Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32123213321432153216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar özür dileyerek bir şey sormak istiyorum..Konuyu kirletmeden 1-2 arkadaşın cevabını alsam yeter..Buradakiler s4 konusunda uzmanlaşmıştır..Samsung'un eski model bir ürününü kullanıyorum..Akıllı telefon almaya karar verdim ve seçenekler arasında fiyat-performans olarak s4 uygun görünüyor..Yeni bir telefon alacak olan biri için tavsiyeniz nedir..s4 al kullan mı dersiniz yoksa üstüne para koy başka bir şey al, s4 e bulaşma mı dersiniz?
  • Telefondan ne istediğine bağlıdır
    2 GB ram ile tam bir F/P ürünüdür
    İlla ki para koy sunu al diyenler cıkacaktır

Para sorunun yoksa SonY Z3C alınır
    F/P istiyorsan S4 idealdir.

ilk defa Android alacaksan S4 senin için tatminkardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 30 Aralık 2014; 16:15:29 >
  • Kit kattı galiba, neden hala gelmedi?
  • Telefon inanılmaz yavasladi ama format atmaya elim varmiyor o kadar app dosya nasıl yedekleme yapacam bilmiyorum. Tam bir geri dönüş için ne önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiranyagarbha

Arkadaşlar özür dileyerek bir şey sormak istiyorum..Konuyu kirletmeden 1-2 arkadaşın cevabını alsam yeter..Buradakiler s4 konusunda uzmanlaşmıştır..Samsung'un eski model bir ürününü kullanıyorum..Akıllı telefon almaya karar verdim ve seçenekler arasında fiyat-performans olarak s4 uygun görünüyor..Yeni bir telefon alacak olan biri için tavsiyeniz nedir..s4 al kullan mı dersiniz yoksa üstüne para koy başka bir şey al, s4 e bulaşma mı dersiniz?

Ben g2 mi s4 mü diye düşündüm, taşındım ve sonunda s4 aldım. İyi seçim yaptığımı düşünüyorum. Samsung Türkiye garantili 1060 TL ye geldi bana. Eğer bir de n11 111 tl bonus yatarsa çok çok iyi fiyata gelmiş olacak.
  • Arkadaşlar yeni aldığım s4 ün ekranında koruyucu mevcut. Özelliklerin yazdığı koruyucu değil, tertemiz bir koruyucu var. Bildiğim kadarı ile yeni serilerde ekran koruyucuda özelleikleri yazmıyorlar artık. Doğru mu hatırlıyorum?

Ekstra koruyucu almaya gerek var mı?
  • Arkadaşım 2 hafta önce S4 aldı sıfır. Asphalt 8 yüklemiş. Oynuyoruz. Oyunda hız yapınca kasmalar oluyor çok fazla. Böyle bir telefonda olmasına anlam veremedim. Lumia 625 gibi düşük bir telefonda bile çok rahat oynanabilen bir oyunun S4'te kasması garip geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sonuç nasil?
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birşeydiyicem -- 30 Aralık 2014; 22:18:21 >
  • torata90 kullanıcısına yanıt
    Oyun bendede kurulu ama bir sikintisi yok high ayarlarda gayet akici oynuyorum.

• Arkadaşlar ekran koruyucu önerisi alabilir miyim. Spigen in normal ekran koruyucusunu kullanıyorum ama parmak izi göstermeyen yağlanmayan bi ekran koruyucu önerisi alabilir miyim görüntüyü aşırı da bozmasın istiyorum tabiki.

Kılıfsız black edition arka kapak ile kullanıyorum artık böyle olunca parmak izleri ve lekeler iğrenç gözüküyor

• Arkadaşlar telefonu 1.5 yıldır kullanıyorum ne suya temas etti nede sert düştü çok titiz baktım ama 1 haftadır bu sorun var fotoğraftaki gibi ekranın yarısı parlaklık azken yanıp sonuyor sanki parlaklık artıp azalıyor parlaklığı arttırınca belli olmuyor yada duzelıyor ne olabilir bu sorun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavheehee -- 31 Aralık 2014; 0:00:45 >

