Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3010. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30083009301030113012
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim eski wonder cihaza Kit kat yukledim
    gelen mesajın menusunde kara listeye ekle vardı.

Yani 4.4.4 romu olması gerekiyor.
  • Yeni güncelleme ne zaman gelecek bilen varmı ? s5 görünümü gelsede kurtulsak custom rom derdinden
  • m8
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

Arkadaslar su isimle gelen msjlari nasi engelliyosunuz bi turlu cozum bulamadim yada adam gibi onereceginiz bi program varmi (spam olarak gelen)

Arkadaslar yok mu kullanan

+1 benim de ihtiyacım var. sadece numaraları spam listesine ekliyor. isim yazanları eklemiyor. (reklam sms'lerini yani)
  • Ttec ve Deji den birine karar vereceğim.Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.
  • Z1 i boşver..
    Bende şu note 2 olayini ne yapayim bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

Yeni güncelleme ne zaman gelecek bilen varmı ? s5 görünümü gelsede kurtulsak custom rom derdinden

Kasım-aralık

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Z1 i boşver..
    Bende şu note 2 olayini ne yapayim bilemedim.

Note 3 al hocam :) 1000tl sıfırı hemde snapdrogonlu modeli. Ama amerikadan alacak birini bulmak lazım

• muhsin_cepelli M kullanıcısına yanıt
    Haklisin..
    Onu bulamayiZ da ikinci elini bulurum herhalde..

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Haklisin..
    Onu bulamayiZ da ikinci elini bulurum herhalde..

Note 4 çıksın da bende note 3 veya 4 ile note serisine başlayım artık s serisi tat vermiyor artık

Aynen katılıyorum.

Gear 2 ile gelirse ve amcamla da anlaşırsam Note 4'e geçmeyi düşünüyorum. veya uygun bir farkla Note 3'e geçmeyi düşünüyorum. iPhone'dan pek ümitli değilim. Sony, LG ve HTC ise bazı alanlarda öne geçseler de genel anlamda Samsung'un gerisindeler kim ne derse desin. Apple ve Samsung piyasayı hala domine ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Gear 2 ile gelirse ve amcamla da anlaşırsam Note 4'e geçmeyi düşünüyorum. veya uygun bir farkla Note 3'e geçmeyi düşünüyorum. iPhone'dan pek ümitli değilim. Sony, LG ve HTC ise bazı alanlarda öne geçseler de genel anlamda Samsung'un gerisindeler kim ne derse desin. Apple ve Samsung piyasayı hala domine ediyor.

Note 4 pahali gelir bana ama note 3 şu an yurtdışında çok uygun almak lazım ama büyüklük gözümü korkutuyor :( hele de kot ile sıkıntı yaratacak gibi

• Myphone explorer kullanıyorum
    PC den program üzerinden sms silerken telefondan hata veriyor
    O kadar değiştirdiğim halde her silişimde ekrana geliyor
    istemiyorum vasayılan programın degismesini
    Bunu sormasını nasıl engellerim?
    Telefon üzerinden pek çok ayara baktım,
    ince bir püfü varama göremedim.

• Arkadaşlar, sizde google maps'in navigasyonu çalışıyor mu? Çalışıyorsa nasıl? Cihaz rootsuz.
    Gear 2 olursa deme sebebim kullanmak değil, satıp aleti daha ucuza getirmek. Yoksa 2200-2300 lira vermem.

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    muhsin_cepelli M kullanıcısına yanıt
    Wanam 4.0 çıktığın da yükledim ve Note 3 kamera, Note 3 Quad Çoklu ekran yaması, Note 3 Quick memo nun yanı sıra
    tüm uygulkamaların kullanıcı adlar şifreleri, xposed modüllerimin ince ayarları yapılmış şekilde bir backup-yedek aldım.
    O gün bugündür ne zaman yeni rom denesem wanam 4.0 a geri dönerim.
    Hatta wanam 4.0 hassan v7 ve ozcan rom 4.2 ye göre biraz yavaş olmasına rağmen bırakamıyorum çünkü sorunsuz.
    3. parti uyg. hariç tek FC bile görmedim.
    Yüklersiniz de yavan gelir, çünkü sade rom. Bir de son ODEXED romlardan biri.

Hassan,Ozcan bunlar deodexed rom.

Note 2 den bahsettiniz muhabbet nedir?
    --------------
    Video kayıt sizin için ne kadar önemlidir bilemem ama OIS siz bir cihaza geçiş bana göre değil.
    Bir ara G Flex düşündüm ama OIS i yok.
    Elbette Note 3 serisi kaleminden dolayı bana göre benzeri olmayan tek akıllı cihaz.Stylus kalem sistemi başarılı kim ne derse desin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 25 Ağustos 2014; 19:27:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Gear 2 olursa deme sebebim kullanmak değil, satıp aleti daha ucuza getirmek. Yoksa 2200-2300 lira vermem.

Evet dediğin şekilde mantıklı olabilir işini biliyorsun ama Türkiye ye yine exynos işlemcili gelecek :( onu unutma

• 1080p kullanıcısına yanıt
    Wanam ı kullanan dünyada bi sen kaldın zaten hocam :) acaba o backupını bizde alıp denesek mi :)

Ben bugun tekrar ozcan deneyeceğim nasıl olsa yedegim var. Ama bu sefer olmuş diyor herkes.

Yavaştan note serisine geçmeyi düşünüyoruz. Note 3 n9005 yani snapdrogonlu model amerikada unlock versiyonu 1000 tl ye düşmüş ve cok beğeniyorum note 3 ü ama büyükluk sıkıntı

S4'te de acaba diyordum ama garanti, kullanım, roota ihtiyaç duymama gibi şeyleri görünce Exynos olmuş, Snapdragon olmuş bir önemi kalmıyor. 4K video çeksem upload edecek düzgün internet yok, root etmeyeceğim için bir önemi yok ki Exynos sürümü daha güçlü. Lisede Son senem ve şu bir iki haftada fark ettim ki aşırı şekilde not, işlem, çizim yapma ihtiyacı duyuyorum. Arkadaşım soru atıyor, Kağıt bul, çöz, fotoğrafını çek, okunuyor mu kontrol et, gönder falan uzun sürüyor. Şarj sorunum da olmayınca (okul - ev) olmayınca Note Serisi bu sene ve üniversitede benim için çok cazip bir seçenek oldu. 1600 liraya kadar, kabaca 600 lira fark vermeyi göze aldım. O özellikleri kullanacağım için özellikle Note Serisi aklımı kurcalıyor.

• 
Sayfa: önceki 30083009301030113012
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.