Şimdi Ara

DH Otomobil ÖNERİ KUTUSU ve KISAYOLLAR (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
702
Cevap
5
Favori
90.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH Otomobil ÖNERİ KUTUSU ve KISAYOLLAR

(En Son Oy Tarihi: 15.8.2017)
Giriş
  • Fake üyelikler hakkında eskisi kadar problem kalmadı, bu konuda gayet güzel ilerleme kaydettik. Yeni geliştirdiğimiz sistem sayesinde anında bulabiliyoruz fake üyelikleri...
  • konuyu nereye açacağını bile daha bilmeyen kıdemli uyeler var.

bu soruna çözüm bulunmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omercan_84 -- 14 Temmuz 2010; 22:46:04 >
  • Bana gelen PM leri okuyamıyorum kaç gündür orada burada yazıyorum kimse kaale almıyor nasıl çözüm bulacağız buna ?

Gönderdiklerim gidiyor , bana atanlar gönderildi diyorlar ama gelen kutumda hep aynı mesajlar 3-5 tane mesaj var zaten doluda değil bi çözüm
  • Konuma anket eklenmesini talep ediyorum. Günlerdir ediyorum da, konuya yönetici girmedi sanırım.

http://resim.donanimhaber.com/m_51727693/mpage_1/key_/tm.htm
  • teşekkürlerr
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acer 3820TG

Konuma anket eklenmesini talep ediyorum. Günlerdir ediyorum da, konuya yönetici girmedi sanırım.

http://resim.donanimhaber.com/m_51727693/mpage_1/key_/tm.htm

Kusura bakmayınız. Pm den ulaşsa idiniz hemen yardımcı olurdum.
  • Her sayfada yeniden açılan ve kapat demeden kapanmayan piranha navigasyon reklamlarından gına geldi. Artık o kadar antipatik geliyor ki bana asla Piranha almam diyorum. Bu nasıl reklam böyle anlamadım. hanı 10 sayfada bir açılsa tamam. ne zaman tıklasak önce o haritayı kapatmam gerekiyor. Sayın yöneticiler cidden kabak tadı vermeye başladı bu reklamlar. Ha bir de bir anda yüksek sesle başlayan reklamlar. Ben söyleyeyim hiç etkili olmuyor aksine çok çok itici. Reklam yapmak hakkınız tabi ama bu yöntemin değişmesi lazım bence.
  • Forum desteğe mail atmanızı önereceğim.Reklamcı arkadaşlarımız oradalar...
  • Forumda bir üyeye "veled-i zina" demenin cezası mesajların silinmesi midir? Biz bunun binde birini yaptığımızda 4 günü dayıyorlar, dünkü üyeler ulu orta veled-i zina yazacak kadar ileri gidiyorlar ama mesajlar siliniyor sadece. İş midir bu? Nasıl bir mantık bu, açıklayabilir mi?

O mesajları silen yönetici veled-i zinanın ne demek olduğunu bilmiyor mu? Ayıp denen bir şey var. Ulu orta küfür ediliyor, mesajları siliyorsunuz. Biz forumda adı bile geçmeyen birine şarlatan desek 4 gün ceza alıyoruz. Seviyeyi düşürdünüz DH yönetimi. Çok düşürdünüz hemde. Yazıklar olsun.
  • Otomobil Genelde neden direkt olarak anket konuları açamıyoruz? Bence artık eklenmeli bu özellik
  • GElen kutusuna girmekte sürekli sıkıntı yaşıyorum.

Sürekli bu hatayı alıyorum. Ayrıca pm geldiğinde herzaman uyarı vermiyor. Bazen tesadüf gelen kutusunu kontrol ettiğimde okunmamış mesaj olduğunu görüyorum.
  • mobil yoldan foruma girince kolayca resim eklenmeli aynı facebok olduğu gibi bence buna bir çözüm bulunmalı
  • Forumda son zamanlarda inanılmaz sıkıntı var. Sistem çok yavaş , ayrıca sürekli gelen mesajlara ya da cevaplanan mesajlara tıkladığımda hata alıyorum.

Ayrıca

Sağ tarafta çizmiş oldugum kısımda en son yorum yazan arkadasın ismi yazıyor ve yanındaki ok işaretine tıkladığınızda ise direk sizi o yoruma götürüyor. Ama son zamanalrda o arkadaşların ismi orda yazdığı halde aslında konuda öyle bi yorumunun olmadığını görüyorum. Adminlerin mesajı silme söz konusu değil çünkü saniyelik ve en az 4-5 sefer karşılaştığım bi durum.

