- x
FIFA 2014 [PS4 ANA KONU] "PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı"
6101 Cevap187177 Görüntüleme68 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     52 [54] 56 57 58 59 60 61      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

496 Mesaj
27 Eylül 2013; 5:47:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Fifaboy

hocam merhabalar öncelikle

bende sizin gibi 2010da gectım ama fifa2010 ile. Oyun kesinlikle rezalet. Bu sene sanmıyorum ki kimse pes'ten fifa'ya geçsin. Oyun zaman kaybından başka bişey değil. Çalım atamıyoruz , akıcı paslaşamıyorum. Adamlar devamlı offside'da her maç 5-6dan aşağı offside olmuyor. gerçekci yapıcaz diye oynanabilirlik kalkmış.

online kısmına gelicek olursak atan yatıyor üstüne , kendide biliyor defansive alırsam gol yemem ki öylede oluyor 1-0 bitiyor ve yeniliyorum. ilk golu ben atarsam +7 oluyor. samimi soyluyorum bi tane benim gibi gol atıp ustune yatmayan adam gormedım hepsi mal. sankı gercek hayatta 3 puan alıyorsun

kuzenle oynadık baya bi us'den aldıgımız için 2 gün once açıldı. ilk sezonu atladık yani 5-6 maç yaptık. sevmedik ama devam ettik. 2. sezonu atladık bu oyun olmuş sanırım dedik. 3 sezonu atlamak uzereydık bu oyun tam bı zaman kaybı düşüncesi oluştu bizde.

illa futbolsuz yapamıyorum diyorsan hocam , barca'yı dene onca takımı denedik tek barça'da ağzımızı bozmadık

türkiye ligide yok zaten çekemem ben böyle çile , misler gibi gtaV'mi oynarım çok daha iyi...

herkes beğenmiş nasıl olurda beğenirler anlamıyorum ama saygı duyuyorum yapcak bişey yok sonuçta Pes'ten iyi futbol oynıcam ben diyende fifa oynamalı..

edit ; ben fifa13ude begenmemiştim zaten ama oynanabilirlik felan iyidi genede. şu oyunu gordukten sonra fifa13e tapıyorum. ps3un en iyi fifa'sı fifa2011di. world cup'ında yeri farklı cok kalitteliydi ama ara oyundu sonucta o yuzden fifa11 dıyorum. ısıt ısıtıp onumuze koydukca bozdu oyun. en sonda fifa14de patladı. adamlar ne yapcaklarını sasırmıslar

Beyler ben fifa 97 de basladim fifa 06 ya kadar da fifa serisinde oynadim daha sonra pes'e gectim fakat 2010 WC'da fifaya donus yaptim.2010 dan 2013 e kdr cikan Wc,euro serileri dahil olmak uzere hepsini oynadim ve her yeni cikan fifa serisine ufak sitemlerim oldu ama oylede boylede alisip oynadim..

simdi 4.5 saattir 2014 oynuyorum yeni kapattim ps3 u ,izlenimlerime gelirsek suan ellerim agriyor ben fifa serisine dribling olayi icin gecmis bir adam olarak Galatasaray'la bir macimda bruma ile 92 kusur speedli (yanlis hatirlamiyorsam) bir adamla yaldir yaldir kornel bayraginin oraya gidip oradan iceri gecip drogbaya birakirim dusuncesindeyken birde ne goreyim adam arkasina donemiyor hayir 92 speed olayida yalan oldu agir defans oyuncusu geldi aldi topu bu sadece bir ornek oyundaki herkes bu sekilde donemiyor

benim en buyuk silahimdir suratli LW ve Rw lerle yilan gibi kivrilip iceri pas atma olayim fakat fifa 14 de bu dedigim olay neredeyse kaybolmus durumda vede L1 ucgenler evlere senlik sekilde geciyor teke tek kaliyorlar...

