Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31763177317831793180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Resetlemekten çekiniyorum ne yazıkki. Ayarları baştan tek seferde tam olarak yapmak benim için çok zor. Bunun dışında yok mudur bir yolu bunu çözmenin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdinandferdi

Samsung Galaxy S4 için yakında Lollipop 5.0.1 güncellemesi çıkacağını bildiren ve

4.4.2 ile 5.0.1 versiyonları arasındaki farkları gösteren video, Sammobile'de yayınlandı:

http://www.sammobile.com/2014/11/10/exclusive-galaxy-s4-android-5-0-lollipop-vs-android-4-4-2-comparison-video/

Lolipopuj arayuzu zen ui ye benziyor zenfoneler gibi

• ...............................
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
  • Sayın S4 kullanıcıları benim bir sorum olacak.

Arkadaşımda S4 var bende başka bir telefon var. İkimizde kulaklık ile konuşmaya çalıştığımızda, S4 benim konuşmamı bana tekrarlıyor. Yani ben konuştuktan sonra hem kendi konuşmamı tekrar duyuyorum hemde arkadaşımın konuşmasını. Kulaklık kullanımı ile ilgili özel bir ayar var mı acaba?

Kulaklık kullanılmadığı zamanlarda bir problem yok

Yardımlarınız için teşekkürler.
  • Arkadaslar bildirim cubugundan gps e tikladigimda yerimi bulamiyor.Ama ayarlardan yerler kismina bastigimda bulabiliyor.Bunun cozumu var mi ? Note 2imde bildirim cubugunda yerler yazardi bunda gps yaziyor

• Ben bu kadar sorunlu telefon daha kullanmadım I9505 wifi sorunum var jack bozuldu bide üstüne kamera lensimde yeşil noktalar mevcut bu sorunları yaşıyanlar var mı acaba ? Çözümleri mümkün mü ?

• En iyi batarya romu hangisi stocklarda bende ki nf6 gibi bisey samsung tr garantili paralel degil.Birde odinden rom yukleme sayac arttirir mi
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    Ben kendi rom unu kullaniyorum fabrika cok iyi gidiyor sarj hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

quote:

Orijinalden alıntı: ferdinandferdi

Samsung Galaxy S4 için yakında Lollipop 5.0.1 güncellemesi çıkacağını bildiren ve

4.4.2 ile 5.0.1 versiyonları arasındaki farkları gösteren video, Sammobile'de yayınlandı:

http://www.sammobile.com/2014/11/10/exclusive-galaxy-s4-android-5-0-lollipop-vs-android-4-4-2-comparison-video/

Lolipopuj arayuzu zen ui ye benziyor zenfoneler gibi

Adamin kafasi iyi 5.0'dan basit 2-3 karelik videoya 5.0.1 habercisi diyor

• Arjantin için yeni bir güncelleme geldi 4.4.2 ye
    Hayır odin sayacı etkilemez.
  • destroy00 D kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen bizim daha önce aldığımız güncellemedir. 4.4.2 için olan bu güncellemede çocuk modu vs gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostwolfx

Nh2 ekran sürem 14 saat kullanım...
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Nh2 rus mu oluyor ?
  • Root ettikten sonra sayaç sıfırlama olayı yok dimi s4Lerde ? Daha önce s4 minide sorun yaşamış sıfırlayamamıştım.Stock romda Rus romu öneriyorlar TR den ne farkı var
  • Arkadaşlar ikinci el piyasasını hiç bilmediğim için soruyorum, elimde 16gb hiç çiziksiz i9500 var.Kalın bi kılıf ile kullandım, kılcal çizik bile yok.Ekranında da koruyucu cam takılı, ekran da aynı şekilde çiziksiz.Baksanız sıfır zannedersiniz.Sayaç 0.Ben bu telefonu kaç liradan satmalıyım?
    Hayır hocam türkiye romu ...
  • Daha uzun gidecek batarya onerisi olan varmi acaba? 1 yili asti bataryasi iyice performanstan dustu s4 un

• quote:

Orijinalden alıntı: by__onder

Arkadaşlar ikinci el piyasasını hiç bilmediğim için soruyorum, elimde 16gb hiç çiziksiz i9500 var.Kalın bi kılıf ile kullandım, kılcal çizik bile yok.Ekranında da koruyucu cam takılı, ekran da aynı şekilde çiziksiz.Baksanız sıfır zannedersiniz.Sayaç 0.Ben bu telefonu kaç liradan satmalıyım?

Hocam gideri 750
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=70489927&p=1#70489927

4.4.2 yüklü S4 cihazlarda H ve H+ özelliğini nasıl kapatırız? Yukarıdaki konuda bir anlatım var bununla ilgili.

(Bu mesaja cevap yazacaksanız alıntı ya da cevap şeklinde yazabilir misiniz?)

• Ben sevdim bu telefonu gece sadece %1 dusmus bide uyumadan 120 dk lik film izledim internetten normalde bitmesi lazimdi internette film izleme somuruyor sarji ama suan bataryanin masallahi var
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

• 
Sayfa: önceki 31763177317831793180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.