Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.750
Cevap
73
Favori
572.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben son sürümü kullanıyorum 1122 idi sanırım. Hiç bir problem yaşamadım ayrıca smart özellikler özellikle webde gezerken oluşan problemlerde azalma var yeni sürüm ile.
  • Arkadaslar konu actim ama buraya da yazayim.A101 markette samsung 46 H 5303 diye bir tv var.Piyasada satilmiyor sadece A101 getiriyormus.3D si yok smarti var fiyati 1500 TL. bilglsl olan varsa hizi goruntu kalitesi nasildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhangi bir film izleme sitesinden film açabiliyor mu F8000 8 serisi arkadaşlar yani flash player özelliği varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuRudz

Herhangi bir film izleme sitesinden film açabiliyor mu F8000 8 serisi arkadaşlar yani flash player özelliği varmı

açılıyor izleyebilirsiniz.

bu vesile ile dayanamayıp 1115 ten 1122,2 ye geçmiş bulunmaktayım.

en dikkat çekici olan noktası tarayıcı cok daha stabil olmuş
    tarayıcı hızlı, siteler hissedilir derecede daha hızlı açılıyor. videolar daha çabuk yuklenıyor.

görüntü olarak 1115 mi iyiydi yoksa aynımı net bir fikrim yok yani çok bir fark yok gibi
    sadece önceden arka ışık 12 de kullanırdım şimdi aynı görüntü için arka ışık 15 i kullanıyorum. korkulacak birşey yok diyebilirim.
    ben tarayıcıyı çok kullandığım için memnunum. tabi geçip geçmemek sizin tercihiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: waterfall_man

RF sinyal ile çalışan kablosuz kulaklıklardan almayı düşünüyorum.

Tamamdır. Yoksa elinizdeki mevcut mono kulaklıklarla ( cep telefonlarında ki ) olmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

RF sinyal ile çalışan kablosuz kulaklıklardan almayı düşünüyorum.

Tamamdır. Yoksa elinizdeki mevcut mono kulaklıklarla ( cep telefonlarında ki ) olmazdı.

benim asıl merak ettiğim ise aynı anda 2 kulaklığı da desteklermi?(Mesela 2 kişi de kulaklıklarını takıp filmin sesini kulaklıklarından alabilirmi?)
  • aynı anda 2 kablosuz kulaklık kullanılabiliyormuş.en azından philipsin sitesinde öyle yazıyor.

Başka bir soru:Bizim cihazda bluetooth özelliği var diye biliyorum.Dolayısıyla telefonda müzik dinlemek için kullanılan cihazı tvde de kullanabilirmiyim?Bluetooth bağlantı cihazdan nasıl yapılıyor?Bilen varsa büyük sevaba girer!!
  • quote:

aynı anda 2 kablosuz kulaklık kullanılabiliyormuş.en azından philipsin sitesinde öyle yazıyor.

Başka bir soru:Bizim cihazda bluetooth özelliği var diye biliyorum.Dolayısıyla telefonda müzik dinlemek için kullanılan cihazı tvde de kullanabilirmiyim?Bluetooth bağlantı cihazdan nasıl yapılıyor?Bilen varsa büyük sevaba girer!!

Hocam telefonunuzdan BT bağlantılarını taratın. TV'yi görecektir. Benim telefon BT bağlantısı yapıyor.
    Şimdi telefonu kontrol ettim. Tv'nin BT adı [TV]Samsung LED60 olarak gözüküyor.
  • aynen.bu akşam deniycem.olursa bluetooth kulaklıkla hem telefonda hem tvde kullanabilicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waterfall_man -- 16 Ocak 2015; 12:09:15 >
  • samsung f 8000 için logiteck k 400 klavye almışdım yanlız klavye ile birşey yazmaya calışırken menü cıkıyor ikide bir bunun cözümü varmı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arost

samsung f 8000 için logiteck k 400 klavye almışdım yanlız klavye ile birşey yazmaya calışırken menü cıkıyor ikide bir bunun cözümü varmı ?