ilk kez bir fifa oyununa alisamayacagimi dusunuyorum beni cildirtti oyun bu hantallik hic bir fifada yoktu nereden cikti anlayamadim umarim bilmedigimiz bir tusu falan vardir veya nebilim bir patch falan gelirde duzelir yoksa oyunu oynamak hakikatten oldukca zor....,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seytantuylu -- 27 Eylül 2013; 5:52:09 >

Psn: Seytantuylu-tr

291 Mesaj
27 Eylül 2013; 8:22:58 

arkadaşlar acil cevap verebilirmisiniz arkadaşa yeni hesap açıp tr den oyunu aldık once oyunu onun mu açması gerekiyor kendi makinesinde

2200 Mesaj
27 Eylül 2013; 8:36:50 

quote:

Orijinalden alıntı: canelka

arkadaşlar acil cevap verebilirmisiniz arkadaşa yeni hesap açıp tr den oyunu aldık once oyunu onun mu açması gerekiyor kendi makinesinde

Hayir kimin once actiginin onemi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Eylül 2013; 8:41:06 

quote:

Orijinalden alıntı: seytantuylu

Beyler ben fifa 97 de basladim fifa 06 ya kadar da fifa serisinde oynadim daha sonra pes'e gectim fakat 2010 WC'da fifaya donus yaptim.2010 dan 2013 e kdr cikan Wc,euro serileri dahil olmak uzere hepsini oynadim ve her yeni cikan fifa serisine ufak sitemlerim oldu ama oylede boylede alisip oynadim..

simdi 4.5 saattir 2014 oynuyorum yeni kapattim ps3 u ,izlenimlerime gelirsek suan ellerim agriyor ben fifa serisine dribling olayi icin gecmis bir adam olarak Galatasaray'la bir macimda bruma ile 92 kusur speedli (yanlis hatirlamiyorsam) bir adamla yaldir yaldir kornel bayraginin oraya gidip oradan iceri gecip drogbaya birakirim dusuncesindeyken birde ne goreyim adam arkasina donemiyor hayir 92 speed olayida yalan oldu agir defans oyuncusu geldi aldi topu bu sadece bir ornek oyundaki herkes bu sekilde donemiyor

benim en buyuk silahimdir suratli LW ve Rw lerle yilan gibi kivrilip iceri pas atma olayim fakat fifa 14 de bu dedigim olay neredeyse kaybolmus durumda vede L1 ucgenler evlere senlik sekilde geciyor teke tek kaliyorlar...

ilk kez bir fifa oyununa alisamayacagimi dusunuyorum beni cildirtti oyun bu hantallik hic bir fifada yoktu nereden cikti anlayamadim umarim bilmedigimiz bir tusu falan vardir veya nebilim bir patch falan gelirde duzelir yoksa oyunu oynamak hakikatten oldukca zor....,

bunun sebebi next genin çıkacak olması next gende müthiş bir esneklik var bu oyunu eksik yapmak zorundalar yoksa kimse ng almaz

291 Mesaj
27 Eylül 2013; 8:47:12 

quote:

Orijinalden alıntı: RS13

Hayir kimin once actiginin onemi yok.

sabah giriş yapmaya çalıştığımda fifa early access olmuştu oyun menude yazan girmeye çalıştığımda ise psn e yönlendiriyordu neden acaba oyun sepette gözüküyor ama alımmamış gözüküyor

910 Mesaj
27 Eylül 2013; 9:18:30 

güncelleme beklemeyin bence , çünkü saçmalıgı değiştirmeleri için yep yeni bi dribbling motoru felan yapmaları lazım. daha da ps3e ugrasmazlar hatta bu sene fifadan umıdım yok gibi 3 tane oyunu cıkıcak. hiç birine ozen gostermicek klasik ea :))

Bu mesajda bahsedilenler: seytantuylu

9273 Mesaj
27 Eylül 2013; 9:25:04 

oyun iyi mi arkadaşlar? alınır mı? yoksa fifa 13 ile aynı mı?
edit: gerçi burası ps galiba. benim konsol xbox.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EvReN 7 -- 27 Eylül 2013; 9:25:48 >

LG G3 32GB WHITE
MERCEDES-BENZ
GALATASARAY
XBOX360

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...!!!

