Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3028. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30263027302830293030
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Orijinalden alıntı: ersoy17

quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Şöyle bir program var

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2751785

Telefonu aşağıdaki resimde sağda gördüğünüz hale çeviriyor whatsapp facebook arama mesaj alarm internet gibi belli başlı uygulamaları kullanabiliyorsunuz ve siyah beyaz inanılmaz güç tasarrufu sağlıyor tavsiye ederim

dediğin uygulamayı çalıştıramadım sn nasıl yaptın acaba?

cihaz rootlu mu

evet rootlu

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

NG3 kurun, üstüne wipe yapmadan NH4 kurun. Gerekmedikçe wipe falan yapmam. 20 sürüm kurulumunda wipe yapsam, 2-3 tanesi harici wipe yapmanın faydası olmuyor.Bayağı bir süredir wipe yapmadan kullanıyorum. Güncellemeyi de o şekilde göreceğini sanmıyorum. Zira root var, KNOX devre dışı vs.

bakalım deneyeceğim görmezse senin dediğin gibi üzerine kurup denerim lag veya takılma olmazsa devam ederim yoksa wipelarım
  • merhaba arkdaşlar bir sorum olacaktı

galxy s4 marka telefonum var avea hat kullanıyorum mobil veri açıkken whatsapp internet facebook instagram falan açılmıyor ama twitter var. net paketimin kotasıda dolmamış bu telefondan mı kaynaklanır sorun nedir acaba bilen varsa yardımcı olursa sevinirm ??
  • arkadaşlar black edition kapağından bulan yok mu ya lütfen bulan varsa söylesin aramaktan öldüm artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhansennn

merhaba arkdaşlar bir sorum olacaktı

galxy s4 marka telefonum var avea hat kullanıyorum mobil veri açıkken whatsapp internet facebook instagram falan açılmıyor ama twitter var. net paketimin kotasıda dolmamış bu telefondan mı kaynaklanır sorun nedir acaba bilen varsa yardımcı olursa sevinirm ??

3g ayarını yapman lazım bir yere 3g yazıp mesaj atıyorsun otomatik ayar paketini gönderiyor ama numarayı hatırlamıyorum bir bak internetten istersen aynı sorun bende de vardı ilk aldığımda böyle düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creav

quote:

Orijinalden alıntı: erhansennn

merhaba arkdaşlar bir sorum olacaktı

3g ayarını yapman lazım bir yere 3g yazıp mesaj atıyorsun otomatik ayar paketini gönderiyor ama numarayı hatırlamıyorum bir bak internetten istersen aynı sorun bende de vardı ilk aldığımda böyle düzeldi.

yok hocam o ayarlar zaten yapılı ve daha önce giriyordu bu dediğim uygulamalara son 1 ay ne olduysa oldu

• Beyler OzcanRom V3.4 Rootlu kullanıyorum şuanda. Yeni çıkan Orjinal Rus Romuna geri dönmek ve Rootu kaldırmak istiyorum. Nasıl yapabilirim ? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiğit39

Beyler OzcanRom V3.4 Rootlu kullanıyorum şuanda. Yeni çıkan Orjinal Rus Romuna geri dönmek ve Rootu kaldırmak istiyorum. Nasıl yapabilirim ? Teşekkürler

Direk odin ile flashlayacaksınız. Google da s4 stock rom a dönüş diye aratın. Milyon tane video çıkıyor zaten...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

Arkaddaşlar acaba samsung koreye mesajmı atsak min 3000 lik batarya için çünkü eminimki batarya sorunu hallolsa birçok kişi teli satmaktan vazgeçer

Yedek batarya almak ve kullanmak bu kadar zor mu?
  • frekans06 kullanıcısına yanıt
    Akıllı kaydırma çalışıyor mu?
    3G-Oyun-Gps kapalı iken ısınma da artış gözlediniz mi?
    Bir dosyayı çalıştırabilecek 2-3 uygulama için
    ekrana gelen seçim ekranın (her zaman-birkez)
    her zaman seçimi kalıcı oluyor mu?
  • beyler benim cihazın wifi'ın da bir bağlantı sıkıntısı var galiba.

evdeki tüm aletler wifidan internete girerken benim s4 wifiyı açınca bağlanıp unstable connection diyip hiç bir şey yapmıyor.

son updatei yaptım. var mı fikri olan???
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuros

beyler benim cihazın wifi'ın da bir bağlantı sıkıntısı var galiba.

evdeki tüm aletler wifidan internete girerken benim s4 wifiyı açınca bağlanıp unstable connection diyip hiç bir şey yapmıyor.

