Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31703171317231733174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sa arkadaşlar s4ümün pin şifresini unuttum 140 kere yanlış girmeme rağmen gmail bağlantısı çıkmadı yardımcı olur musunuz?@
  • 9505 orjinal komple ekran nerden bulabiliriz bilen var mı? yada çıkma ekran satan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefaslar

Sa arkadaşlar s4ümün pin şifresini unuttum 140 kere yanlış girmeme rağmen gmail bağlantısı çıkmadı yardımcı olur musunuz?@

30 saniyelik sure baslayinca altta deseni unuttun mu secenegi var ona dokunuyosun bu kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: e6750

Dispute açtım dostum. Ekranı gönder diyebilirler mi? Kargo masrafı zaten beni aşar. Ayrıca bi ton zamanımı yediler Gönderdikleri tornavida falan bile dandik, benim telin vidalarını sökemedim onunla
    Full refund başvurusu yaptım bakalım inşallah kabul olur.

olmadı yukarda biri 9505 ekranı soruyordu.
    ona sat :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masdera

Beyler telefonumun saati düzgün çalışmıyor. Sistem saati normal fakat widget donup kalıyor. Arada saate bakmak için ekranı açıyorum. Mesela saat şuan 23:20, sistem saati düzgün gösteriyor fakat widgeti, ekranı en son ne zaman açmışsam o anın zamanını gösteriyor. Atıyorum 15 dk önce telefonu kilitlediysem widget da saat 23:05 gözüküyor. Ekranı kilitleyip tekrar açınca ikisi eş zamanlı göstermeye başlıyor. Sırf bu yüzdan kaç kere işe geç kaldım. Bunu düzeltmenin bir yolu yok mu?

Greenify ile uyuttuğunuz sistem uygulamaları var mı?
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    Ürün dandik hocam, kalitesine güvensem olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rappapompom

quote:

Orijinalden alıntı: sefaslar

Sa arkadaşlar s4ümün pin şifresini unuttum 140 kere yanlış girmeme rağmen gmail bağlantısı çıkmadı yardımcı olur musunuz?@

30 saniyelik sure baslayinca altta deseni unuttun mu secenegi var ona dokunuyosun bu kadar

benimki desen korumalı değil şifre korumalı bu sebepten öyle bir ifade çıkmıyor :(
  • bende 4.3 güncellemesinden sonra senin bu düşünceni benimsemiştim, fakat 4.4.2 ile durum değişti, eski dediğin cihaz henüz 2 seneyi doldurmadı bile kaldı ki en yenisi ile arasındaki fark s3 ile s4 arasındaki fark kadar değil ( yanlışım varsa düzeltin ). Hatta s4 ü daha estetik bulanlar s5 e gereksiz bakanlar az değil. Lollipop ile kendi s4 e kurşun sıkarsa samsung kayıp yaşayacaktır, rakipleri coştu çünkü.
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    uğraşmaaa boşver o 4.2'siyle mutlu biri samsung s4'e android 6.0 getirse batarya 4.2'den az dayansa yine 4.2 der .. full hd ekrana 2600 mah koyup ince olsun diyip sonrasinda yüksek mah pil çıkarmayan da suç..Yani şu telefona güncelleme geliyor ve bataryasi eski surüme göre biraz daha az gidiyor diye o güncellemeyi yüklememek saçmalık lollipop'da bariz bir değişiklik olacak her yönden

• Zannetmiyorum hocam pek bir fark olmaz daha da yavaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Zannetmiyorum hocam pek bir fark olmaz daha da yavaslar

Cm 12 nasil olur ki hic kurmadim Cm 😮

• Dayatma uygulamaları rootsuz kapatabilsek + batarya konusunda az daha hassas olsalar tadından yenmicek. Bu da samsungun kusuru işte, ben umutluyum yeni güncellemeden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogu9507

quote:

Zannetmiyorum hocam pek bir fark olmaz daha da yavaslar

Cm 12 nasil olur ki hic kurmadim Cm 😮

Hic rom yapmadigimdan bilmiyorum hocam :)

• Beyler ocagin ilk haftalarinda ins. S4 almayi dusunuyorum. Kliksa da s4 un i9515 4g lte versiyonu cikmis. Sizce bunu alsam daha mi iyi olur ? Hem yakinda turkiyeyede 4g gelicek gelince kullaniriz
    Benim kaygim su , bu cihaz 1.9 ghz 4 cekirdekli buna bagli olarak performansi daha dusuk mu olur ? Bir de ara model sayilarak destegi de daha az mi olur ? ( yarin bigun cyanogenmod kurayim,root rom vs. atayim derim bu sefer de uygun bisey bulamam gibi geliyor)
    Neyse sizce hangisi normal mi lte mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlperKeKa kullanıcısına yanıt
    Hocam daha guncel cihazlara bakin isterseniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rapperasi

Simdi atladigin bir nokta var. S4 samsung icin 2 yil once amiral gemisiydi ama artik degil! Samsungun eski cihazlarini dusundugunu hicbir guncellemede gormedim. Bu hep boyleydi ve bundan sonrada boyle olacak. Amiral gemisini kaktirip diyorsun da gecmisin amiral gemisiydi.. artik samsung icin amiral gemisi konumunda birden cok cihaz var ve bunlar arasinda s4 yok. Guncel modellerden bahsediyorum. Yani suan s4 e yapilacak herhangi bir mudahaleye karsi sen bu amiral gemisi yahu buna yapilir mi diyemezsin. Mudahaleden kastim verilen guncelleme ile eskitme politikasidir.

