Şimdi Ara

Galaxy S3 için Android 4.2.1 güncellemesi internete sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
3.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Geçen yıl pazara çıktığı günden bu yana 4.1 Jelly Bean ve 4.1.2 Jelly Bean şeklinde iki önemli güncelleme alan ve kullanıcılarını memnun eden Galaxy S3 için muhtemelen son güncelleme olacak 4.2.1 güncellemesi de hazırlık aşamasında.

Sammobile tarafından internete sızdırılan 4.2.1 test ROM'u üzerinde Samsung'un halen çalışmalarını devam ettirdiği ve Galaxy S4 tanıtımı ile birlikte güncellemenin dağıtılmaya başlayacağı belirtiliyor.

4.2.1 güncellemesi Android tarafında önemli yenilikler içerirken Samsung'un da bazı eklemeler yaptığı belirtiliyor. JOP40D yapı numarasına sahip olan güncellemenin şimdiye kadar ortaya çıkan yenilikleri şunlar :

- Bildirim paneli üzerinde kaydırma ile ek bir kısayol paneli erişimi

- Kilit ekranında bulunan dalgalanma efektinde iyileştirmeler

- Android 4.2.1 kilit ekranı ve widget desteği

- Bir nevi ekran koruyucu görevi gören Daydream

-  Sesli komut desteği

- Daha hareketli bildirimler

Ancak 4.2.1 ile standart olarak gelen Swype tarzında klavye, Photo Sphere 360 derece panorama uygulaması, kablosuz görüntü aktarım standartlarına destek, tabletlerde çoklu oturum desteği gibi özellikler sunulmaktaydı. Muhtemelen bunlar da güncelleme içerisinde yerini alacak.

Kullanıcılar sorumluluğu kendisine ait olmak üzere kaynak linkindeki test ROM'unu yükleyerek erken tecrübe yaşayabilirler. 

• Anono Rom akar kurmam bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi inşallah :)

• quote:

Galaxy S3 için muhtemelen son olacak 4.2.1 güncellemesi de hazırlık aşamasında.

Bu ne demek oluyo. S3 ün alacağı son güncelleme mi demiş yanlış demiş heralde :D

• "Galaxy S3 için muhtemelen son olacak 4.2.1 güncellemesi de hazırlık aşamasında."

Editorler objektif olmalı, yazılarında kehanette bulunmamalı, hele ki önlerinde Galaxy S2 nin 4.1.2 güncellemesi varken.

Kolay gelsin

• HTC (Mesut Çevik)
    İphone (Ekrem Çukurca )
    Samsung ( Erdi Özüağ )

Telefon incelemerinde bu abilerimiz bulunursa kullanıcılar kesin kararını verebilir kanısındayım.

• s3 ün alacağı son güncelleme bu olur mu? bu telefon android 5.0 ı hatta 5.0 dan sonra çıkacak 5.0.x güncellemesini bile alacak.

• ekrem reyiz patlatmışsın yine bombayı
  • Note 2 için sızdırılmasını sabırsızlıkla bekliyorum :) Güzel hareketler bunlar.

• Bunun son guncelleme olma ihtimali bu haberi yapan ediyorun tarafsız olma ihtimalinden daha duşuk

• Editör 4.2.1'nin Final versiyonundan bahsetmiş bunlar etrafı birbirine katmış s3 48194 yıl daha alacak !! 1! 1! Be adam güzelce okuyup hakka girmesene
    Bende bu telefonu kullanıyorum ama seri eksi yerim simdi

• ram den dolayı yazılmış büyük ihtimal (ekrem çukurca araya birşey sıkıştırmasa olmazdı zaten) ama s3 ün 2gb ramli versiyonları olduğunu unutmamak lazım ya onlara da bir daha güncelleme vermeyecek samsung ya da bir şekilde vericek sonuçta tüm dünya da yaygın olan 1gb ramli versiyon zaten android 5.0 la 2 gb ram istemeye başlarsa orta seviye telefon diye birşey kalmaz bu da google ın ve android telefon üreticilerinin hiç işine yaramaz ayrıca çöp bir işletim sistemi olma yolunda atılmış bir adım olarakta değerlendirilebilir windows 7 bile öyle veya böyle 1 gb ramle çalışıyor ....