• muhsin_cepelli M kullanıcısına yanıt
    Evet lag yapiyo arada pil omru asiri derecede fark ettiriyor yoksa kullanilmaz bu cihaz 3.5 saat ekran nedir benim 1050mah ipod touch 5 im bile 5.5 6 saat aktif kullanim veriyordu ios 6 ile 3.5 saat komik rakamlar gercekten ben bi 5200 pil taktgimda cpu kismiyorum o yani :) modern combat 5 oynarken 1000mhz e aldim islemciyi tam 1 saat oynadim 1.5 saatte siradan seylerle gecirdim 2.5 saat sonunda pil %66 yi anca gormusyu ki normal bataryada 1000mhz de 1 aaat onu oynasam pil cok rahat 50 seviyelerine coktan inmisti orjinal pilde ayni kullanimda 2.5 saatlik ekran sonunda pil %25 30 kalirsa iyidir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yavheehee

Arkadaşlar telefonu 1.5 yıldır kullanıyorum ne suya temas etti nede sert düştü çok titiz baktım ama 1 haftadır bu sorun var fotoğraftaki gibi ekranın yarısı parlaklık azken yanıp sonuyor sanki parlaklık artıp azalıyor parlaklığı arttırınca belli olmuyor yada duzelıyor ne olabilir bu sorun ?

sakınam göze çöp batar hesabı olmuş hpcam sizin geçmiş olsun :)

• arkadaşlar android os problemim var ve büyük ihtimalle hafıza kartından kaynaklanıyor.kartı biçimlendirmeme rağmen sorunum düzelmedi,kart kullanmadğımda değerler normal oluyor.ama kartla bi hayli yüksek değerler alıyor.başına böyle birşey gelen oldu mu?nasıl bir yöntem uygulayabilirim...
  • yavheehee kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam :/

• Cyanogenmod 12 Beta S3'te yağ gibi akıyor hani sadece screenrecord almış olsalar bu kesin nexus 5 dersiniz..
    Ama S4'e yapılan cm12beta'ya bakıyoruz kamera 10 saniye,rehber 5-10 saniyede açılıyor
    Bunun nedeni şu ayar olduğum exynos kodları muhabbetindense o samsung'un çalışanlarını vurmak lazım hakikaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8DD1B5BB3 -- 31 Aralık 2014; 8:38:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

Arkadaşlar ekran koruyucu önerisi alabilir miyim. Spigen in normal ekran koruyucusunu kullanıyorum ama parmak izi göstermeyen yağlanmayan bi ekran koruyucu önerisi alabilir miyim görüntüyü aşırı da bozmasın istiyorum tabiki.

Kılıfsız black edition arka kapak ile kullanıyorum artık böyle olunca parmak izleri ve lekeler iğrenç gözüküyor

Ttec ExtremeHD Glass Cam Ekran Koruyucu tavsiye ederim. Şimdiye kadar kullandığım en iyi ekran koruyucu. Parmak izi bende yok. Dokunma hissi iyi. Görüntü kalitesini bozmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

Telefon inanılmaz yavasladi ama format atmaya elim varmiyor o kadar app dosya nasıl yedekleme yapacam bilmiyorum. Tam bir geri dönüş için ne önerirsiniz?

titanium backup üzerine program tanımam. Telefon rootlu ise tek geçerim.
  • immortal_plt İ kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir acaba ve home tuşu çok içerde mi kalıyor kalın mı yani. Spigen.com.tr de indirim var koruyucu cam olanlar eskiden 78 di şimdi 34 ve 39 tl ye düşmüş ama parmak izi hakkında bilgi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

Arkadaşlar ekran koruyucu önerisi alabilir miyim. Spigen in normal ekran koruyucusunu kullanıyorum ama parmak izi göstermeyen yağlanmayan bi ekran koruyucu önerisi alabilir miyim görüntüyü aşırı da bozmasın istiyorum tabiki.

Bende godo smith tempered glass önerebilirim. Başka marka kullanmadım kıyaslama yapamam ama bundan çok memnunum. Dokunmatik kaybı yok, görüntü kaybı yok...
  • 
Sayfa: önceki 32123213321432153216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.