Şimdi Ara

CADENCE DİGİTAL MUSİC CHANGER - USB/AUX/KART GİRİŞİ SAĞLAYAN APARAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
15.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TEYBİNDE USB/AUX/KART OKUYUCU GİRİŞİ OLMAYAN ARAÇLAR İÇİN PRATİK VE GÜZEL ÇÖZÜM:

Arkadaşlar Suzuki Splash aracımın orjinal teybinde usb/aux ve kart girişi yoktu. Teyp güzel olduğu ve dğiştirmek istemediğim için pratik bir çözüm bulmaya çalıştım. Bir süre araştırdım. Forumda farklı markalar hakkında konuşulmuş, hatta bir marka üzerine de inceleme yapılmış. Ben de birilerine faydası olur diye düşünerek Cadence markası ve araca montajı hakkında bilgi vereyim dedim.

Araştıra araştıra pratik ve güzel bir çözüm buldum. Aracın teybinin arkasında cd changer girişi varsa oraya takılan bir çeşit converter, aparat ile kolayca sorun çözülebiliyor.
    Aparat Cadence Digital Music Changer.
    Taktırdığım aparat bu linkteki aparatın Suzuki için olanı, zaten aparat aynı araba markasına göre cd changer girişine takılan kablo değişiyor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kablo-aksesuar-cadence-usb-ve-sd-sdhc-mmc-hafiza-karti-aparati-67828616/detay

Cadence Digital Music Changer diye basit bir converter cihaz var, teybin arkasındaki cd changer soketine takılıyor. Sonra o kablo arkadan torpido gözüne uzatılıyor ve teybi yerine taktıktan sonra torpido gözündeki uca usb, mp3 çalar vs takıp rahatça kullanabiliyorsunuz.

Ben Ankara'da Şaşmaz'da Cancanoto isminde müzik sistemleri kuran bir dükkanda yaptırdım. İnternetten alıp, bekleyip bir yerde montajını yaptırmak yerinedirekt oradan alıp montaj dahil yaptırdım. Kabul edilebilir güzel bir fiyata geldi. Teybi sökebilirim derseniz internetten de alıp kendiniz kolayca montajını yapabilirsiniz.

Önce teyp, Suzuki Splash'ta klima vs çevresini saran çerçeveyi çıkarttılar. Sonra bir kaç vidayı söküp teybi çıkarttılar ama kabloları bağlantılı duruyordu, yani teyp hala çalışabilecek durumdaydı. Sonra arkasındaki cd changer girişine Cadence converter aparatın kablosunu tık diye taktılar. O kabloyu uzatıptorpido gözü içine çıkarttılar. Aslında delip teyp üzerindeki cebe ya da vitas yukarısındaki cebe vs almak mümkündü ama ben bir yerini deldirmek istemedim.
    Torpido gözü içine çıkan uca aparatı taktılar. O aparatın üzerinde usb, aux ve kart okuyucu girişleri var. O haldeyken teybi açıp tek tek denedik hepsi çok iyi çalıştı.
    Usb içinde içinde 10 ar şarkı olan istediğiniz sayıda klasörü atabilir ve hazırlayabilirsiniz.
    Usb içinde klasör olmadan şarkıları attıysanız direkt okuyabiliyor.
    Direksiyon kumandasından şarkı atlatma vs tüm işlevler çalışıyor. Direksiyon kumandasından cd'den sonraki seçenek onları çıkartıyor, okuyor.
    Aux girişine Mp3 çalar bağladım, şarkıların hepsini okuyor lakin direksiyondan şarkı atlatma yapmıyor, ses tuşları çalışıyor.
    Kart takıp denemedim ama usb ile aynı mantıkta çalışacağını düşünüyorum.

Seste bir kalite kayb, cızırtı vs yok, gayet güzel. 120-150 lira arası bir rakama rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Bence değer çünkü cd hazırlamak vs derdinden kurtulup usb'ye istediğiniz gibi şarkı ekleyip çıkartabilirsiniz.
    Fotoğrafını da eklemeye çalışayım.