555 Mesaj
27 Eylül 2013; 9:26:34 

Gençler beni burada tanıyan tanır hem pesi hem fifayı oynarım sürekli. Ama doğrusunu söylemek gerekirse bu yıl pes yeni motoruyla animasyon ve hareketlerin gerçekçiliği bakımından baya önde. Ama tabii ki lisans, online modlar, stad atmosferi ve diğer tüm konularda fifanın krallığı devam ediyor.

PSN: TR_serdar

791 Mesaj
27 Eylül 2013; 9:41:19 

Japon 3 den beri ps1-ps2-ps3 tüm pes serilerini oynadım,FİFA 11 den itibaren de fifa ya geçtim her anlamda pesten kat kat iyi ve fifa nın pesten artık 3,4 gömlek üstün olduğu da aşikar,hatta tartışılmayacak bir konu, biraz oyundan anlayan bunu kavraya bilir.Yıllarca futbol oyunu oynayan biri olarak böyle düşünüyorum
Fifa 14 ü spottan erkenden alanlardanım,dün oynadığım online maçlarda kafa gollerinin çok kolay olması can sıkıyor diyebilirim,bunuda güncellemeyle çözecekler diye düşünüyorum.Oyunun hızı çok muazzam keyif veriyor oynarken,şutlar,skillsler genel itibariyle her şey çok iyi oyunda.

PSN: OO_TURKEYY_OO

625 Mesaj
27 Eylül 2013; 9:41:33 

beyler selam dun oyunu ındırdım

ama nasıl ındırdım bılmıyorum psn storeda bı fıfa 2014 yazıyor bıde upragede mı ne yazıyor sanırım once fıfa 2014 ındır dedım sonra upragede ındır dedım hatırlamıyorm upragede cabuk ınen bişey hemen ındı kuruldu dedı sonra oyunun gerı kalan kısmı yüzde yüz indi

oyun bolumune sadece 6 kb yazan dosya geldi kur dedim işlem hatası falan yazdı 9 gb ındrıdıgım oyun ne gozüktü nede sıstemde yer kapladı bende 6 kb lık sildim baştan yüklemeye başladım

sabah uyandım bı baktım yüzde 36 da durmuş tekrar devam et dedim devam ediyordu

biyerde bi hata mı yapıyorum ????? daha evvelden psnden cok oyun ındırdım ps3 e hıc hata mata yaşamamıştım

bi yardımcı olun :-) yılların pescisiyiz bu yıl fifaya dönelim dedik :-)

psn kardeşligi ile bi arkadaşla aldık oyunu :-)o ındırdı kurdu

yok mu psn den ındıren falan sorun mu var bende mı sıkıntı :(888

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagricinar -- 27 Eylül 2013; 9:46:34 >

PSN : cagri19071907

160 Mesaj
27 Eylül 2013; 10:00:16 

quote:

Orijinalden alıntı: chaot1c

Bir arkadasla kullanmadigimiz TR PSN hesabimizdan ön siparisle fifa 14'ü aldik. Ikimizin de ana hesaplar UK PSN.

Ön sipariste hediye gelen 4 gold packi acma sansimiz var mi ? Satin aldigimiz hesaptan kendi ea sports hesabimizla girmek mi gerekir? Tesekkürler.

Yok mu bilginiz arkadaslar, psn üzerinden kardeslikle alan da cok var okudugum kadariyla.

370 Mesaj
27 Eylül 2013; 10:07:35 

quote:

Orijinalden alıntı: naturklich81

Gençler beni burada tanıyan tanır hem pesi hem fifayı oynarım sürekli. Ama doğrusunu söylemek gerekirse bu yıl pes yeni motoruyla animasyon ve hareketlerin gerçekçiliği bakımından baya önde. Ama tabii ki lisans, online modlar, stad atmosferi ve diğer tüm konularda fifanın krallığı devam ediyor.

