Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31223123312431253126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Haluk Cecan

Tamam rom bu...
    Bunu kur üzerine stock kerneli ben sana ayrica yollarim...

Öncelikle romu kur dostum..

Hocam eyvallah kernel gerek yokmus benim kernelin ustune oluyomus bu arada root yaptigimda cwm yuklenir degil mihttp://www.keyifle.net/teknoloji/19-samsung-galaxy-s4-i9500-kitkat-4-4-2-rom-için-root-yapma-rehberi.html
    bu siteden rootu yaptim cwmde yuklenmistir degil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar s4 için 5500 mah batarya mevcutmuş piyasada bu bataryaların cihaza bir zararı olurmu elimizde patlar mı bunlar bilgisi olan varmı acaba?
  • BEARDON kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen yuklenmiştir..

Recovery menuye girip baktin mi?

• Çok saglikli olduklari soylenemez hocam..
  • Arkadaşlar belki konu dışı olabilir onun için k.bakmayın ama bir kaç sorum olacaktı.

2.El bir tane S4 almak üzereyim acaba almadan önce özellikle bakmam gereken bir kronik sıkıntısı var mı yada ne gibi şeylere bakmalıyım yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Alacağım fiyat 850tl bir yıldan fazla da garantisi mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLGR -- 27 Ekim 2014; 19:42:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KMLGR

Arkadaşlar belki konu dışı olabilir onun için k.bakmayın ama bir kaç sorum olacaktı.

2.El bir tane S4 almak üzereyim acaba almadan önce özellikle bakmam gereken bir kronik sıkıntısı var mı yada ne gibi şeylere bakmalıyım yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Alacağım fiyat 850tl bir yıldan fazla da garantisi mevcut

Merhabalar,
    Telefonun garantisi olması öncelikle büyük avantaj. Kontrol edilmesi gereken yerlerden en başta bana göre batarya gelir. Batarya da şişme mevcut mu değil mi ona bakın. Eğer şişme mevcutsa zaten garantiye verip değiştirebilirsiniz. Ekranı silin ve dikkatli bakın, çatlak vs. var mı diye.
    Sensörlerin, bildirim ışığını vs. kontrol etmek için de *#0*# tuşlayın. Tek tek incelersiniz.

Kolay gelsin, iyi akşamlar.
  • KMLGR kullanıcısına yanıt
    şu ara 850 tl ikinci el cihaza o kadar para vermek mantıksız bence. samsung garantili olabilir ona bişey diyemem ama şu an dist. garantili cihazları rahatlıkla 900-950 lira civarında bulabilirsiniz. şahsen 10 gün önce 970 liraya aldım cihazımı. kafanızda soru işareti olmaz en azından
  • Arkadaşlar S4 almayı düşünüyorum. paralel ithalat cihazlar 950 lira civarı satılıyor hatta daha uygun oluyor bazen. banka kampanyasıda birleşince 850 liralara düşürebiliyorum bu telefonun SIFIR fiyatını.

ne dersiniz S4 tavsiye edermisiniz ? takılma donma gibi sorunlar yaşiyormusunuz ? oyunlarda veya video izlerken veya internette ? flash dosyalarında ?

genel olarak tavsiye edermisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: McSlaty

Arkadaşlar S4 almayı düşünüyorum. paralel ithalat cihazlar 950 lira civarı satılıyor hatta daha uygun oluyor bazen. banka kampanyasıda birleşince 850 liralara düşürebiliyorum bu telefonun SIFIR fiyatını.

ne dersiniz S4 tavsiye edermisiniz ? takılma donma gibi sorunlar yaşiyormusunuz ? oyunlarda veya video izlerken veya internette ? flash dosyalarında ?

Yok dostum hiçbir sorun

• quote:

Arkadaşlar S4 almayı düşünüyorum. paralel ithalat cihazlar 950 lira civarı satılıyor hatta daha uygun oluyor bazen. banka kampanyasıda birleşince 850 liralara düşürebiliyorum bu telefonun SIFIR fiyatını.