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adepex -- 22 Şubat 2013; 16:19:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: adepex

TEYBİNDE USB/AUX/KART OKUYUCU GİRİŞİ OLMAYAN ARAÇLAR İÇİN PRATİK VE GÜZEL ÇÖZÜM:

Arkadaşlar Suzuki Splash aracımın orjinal teybinde usb/aux ve kart girişi yoktu. Teyp güzel olduğu ve dğiştirmek istemediğim için pratik bir çözüm bulmaya çalıştım. Bir süre araştırdım. Forumda farklı markalar hakkında konuşulmuş, hatta bir marka üzerine de inceleme yapılmış. Ben de birilerine faydası olur diye düşünerek Cadence markası ve araca montajı hakkında bilgi vereyim dedim.

Araştıra araştıra pratik ve güzel bir çözüm buldum. Aracın teybinin arkasında cd changer girişi varsa oraya takılan bir çeşit converter, aparat ile kolayca sorun çözülebiliyor.
    Taktırdığım aparat bu linkteki aparatın Suzuki için olanı, zaten aparat aynı araba markasına göre cd changer girişine takılan kablo değişiyor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kablo-aksesuar-cadence-usb-ve-sd-sdhc-mmc-hafiza-karti-aparati-67828616/detay

Cadence Digital Music Changer diye basit bir converter cihaz var, teybin arkasındaki cd changer soketine takılıyor. Sonra o kablo arkadan torpido gözüne uzatılıyor ve teybi yerine taktıktan sonra torpido gözündeki uca usb, mp3 çalar vs takıp rahatça kullanabiliyorsunuz.

Ben Ankara'da Şaşmaz'da Cancanoto isminde müzik sistemleri kuran bir dükkanda yaptırdım. İnternetten alıp, bekleyip bir yerde montajını yaptırmak yerinedirekt oradan alıp montaj dahil yaptırdım. Kabul edilebilir güzel bir fiyata geldi. Teybi sökebilirim derseniz internetten de alıp kendiniz kolayca montajını yapabilirsiniz.

Önce teyp, Suzuki Splash'ta klima vs çevresini saran çerçeveyi çıkarttılar. Sonra bir kaç vidayı söküp teybi çıkarttılar ama kabloları bağlantılı duruyordu, yani teyp hala çalışabilecek durumdaydı. Sonra arkasındaki cd changer girişine Cadence converter aparatın kablosunu tık diye taktılar. O kabloyu uzatıptorpido gözü içine çıkarttılar. Aslında delip teyp üzerindeki cebe ya da vitas yukarısındaki cebe vs almak mümkündü ama ben bir yerini deldirmek istemedim.
    Torpido gözü içine çıkan uca aparatı taktılar. O aparatın üzerinde usb, aux ve kart okuyucu girişleri var. O haldeyken teybi açıp tek tek denedik hepsi çok iyi çalıştı.
    Usb içinde içinde 10 ar şarkı olan istediğiniz sayıda klasörü atabilir ve hazırlayabilirsiniz.
    Direksiyon kumandasından şarkı atlatma vs tüm işlevler çalışıyor. Direksiyon kumandasından cd'den sonraki seçenek onları çıkartıyor, okuyor.
    Aux girişine Mp3 çalar bağladım, şarkıların hepsini okuyor lakin direksiyondan şarkı atlatma yapmıyor, ses tuşları çalışıyor.

Seste bir kalite kayb, cızırtı vs yok, gayet güzel. 120-150 lira arası bir rakama rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Bence değer çünkü cd hazırlamak vs derdinden kurtulup usb'ye istediğiniz gibi şarkı ekleyip çıkartabilirsiniz.