Yok dostum ya saka mi yapiosun pes resmen atari oyunu gibi olmus

PSN ID : O_Z_I____GS____ //PLAYSTATİON 3 // FİFA 14 //SAMSUNG GALAXY NOTE 2//

552 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
mArio4BJK
27 Eylül 2013; 10:08:08 

Oyun süper değil ama yine de iyi.. Artık arcade tarzındaki futbol oyunları bitti. Oyuncuyla 360 dönelim, driplingle sürkilase edelim dönemleri sona erdi. Oynanış gerçeğe yakın ama yeterli değil. Bu oyun tamamen bir geçiş oyunu ancak en kısa zamanda orta kafa gol sorununa güncelleme gelmeli..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Eylül 2013; 10:18:33 

Beyler update gelicek rahat olun

4007 Mesaj
27 Eylül 2013; 10:30:39 

Arkadaşlar herkes bi şey demiş oyun hakkında evet 13 daha iyiydi gibi...
14 de adamın ayağına top geliyo iki dribling yapamıyom kolay kalıyorlar topu ve adam çok haraketli bi yönw doğru adamı sürdüğümde ayağından çok açıyo gibi geldi bana sanki demo daha iyiydi

2,3 GHz Quad-Core İşlemci | Qualcomm MSM8974AB Snapdragon 801 | 3 Gb Ram | LTE 150 Mbps | Android 4.4 Kit Kat | 3.200 Mah Battery |
|Full HD 1920 x 1080 IPS LCD | 5.2 Inc | 4K 3840 x 2160 | 424 PPI | 16M Colors | RDS Radyo | 20.7 Mp G Lens Kamera |

1182 Mesaj
27 Eylül 2013; 10:33:03 

Bugun girdim yinenbu icerik tarihinden once baslatilamaz fln dedi bende hesap ayarlardindan on siparisi iptal edip storeden yeniden aldim hâlâ sorun yasayan varsa ben boyle duzelttim

psn:sametbaggio

1013 Mesaj
27 Eylül 2013; 10:49:40 

İstisnasız her sene aynı şey oluyor; Oyunun ilk çıktığı hafta birçok kişi yerden yere vuruyor, hep alışılmadık ve ters gelen yönleri ön plana çıkarılıyor, ancak zamanla alıştıkça ve oyuna hakim oldukça Dualshock'lar ellerden düşmüyor

PSN: Ozi1907CLG

602 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:02:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Ozitech

İstisnasız her sene aynı şey oluyor; Oyunun ilk çıktığı hafta birçok kişi yerden yere vuruyor, hep alışılmadık ve ters gelen yönleri ön plana çıkarılıyor, ancak zamanla alıştıkça ve oyuna hakim oldukça Dualshock'lar ellerden düşmüyor

+1 katılıyorum
ınsanlar yenılıklere çabuk alışamıyorlar. ornek verıyorum. fıfa bıranda tuş kombınasyonlarını degıstırse (ornegın şut tuşu ıle orta yapma tusunun yerını degıstırse) herkse bellı bır sure laf eder, alısamaz. ama bır sure sonra (hemde kısa bır sure sonra) herkes alışır ve şikayetler ortadan kalkar, online akar

Diecast (Model Araba) Meraklılarına

665 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:06:07 

En iyi 3,5 ve 4 yıldız seri,dirençli takımlardan örnek verebilirmisiniz yeni keşfettiğiniz.

475 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:12:37 

o topa vurulunca çıkan ses nasıl bir ses öyle topa değil sanki tenekeye vuruyormuşuz gibi bir ses çıkıyor,
oyun benim içinde biraz hayal kırıklığı oldu, özellikle çim felaket resmen halı saha görüntüsü var, oyun sanki bazı yönlerden ilermemiş de geriye gitmiş gibi geldi

Ne zaman öleceğimiz önemli değildir, önemli olan nasıl öleceğimizdir. Bize düşen şerefimizle ölmektir.
Psn: pashaoglu

555 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:14:17 

quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

+1 katılıyorum
ınsanlar yenılıklere çabuk alışamıyorlar. ornek verıyorum. fıfa bıranda tuş kombınasyonlarını degıstırse (ornegın şut tuşu ıle orta yapma tusunun yerını degıstırse) herkse bellı bır sure laf eder, alısamaz. ama bır sure sonra (hemde kısa bır sure sonra) herkes alışır ve şikayetler ortadan kalkar, online akar

volkan hocam oyunu aldın mı? ne zaman maç yapıyoruz?