Al dostum o fiyata bide ozcanrom 6 at ortak s5 den farkı yok şarj durumuda iyi stabilde rom
  • KMLGR kullanıcısına yanıt
    En fazla 750 eder hocam..

• arkadaşlar özcanrom v6 yı yülerken samsung yazısında takıldı neden acba ? yazılan herşeyi yaptım 5.4 te böyle bi sorun olmamıştı ?
  • Stock atıp defteri kapattım, hatta eXtSdcard'ı bile formatladım. Daha da rommuş s5miş aospymiş uğraşmam stock dışında alayı yalan. L güncellemesinden sonrada tabiri caizse k*çına tekme vurur gibi geliyor Samsung
  • En doğrusunu yapmişsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoŞizofren

Stock atıp defteri kapattım, hatta eXtSdcard'ı bile formatladım. Daha da rommuş s5miş aospymiş uğraşmam stock dışında alayı yalan. L güncellemesinden sonrada tabiri caizse k*çına tekme vurur gibi geliyor Samsung

hele şükür lafıma geldin mi hocam ama olsun insanın kendi görmesi gerekiyor bazı şeyleri ne kadar duysak ta inanmak istemiyoruz.

bu arada telefona şuan 2.el 850 lira sakın vermeyin sıfırı 950 lira zaten.

700 750 lira civarları anca. ben bile 3 ay önce 800 liraya aldım sıfırdan farksız telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: TeknoŞizofren

Stock atıp defteri kapattım, hatta eXtSdcard'ı bile formatladım. Daha da rommuş s5miş aospymiş uğraşmam stock dışında alayı yalan. L güncellemesinden sonrada tabiri caizse k*çına tekme vurur gibi geliyor Samsung

hele şükür lafıma geldin mi hocam ama olsun insanın kendi görmesi gerekiyor bazı şeyleri ne kadar duysak ta inanmak istemiyoruz.

bu arada telefona şuan 2.el 850 lira sakın vermeyin sıfırı 950 lira zaten.

700 750 lira civarları anca. ben bile 3 ay önce 800 liraya aldım sıfırdan farksız telefonu.

Aynen hocam.

Yinede telefon hakkındaki olumsuz eleştirilerim bitmiş sayılmaz. S4 benim gözümde evde kalmış köylü kız gibi gözüküyor. Samsungun kaynak kodlarını vermemesi de ayrı bi i****lik

S4 rusya dediğin gibi akıcı,rehber ve kameraya şak diye giriyor. Şarjdan da ödün veriyor ama tabii. Param olsa gözünün yaşına bakmadan klozet deliğine atarım telefonu

• Bende para bulunca üzerine ekleyip m8 alacagim..
    Ama l gelene kadar devam..

• quote:

Yardım ve yorumlarınız için teşekkürler. Arkadaşımın yaşamış olduğu bir sorun yüzüne bu paralel ithalattan alına telefondan soğudum (Kutusunun içinden şarj aleti çıkmamıştı ve bu firmalar tüketici haklarından bile tırsmayan firmalar)

Peki telefonu alabileceğim güvencesi yüksek olan bir yer var mı? Siz nereden almıştınız? (Paralel ithalat firması)

Birde bu telefon firmalarından alınan telefonların garantisine Samsung mu bakıyor yoksa distribütör firmaya mı ait

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLGR -- 28 Ekim 2014; 12:03:38 >
  • delta bu konuda bilinen bir firma. gerci benimki delta degil ama hicbir sikinti yasamadim yine de

• quote:

Orijinalden alıntı: Haluk Cecan

Bende para bulunca üzerine ekleyip m8 alacagim..
    Ama l gelene kadar devam..

"HTC ONE M4" de ilgimi çekiyor fiyat olarak S4'e yakın amfili çift hoparlörü çok kışkırtıcı geliyor bana yeni alıyor olsanız seçiminiz S4 yerine M4 olur muydu?
  • 
Sayfa: önceki 31223123312431253126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.