Şimdi Ara

DH Otomobil ÖNERİ KUTUSU ve KISAYOLLAR (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
702
Cevap
5
Favori
90.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH Otomobil ÖNERİ KUTUSU ve KISAYOLLAR

(En Son Oy Tarihi: 15.8.2017)
Giriş

Orjinalden alıntı: Polemik

quote:

Orjinalden alıntı: DH-ALEMDAR

Hala yaptığının bi tür saygısızlık olduğunu kabul etmeyen insana laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zor..

Dışlamak olmaz,topluma kazandırmak lazım..!

Önceki mesajımın son cümlesinde de yazdığı gibi anlamanı beklememiştim zaten.

Herkes herşeyi anlamıyor, anlamıyor diye üzerine gitmemek gerek.

O zaman fazla kasma kendini
  • http://forum.donanimhaber.com/m_28011628/tm.htm

Üst konu olursa daha faydalı olur kanımca...

İyi Forumlar..
  • Otomobil genele bir süre daha yazmayı düşünmüyordum. bu süre değişmiyecek her neyse.

arabasında devir saati olmadığını söyleyen biri var. eyvallah yoksa yoktur. olsa iyi olurdu diye düşünüyordu.

era ya binmiş her şeyini beğenmmiş bu kişi. görüş açısı motorunu herşeyi güzel diyor. sümbül kullanıcısı, kendi arabasından üstün bir arabaya binmiş bunuda mertçe söylüyor. era sümbülden iyi diyor. eyvallah.

ondan sonrada çıkıp diyor ki "4 senedir sümbül (sümbül demezdim bundan sonra sümbül diyeceğim) kullanıyorum. bi "yanlışını" görmedim. ben sümbül tavsiye ederim. (aklınca kullanmadığı arabayı tavsiye etmiyip olgunluk taslıyor) halbuki binmiş kullanmışsın uzay mekiği değil yollarda dolu era denen araba.

burda kendimi düşüncelerimi tartışmaya açacak değilim benim ne olduğumu çoğu kimse bilir burda. biri diyemez ki "sen renault düşmanısın vw fanısın bmw bilmem nesisin" . hiç bir zaman öyle bir düşüncem de olmadı. bu tartışmaya kapalıdır.

arkadaşımız "fanatik" değil. nedir peki bu?
    varsa başka izahı olan açıklasın konuşun set, türbülans, polemik, ogün, dh alemdar, whisper söyleyin bunun açıklaması nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneMore -- 14 Aralık 2008; 20:29:19 >

• quote:

Orjinalden alıntı: OneMore

Otomobil genele bir süre daha yazmayı düşünmüyordum. bu süre değişmiyecek her neyse.

arabasında devir saati olmadığını söyleyen biri var. eyvallah yoksa yoktur. olsa iyi olurdu diye düşünüyordu.

era ya binmiş her şeyini beğenmmiş bu kişi. görüş açısı motorunu herşeyi güzel diyor. sümbül kullanıcısı, kendi arabasından üstün bir arabaya binmiş bunuda mertçe söylüyor. era sümbülden iyi diyor. eyvallah.

ondan sonrada çıkıp diyor ki "4 senedir sümbül (sümbül demezdim bundan sonra sümbül diyeceğim) kullanıyorum. bi "yanlışını" görmedim. ben sümbül tavsiye ederim. (aklınca kullanmadığı arabayı tavsiye etmiyip olgunluk taslıyor) halbuki binmiş kullanmışsın uzay mekiği değil yollarda dolu era denen araba.

burda kendimi düşüncelerimi tartışmaya açacak değilim benim ne olduğumu çoğu kimse bilir burda. biri diyemez ki "sen renault düşmanısın vw fanısın bmw bilmem nesisin" . hiç bir zaman öyle bir düşüncem de olmadı. bu tartışmaya kapalıdır.

arkadaşımız "fanatik" değil. nedir peki bu?
    varsa başka izahı olan açıklasın konuşun set, türbülans, polemik, ogün, dh alemdar, whisper söyleyin bunun açıklaması nedir?