909 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:33:45 

Arkadaşlar TR PSN'den pre-order'la alıp makinama indirdim. Şu anda aktif oldu mu ? TR PSN'den Pre-order'la alıp oynamaya başlayan arkadaşlar bilgilendirirse memnun oluruz..

PSN: Seridino / Denizmax

LG 42LW659S 3D TV-Samsung 40EH6030 TV /LG HT-1100 5.1 Ev Sinema Sistemi/PS4 500 GB /Sony 7.1 Gold Wireless Headset/Lenovo U510 Laptop-1 TB /320 GB Seagate HDD/Fifa 14/Call Of Duty Ghost/NBA2K14/

602 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:38:46 

quote:

volkan hocam oyunu aldın mı? ne zaman maç yapıyoruz?

almadım hocam henuz, yakında laıcam ınsallah, sabırsızlanıyorum bende artık, ınsanın fifa13 oynayası gelmıyo psıkolojık açıdan
dun forumdan bı arkadasla oynadık fıfa13 , 3 mac sonra sıkılıp cıktık
sende benı gozune kestırdın bakıyorum,

555 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:41:09 

quote:

almadım hocam henuz, yakında laıcam ınsallah, sabırsızlanıyorum bende artık, ınsanın fifa13 oynayası gelmıyo psıkolojık açıdan
dun forumdan bı arkadasla oynadık fıfa13 , 3 mac sonra sıkılıp cıktık
sende benı gozune kestırdın bakıyorum,

yok abi nerde. pes olsa tamam da peste rakip bulamıyorum puan iyice yükselince sağlam adamlar gelir herhalde. şu an evde 5 deplasmanda 15 dümdüz gidiyoruz Baksana:
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich81 -- 27 Eylül 2013; 11:42:22 >

555 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:43:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Denizmax

Arkadaşlar TR PSN'den pre-order'la alıp makinama indirdim. Şu anda aktif oldu mu ? TR PSN'den Pre-order'la alıp oynamaya başlayan arkadaşlar bilgilendirirse memnun oluruz..

Dün gece 1'de aktif oldu

550 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:45:11 

evet aktif açıldı oynanabiliyor.

Bu mesajda bahsedilenler: Denizmax

PSN: BRLSMHMT

602 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:49:07 

arkadaslar, PSN US ıle oyunu alan bırıne ortak olsam, oyunu ındırdıkten sonra TR hesabım ıle oynayabılıyormuyum?

423 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:50:00 

Dün ilk maçımı yaptım , ilk iki maç biraz zorluk çektim, tuhaf geldi oyun bocaladım. Sonra oynadıkça yavaş yavaş alışmaya başladım. Tabii henüz fifa 13 deki form durumunda değilim ama zamanla alıştıkça daha da iyi olacağımı düşünüyorum.

Oyun bence gayet iyi ve çok keyif veriyor .

Volkan hocam bende bekliyorum almanı

370 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:51:13 

quote:

arkadaslar, PSN US ıle oyunu alan bırıne ortak olsam, oyunu ındırdıkten sonra TR hesabım ıle oynayabılıyormuyum?

Oynarsin dostum siknti yok tek mesle yeterki oyunu psye indr

PSN ID : O_Z_I____GS____ //PLAYSTATİON 3 // FİFA 14 //SAMSUNG GALAXY NOTE 2//

423 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:53:01 

quote:

Oynayabilirsin hocam. Yalnız usa bölgesi olduğu için avrupa bölgesinde kişilerle online oynayabiliyor musun onu bilmiyorum. Bunu bir araştır. Alan birine mutlaka sor.

