Şimdi Ara

1.2 yeni clio touch hakkında yorumlarınız

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar araba almayı düşünüyoruz öğrenciyim günde yaklaşık 75 km yol yapıcam. çok hız düşkünü değilim. 1.2 araç sizce işimi görürmü . kendini bile çekemeyen araç istemiyorum açıkcası sizce 1.2 75 hp iş görürmü. yorumlarınızı bekliyorum ayrıca kullanan arkadaşlar varsa artı ve eksilerini yazarsa sevinirim

• iş görür niye görmesin.. şehir içinde gayet yeterli ..
  • yakıt tüketimi konusunda rahatsan, çekiş anlamında sıkıntı yaratmayacağını düşünüyorum.
  • esime 1.2 joy aldik. sehir ici icin cok iyi arac. yalniz touch yerine icon daha mantikli olur. fiyat ve donanim farklarina bakinca icon cok mantikli. fiyat asiyorsa joy alip touch fiyat farkina lpg takilir doya doya binilir diye dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadesmania

yakıt tüketimi konusunda rahatsan, çekiş anlamında sıkıntı yaratmayacağını düşünüyorum.

neden öyle söylediniz ki çok mu yakıyor araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: migokce

esime 1.2 joy aldik. sehir ici icin cok iyi arac. yalniz touch yerine icon daha mantikli olur. fiyat ve donanim farklarina bakinca icon cok mantikli. fiyat asiyorsa joy alip touch fiyat farkina lpg takilir doya doya binilir diye dusunuyorum.

hocam yakıt tüketimi konusunda biraz bilgi verirmisiniz yakın zamanda alacağım ama aklımdaki soru işaretlerinin gitmesini istiorum. konu başında belirttiğim gibi günlük 75 km falan yol yapacağım. ayrıca şehir içi derken tam olarak neyi kasdettiğinizi de soylermisiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.