Beni söylüyorsun. Evet ama dikkat edersen o konuya bakarsan, konuyu açan kişi "Era'mı? Symbol'mü" diye soruyor. Ben de Era'yı gidip test etmiş biri olarak Era hakkında ki düşüncelerimi söyledim. 4 yıldır da kullandığım araba hakkında yorumyapıp memnun olduğumu söyledim ve tavsiye ettim.
    Sen daha orada takılı kaldıysan daha söyleyecek hiç bir lafım yok. Sayın bay "oneMoreaCupofCoffee"
    Vakko : Son derece güzel bir mağazadır.
    Lacoste : Özellikle t-shirtleri çok hoşuma gider.
    Beymen : Kendimi bildim bileli Vakko gibi vardır.
    İGS : Söylememe gerek bile yok.
    KİP : Kendimi bildim bileli bildiğim ve var olan bir mağazadır.
    Levi's : Bir dönemler popülerdi ve şarkılarda bile adı geçerdi.
    Lee : Kendimi bildiğim bileli var olan bir isimdir.
    Wrangler : Aynı zamanda Jeep modeli.
    Mudo : Bu da bildim bileli kendimi olan bir mağaza.
    Konuyla ilgisi yok ama bu mağazalr listesi uzar gider.
    Dolabımda ki bütün gömleklerimin çoğunu Mudo'dan aldım ve halen Mudo'yu tercih ederim. Çizgisi ve tarzı ile bana hitap ediyor. Çok nadir bir iki Dockers ve Cotton Bar gömleğim var.
    Pantolonlarım hep kottur ve klasik blue jean tarzında olup vakti zamanında Levi's ve Lee'den alırdım ama son 10 yıldır Wrangler'dan başka almıyorum. Wrangler, gerek kesimi, gerek çizgisi ile bana hitap ediyor.
    KİP!e gelirsek, 6 yıl önce aldığım kabanı halen daha giymekteyim ve en ufak bir deformasyon dahi olmadı.
    Öyle takım elbisem, ütülü kumaş pantolonum vs. yoktur. giyinmem hiç tarzım değil. Bir tane elbisem var ve o da KIĞILI. Çünkü bana uyanı ordan buldum.
    97'den beri botlarım Caterpıllar'dır. 2005'e kadar giyindim ve 2005'de aldığım Cat'lerimi halen daha giinmekteyim. Boya yüzü bile görmedi çünkü temiz ve dikkatli giyerim. Piyasa da o kadar çok var ki. Harley var, Lumbherjack var ama Cat daha çok hoşuma gidiyor. Ekstra'dan bir de Camel botlarım var.
    Uzun lafın kısası, Era'mı Synbol'mü diye soran adama, kullandığım ve memnun kaldığım arabayı tavsiye ettim diye fanatikmi oldum? Yeri gelince kötülerim arabamı, yerin dibine sokarım. Renault'un en vasat modeli. Ama bana yetiyor, beklentilerimi karşılıyor.
    Şimdi ben gidip Mudo, Wrangler, Cat, Kip, vs. tavsiye ettim diye fanatikmi oluyorum?
    Pes doğrusu, tebrik ederim seni. Halen daha o konuda kalmışsın. Fanatik olsam Mercedes'ten bile üstün derdim Sümbül arabam için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkcad34 -- 14 Aralık 2008; 21:00:11 >

• öneri ve kısayollar ile ilgili konumuzu kendi çatışmalarınızla neredeyse kilitlenecek konuma getirmişsiniz..tebrik ederim sizi..
    paylaşamadığınız şeyin ne olduğunu ben tam olarak anlayamadım.. anladığım tek şey bir marka taraflısı olan ve o markaya karşı taraf olan kişilerin birbirleriyle sonuç getirmeyecek atışmaları..
    bu forumda emin olun her markanın tarafları olduğu gibi anti-taraf üyeler de var..
    araba yüzünden birbirinize hakaret etmenin mantığını çözemedim henüz...
    siz ne derseniz deyin bu forumda kurallara uymayan her mesaj silinecektir..bu konuda kesin kurallar var..
    ve bu kurallara bazı eklemeler yapılarak daha detaylı kurallar da yakında konulacak..bence kimsenin mesajı silinmesin..
    ama yine de siz bilirsiniz...
    iyi forumlar..
  • ***GÜNCEL İNDİRMLER*** adlı açtığım topiğin üst konu olmasını öneriyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: DH-ALEMDAR

***GÜNCEL İNDİRMLER*** adlı açtığım topiğin üst konu olmasını öneriyorum..

forumda o bölümde üst konu sınırının limitindeyiz zaten..şu an için mümkün değil...
  • yardım bölümünü bulamadım :/
    1-)avatarımı değiştirmek için gsm vermek zorundamıyım?
    2-) 64X64 olarak ayarladığım 2 kb lık (sınır 7 kb) resmi yüklediğimde...Başarıyla yüklendi yazıyor..Yandaki görüntüleme kutusuna bastığımda yüklediğim resmin büyütülmüş halinin sadece orta kısmını görüyorum...