Selamlar.

nerde yaptırabiliriz biraz daha yardımcı olursan sevinirim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: adepex

TEYBİNDE USB/AUX/KART OKUYUCU GİRİŞİ OLMAYAN ARAÇLAR İÇİN PRATİK VE GÜZEL ÇÖZÜM:

Selamlar.

fiyatı nedir .. nerden ulaşabiliriz

• Ben Ankara'da Şaşmaz'da Cancanoto isminde müzik sistemleri kuran bir dükkanda yaptırdım. İnternetten alıp, bekleyip bir yerde montajını yaptırmak yerine direkt oradan alıp montaj dahil yaptırdım. Kabul edilebilir güzel bir fiyata geldi. Teybi sökebilirim derseniz internetten de alıp kendiniz kolayca montajını yapabilirsiniz.www.sahibinden.com sitesinde ilanı vardı. Kendi aracınıza uygun olanını isteyip alıp kendiniz takabilirsiniz ya da bir oto elektrikçisinde taktırabilirsiniz. Montajı çok kolay. Ben direkt bir dükkanda yaptırmıştım 100 - 130 lira gibi bir rakama yaptırmıştım. Bulunduğunuz ildeki araba müzik sitemleri üzerine çalışan dükkanları da bir dolaşabilirsiniz.

• adepex kullanıcısına yanıt
    iyi Günler arkadaşlar . benim peugeot 207 marka 2007 model 1.4 hdi trendy donanım aracıma Digital Music Changer taktırmak istiyorum İstanbul Tercihen Avrupa ve Anadolu yakasındaki bu işi yapabilecek müzik sistemcilerinin adreslerini verebilirmisiniz. bizim burdaki pejo servisine gittim bilgisayara bağlanıp cd changer ın aktif edilmesi gerektiğini söyledim biz yapamıyoruz diye salladılar ısrar etmeme rağmen sonuç alamadım onu takanlar acsın dediler dalga gecer gibi. neyse bu Digital Music Changer ürünü hem takabilecek satışını yapan hemde arabayı bilgisayara bağlayıp cd changeri aktif edebilecek donanımı bulunan dükkanları bana ulastırabilirseniz cok memnun kalıcam . şimdiden teşekkürler. bugün gezdim 4 5 dükkan ama aktif etmeye makinaları yoktu ve 180 tl sadece satışına istediler. tamam bağla dedim tabiki bilgisayara bağlayıp aktif edemeyince kullanılmadı bende bağlatmadım.
  • http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-10-pieces-lot-Car-digital-USB-SD-AUX-IN-mp3-player-adapter-interface-for/668533277.html

tanesi 37 dolara geliyor 70 tl civarı fiyat piyasada 150 tl bence 10kişi toplanıp alabilir.
  • Alkan1905 A kullanıcısına yanıt
    Yanlış gördünüz herhalde 375 $ yazıyor

Edit: 10 adedi 375 $ imiş özür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit63 -- 22 Ağustos 2013; 22:02:36 >
  • cavit63 kullanıcısına yanıt
    önemli değil cihaz uygun fiyata :) 10 kişi kurbana girer gibi toplanıp alalım :D
  • Ben audio system aldım maalesef 120 tl.ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

Ben audio system aldım maalesef 120 tl.ye

bende düşünüyorum nerden aldınız link atarsanız özelden bende alayım
  • bundan bende almayı düşünüyordum. peugeot 307 için. 140 tl idi 130 tl'ye pioneer teyp taktım. Çok çok fark var. Bu para çok bu ürüne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar103 -- 25 Ağustos 2013; 19:48:41 >
  • caglar103 C kullanıcısına yanıt
    Bu cihaz arabalarında kaliteli ses sistemi olan ve görüntüyü bozmak istemeyenler için birebir.bende usb,aux ve sd kart girişli pıoner teyp vardı avensis aracıma taksaydım ön konsolun görüntüsü bozulacaktı. bu cihazı aldım ve gizli bir yere montajını yaptım ve çok memnun kaldım.sd çalarımında ses kaliteside pıonerı aratmayacak kadarda kaliteli bana göre.

• Merhaba, eski bir konu ama sormak istediğim bir sorum olacak, benim aracımda teyp yerine CD çalar var, aynı soket onun için de olur mu? Bilginiz var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.