Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.750
Cevap
73
Favori
572.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 40f8000 kullanıcısıyım skyp gitti gibi ınternet exp de gitmiş fılm de ızlıyemıyoruz varmı bunun bı formulu ?
  • 55f8000 modelinde modül kartla digitürk çalıştırabiliyor muyuz?
  • Aranıza yeni katıldım arkadaşlar tum yazılanları okudum forumdaki tum arkadaşlara teşekkür ederim. 55f8000 sahibiyim bu geliştirici kit var diye aldık uhd ler çıkınca bizim kit yalan oldu.... uzun bi süre internetsiz kullandım lakin şuan neti tvde kullanıyorum taracıda film izliyorum ama zaman zaman tarayıcı kendini resetliyo kanallara gecebiliyorum ama tarayıcıyı kullanmak için tvyi açıp kapatmam gerekiyo.. bırde zaman zaman resetliyo tv. Daha önce 2yıl dolmadan servis cağırmıstım geldiğinde servis menüsünden biryerlere girdi bi hata sayısı varmıs kaydedilen ekranın görüntüsünün resmini cekti tamam deyim anakartı değiştirmişti. Bu konular hakkında bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackRussiaN

40f8000 kullanıcısıyım skyp gitti gibi ınternet exp de gitmiş fılm de ızlıyemıyoruz varmı bunun bı formulu ?

seyirtük yükleyin ayrıca skype yüklenebiliyor tekrar
  • ExZaL kullanıcısına yanıt
    Seyirtürk nasıl yükleniyor?
  • toramaneczanesi T kullanıcısına yanıt
    Nette biraz arastir bulursun hocam adimlari takip et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak edenler için seyirtürk yüklemeye gerek yokmuş. usb ye kayıt edip de açabiliyormusuz. denedim oldu.
    http://seyirturk.com/forum/smart-tv/kurulumsuz-usb-den-kurma-t1155.html
  • Seyirturk smart hup tan daha mı iyimidir?

seyirtürkü Yüklemek bize ne kazandırır?

Güvenilir midir? yükleyen arkadaşlar yorumlarını yazarsa çok sevinirim...
  • kskmeric K kullanıcısına yanıt
    usb ye yükledim kullanıyorum. seyirtürk bir uygulama smart hupı kullanmanıza engel olmuyor. seyirtürkde yüzlerce film portalı ve yerel ulusal tv kanalı var. bir zararını görmedim uygulamanın.
  • Arkadaşlar 46 F 8000 cihazımda youtube uygulamasını açmak istiyorum ekran simsiyah kalıyor bu nedendir yardımcı olursanız çok sevinirim.Geri tuşu yapınca kumanda'dan uygulamadan çıkıyor.
  • merhaba , tvm 46f7000 , cihaza hem digitürk hem uydu bağlı . bugün bişey farkettim eskiden tv nin kumandası digitürkün kanallarını kontrol ediyordu ( evrensel kumanda ayarlarını yaptım biliyorum ) . Şimdi ise kontrol etmiyor ( digitürk uydu alıcı dt 9103 hd ) . Tvnin kendi uydu alıcısı kanal değiştirme çalışıyor ama digitürkte tık yok . Mecburen kendi kumandasını cıkardım . Kullananlarda durum nedir acaba yardımcı olabilecek var mı acaba ?
  • gavran G kullanıcısına yanıt
    Smart hub dan youtube uygulamasını kaldırıp samsung apps dan tekrar kurmayı denedin mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanvolkan

merhaba , tvm 46f7000 , cihaza hem digitürk hem uydu bağlı . bugün bişey farkettim eskiden tv nin kumandası digitürkün kanallarını kontrol ediyordu ( evrensel kumanda ayarlarını yaptım biliyorum ) . Şimdi ise kontrol etmiyor ( digitürk uydu alıcı dt 9103 hd ) . Tvnin kendi uydu alıcısı kanal değiştirme çalışıyor ama digitürkte tık yok . Mecburen kendi kumandasını cıkardım . Kullananlarda durum nedir acaba yardımcı olabilecek var mı acaba ?

Kendi problemimi kendim cozdum . Ir gozun arkada bulunan jack ini cikardim tekrar taktim problemim cozuldu . Kumanda artik digiturku kontrol edebiliyor . Verdigimiz rahatsizliktan dolayi ozurlerimizi sunuyoruz

• Acil Acil Acil

Arkadaşlar 55f8000 de menü'de yazılım güncelleme aktif değil, bu fonksiyon kullanılamaz diyor ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: oystergrey

Acil Acil Acil

Arkadaşlar 55f8000 de menü'de yazılım güncelleme aktif değil, bu fonksiyon kullanılamaz diyor ???

Ben de arada denk geliyorum nedense ama ama menüden sonra tekrar girersem güncelleme aktif gözüküyor.

• oystergrey O kullanıcısına yanıt
    internete bağlı olmayınca göstermiyor.
  • arkadaşlar bir problemim var. geçen sene 55f8000 tv den digitürkplayı sorunsuz izliyordum. dün yeniden internet üzerinden üye oldum. ancak smart tv de üyeliğim görünmüyor. cepten internetten izleyebiliyorum ancak smart tv den izleyemiyorum. va rmı aynı problemi yaşayan yada siz rahat izleyebiliyor musunuz?
  • toramaneczanesi T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar, ben 46f8000 kullanıyorum. 2 sorum var. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

1. Bizim bu tvlerde bluetooth var mı? Yani bluetoothlu kulaklık bağlayabilirmiyim?
    2. 1133 güncellemesini yükleyemiyorum. Kaynak 800 hatası alıyorum. Bir türlü çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayerinc

Merhaba arkadaşlar, ben 46f8000 kullanıyorum. 2 sorum var. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

1. Bizim bu tvlerde bluetooth var mı? Yani bluetoothlu kulaklık bağlayabilirmiyim?
    2. 1133 güncellemesini yükleyemiyorum. Kaynak 800 hatası alıyorum. Bir türlü çözemedim.

1. Ben kablosuz klavye bağladım. Uyum sorunu yoksa kulaklığın da bağlanması lazım.

2. Güncelleme konusuna kafayı takmıyorum çünkü güncellemeler görüntü için yapılmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.