Bi diğer hususta yine bu yönde. Sağdaki ok işaretine tıkladığımda direk o kişinin yorumuna götürmesi gerekirken , çıkan reklamlar yüzünden o yoruma gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Forumda bir üyeye "veled-i zina" demenin cezası mesajların silinmesi midir? Biz bunun binde birini yaptığımızda 4 günü dayıyorlar, dünkü üyeler ulu orta veled-i zina yazacak kadar ileri gidiyorlar ama mesajlar siliniyor sadece. İş midir bu? Nasıl bir mantık bu, açıklayabilir mi?

O mesajları silen yönetici veled-i zinanın ne demek olduğunu bilmiyor mu? Ayıp denen bir şey var. Ulu orta küfür ediliyor, mesajları siliyorsunuz. Biz forumda adı bile geçmeyen birine şarlatan desek 4 gün ceza alıyoruz. Seviyeyi düşürdünüz DH yönetimi. Çok düşürdünüz hemde. Yazıklar olsun.

Bu mesaj başka bir konuda daha geçmişti. PM ile üye ismini ve bahsedilen konunun linkini veya linki varsa şikayet mesajını alabilir miyim?
    İncelemek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

Otomobil Genelde neden direkt olarak anket konuları açamıyoruz? Bence artık eklenmeli bu özellik

Konu Dışı bölümü hariç anket kullanımı şimdilik üyelere kapalı. Nedenleri konusunda net bilgim yok. Üst yönetimin uyguladığı ve onların tasarrufunda olan bişey. Herhangi bir yöneticiye pm atarsan hemen anket eklenir. Şimdilik yapabileceğimiz malesef bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aanil

GElen kutusuna girmekte sürekli sıkıntı yaşıyorum.

Sürekli bu hatayı alıyorum. Ayrıca pm geldiğinde herzaman uyarı vermiyor. Bazen tesadüf gelen kutusunu kontrol ettiğimde okunmamış mesaj olduğunu görüyorum.

Aynı hataları zaman zaman bizde alıyoruz. Bazen geçiyor bazen arka arkaya tekrarlayabiliyor. Sayfa yenilemesinde geçmediği durumda çıkan hata koduyla beaber iletirseniz programcı arkadaşlar ilgileniyor. Bazen sadece üye bazında olduğu için problem farkedilmeyebiliyor.

quote:

Orijinalden alıntı: aanil

Forumda son zamanlarda inanılmaz sıkıntı var. Sistem çok yavaş , ayrıca sürekli gelen mesajlara ya da cevaplanan mesajlara tıkladığımda hata alıyorum.

Ayrıca

Sağ tarafta çizmiş oldugum kısımda en son yorum yazan arkadasın ismi yazıyor ve yanındaki ok işaretine tıkladığınızda ise direk sizi o yoruma götürüyor. Ama son zamanalrda o arkadaşların ismi orda yazdığı halde aslında konuda öyle bi yorumunun olmadığını görüyorum. Adminlerin mesajı silme söz konusu değil çünkü saniyelik ve en az 4-5 sefer karşılaştığım bi durum.

Bi diğer hususta yine bu yönde. Sağdaki ok işaretine tıkladığımda direk o kişinin yorumuna götürmesi gerekirken , çıkan reklamlar yüzünden o yoruma gitmiyor.

Bu konuda hiç bir bilgim yok. Yukarıya sormam lazım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: supremum

Bu mesaj başka bir konuda daha geçmişti. PM ile üye ismini ve bahsedilen konunun linkini veya linki varsa şikayet mesajını alabilir miyim?
    İncelemek istiyorum.

Normalde şu saatten sonra hiç uğraşmam ama sırf size olan saygımdan dolayı veriyorum:

http://forum.donanimhaber.com/m_58122461/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58126403

Şahsın rumuzu F10.

Şu da şikayetin linki, bilmiyorum siz tıklayınca işe yarıyor mu...

http://resim.donanimhaber.com/ticket.asp?rid=683676&currpage=1&smode=1&tmode=0&sort=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 10 Nisan 2012; 12:01:02 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: supremum

İncelemek istiyorum.

Normalde şu saatten sonra hiç uğraşmam ama sırf size olan saygımdan dolayı veriyorum:

http://forum.donanimhaber.com/m_58122461/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58126403

Şahsın rumuzu F10.

