Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31733174317531763177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rappapompom

quote:

Orijinalden alıntı: susunx123456

slm arkadaşlar
    samsung galaxy s4 19505
    4.4.2 kitkat yüklu
    kamera başatısız diyor bi çozümu uolu bilen varsa yardim etsin

*#0*# tusla menuden on kamera icin front cam arka icin mega cami ac calisiyosa yazilimsal calismiyosa buyuk ihtimal donanimsaldir.Hafiza kartini cikarip deneyebilirain yazilimsalsa

yaptım kardeş romu yeniden yükledim duzeldi sağol yazilimsal sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Android Sürüm 4.4.2 ama 4.4.3 olması gerekmiyor mu ? En yeni güncellemeler yüklü diyor Kiesden denedim gene aynı yazı yazdı ne yapıcam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

quote:

Orijinalden alıntı: lewent20

quote:

Orijinalden alıntı: ilhan3535

quote:

Ekran gitti arkadaşlar, cebimden seramik zemine düştü spigen kılıf ve ekran koruyucu olmasına rağmen sonuç ön cam sağlam iç ekran kırıldı, tgörüntü hiç gelmiyor.Durduk yere 500-600 tl bayılacaz hay böyle işin ben

Her türlü düşük maliyetli öneriye açığım arkadaşlar :(

Önce yetkili servisten fiyat isteyin ona göre değerlendirirsiniz. Birkaç mesaj öncesinde bir arkadaşımız İstanbul'da 350Tl gibi rakam almış ekran değişimi için.

Denizli servis 500 tl dedi,Aydın servis 550 tl fiyat verdi belli bi standartlarıda yok ki bu servislerin

hocam önceki aylarda s4ünüzün iç camı kırılmış heralde,acaba nerede,ne kadar yaptırdınız hocam bide yapılan ekranlar orjinali gibi sorunsuz oluyo mu ?

Ekrani cin den getirip kendim montajini yaptim,7-8 ay oldu o zaman icin 300 tl ye mal olmustu suan fiyatlar dusuk 190 tl ye alabilirsiniz cinden.
    Orjinalinden farksiz sekilde kullaniyorum hicbir sikinti yasamadim bugune kadar...

• Bugün bjk maçı 18 de imiş mecbur cepden bakıcam. 90 dak.maç kaç mb.kotadan ötürüyor , cepden seyreden varmı lig tv yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmert

ne ozcan rom ne miui ne de stok romlarda aradigimi bulamayinca kendi romumu kendim yapmaya karar verdim. tabi sifirdan insa edecek bilgiye sahip olmadigim icin batarya konusunda iyi olan rus ng3 romunu temel alip kendime gore ozellestirmeler yaparak bunu paket haline getirdim. gereksiz tum uygulamalari kaldirip gerekli olanlari da guncelledim. root ve benim icin onemli olan otomatik gorusme kaydini roma entegre ettim. oldukca icime sinen stabil ve akici bir calisma oldu. lollipop gelene kadar bu sekilde devam edecegim.

Ustadim bende tebrik ederim 2 sorum olucak indirmek istesek nerden nasil indirebiliriz ikincisi ise bu temassiz hareketler problemsiz olarak calisiyormu tesekkurler

• Beyler bir yerden mesaj kopyaliyorum uzunca birine gondermek istedigimde mms oluyor neden ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

quote:

quote:

quote:

Ekran gitti arkadaşlar, cebimden seramik zemine düştü spigen kılıf ve ekran koruyucu olmasına rağmen sonuç ön cam sağlam iç ekran kırıldı, tgörüntü hiç gelmiyor.Durduk yere 500-600 tl bayılacaz hay böyle işin ben

Her türlü düşük maliyetli öneriye açığım arkadaşlar :(

Önce yetkili servisten fiyat isteyin ona göre değerlendirirsiniz. Birkaç mesaj öncesinde bir arkadaşımız İstanbul'da 350Tl gibi rakam almış ekran değişimi için.

Denizli servis 500 tl dedi,Aydın servis 550 tl fiyat verdi belli bi standartlarıda yok ki bu servislerin

hocam önceki aylarda s4ünüzün iç camı kırılmış heralde,acaba nerede,ne kadar yaptırdınız hocam bide yapılan ekranlar orjinali gibi sorunsuz oluyo mu ?

Ekrani cin den getirip kendim montajini yaptim,7-8 ay oldu o zaman icin 300 tl ye mal olmustu suan fiyatlar dusuk 190 tl ye alabilirsiniz cinden.
    Orjinalinden farksiz sekilde kullaniyorum hicbir sikinti yasamadim bugune kadar...

saolun hocam,http://www.dokunmatikekrancamdegisimi.com/?pnum=14&pt=Galaxy+S4+Cam+Değişimi aradım 325 lira fiyat verdiler taksitte yüzde on komisyon dediler sanırım buraya yaptırıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 1 Aralık 2014; 13:35:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Beyler bir yerden mesaj kopyaliyorum uzunca birine gondermek istedigimde mms oluyor neden ?

Beyler bu durum canimi sikiyor.

• ahmydz A kullanıcısına yanıt
    su an hicbir yere upload etmedim pc'm de oylece duruyor :)
    hersey sorunsuzca calisiyor, screen mirroring de dahil

• X-Slim kullanıcısına yanıt
    MESAJLAR / AYARLAR / MMS uyarısı işaretli olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmert

su an hicbir yere upload etmedim pc'm de oylece duruyor :)
    hersey sorunsuzca calisiyor, screen mirroring de dahil

Ozaman supermis garip kalmasin sizin bilgisayarda biyere upload etsenizde bizde faydalansak :) genelde bu tarz romlarda cihazin orj ozelliklerinin cogu calismaz da o yuzden

• quote:

Orijinalden alıntı: athloncu

MESAJLAR / AYARLAR / MMS uyarısı işaretli olacak..

Isaretli ama yine oyle yapiyor ??
  • ............................
  • ahmydz A kullanıcısına yanıt
    birkac gun daha test edeyim. haftasonu musait olunca paylasima acarim :)

• arkadaşlar telefonu kız arkadaşım kullanıyor güncelleştirme yapamıyorum yazılım modifiye edilmiş diyor ne yapmam gerekli root falan yapılmadı
  • Bildirim panelinde hızlı ayar düğmelerine internet için 3G düğmesi eklenebiliyor mu?
  • quote:

............................

bu tipler s5 custom temalarındaki dandik icon temalarından mı bahsediyor yoksa sonny deki gibi tema çeşitlerinden mi bahsediyor? bilginiz var mı?
  • Merhaba arkadaşlar eğer ilgilenen olursa elimde hiç kullanılmamış s4 kılıfları var. Telefonda farklı bir kılıf kullanmak istediğim için bu kılıfları kullanmayacağım. İlgilenenler pm ile ulaşabilirler.

http://forum.donanimhaber.com/m_97700991/f_//tm.htm#97700991
  • ilhan3535 kullanıcısına yanıt
    wuuu :) arama ekranı ayarlar mesajlarda uyarlanıyorsa süper olur
  • 
Sayfa: önceki 31733174317531763177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.