Şimdi Ara

DonanımHaber Barselona'da; İlk değerlendirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DonanımHaber, mobil teknolojilerini nabzını İspanya'da tutuyor. Barselona'da gerçekleştirilen Mobil Dünya Kongresi, Donanım Haber editörleri tarafından ekranlarınıza taşınıyor. Barselona'dan gelen ilk videoda, Erdi ÖZÜAĞ ve Ender YILDIZ, Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak yeni telefonlara genel bir değerlendirme yapıyor.

• aga ne telefonmuş be, bitmedi gitti? eskiden ne güzel anakart, ekran kartı vb gibi bileşenleri okurduk. sitelerin hepsi telefon oldu çıktı. on haberden yedisi sekizi telefon haberi.

mobilhaber.com oldu donanim sitelerinin hepsi.

• Gündem neyse onun haberini vermeye çalışıyorlar. Telefonsa telefon , bilgisayarsa bilgisayar. Doğrudur bu aralar hep telefon haberlerini yapıyorlar ama ben şikayetçi değilim. Bende eskiden pc donanım haberlerini okurdum ama bu aralar nedense hep telefon hakkında haberler okuyorum. Şikayetçi değilim.
    Video için teşekkürler diğer videoları da bekliyoruz. :)

• Yahu ender neden o kadar gulumsuyosun butun video boyunca? Ya videoyu ceken arkadas arkada birseyler yapiyordu ya da cok mutlusun , her ne sebebten olursa olsun butun video boyunca alakasiz bir sekilde bende gulup durdum sayende

Bu arada diger konuda da yazdim. Cihaz tanitimlarini surekli olarak anasayfada veriyorsunuz da kongre 25 subatta baslamayacakmiydi ? Gece baslamadi herhalde , bu yaptiginiz tanitimlarin yarin olmasi gerekmiyormuydu aydinlatirsaniz sevinirim.
  • Videoda senkron kayması var. bunuda belirtmek istedim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Yahu ender neden o kadar gulumsuyosun butun video boyunca? Ya videoyu ceken arkadas arkada birseyler yapiyordu ya da cok mutlusun , her ne sebebten olursa olsun butun video boyunca alakasiz bir sekilde bende gulup durdum sayende Bu arada diger konuda da yazdim. Cihaz tanitimlarini surekli olarak anasayfada veriyorsunuz da kongre 25 subatta baslamayacakmiydi ? Gece baslamadi herhalde , bu yaptiginiz tanitimlarin yarin olmasi gerekmiyormuydu aydinlatirsaniz sevinirim.

Adamlar Barselonaya gitmiş nasıl mutlu olmasın? :D

• Muhteşem 4 lü oradalar, mesut çevik ile kaan arlı ve sizler çok güzel bir video bizleri bekliyor olabilir mi acaba?

• öyle bir ortamda olsam bende gülümserdim.ne güzel şehir öyle ::)

yarın nokianın yeni 41mpli cihazı için bir ses seda yokmu acaba? öyle bir cihaz beklenmiyormu?

• ender yildiza bakarken basim dondu :D bi saga bi sola

• Messiye slm söyleyin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Yahu ender neden o kadar gulumsuyosun butun video boyunca? Ya videoyu ceken arkadas arkada birseyler yapiyordu ya da cok mutlusun , her ne sebebten olursa olsun butun video boyunca alakasiz bir sekilde bende gulup durdum sayende Bu arada diger konuda da yazdim. Cihaz tanitimlarini surekli olarak anasayfada veriyorsunuz da kongre 25 subatta baslamayacakmiydi ? Gece baslamadi herhalde , bu yaptiginiz tanitimlarin yarin olmasi gerekmiyormuydu aydinlatirsaniz sevinirim.

Bu yorumu görünce Xperia Z incelemesinde telefonu sudan çıkarınca oynaması aklıma geldi. Yüz ifadesi çok komikti. İzlemediysen izle . :D

• ender yildiza bakarken basim dondu :D bi saga bi sola

• quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

aga ne telefonmuş be, bitmedi gitti? eskiden ne güzel anakart, ekran kartı vb gibi bileşenleri okurduk. sitelerin hepsi telefon oldu çıktı. on haberden yedisi sekizi telefon haberi.mobilhaber.com oldu donanim sitelerinin hepsi.

Dostum ne yapsınlar artık teknoloji akıllı telefonlara, tabletlere doğru kaydı. Eskiden bende biliyorum kasa, anakart, ekran kartı incelemeleri olurdu ama artık insanlar böylesine hacimli cihazlar (örn. masaüstü bilg.) yerine, küçük cihazları kullanmak istiyor. (doğal olarak) E tabi akıllı telefonlarda artık hemen hemen bilgisayarlarla aynı işlevi görmeyi başladı. Kısacası, günümüzün ve geleceğimizin teknolojisi akıllı telefonlar, tabletler.

• Videoyu mobilden izleyemiyorum

• video sabaha karşı 5 sularında felan çekildi heralde

• anladık gelecek mobilde ama.. sıktı artık.

• 4 kişi niye gittiniz oraya ya, Ender hocamın gülücükleri beni bitirdi. Şaka maka şirketin parasını böyle çarçur ederseniz sonunuz hoş olmaz beyler :D Bütçeye dikkat :D allahtan business uçmamışsınız :D

• Haydi bakalım hayırlı haberlerinizi bekliyoruz. Ayrıca samsungtan esnek ekranlı bir cihaz tanıtımı beklenebilir.

• Ya okadar doğal ve okadar kendine has sunumlarınız varki ben tek geçiyorum sizi. Çanlar kimin için çalıyor harbi çok güldüm çok bilinen bir geyik ama sizden gelince tadı bir başka. Bu son dakikalarınız canlı yayınlarınız çok çok başarılı ve değişik bir soluk getirdi. Başarılarınızın devamını diliyorum...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rubisco -- 25 Şubat 2013; 2:00:20 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.