Aynı klavyeyi sorunsuz kullanıyorum. Klavyeyi unutup tekrar bağlamayı deneyin veya TV yazılımınızı güncelleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah deneyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün itibari ile 55F800 almıs bulunuyorum, yarın kurulum ıcın gelınecek ızlenımlerımı paylasacagım, 4600TL fıyata gurellerden aldım kapalı sıfır kutu, eskı bır serı ancak panel kalıtesı aktıf 3d gozlukler smart artısı, keske 60-65 olsaydı ama onlar maalesef yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackhammer

Bugün itibari ile 55F800 almıs bulunuyorum, yarın kurulum ıcın gelınecek ızlenımlerımı paylasacagım, 4600TL fıyata gurellerden aldım kapalı sıfır kutu, eskı bır serı ancak panel kalıtesı aktıf 3d gozlukler smart artısı, keske 60-65 olsaydı ama onlar maalesef yoktu.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Yeni serilere baktım ama bizimkilerden bir farkını göremedim.
  • quote:

quote:

Bugün itibari ile 55F800 almıs bulunuyorum, yarın kurulum ıcın gelınecek ızlenımlerımı paylasacagım, 4600TL fıyata gurellerden aldım kapalı sıfır kutu, eskı bır serı ancak panel kalıtesı aktıf 3d gozlukler smart artısı, keske 60-65 olsaydı ama onlar maalesef yoktu.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Yeni serilere baktım ama bizimkilerden bir farkını göremedim.

tesekkur ederım, zaten yenı serıler curve olanlar yanı H serileri, şahsi gorusum duvara asılacaksa curve almanın bır anlamı yok ayrıca sadece curve dıye o kadar para vermeyede gerek yok, F7000-8000 serileri 2013 model olasada panellerı oldukca iyi, keske 60' olsaydı dıyorum ancak 60' F7000 serılerı maalesef bulmak ımkansız, tv henuz gelmedı bu aksam kurulunca ızlenımlerımı yazacagım ayrıca, siz memnunmusunuz?

• birde yanında 300TL fark ıle soundbar verılecektı ben almadım alan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackhammer -- 26 Ocak 2015; 10:23:18 >
  • quote:

quote:

quote:

tesekkur ederım, zaten yenı serıler curve olanlar yanı H serileri, şahsi gorusum duvara asılacaksa curve almanın bır anlamı yok ayrıca sadece curve dıye o kadar para vermeyede gerek yok, F7000-8000 serileri 2013 model olasada panellerı oldukca iyi, keske 60' olsaydı dıyorum ancak 60' F7000 serılerı maalesef bulmak ımkansız, tv henuz gelmedı bu aksam kurulunca ızlenımlerımı yazacagım ayrıca, siz memnunmusunuz?

Dostum bir arkadaşın evinde Curve televizyonu bir kaç saat izleme fırsatım oldu. Niye böyle bir ürewtim ihtiyacı duyulmuş anlamış değilim. Çeşitli açılardan izleyip kanaat sahibi olayım dedim. Curve tipi televizyon bende bir farklılık yaratmadı.
    Sanırım ürün çeşitliliğini artırmak ve piyasaya yeni model çıkartmış olmak için üretiliyorlar.

Bu tip büyük ekranlı televizyonların duvara asılması ne derece doğru bilemiyorum çünkü kaplanan alan çok büyük bu nedenle çok dikkatli ve dengeli asmak gerekir. Yoksa en bir kasıntı olursa panele fiziki olarak zarar bile verebilir.

F7000 ve F8000 modelleri çok güzel ben memnunum ancak sihay ekranda bulutlanma vb problem yaşayan arkadaşlarımız oldu. İlginçtir ki aynı üretim bandından çıksa bile ürünler arasında farklılık olabiliyor. Kısmetime bende böyle durum olmadı. Ayrıca bende böyle bir sorun var mı yok mu diye kafayı takmadım daha doğrusu. Kaç kere ve ne kadar bir süreyle tamamen siyah bir ekranla karşılaşıyoruz ki?