Telefondan wifi bağlantısını silip, şifreyi girip yeniden bağlanmayı deneyin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan3535

quote:

Orijinalden alıntı: kuros

beyler benim cihazın wifi'ın da bir bağlantı sıkıntısı var galiba.

Telefondan wifi bağlantısını silip, şifreyi girip yeniden bağlanmayı deneyin?

eyvallah akşam eve dönünce deneyeceğim...
  • kuros kullanıcısına yanıt
    arkadaşım;
    bende de aynı dert var. sanırım 4.4sürümünün bir saçmalığı.
    kablosuz kullanacağın zaman mobil veriyi kapatırsan sorun çözülüyor. yani en azından ben bu yöntemi uyguluyorum.
    başka bir çözüm bulamadım stock rom için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortis Et Liber

arkadaşım;
    bende de aynı dert var. sanırım 4.4sürümünün bir saçmalığı.
    kablosuz kullanacağın zaman mobil veriyi kapatırsan sorun çözülüyor. yani en azından ben bu yöntemi uyguluyorum.
    başka bir çözüm bulamadım stock rom için.

deneyeceğim dostum...
    eyvallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet77

quote:

Orijinalden alıntı: emre347

ARKADASLAR YURTDISINDAN ALDIGIM SAMSUNG S4 TEN ARAMA YAPMAK ISTEDIGIMDE OTOMATIK OLARAK 0022 KODU GELIYOR NUMARALARIN BASINA VE ARAMA YAPMAK ZOR OLUYOR,BUNUNLA ILGILI BILGISI OLAN VAR MI ACABA?

arama ayarlarında ek ayarlar var orada otomatik alan kodu ekle diye bir bölüm var.. oradan ekliyor olabilir mi

hocam dedigin yer bos bisey yazmiyor.bahsettigim sey bazen yapiyor bazen yapmiyor bununla alakali program falan var midir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Akıllı kaydırma çalışıyor mu?
    3G-Oyun-Gps kapalı iken ısınma da artış gözlediniz mi?
    Bir dosyayı çalıştırabilecek 2-3 uygulama için
    ekrana gelen seçim ekranın (her zaman-birkez)
    her zaman seçimi kalıcı oluyor mu?

telefonu 1 yılı aşkındır kullanıyorum. Açıkçası şimdiye kadar akıllı kaydırmayı stock rom yüklü iken sadece 1 kere denemek için kullanmış ve beğenmeyip bir daha kullanmamıştım. Özcan rom da çalışıp çalışmadığını bile bilmiyordum ama siz sorunca hem başın öne eğilmesi, hem de cihazın eğilmesi seçenekleriyle denedim ve her ikisinde de çalışıyor.

Isınma sorunu ise sanıyorum v3.4 versiyonunda oldukça sinir bozucuydu. Şu an v4.2 versiyonunda rahatsız edici derecede ısınma sorununa rastlamadım.

bir pdf dosyasını çalıştırabilecek 2 uygulamam var. (quick office ve polaris office) dosyayı tıklayıp quick office seçip her zaman seçimini yaptığımda, pdf dosyasını her seçtiğimde quick office ile açıyor.

Çekim kötü de olsa belli oluyor. Sizin için çekip youtube ekledim.

• frekans06 kullanıcısına yanıt
    Ozcan Romu tekrar yükleyip uzun bir süre kullanacağım belki xposed installer dan kaynaklı sorun yaşıyorumdur, teşekkürler.
  • Arkadaşlar telefonu rootlu olup telefondan güncelleme alamıyorum diyenler. Wanam xposed in içindeki sistem durumunu resmi göster ayarını açınca güncellemeleri arayabiliyor ve yükleyebiliyorsunuz bizzat test ettim :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

Arkadaşlar telefonu rootlu olup telefondan güncelleme alamıyorum diyenler. Wanam xposed in içindeki sistem durumunu resmi göster ayarını açınca güncellemeleri arayabiliyor ve yükleyebiliyorsunuz bizzat test ettim :))

Yerini detaylı yazabilir misin, ben denedim ama olmadı ?
  • 
Sayfa: önceki 30263027302830293030
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.