S4 suan samsung icin mazide kalmis bir cihazdir. Fakay goruyorumda forumda bazi arkadaslar s4 u yeni kesfediyor ve hala amiral gemisi oldugunu sanip beklentilerini yuksek tutuyorlar. O devir geceli cok oldu hatirlatiyim dedim.

Hevesim kacti.

• quote:

Hocam daha guncel cihazlara bakin isterseniz :)

Hocam tavsiye verseniz ? Butcem 1200 tl civari s4 de 1000 tl ye dusmusken en uygunu budur dedim. Bir de g2 var ozellikleri guzel aa isinma ve ekranda sararma sorunu o ozellikleri sifirliyor.

Fiyattan dolayi mecbur hocam secenek yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 28 Kasım 2014; 21:00:02 >
    Lg g3 16 gb 1320 tl lerde aralik sonu cip para kampanyalari ile 100 tl kapsan 1250 ye gelir
    Bu gun gitti gidiyorda delta servis garantili 32 gb lg g3 1399 tl idi maxi kartada 100 tl cip para hediye ediyordu.
    Ben 15 gun once s4 u kliksadan 950 ye aldim 100 tlde cip para kazandim telefon 850 ye geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: AlperKeKa

quote:

Orijinalden alıntı: afc101

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: afc101

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CemyK

quote:

G2 yerine bu telefon tercih edilir mi ? Samsung LG'den daha çok dayanır gibime geliyor. Isınma ve şarj sorunu yoksa çok iyi bir telefon. Sizce yaklasık 2 sene geçti üzerinden diye G2'ye (ya da baska bir telefona) mi yoneliyim yoksa sistemi hala çok iyi mi dersiniz ? Nisan gibi alsam 3310 almıs gibi mi olur ? (Telefon donanım olarak çok iyi de üzerinden 1.5 sene geçince 1 senelik daha ömrü kalmıs gibi geliyor hani alırsam paramı çöpe atmısım gibi.. Sizce böyle mi yoksa o paraya değer mi ? (1000 TL yaklasık)

yaklaşık iki senedir s4 kullanan ve kullanmaya devan eden birisi olarak g2 ile s4 arasında kaldıysan g2 tercih etmeni tavsiye ederim. s4 kötü bir telefon değil. ama g2 daha stabil akıcı ve bana göre pili daha iyi gidiyor...

Hocam g2 onermissiniz de hem o kadar buyuk ekran kullanamam.(cercevesiz olmayisi dusunce kirilma ihtimalini arttiriyor ve ben buyuk telefonu kesin dusururum.) Hem de g2 nin ekran sararmasi ve oyunlarda el yakici derecede isinma sorunu varmis. Ayrica tuslarin da eranin icinde olmasi can sıkıcı.
    Zaten ben 4.7" bi telefon dusunuyodum s4 s3 un cercevesi azaltilmis hali oldugunu gordum. Bu yuzden su anda s4 dusunuyorum. İnsallah ocagin ilk haftalari gibi almayi dusunuyorum. Su anda bana en uygun cihaz. Var mi bunu alma sunu al diyen ?

Ben ikisi arasında kalıp s4 aldım neye ihtiyacın olduğuna göre değişir ama paralel alıyorsun bence s4 al elektronik eşya da risk vardır ama eski tecrubelerime göre bu risk samsung da lg ye göre daha az normal şekilde degerlendirirsek lg G2 nin performans üstünlüğü var ve snapdragon olduğu için optimizasyonu daha iyi olacaktır pili daha iyi ayrıca s4 te kamera daha iyi kullanımına göre karar ver yani ve hangisinin şeklini beğendiysen onu seçebilirsin birde siyah renk alırsan s4 te black edition al

Hocam g2 iyi de ekranda sararma ve asiri isinma oluyormus. Bu sorunlar varsa ne ise yarar ? Tamam bazi ozellikleri daha iyi olabilir de bu sorunlar varken o ozellik olsa da bi ise yaramaz. Ayrica s4 le sadece g2 kiyaslaniyor g2 de bana uygun degil. Baska onerisi olan varsa bakabilirim ama su anda tercihim s4 .
    Ayrica evet siyah almayi dusunuyorsum fakat normal siyahi. Fark yok galiba sistem olarak vs.

Bende o sebeplerden dolayi s4 aldım eğer paralel alıyorsan s4 1000 lira o fiyata ben daha iyisini bulamadığım için s4 aldım memnunum doğrusu ama s5 yazılımını bildiğim için s5 yazılımını istiyorum yazılımı çok daha geliştirmiş hafifletmis daha iyi olmuş kısaca paralel istersen al ama 1400 lira vereceksen alma başka seçenekleri araştır
    bu arada black edition da özellik farkı yok sadece daha koyu renk ve arka kapak note 3 gibi hiç yoktan soyulma sorunundan kurtuluyoruz ve bence daha güzel duruyor

Hocam paralel almayacagim ama su anda bazi sitelerde 1200 civari ben de ocak ilk haftalari gibi almayi dusunuyorum herhalde o zamana kadar biraz daha duser. Dusmesse de kliksa dan ithalatci garantili olani alirim (999 tl )

Ya şu fonotel olayına güvenemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 31703171317231733174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.