901 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:56:25 

2vs2 seassonsu deneyen var mı?hemen rakip buluyor mu sistem?

PSN : KabuneTR (PS4)

Battlefield 4 Clan PlayStation 4

602 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:57:08 

quote:

Orijinalden alıntı: kaaaantr

Oynayabilirsin hocam. Yalnız usa bölgesi olduğu için avrupa bölgesinde kişilerle online oynayabiliyor musun onu bilmiyorum. Bunu bir araştır. Alan birine mutlaka sor.

acıkcası TR ıle alırsam 150 TL, US ıle alırsam sanırım 60 dolar oluyor (yaklasık 120 TL) yanı 30 TL fazla vermeye gerek yok dıye dusunuyorum.
Oynama konusunda sıkıntı olurmu acaba, deneyımlı arkadaslardan yardım beklıyorum. (yanı avrupalılar ıle oynamada, veya TR ıle alan arkadaslarla oynamada sıkıntı olurmu, yoksa hıcbır farkı yokmudur)

625 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:58:34 

arkadaş bişey sorduk cevap vermedınız

909 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:59:59 

quote:

Dün gece 1'de aktif oldu

Eyvallah arkadaşlar sağolsun bilgilendirme için bol keyifli fifalar ..

PSN: Seridino / Denizmax

LG 42LW659S 3D TV-Samsung 40EH6030 TV /LG HT-1100 5.1 Ev Sinema Sistemi/PS4 500 GB /Sony 7.1 Gold Wireless Headset/Lenovo U510 Laptop-1 TB /320 GB Seagate HDD/Fifa 14/Call Of Duty Ghost/NBA2K14/

602 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:00:43 

quote:

Orijinalden alıntı: cagricinar

arkadaş bişey sorduk cevap vermedınız

baglantı kesılmıstır, sorun degıl, devam ettırın download'u. bıtınce sıkıntıssız oynarsın

955 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:01:32 

İlk çıkan oyunlara herzaman önyargılı bakmamaya özen gösteririm. sonuçta oyun bir alışma süreci var. Ancak fifa 2014 bana ciddi derecede kötü bir oyun gibi geldi. 4 saat oynadım. Eksikleri çok oyun aşırı yavaşlamış resmen fifanın 2010 dan önceki serileri gibi olmuş. Üzerinde hiç kafa yormamışlar gibi geldi bana. Sanırım pe almadığıma pişman olacağım gibi. Çünkü pes de oynadım anki pes bu sene ciddi derecede iyi gibi geldi. En azından pesde oyun hızı diye yavaş orta hızlı gibi seçenekler var 3d var oyuncuların yüzleri daha gerçeğe benziyor. Gerci bu benzeme olayı cok önemli değil bnim için .öncelik oynanabilirik ve gerçekçlik. Orta gol sorunu tüm 2013 deki gibi devam ediyor hatta dahada belirgin diyebilirim. Paslar cok yavaş gidiyor ulaşmıyor biraz da hızlı basınca top giderek hızlanıyor ve muhtemelen dışarıya acıkıyor. Çok kombinasyonlu goller attım ama sanki gollerin kaleye giriş ve topların kaledeki hareketleri tekdüze gibi geldi bana.Sanırım fifa 2011-12-13 serilerindeki başarıya bayağı doymuş.Pes sanırım geride kaldığının farkın varmış olacakkii bu sene daha iyi gibi geliyor. Günceleme filan ile düzeltilecek işler değil bıunlar fizik motoru iyi geliştirilmemiş. bu yüzden ileriye dönükt cok beklenti çinde olmama lazım ama yinede bir defa aldık ve herşeye rağmen keyfini sürmeye çalışalım en azından. ama yoğun olarak fifa 2013oynayacagım kesin artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi girayhan1 -- 27 Eylül 2013; 12:03:29 >

