Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30113012301330143015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bmw'nin yanı fiyatına da Renault var. Olay 4 tekerin ilerlemesi değil, keyif ve hissiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.4 RXT kullanıcısına yanıt
    Operatör üzerinden görüntülü görüşme için , çift kamera ile aynı anda kayıt veya,
    her açıdan net gözüken silinik gözükmeyen AMOLED için aldım diyebilirsin :)
    Ya da Param S4 e yetmeseydi belki discovery alırdım da diyebilirsin :)

Yani Samsungla bir alakası yok LG G2 alsanda aynı muhabbet dönecekti belki de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 26 Ağustos 2014; 22:42:07 >
  • Hocam anlatmak mümkün değil.Diyorum ki sürekli değişen ve güncellenen android karşısında muhakkak discovery nin donanımsal özellikleri zayıf kalacak ve belirli bir süre sonra cevap vermeyecektir.Sonuçta s4 ün dahili hafızası ram i ve işlemcisi discovery den daha üstün.Ama iş dönüp dolaşıp şuna geliyor; " eee s4 ün çalıştırıpta discovery nin çalıştıramadığı bir uygulama söyle" işte burda tıkanıp kalıyorum.Dediğim gibi donanımsal özelliklerden çok fazla anlamıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: by__onder

Modern combat 5'i en yüksek ayarda oynarken kasma oluyor Orta ayarda oynarken de biraz fps düşüklüğü var gibi.Stok rom kullanıyorum.Cidden hayal kırıklığına uğradım.

Oyunda optimizasyon sorunu var biçok telde fps düşüşleri kapanmalar mevcut yorumlara bakabilirsin note 3 dede durum aynı moralini bozma bazı oyunlar genelde amiraller üzerinde denenerek optimize ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 26 Ağustos 2014; 23:09:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1.4 RXT

Hocam anlatmak mümkün değil.Diyorum ki sürekli değişen ve güncellenen android karşısında muhakkak discovery nin donanımsal özellikleri zayıf kalacak ve belirli bir süre sonra cevap vermeyecektir.Sonuçta s4 ün dahili hafızası ram i ve işlemcisi discovery den daha üstün.Ama iş dönüp dolaşıp şuna geliyor; " eee s4 ün çalıştırıpta discovery nin çalıştıramadığı bir uygulama söyle" işte burda tıkanıp kalıyorum.Dediğim gibi donanımsal özelliklerden çok fazla anlamıyorum...

Most wanted yüklesinler sende yükle.. 2 telefonda çalıştırın aynı anda Dm de kasıla kasıla oynasınlar sen kasılmadan yoluna devam et :)

Birde en ufak donanım artı olarak kızılötesi var. Kumanda işlevi görüyormu telefonları..
    Daha bir çok özellik sıralanabilir kıyaslama gibi bir lüksleri yok aslında.. Bunlar kişilere bağlı S3 den S4 de geçtim bende S4 gün ışığındaki ekranı yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 1.4 RXT

merhaba arkadaşlar.s4 le aranıza katılmış bulunmaktayım.Size bir sualim olacak.S4 aldığımı duyan arkadaşların getirdiği ilk eleştiri "s4 alacağına yarı fiyatına gm discovery alsaydın" diyor.Sizden ricam bu eleştiriye verilebilecek en mantıklı cevap nedir???Açıkçası telefonların teknik ve donanımsal özelliklerinden çok anlamıyorum...

Discoveryle s4ü kıyaslayan insanlara gül geç donanım farkı kasa kalitesi marka olması güncelleme desteği saymakla bitmeyen fark mevcut Asphalt 8i kasıla kasıla oynayan arkadaşım var discoveryde ama yağ gibi oynadığını sanıyor çünkü o paraya akıllılık edip 1500 liralık cihaz aldım sanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 26 Ağustos 2014; 23:13:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

quote:

Orijinalden alıntı: by__onder

Modern combat 5'i en yüksek ayarda oynarken kasma oluyor Orta ayarda oynarken de biraz fps düşüklüğü var gibi.Stok rom kullanıyorum.Cidden hayal kırıklığına uğradım.

Oyunda optimizasyon sorunu var biçok telde fps düşüşleri kapanmalar mevcut yorumlara bakabilirsin note 3 dede durum aynı moralini bozma bazı oyunlar genelde amiraller üzerinde denenerek optimize ediliyor.

Bilmiyordum bunu, güncellemelerle düzelir o zaman.Sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: LanManiaX

quote:

Orijinalden alıntı: tanreall

Arkadaşlar 64 GB micro sd kullanan var mı hiç? Performans için bilgi verebilir mi? Herhangi bir hata, problem, uyumsuzluk sorunu oluyor mu?

64 Gb Toshiba hafıza kartı kullanıyorum,performans süper herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Teşekkürler, 64 GB ediniyorum o zaman bir tane.

• Exynos islemcide snapdragon daki gibi isinmaya bagli yavaslama gibi bisey oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 27 Ağustos 2014; 1:59:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tr@mmler

Bu sorun bildiğim kadarıyla güç tasarrufu modu ile alakalı. Bu modu pasif konuma getirdiğinizde sorun ortadan kalkıyor olması lazım.

güç tasarrufu daima kapalı bende hiç açmadim ekrani en son ayara parlaklığını kıstıgimda oluyor çok rahatsız edici bişi

• Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Frekans düşmüyor ama hafif bir fark oluyor sanki. Oyun oynarken uzun sürede Exynos daha iyi oluyor.

• Arkadaşlar telefonuma yüklediğim program ve oyunları telefon hafızasına yüklemişim. Bunu nasıl karta taşırım ve bundan sonrakileri nasıl hafıza kartına yüklerim?
  • t@rik kullanıcısına yanıt
    Öncelikle root şart..
    Sonrasında foldermount kurup,taşıma yapacaksın..

• Root şartsa benim iş yattı. :)
  • 1.4 RXT kullanıcısına yanıt
    De ki " Doğru söyledin Reno ya binip aynı yere varıyorsun Mercedes'e binip aynı yere varıyorsun ".
    izah etmeye çalışma boşuna sana öyle bir soru sorduğun da "Param buna yetti" diyeceksin ve kapatacaksın bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 27 Ağustos 2014; 10:29:03 >
  • t@rik kullanıcısına yanıt
    Oyunlarda uygulama bilgilerine girince SD Karta taşı seçeneği çıkıyor genellikle. Çıkmayanlar için root şart.
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    O kısım sadece apk'yı taşıyor..
    Data dosyaları için root şart.

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Ona hiç dikkat etmedim. 16+8GB telefonda 10GB boş yer olunca hiç ilgilenmedim desem yeridir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    O şekilde gerek de yok zaten.

• akyurt1 kullanıcısına yanıt
    geçen hafta bir arkadaş yaptırdı, samsung servisinden orjinalini 350-TL'ye alıp taktılar.
  • 
Sayfa: önceki 30113012301330143015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.