Şimdi Ara

Stronghold Crusader 2 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
3
Favori
12.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sildim attım pcden rezillik. ulan etin ne budun ne 2gb ekran kartlı 8gb ramli makinada grafik kasıyor hadi orda hadi ordan
  • Stronghold hatrına almayı düşünüyordum fakat bu kadar sorunlu bir oyuna bu para verilmesi saçmalık olur.
  • alttaki sistemle gtx 650 ti boost r9 280 ve gtx 760 gibi kartlarla 40 fpsleri gören oyun.Optimizasyon sorunlusu.Dünyaynın en kötü strateji oyunları sıralaması olsa ilk 3 rahatlıkla girer.
  • Bu fiyata almayın bu oyunu. Ederi 5 dolar anca. Güya düşük sistemlileri düşünüp yapacaklardı oyunu herkes rahat oynayabilsin diye. Oyunun çıkış tarihinin habire ertelenip durmasından anlaşılıyordu zaten nasıl bişey olacağı...
  • Pre-order yapmıştım.Twitter ve offical sitelerinden sürekli oyunun çok iyi optimize edilmiş ve herkesin oynayabileceği bir oyun olduğunu söylediler.Zaten önerilen sistem gereksinimleri çıktığında kıllanmıştım 6GB ram nedir.Rome 2 total war gibi grafikleri olan bir oyun bile 4gb öneriyorken ama iş işten geçti pre order yapmanın zararı işte.Oyun çıktıktan sonra skirmish modu bitirdim ama resmen pc ağladı.Bazı bölümlerde fps 10 u bile görmedi ve ben bu pc ile çok rahat 1080p medium-high ayarlarda rome 2 ve coh2 gibi çok iyi grafikleri olan oyunları 50+fps de oynuyordum.Crusader 2 nin ultrada bu söylediğim oyunları geçebilecek bir grafiği de yok ama sistemi ağlatıyor.Şimdilik optimizasyon sıkıntısı ile ilgili soruları cevaplamıyolar ilerde ne olur bilemem.

Ama şuda var eğer optimizasyon sorunu olmasaydı crusader 1 den sonraki en iyi stronghold oyunuydu bu sefer iyi olmuştu 3D olayı filan,o yüzden ben ilerde bu optimizasyon sıkıntısını halledebilirler diye oyunun tavsiye sayfasına olumlu bişeler karaladım.

• İşin acı tarafı makinayı bu kadar paralamasina rağmen elimize elde tutulur bisey vermemeleri.bakalım dlclerle duzeltebilicekler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Pre-order yapmıştım.Twitter ve offical sitelerinden sürekli oyunun çok iyi optimize edilmiş ve herkesin oynayabileceği bir oyun olduğunu söylediler.Zaten önerilen sistem gereksinimleri çıktığında kıllanmıştım 6GB ram nedir.Rome 2 total war gibi grafikleri olan bir oyun bile 4gb öneriyorken ama iş işten geçti pre order yapmanın zararı işte.Oyun çıktıktan sonra skirmish modu bitirdim ama resmen pc ağladı.Bazı bölümlerde fps 10 u bile görmedi ve ben bu pc ile çok rahat 1080p medium-high ayarlarda rome 2 ve coh2 gibi çok iyi grafikleri olan oyunları 50+fps de oynuyordum.Crusader 2 nin ultrada bu söylediğim oyunları geçebilecek bir grafiği de yok ama sistemi ağlatıyor.Şimdilik optimizasyon sıkıntısı ile ilgili soruları cevaplamıyolar ilerde ne olur bilemem.

Ama şuda var eğer optimizasyon sorunu olmasaydı crusader 1 den sonraki en iyi stronghold oyunuydu bu sefer iyi olmuştu 3D olayı filan,o yüzden ben ilerde bu optimizasyon sıkıntısını halledebilirler diye oyunun tavsiye sayfasına olumlu bişeler karaladım.

ben dersimi s3 ile almıştım hocam geçmiş olsun.10 yılı aşkın kale oyuncusu olarak bu oyunu daha yüklemedim 1 ay sonra felan yüklerim yoksa sinirden kuduruyorum o hataları gördükçe hem de bu sefer orjinal felan da almayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

İşin acı tarafı makinayı bu kadar paralamasina rağmen elimize elde tutulur bisey vermemeleri.bakalım dlclerle duzeltebilicekler mi?

Dlc ler ile sadece AI eklenecek diye biliyorum ben.Performans düzelmedikten sonra ne yapım gelen karakteri.

@Mega Therion
    Bende ilk defa pre order yaptım genelde %75 gelince alıyordum oyunlarını.Bu sefer SH3 gibi olmıcak dediler,size kulak veriyoruz tamamen saydam olacak dediler son defa kandırdılar.Bu seferde sh3 e dönerse zaten bidahaki oyunda hiçbişe beklemesinler.
  • quote:

quote:

İşin acı tarafı makinayı bu kadar paralamasina rağmen elimize elde tutulur bisey vermemeleri.bakalım dlclerle duzeltebilicekler mi?

Dlc ler ile sadece AI eklenecek diye biliyorum ben.Performans düzelmedikten sonra ne yapım gelen karakteri.

@Mega Therion
    Bende ilk defa pre order yaptım genelde %75 gelince alıyordum oyunlarını.Bu sefer SH3 gibi olmıcak dediler,size kulak veriyoruz tamamen saydam olacak dediler son defa kandırdılar.Bu seferde sh3 e dönerse zaten bidahaki oyunda hiçbişe beklemesinler.

Bence oyun sektöründen çekilsinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackh4wk

quote:

quote:

@Mega Therion

Bence oyun sektöründen çekilsinler.

Star craft ile yarıştıklarını söylüyolardı oyun çıkmadan

• beyler oynamak istiyen varsa alintilasin
  • multiplayer oynamak istiyen varmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

multiplayer oynamak istiyen varmi ?

var hocam da orjinal almadan mümkün mu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • strateji.
  • https://eksisozluk.com/entry/45940108

şöyle bir incelemem olmuştu, ilgilenenler okursa memnun kalacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Auglia

quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

multiplayer oynamak istiyen varmi ?

var hocam da orjinal almadan mümkün mu :)

Valla bilmiyorum bende orjinal var milletle oynuyorum ama az sw war

• Beyler ilk oyunda asker sinirini nasil kaldirabiliriz uc kisi multide sikinti oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Batcave

Beyler ben oyunu gameplaylardan incelediğim kadarıyla gayet güzel ve zevkli. Diğer oyunlara kıyasla gayet geliştirilmiş. Ama sadece steam demi satışı var türkiye de yani türk lirasıyla satış yok sanırım bilgisi olan varmı. steamde pahalı çünkü.

Steam Türk lirasıyla satışlara başlamış oyun şu anda 75 TL görünüyor....Normal kur'a göre iyi bir fiyat.
  • Yamalar düzeltmelerle oyun iyice düzelti.
  • Kaç yıl geçti üstünden crusader gibi bi oyun yapamadılar gene desenize.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.