Şu da şikayetin linki, bilmiyorum siz tıklayınca işe yarıyor mu...

http://resim.donanimhaber.com/ticket.asp?rid=683676&currpage=1&smode=1&tmode=0&sort=1

Bu bölümde her ne kadar biz (Ben, set, kocaballi) aktif görünüyor olsak da şikayetler havuzda biriktiğinden toplamda 40 küsür yönetici şikayetler hakkında işlem yapabiliyor. Bu yüzden bu bölümden çıkan her şikayetten veya olaydan haberimiz olması gibi bir durum asla mümkün değil. Bana pm ile soran veya bir şekilde ulaşıp sorununu ileten olursa yetkilerim dahilinde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Konuda bahsi geçince burada da aynı kişiye ait soruyu görünce kontrol etmek istedim. Teşekkür ederim.

Başka bir konuda da yazmıştım. Burada da yazayım ki okuyacak diğer arkadaşlarda bilgi sahibi olurlar.
    Forumda küfürlerin genel değerlendirmesi
    Kısaltma küfürler 4 gün
    Açık yazılan küfürler 7 gün
    Şahsa yönelik küfürler küfüre göre 7 gün ile 15 gün arası
    Şahsın akrabalarınıda içine alan (garip bir tabir ama öyle) ağır küfürler 30 gün ile cezalandırılıyor.

Tabiki bazı durumlarda insiyatifler kullanılıyor.
    "Ben bunu nasıl da düşünemedim a.q" yazan biri ile "senin a.q" yazan kişiler farklı cezalar alacaktır.

Birde uyarı-ceza panelinde işlem yaparken kişinin daha önce aldığı uyarı ve cezalar görünüyor. Bu durum suistimal edilmeye başlanmışsa cezalar katlanarak artabiliyor.

F10'un mesajını buldum. Silindikten sonra uyarı verilmiş. Uyarının onaylanması için ikinci onay uyarıdan bir süre sonraya kalmış.(Genel durum budur)
    Bu yüzden mesajın silinmesinin ardından ikinci onaya kadar geçen sürede üye hala forumda kalmaya devam etmiş.
    Yazdığı mesaj içinde ikinci onaydan sonra 15 gün ceza alıp uzaklaştırılmış.
  • Prosedür kısmını bilemeyeceğim fakat bu kadar geç onaylanmış olması tamamen yönetimin kusurudur. Ben bugüne kadar bana verilen ceza puanları ya da uzaklaştırmalarda 1 günden fazla gecikildiğini görmüş değilim. Genelde birkaç dakika içerisinde ya mesajım siliniyor ya da bir şekilde ceza veriliyor. Otomobil Genel, Notebook-Netbook, Sıcak Fırsatlar ve Konu Dışı'na da epeyce mesaj bırakmışlığım vardır. Ya diğer forumlardaki arkadaşlar çok özverili ve titizler ya da Otomobil Genel'de yönetici kadrosu eksik-yetersiz. Topu topu 2-3 kişiyle bu forum idare edilemez. En az 10 kişi sayabilirim yönetici olarak çok iyi iş çıkaracaklarına inandığım.

Neyse, uzatmayayım. İlginiz için tekrar teşekkür ederim.
  • quote:

Ya diğer forumlardaki arkadaşlar çok özverili ve titizler ya da Otomobil Genel'de yönetici kadrosu eksik-yetersiz. Topu topu 2-3 kişiyle bu forum idare edilemez. En az 10 kişi sayabilirim yönetici olarak çok iyi iş çıkaracaklarına inandığım.

mesajınızı geç gördüm, sizin şikayetinizle ben ilgilinediğim için ve sizin de "Otomobil Genel'de yönetici kadrosu eksik-yetersiz" dediğiniz için cevap verme gereği hissettim.

sizin şikayetiniz....26 Şubat 2012; 19:15:04 'de sisteme düşmüştür.

Ben şikayetinize..26 Şubat 2012; 19:16:28'de işlem yapmışım. Yani 84 saniye de işlem tamamlanmış.

Sonrasında:

Uyarı talebini......26 Şubat 2012; 19:17:55'de yapmışım. Yani yine 85 saniye içinde.

Bu aşamadan sonra yetersiz-eksik dediğiniz yöneticinin görevi biter.

Bu aşamadan sonra üst yönetim onay safhası başlar.

Üst yönetim Onay işlemini sadece ADMİN'ler yapar.

Ancak Admin'ler, normal şikayetler de dahil olmak üzere; uyarı cezası-Uzaklaştırma-İmza kontrolünde onay mercii olduğu için gecikmeler olabiliryor.

Size verilen ve hemen onaylanan cezalar sadece o dönem online olan ADMİN'nin müsaitliğine denk gelmiştir.

Saygılarımla...
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.