Sony KDL-65HX920 3D Led-Pioneer Kuro 5080XA Plazma-Playstation3 ultra slim500 gb-Popcorn C200-Macbookpro İ5 8 gb ram 240 gb SSD-Hp Omni 27-1100et-Pioneer vsx 1019 AVR-Wharfedale 9.6 Front,Wharfedale 9.cm Center,Wharfedale atlantic 400 se Surround-Cadence csx-12 350 watt subwoofer-Logitech Z5500-Logitech Harmony 850-Zyxel NSA-220 server-Vu Duo plus -DT IQ Plus,D Smart-İphone 5 , Nokia oro -2012 Volvo S80 2.0 D3 Advance-Toyota Auris

1228 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:02:57 

Oyunun zorluk seviyelerinde bir gariplik var. Kariyer modda Milan ı aldım. Bütün Fifa oyunlarında Profesyonel seviyesinde oynarım.Yine öyle başladım. İlk maç Cagliari 4-0 sonra şampiyonlar ligi Ajax 5-1 yendim. Biraz basit geldi ve ilk defa World Class oynayayım dedim rakip Napoli maçı 2-0 kaybettim. Ama kafa kafaya oynadım. Bologna maçı facia oldu 4-0 kaybettim. 2 seviyenin arasında uçurum var. Nasıl oynasam bilemedim.

FIFA 15 - The Last of Us: Remastered - Battlefield 4
PS4
Forza Motorsport 4
Xbox360

625 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:04:38 

quote:

baglantı kesılmıstır, sorun degıl, devam ettırın download'u. bıtınce sıkıntıssız oynarsın

ama dun tamamen dolmuştu oyun sonra kur dedım olmadı. tamamen yüklenmiştii yani.

1061 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:08:22 

baslatma tarihinden once kullanılamaz hatası aldıgım oyun. daha ne kadar bekleyeceğiz ?

7299 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:10:10 

quote:

Orijinalden alıntı: silentfurious

Oyunun zorluk seviyelerinde bir gariplik var. Kariyer modda Milan ı aldım. Bütün Fifa oyunlarında Profesyonel seviyesinde oynarım.Yine öyle başladım. İlk maç Cagliari 4-0 sonra şampiyonlar ligi Ajax 5-1 yendim. Biraz basit geldi ve ilk defa World Class oynayayım dedim rakip Napoli maçı 2-0 kaybettim. Ama kafa kafaya oynadım. Bologna maçı facia oldu 4-0 kaybettim. 2 seviyenin arasında uçurum var. Nasıl oynasam bilemedim.

Ben geçen sene Legendary'de ve hatta Ultimate zorlugunda bir şekilde kazanıyordum yani öyle aman aman kasmıyordum ama bu sene Legendary gerçekten acayip zor olmuş CPU bildiğiniz insan gibi oynuyor oldukça seri.

PES'de tam tersi o kadar oynamama rağmen Superstar seviyesinde 2-3 atıyordum takımlara

602 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:10:23 

quote:

ama dun tamamen dolmuştu oyun sonra kur dedım olmadı. tamamen yüklenmiştii yani.

sımdı ne durumda? yuklemeye devam edıyorumu?

2118 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ERTAN84
27 Eylül 2013; 12:12:22 

arkadaşlar online maçta oyuncunun üstünde psn ismim yazıyor,ben pes deki gibi oyuncuların isminin yazmasını istiyorum bu mümkün mü acaba?

azizim Çino.Tut ki sen bir sisesin,bir sarap sisesi.
Ve Aspirin Osman’in elindesin.Aspirinin zulmüne dayanamayip havaya uçtun.Artik benim için ölüsün Çino....

625 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:13:02 

quote:

sımdı ne durumda? yuklemeye devam edıyorumu?

abi bilmiyorum ki işteyim en son 40 dı evden cıktım :hihi: normal şartlarda suana kadar ınmesi lazım eve gıttıgımde yuklenmezse cok uzulurum cuma gecesı sabaha kadar oynayacagım dıye planladım :hihi:

423 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:13:52 

quote:

Baglantı gıtmişse download ı devam ettirme. Yeniden tekrar yükle oyunu. Genellikle oyunu kurduğun zaman hatav veriyor devam edersen

631 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:14:25 

Onlinede 14 mac yyaptim hepsinde yenildim fifayi unutmuşum.

