Şimdi Ara

Pes 2013'de Pierre Webo

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
28.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben Pes 2013'te Pierre Webo'yu bulamıyorum İBB zaten yok Kamerun milli takımına baktım ordada yok nerden alıcam bu adamı Fener'e ? Resmen ikinci bir Amrabat vakası bütün Pes severler Amrabat'ı nerden transfer edeceğinin derdine düştü şimdi de Webo araştırırken birkaç yerde gördüm sanırım aynı sıkıntı Beşiktaşlı Niang'da da varmış

• http://pesstatsdatabase.com/viewtopic.php?t=1838

yukarıdaki linkteki özellikleri kullanarak kolaylıkla kendiniz yapabilirsiniz : )

spikerin anlatırken WEBO ses kaydıda mevcut oyunda zaten, oradan da onu seçtiğinizde 4 4 lük olur : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monsieur

http://pesstatsdatabase.com/viewtopic.php?t=1838

yukarıdaki linkteki özellikleri kullanarak kolaylıkla kendiniz yapabilirsiniz : )

spikerin anlatırken WEBO ses kaydıda mevcut oyunda zaten, oradan da onu seçtiğinizde 4 4 lük olur : )

o sitede ki oyuncu özellkleri gerçeği yansıtıyor mu peki? Mesela cassano nun tekniği 99, messi nin özelliklerini yapınca 102 oluyor. Pes 13 de öyle mi?
  • casssnoya bakmadım fakat, Webo'yu yapınca ortalama 76 çıkıyor.

Belki ufak 1-2 özelliği arttırılabilir.

Sow'un Pes tarafından 78 , Suarez 'in 78 de yapıldığını düşünürsek bence Webo için de normal gibi.
  • 3 seçenek var zaten ya güncellemeyi bekle ya kendin oluştur yada türkçe spiker yükle
  • Ok.
  • ben bir playstation cafeye gitmiştim orda süper lig yaması vardı Webo'yu Fenerbahçe'ye aldım arkadaşla maç yaptım ve Webo'nun gücü orda da 76'ydı oyunum orjinal değil güncellemeler olmuyor yada ben beceremiyorum
  • Bu arada Pes 2013 DLC 4.00 ile Webo oyuna eklendi Zaten gücü 72 şahsen ben oynatmıyorum
  • Ben pesbox yamasını indirdim . Sonra ibb zaten geldi oyuna bende transfer ettim gücünü 82 yaptım :D
  • Webo bırakmış futbolu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boyle yalan haberleri nerden buluonuzbee
  • quote:

Orijinalden alıntı: booozy

Webo bırakmış futbolu.

Ne bir Fenerbahçe resmi yayın organları ne de Webo'nun en ufak bir açıklaması yok .
  • extreme yaması indir bütün süper lig takımları +ptt 1.lig lisanslarıyla beraber ve türkçe spiker var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara_Mamba_24

extreme yaması indir bütün süper lig takımları +ptt 1.lig lisanslarıyla beraber ve türkçe spiker var.

Ya işte onu becerememiştim ama neyse ya DLC 4.00 yükledim onunla geldi
  • Ya benim bir sorum olacak.Evde pes olmadığı için çok detaylı araştırma da yapamadım.Ben genelde brezilya milli takımıyla oynuyorum.milli takıma oyuncu alabilme imkanı var mı? mesela melo yok robinho yok onları alabilir miyim bir şekilde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinhan19

Ya benim bir sorum olacak.Evde pes olmadığı için çok detaylı araştırma da yapamadım.Ben genelde brezilya milli takımıyla oynuyorum.milli takıma oyuncu alabilme imkanı var mı? mesela melo yok robinho yok onları alabilir miyim bir şekilde?

Düzenle'den , Milli takım seçimi diyip oyuncu alabiliyorsun ama mevcut kadrodan bir oyuncuyla değiştirerek alabiliyorsun sadece .
  • www.pesedit.com en son patchı indir oyun harika oluyor .. Yüzler formalar kaliteler son güncellemeleri falan üstelik 1 gb.. turkcespikerdeki yama 9gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi napsterbaby -- 4 Eylül 2013; 1:58:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkangok45

www.pesedit.com en son patchı indir oyun harika oluyor .. Yüzler formalar kaliteler son güncellemeleri falan üstelik 1 gb.. turkcespikerdeki yama 9gb

En sonuncusu bu sanırım :http://pesedit.com/forums/showthread.php?18002-PESEdit-com-2013-Patch-5-1-Released%21 . Ama bu part part kardo ben part part olunca yapamıyorum . Nasıl yapılacak bu ?

• Fıçı kullanıcısına yanıt
    Netten tek link bulabilirsin. googleye pesedit 5.1 patch yazarsan .. setup hali var setupu acıp oyun nereye kuruluysa seçiyosun tamam basıyosun okadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkangok45

Netten tek link bulabilirsin. googleye pesedit 5.1 patch yazarsan .. setup hali var setupu acıp oyun nereye kuruluysa seçiyosun tamam basıyosun okadar

Buldum fakat bu yama DLC 4.00 uyumlu mu ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.