Şimdi Ara

EA Battlefield 4'ü Yeni Nesil Konsollara Getiriyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
1.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Geçtiğimiz günlerde GameStop CEO'sunun yayınladığı Tweet, Battlefield 4 isminin yeniden ortaya çıkmasına neden olmuştu. Bu kez yeni bir açıklama, EA'in CEO'sundan geldi. EA CEO'su Frank Gibeau, PlayStation 4 duyurusunu kutlamak için bir blog yazısı yayınladı.

Gibeau'nun blog yazısında yer alan bilgilere göre Electronic Arts çatısı altında yer alan geliştirici ekipler PlayStation 4'e uzun süreden beri oyun geliştiriyorlar. Hatta bu geliştirilen oyunların birisi olan Battlefield 4, geçtiğimiz haftanın başı itibariyle 500 kişilik bir izleyici kesimine özel olarak gösterildi. Yazıda belirtilenlere göre Battlefield 4'ü görme şansını elde eden ilk isimler, dünyanın prestijli oyun perakendecilerinin yöneticileri oldu.

Bu 500 kişilik seyirciden bir tane bile sızıntının çıkmaması Battlefield serisinin hayranları için üzücü olsa gerek.. :)

• yaaa bu haber harbiden çok kötü oldu en çok beklediğim 2.oyun ve pc kaldırmaz ps 4 alcak parada yok xbox 360 da oynarım diye düşünmüştüm hayaller çöpe gitti
  • çok güzel haber .. ps4 gücünü güzel kullanırlar ve iyi işler başarırlar inşallah .. ps4 de bf4 oynamayı sabırsızlıkla bekliyorum ..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • EA paranın kokusunu aldı :)

• Frostbite 3 falan çıkar mı acaba? :)

• bu arada o 500 kişinin ağzı sıkı imiş .. ben yumurtlama dan duramazdım ..

• ps3 de grafikler pc ye göre berbattı pc dede yorucu oluyor klavye maus bf4 dü konsolda son ayar grafikle oynamak harika olur fifa 14 düde aynı şekilde ps4 de özel hazırladıkları yazısıda vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: PSCN

bu arada o 500 kişinin ağzı sıkı imiş .. ben yumurtlama dan duramazdım ..

vereceğin tazminatı ödemek için yumurta şirketi kurman gerekebilir

• bf4 beni çok heyecanlandırıyor

• Beyler içimden bir his yeni nesil konsolların fena şekilde çökeceği yönünde. Ama ben şahsen ps4 olarak biraz daha iyi bir sistem beklerdim. Birde aklıma takılan bir soru var:

Şimdi ps4'ün mimarisi pc'ye çok yakın olduğu için pc'ye optimize etmek ya da port etmek çok daha kolay olur diye düşünüyorum. Birde bende hd7850 var yani ps4'teki ekran kartı. Şimdi port edilen oyunlarda bir avantajım oluyor mu? :D Ayrıca watch dogs'un gameplay'inin ps4'teki sisteme çok yakın bir pc'de oynandığı söylendi. Yani benim sisteme çok yakın bir sistem var ps4'te. Benim sistem ise ortalama bir sistem. hd7850, fx 8150 ve 16gb ram var. Bu da demek oluyor ki watch dogs için çok extrem bir sistem gerekmeyecek. Söylenenden bu çıkıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

quote:

Orijinalden alıntı: PSCN

bu arada o 500 kişinin ağzı sıkı imiş .. ben yumurtlama dan duramazdım ..

vereceğin tazminatı ödemek için yumurta şirketi kurman gerekebilir

• hiç gaza gelmeye gerek yok. gene frostbite 2.0 ne yıkım var ne de efekt çeşitliliği...
  • yok boyle bırsey yaa.bak gorurusun canını sıkma hem ps3 hem de ps4 e gelır..haa bak pc senın kaldıırımı bılmem...
    quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

yaaa bu haber harbiden çok kötü oldu en çok beklediğim 2.oyun ve pc kaldırmaz ps 4 alcak parada yok xbox 360 da oynarım diye düşünmüştüm hayaller çöpe gitti
  • Donanımı yenilemek gerekicek artık eski oyunlara yönelirim artık :S
  • oyle sacmalık olmaz resmen komedi...lan bf4 cıktıgında daha konsol pıyasada yok onu dıyen hangı sıvrızekalı haa ne olur pc aayarında ps4 e cıkınca gelır..herhalde ps4 de 2 ay ıcerısınde 50 mılyon adet satar.HAAAA HAAAA...
  • quote:

Orijinalden alıntı: \\RivenDeLL//

Beyler içimden bir his yeni nesil konsolların fena şekilde çökeceği yönünde. Ama ben şahsen ps4 olarak biraz daha iyi bir sistem beklerdim. Birde aklıma takılan bir soru var:

Şimdi ps4'ün mimarisi pc'ye çok yakın olduğu için pc'ye optimize etmek ya da port etmek çok daha kolay olur diye düşünüyorum. Birde bende hd7850 var yani ps4'teki ekran kartı. Şimdi port edilen oyunlarda bir avantajım oluyor mu? :D Ayrıca watch dogs'un gameplay'inin ps4'teki sisteme çok yakın bir pc'de oynandığı söylendi. Yani benim sisteme çok yakın bir sistem var ps4'te. Benim sistem ise ortalama bir sistem. hd7850, fx 8150 ve 16gb ram var. Bu da demek oluyor ki watch dogs için çok extrem bir sistem gerekmeyecek. Söylenenden bu çıkıyor...

watch dogsu oynarsın aynı şekilde yeni nesil oyunlarınıda oynarsın ama crysis 3 ü oynuyorum son ayarda muhteşem birşey pc de olabilicek en üst seviye diyebilirim şimdi konsol çıkıp bundan daha iyi bir oynanış ve grafik sunarsa o zaman pc gerçekten uzun süre çok zorlanır

• ps4 ün özellikleri az bence.

• Beyler pc ile ps4ü karsilastirmayin, ps4 sadece oyun icin gelistirilmis bir sistem o yuzden butun islemci gucunu oyuna harciyacagi icin pcden bir sure daha iyi performans verebilir benim tahminim her 2 yada 3 seneye bir artik yeni konsol gelicek.

• Battlefield 4'ü degilde grafik olarak ne sunacagini daha cok merak etttim simdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

quote:

Orijinalden alıntı: \\RivenDeLL//

Beyler içimden bir his yeni nesil konsolların fena şekilde çökeceği yönünde. Ama ben şahsen ps4 olarak biraz daha iyi bir sistem beklerdim. Birde aklıma takılan bir soru var:

watch dogsu oynarsın aynı şekilde yeni nesil oyunlarınıda oynarsın ama crysis 3 ü oynuyorum son ayarda muhteşem birşey pc de olabilicek en üst seviye diyebilirim şimdi konsol çıkıp bundan daha iyi bir oynanış ve grafik sunarsa o zaman pc gerçekten uzun süre çok zorlanır

Hocam hd7850'nin mi en üst seviye olduğunu söylüyorsunuz. Anlamadım demek istediğinizi???

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.