ayrıca son güncellemesi olsa 4.2.1 i bu kadar hızlı vermezdi sonuçta xperia z ve htc one bile 4.1.2 ile çıktı s3 sahiplerini oyalarlardı geldi gelicek diye...
  • Bilgi için teşekkürler, bakalım yeni gelen özellikler neler olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berat249

Editör 4.2.1nin Final versiyonundan bahsetmiş bunlar etrafı birbirine katmış s3 48194 yıl daha alacak !! 1! 1! Be adam güzelce okuyup hakka girmesene Bende bu telefonu kullanıyorum ama seri eksi yerim simdi

Bence çeviriyi yanlış yapmış siteden. Orda

"Android 4.2.1 is still under testing phase by Samsung and they will release the official final Android 4.2.1 Jelly Bean update for the Galaxy S III after the launch of the Samsung Galaxy S IV"

Androidin şuanki resmi final sürümü olan 4.2.1 sürümü galaxy s4 de duyurulduktan sonra s3 e de optimize edilecek diyor. Ama Ekrem bey yorum katmış sanırım.

• quote:

Editör 4.2.1'nin Final versiyonundan bahsetmiş bunlar etrafı birbirine katmış s3 48194 yıl daha alacak !! 1! 1! Be adam güzelce okuyup hakka girmesene

Geçen yıl pazara çıktığı günden bu yana 4.1 Jelly Bean ve 4.1.2 Jelly Bean şeklinde iki önemli güncelleme alan ve kullanıcılarını memnun eden Galaxy S3 için muhtemelen son olacak 4.2.1 güncellemesi de hazırlık aşamasında.

bence sen yanlış anlamışsın

• uygulamaları hafıza kartına kurma özelliği eklesinler, başka ihsan istemem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

Editör 4.2.1'nin Final versiyonundan bahsetmiş bunlar etrafı birbirine katmış s3 48194 yıl daha alacak !! 1! 1! Be adam güzelce okuyup hakka girmesene

Geçen yıl pazara çıktığı günden bu yana 4.1 Jelly Bean ve 4.1.2 Jelly Bean şeklinde iki önemli güncelleme alan ve kullanıcılarını memnun eden Galaxy S3 için muhtemelen son olacak 4.2.1 güncellemesi de hazırlık aşamasında.

"Hazirlik asamasinda" kismi bile beni hakli cikarmaya yeter

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

"Hazirlik asamasinda" kismi bile beni hakli cikarmaya yeter

"muhtemelen son olacak 4.2.1 güncellemesi hazırlık aşamasında" kısmını nasıl açıklayacaksın merak ettim yayılmış yüklenebilen sızıntı sürüm varken final sürüm tabiki hazırlık aşamasında ama muhtemelen son olacak demek bir daha almayacak demektir.tekrardan final sürüm için yapılmış yorum olduğunu düşünerek fazla iyimsersin bu durum ya google translate faciası yada klasik bir ekrem çukurca haberi şaşırmaya gerek yok

• Muhtemelen son olacak kisminda son olacak sey alinacak guncelleme degil guncellemenin durumu olarak anladim final surumunu bu yuzden dedin bu sekildede dusunuyorum

• Galaxy s2 nin bile bu güncellemeri aldıgını bilerek bu son güncelleme olucak demek biraz abes kaçmış bende çoğu arkadaşa katılıyorum ve android 5 lime pie ve sonraki lime pie üstüne olan güncellemeri kesin alır diyorum zaman herşeyi göstericek ozaman demiştim derim :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.