teşekkür ederimm
  • 1)profil sayfanızda yaptığınız her türlü değişiklik için 1 kereye mahsus olmak üzere gsm numarası vermelisiniz..
    2)forumun avatar bölümünde ara sıra sorun oluyor..avatar görüntülenmiyorsa imageshack a upload edebilirsiniz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: türbülans

1)profil sayfanızda yaptığınız her türlü değişiklik için 1 kereye mahsus olmak üzere gsm numarası vermelisiniz..
    2)forumun avatar bölümünde ara sıra sorun oluyor..avatar görüntülenmiyorsa imageshack a upload edebilirsiniz..

teşekkür ederim türbülans hocam
  • sayfalardaki ve topic deki kullanıcı isimleri görüntülenmiyor bu uygulamaya yenimi geçildi yoksa bana özel bir hatamı veriyor
  • Ya benim sinir olduğum daha doğrusu sinirden ziyade hiç bir anlam veremediğim konu bazı doğal olarak türkçe dili kullanarak yazılmış topiclerin altında ingilizce (kopyala yapıştır) haberlerin yer alması.

örnek burada...tıklayınız

Böle bişey var mı yaa?? sen konuyu aç bilmem ne ecnebi sitesinden haberi al yapıştır gitsin ohh ne ala muala, bunu bi şekilde önlemek isterim zaten bu konu hakkında fazla bişey söyliyemiyorum herşey ortada. Ben Mütercim-Tercümanlık okuyorum önüme gelen her yabancı siteden okuduğum haberi kopyalayıp buraya koymasını bende biliyorum herkezde bilir neticede...

NOT: örnek verdiğim sitenin sahibi lütfen şahsi olarak alma arkadaşım şayet bunları okursan örnek teşkil etmesi açısından kullandım, çünkü konuma uyan en güncel topic buydu.

İyi forumlar herkeze...

• Üst konuların bir araya toplanması güzel olmuş, teşekkürler.
  • Böylesi daha güzel oldu, üst konu kalabalıklığından kurtulduk...
  • Artık sadece Otomobil Genel anasayfasında değil, girdiğimiz konularda da aşağıdan çıkan reklam tarafından rahatsız ediliyoruz.

Şu reklam uygulaması biraz abartılmadı mı?

Okumak istediğim konuya giriyorum, hemen aşağıdan reklam fırlıyor, haydaa onu kapat derken konuyu okumaya hevesi kalmıyor insanın.
  • Reklam konusu formumuzun geliri açısından olmassa olmazlardan, reklam sayesinde ayakta kalabiliyoruz. Mecburen yani...
  • 1 yıldır üyeyüm bu gün bi konu açtım silşinmiş

konumu tekrar açın yada kilitli bi şekilde geri getirin ben bana yazılan yorumlara ulaşmak istiyorum.

yani böyle konularımız silinirse direkt bu forumdan git denmek isteniyor sanki .
  • O konudaki gibi kavga,gençlere kötü örnek teşkil edecek vs benzeri açılan konular siliniyor.... O mesaj genç arkadaşlara kötü örnek olacak sözcükler içermekte , hal böyle olunca mesaj silindi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • görüntü olarak güzel görünsede işlev olarak güzel görünmeyen bir durum var. konular malumunuz 2 sayfa ve üstü çok var. en son yenilemede önceki tıkladığım konuların eğer ilk sayfasından değilde daha üst sayfalardan okumaya başladıysam (mesela markalar kısmında) sayfa sayıları gri olduğundan ben tıkladığımda onlar maviye dönüşmüyor. bundan dolayı forumu açtığımda daha önce okuduğum konuyu hemen bulmakta zorlanabiliyorum. daha önce okmuşsam tıklanmış olduğundan o sayfa sayısı mavi mavi parlayarak benim onu açtığım belli oluyordu ve böylece konuyu gözümden kaçırmamış oluyordum.

buna bir çözüm getirilebilirse sevineceğim. tarayıcım firefox bu arada.
  • Üst konu düzenlemesi şu an programcı arkadaşlarımızca tekrar elden geçiriliyor, eksiklikleri giderilmeye çalışılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.