Ben bir yıl kadar önce almıştım. Önceki televizyonlarımdan edindiğim tecrübeyle ne kadar büyük ekran olursa o derece iyi şeklinde diyerekten 60" F7000 almıştım. 65" inç olanların fiyatı çok farklıydı, alamadım. Ancak 60" şu an salonda gayet yeterli duruyor. 65" ve 70" inç olsa yinede sırıtmaz. Televizyondan oldukça memnunum...

Not: Ben alırken bahsettiğiniz gibi sound bar kampanyası yoktu. Sanırım satıcıyla alakalı bir kampanya. Ben 500.-TL civarına yine Samsung marka bir ev-sinema sistemi almıştım. hatta çeşitli kampanyalarla daha ucuza mal etmiştim. Model olarak aklımda kalmamış ancak geçen sene bu zamanlarda paylaşmış olabilirim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dostum bir arkadaşın evinde Curve televizyonu bir kaç saat izleme fırsatım oldu. Niye böyle bir ürewtim ihtiyacı duyulmuş anlamış değilim. Çeşitli açılardan izleyip kanaat sahibi olayım dedim. Curve tipi televizyon bende bir farklılık yaratmadı.
    Sanırım ürün çeşitliliğini artırmak ve piyasaya yeni model çıkartmış olmak için üretiliyorlar.

Bu tip büyük ekranlı televizyonların duvara asılması ne derece doğru bilemiyorum çünkü kaplanan alan çok büyük bu nedenle çok dikkatli ve dengeli asmak gerekir. Yoksa en bir kasıntı olursa panele fiziki olarak zarar bile verebilir.

F7000 ve F8000 modelleri çok güzel ben memnunum ancak sihay ekranda bulutlanma vb problem yaşayan arkadaşlarımız oldu. İlginçtir ki aynı üretim bandından çıksa bile ürünler arasında farklılık olabiliyor. Kısmetime bende böyle durum olmadı. Ayrıca bende böyle bir sorun var mı yok mu diye kafayı takmadım daha doğrusu. Kaç kere ve ne kadar bir süreyle tamamen siyah bir ekranla karşılaşıyoruz ki?

Ben bir yıl kadar önce almıştım. Önceki televizyonlarımdan edindiğim tecrübeyle ne kadar büyük ekran olursa o derece iyi şeklinde diyerekten 60" F7000 almıştım. 65" inç olanların fiyatı çok farklıydı, alamadım. Ancak 60" şu an salonda gayet yeterli duruyor. 65" ve 70" inç olsa yinede sırıtmaz. Televizyondan oldukça memnunum...

Not: Ben alırken bahsettiğiniz gibi sound bar kampanyası yoktu. Sanırım satıcıyla alakalı bir kampanya. Ben 500.-TL civarına yine Samsung marka bir ev-sinema sistemi almıştım. hatta çeşitli kampanyalarla daha ucuza mal etmiştim. Model olarak aklımda kalmamış ancak geçen sene bu zamanlarda paylaşmış olabilirim.

hocam bende ev sinema sistemi var o yuzden istemedim, 55' de boyut olarak fena degıl ama keske 60-65 olsa diyorum ancak yok işte, banding bulutlanma vs sorunları tamamen şans umarım o kötü şans bize gelmez.

• arkadaşlar 46f7000 kullananlar tv açılırken 3 adet simge çıkıyordu önceden şimdi çıkmıyor o açılıştaki simgelerin fotosunu paylaşırmısınız kaybolan ne merak ettim.

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naughty

arkadaşlar 46f7000 kullananlar tv açılırken 3 adet simge çıkıyordu önceden şimdi çıkmıyor o açılıştaki simgelerin fotosunu paylaşırmısınız kaybolan ne merak ettim.

teşekkürler.

Sizde şu anda çıkan simgelerin bir fotosunu buraya koyabilir misiniz? Akşam eve gidince bakıp size döneyim. Epeydir tv izlemiyorum ya da dikkat etmemişim, bende merak ettim
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.