Şimdi Ara

2si1:Canlı 'Tekrar Yayın' 22.02.2013 Teknoloji ve Oyun video şov

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
2
Favori
8.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1:Canlı ilk bölümüyle bu Cuma akşamı 19:30'da ekranlara konuk oldu. Ürün icelemelerinden, teknoloji ve oyun dünyasındaki son gelişmelere kadar bir çok farklı içeriğin yer aldığı bu bölümü kaçıranlar için tekrar yayınla karşınızdayız.

Yayının mobil versiyonları ilerleyen saatlerde hazır olacak. Şu anda HD, SD ve 240P versiyonları izlenebilir durumdadır.

• Tabii ki de orada olacağız
  • Gozunuzu seveyim sunu canli yayin yapmayin yapacaksanizda youtube falan kullanin. Iskence oluyor canli yayinlari izlemek...

• "PlayStation 4" serefine mi acaba bu canli yayin??
  • Yalnız yayın cok erken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Titan ve PS4 vardır listede ;)

• ps4 canlıyayınını internet hızımın yavaş olmasına rağmen sorunsuz izleyebildim inşallah bunda da bir sorun olmaz.

• Yerimizi alalım
  • Güzel olacağa benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asetil Co A

Yalnız yayın cok erken

Bencede yayın çok erken
  • Öncelikle canlı yayına gecmeniz konusunda tebrik ediyorum. İzleyici soruları ve katılımları ile daha eğlenceli bir program olacağına eminim. Ama 19:30 gerçekten erken bir saat millet işinden döndü, yemek yedi filan zaten 19-20:00 oluyor. İzleyicilerinizi üzmemek adına biraz daha geç saatlerde yaparsanız daha iyi olur diye düşünüyorum. Saygılar

• yayın saati çok erken.. işten çıkıp cuma trafiğinde eve gidene kadar saat zaten en erken 8 oluyor.. gerçi sonuçta siz de evinize gideceksiniz işin o kısmı da var :))

• bekliyoruz

• Bence de yayın saati 22 civarlarında olmalı. Çalışan kesim belirlediğiniz saatte sofra başında oluyor. Yemek esnasında açalım desek, evin hanımı halihazırda uyuz olduğu tableti pencereden atar.

• sizde iyi alıştınız bu canlı yayın işine

• vala merakla bekiyorum sizileride cok seviyorum cok mukemel atanıyorsunu

• geri sayım sayacı da koyun heyecan olsun :D

• Onlerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi kanal var mı veya netten mi
  • Bekliyoruz :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.