PSN:karaelmasTR

4217 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:17:30 

oyunun resmi ve nihai çıkış günü buğu olduğu için, bi update yayınlandımı? yoksa yayınlanacakmı bu konuda bilgisi olan varmı? (US psnden veya bugünden 3-4 gün önce spottan alanlara sormak istedim sorumu ) yani dun gece yada bugün indirenler zaten mecburen update yapacaklar

>CoNTiNuE<
• PS3-PS4 Online Oyun Klubü •
PSN: xaviesta8734

602 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:18:37 

quote:

abi bilmiyorum ki işteyim en son 40 dı evden cıktım :hihi: normal şartlarda suana kadar ınmesi lazım eve gıttıgımde yuklenmezse cok uzulurum cuma gecesı sabaha kadar oynayacagım dıye planladım :hihi:

yuklenır yaa, sıkıntı yapma

1061 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:19:13 

oynayanlar nasıl oynuyor bir bilgi verebilir mi ? türk psn den aldım ben oyunu dün akşam . bugün 'içerik , başlatma tarihinden önce kullanılamaz' diyor. mal sony karttan parayı da çekmemiş zaten.

625 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:19:53 

quote:

yuklenır yaa, sıkıntı yapma

ınsallah teşekkürler

602 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:20:01 

quote:

Orijinalden alıntı: ERTAN84

arkadaşlar online maçta oyuncunun üstünde psn ismim yazıyor,ben pes deki gibi oyuncuların isminin yazmasını istiyorum bu mümkün mü acaba?

settıngs ıcerısınden sanırım vısual secenegı altında bır secenek vardı. Ordan player name secmen lazım. ozaman olur

1407 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:20:30 

Ön siparişle alınan oyunlarda gold pack lar nasıl açılıyor arkadaşlar?

Samsung 40C530/Psn: OguzGuner
FENERBAHÇE!
Erciyes Üni. Sosyoloji

www.ogzgunner.blogspot.com

423 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:22:09 

quote:

Orijinalden alıntı: haskoy3167

oynayanlar nasıl oynuyor bir bilgi verebilir mi ? türk psn den aldım ben oyunu dün akşam . bugün 'içerik , başlatma tarihinden önce kullanılamaz' diyor. mal sony karttan parayı da çekmemiş zaten.

Benimkini de çekmemiş, dün baktım gündüz, sonra karttan para ekledim ve kart bilgilerini sildim. Gece oyun çıktığında çekti eklediğim parayı

1327 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:22:15 

Sen Fifayı unutmadın dostum. Fifa futbol oyunu yapmayı unutmuş. Malum futbolda pas atmadan oyun olmaz.

http://i.hizliresim.com/rY2jJ3.png

379 Mesaj
27 Eylül 2013; 12:22:34 

quote:

Orijinalden alıntı: kabune

2vs2 seassonsu deneyen var mı?hemen rakip buluyor mu sistem?

Evet abi gayet keyifli. Rakip bulma sikintisi suanda yok abi, oyun tamamen ciktigindan sikinti yok. Seasonda ki division olayi 2vs2 de de var. Div5 ten basliyosun. Baglanti da harika resmen cpu ile oynuyosun gibi. Bu arada basit bi ayarla ses sorununu da hallettik. Aksamlari bekleriz 2vs2 ye

PSN--> EnesKaplan-TR
VirginGaming Psn --> Kaplan-TR-

2118 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ERTAN84
27 Eylül 2013; 12:24:50 

quote:

settıngs ıcerısınden sanırım vısual secenegı altında bır secenek vardı. Ordan player name secmen lazım. ozaman olur

saol dostum,bakim hemen.

azizim Çino.Tut ki sen bir sisesin,bir sarap sisesi.
Ve Aspirin Osman’in elindesin.Aspirinin zulmüne dayanamayip havaya uçtun.Artik benim için ölüsün Çino....