosunu kontrol etsin

• bblokee B kullanıcısına yanıt
    Galaxy charcing current pro apk indir ortadaki degerin 1200 olmasi gerek. Daha dusukse usb kaynaklidir. Ordaki degerde problem yoksa islemciyi asiri kullanan uygylamalarda neden olabilir. Bi kontrol et sen.

• quote:

Orijinalden alıntı: myd0n0se35

kardesim ben artik i9505 e lollopop un resmi olarak cikmasini beklemeyi biraktim hergun seni takip ediyorum bugunde sordun mu diye :)) ben leak surumunde hic bir sikinti yasamiyorum o yuzden resmi surumu biraktim

not :eski nick: qitarist-_-cocuq

Imei sikintili olunca cesur olunamiyo. Kaldiki bugun okudum nette samsung lollipop guncellemesini s4 ve s5 icin dagitmayi durdurmus rehber sorunu yuzunden. Ben artik sormicam sammobile i ana ekrana koydum saatbasi bakiyom :))

• s.a arkadaşlar yeni batarya almayı düşünüyorum bi tavsiye istiyorum sizden
  • quote:

Orijinalden alıntı: predators4675

s.a arkadaşlar yeni batarya almayı düşünüyorum bi tavsiye istiyorum sizden

Ne tür tavsşye verebilirzki?

• Android 5.1 güncellemesinin ggelecegini gunler oncesinden soylemistim :) ve dedigim dogru çıktı .

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

Android 5.1 güncellemesinin ggelecegini gunler oncesinden soylemistim :) ve dedigim dogru çıktı .

Neye dayanarak? Resmi açıklama var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supersonicbluepearl -- 10 Mart 2015; 22:31:44 >
  • 
Sayfa: önceki 33953396339733983399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.