Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (2656. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26542655265626572658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zaman kaybetmeden hemen ver,pembe kamera sorunu var telefonunda demek ki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankarada hangi servisi önerirsiniz,teleservisin bu konuda yaklaşımı nasıl acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frontoza -- 19 Ağustos 2015; 14:44:57 >
  • arkadaşlar ekran sürem nasıl ? birde %9 veya %6 oldugunda aniden %1 oluyor niye acaba yasayan varmı bu tür batarya geriliği ?

• arkadaşlar ekran sürem nasıl ? birde %9 veya %6 oldugunda aniden %1 oluyor niye acaba yasayan varmı bu tür batarya geriliği ?

• erentpl kullanıcısına yanıt
    Degerler cok iyi,%3-5de dusmesi normal ancak %60dan %10lara filan duserse sikinti

Bu arada %15in alti batarya icin zararli mumkunse dusmemeye calisin

• Arkadaşlar merhaba,

Son güncellemeden sonra telefonun üst bildirim satırının dokunmatiği çalışmıyor. Parmağımızı yukarıdan aşağıya doğru çektiğimizde bildirim ekranı açılmıyor. Bu bahsettiğim olay sadece pil şebeke saat gibi bilgilerin bulunduğu en üst kısımda oluyor. Daha önce paylaşıldıysa af ola. Arama sayfasında bulamadım. Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • BU zamana kadar cihazınızın durduk yere hiç bir şekilde sarj almaması durumu başınıza geldi mi? Garantiye yolladım bakalım ne yapacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakcvck -- 20 Ağustos 2015; 17:06:25 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Geçen hafta HTC m7 silver modelim şarj kablosuna takınca birden kapandı ve hiç açılmadı.

Garantisi devam ettiğinden, vatanbilgisayara verdim o gün. 1 haftadır serviste. Cevap bekliyorum bakalım haberdar ederim
  • bizim telefon 5.1.1 alabilirmi (tahminim alabilir) çünkü m8 5.1.1 pas geçtiler ağustos ortası alacaklardı Andorid M ve sense 7 arayüzü verilecekmiş MO VERSİ twitter hesabından yazmış 2016 ocak ayına kadar alır herhalde m8 kullananlar bizde kasım aralık gibi 5.1 ve sense 7 ile bitirmiş oluruz güncellemeyi :)
  • erentpl kullanıcısına yanıt
    Android M sürümünü ve sense 7 M7 için sadece custom Romlarla mümkün.M7 artık hiç bir güncelleme almayacak sense 7 de dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

bizim telefon 5.1.1 alabilirmi (tahminim alabilir) çünkü m8 5.1.1 pas geçtiler ağustos ortası alacaklardı Andorid M ve sense 7 arayüzü verilecekmiş MO VERSİ twitter hesabından yazmış 2016 ocak ayına kadar alır herhalde m8 kullananlar bizde kasım aralık gibi 5.1 ve sense 7 ile bitirmiş oluruz güncellemeyi :)

M7 Sense en son stagefright güncellemesini aldıktan sonra EOL.
  • evet geliştiriciler doğru costum romlarla verilecek ama m7'yi 5.0.2 ile sorunlu bırakmazlar 5.0.2 sürüm ve en son ki sistem iyileştirmesi (230 mb) lık haziran güncellemesi telefonu afallattı (sim kart şifre kısmı gecikmeli gelmesi,kameraya girdiğimde fazladan ışık vermesi parlaklık ayarından,bataryayı cabuk bitiriyor bug dolu,parlaklık ayarında parlaklık cok acık oluyor ışığı göze hoş gelmiyor) vs aklıma gelenler bunlar geri donuslu htc'ye bildirilse belki düzeltilmiş 5.1 verilir bizlere mo versi twitter acıklamasında m7'de bazı sorunlar olursa neden olmasın 5.1 gibi sonrasında anlıyoruz sizi demişti bekleyin diyordu GPE m7'de suan 5.1.1 var zaten ama operatör anlasmalı avrupa bazlı m7'ler alacak ama %51 ihtimal veriyorum ben 5.1.1 gelmesine
  • Arkadaşlar merhaba. Son 7.19.401.2 guncellemesini telefonu saf stock yapamadigim için daha önce bi arkadaşın bahsettiği gibi twrp ile flash ederek kurdum. Her şey güzel çalışıyor ancak telefonun kendinde yüklü gelen görevler uygulaması sürekli beklenmedik biçimde durdu ikazı geliyor uygulama da açılmıyor. Uygulamayı kullandigimdan değil ama ikazın gelmesi can sıkıyor yardım edebilecek var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayasun -- 21 Ağustos 2015; 14:15:48 >
  • yazılım güncellemeden uyarı aldım 7.19.401.130 güncellemesi geldi 181.01 mb boyutunda güvenlik açığı ve sistem iyileştirmesi yazıyordu hata düzeltmeleri bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 21 Ağustos 2015; 14:52:52 >
  • Rehbere kişi ekledigimde rehberde görünmüyor. Telefon defterinden whatsup eklediginde kişiler görünüyor. Sadece rehbere eklemeyi nasıl yapabilirim? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: denizak84

Arkadaşlar merhaba,

Son güncellemeden sonra telefonun üst bildirim satırının dokunmatiği çalışmıyor. Parmağımızı yukarıdan aşağıya doğru çektiğimizde bildirim ekranı açılmıyor. Bu bahsettiğim olay sadece pil şebeke saat gibi bilgilerin bulunduğu en üst kısımda oluyor. Daha önce paylaşıldıysa af ola. Arama sayfasında bulamadım. Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

benzerini yaşamıştım ama güncelleme ile alakalı değildi..
    telefonu arka cepte taşımaktan olduğunu düşünüyorum
    ezilmeden kaynaklı temassızlık oluşmaya başlamıştı üst tarafta..
    bastırarak felan temas etmesini sağlayabiliyodum...
    teleservise(maltepe) yollamıştım 4 günde geri almıştım 2 günü ataşehire gitti geldisi olmuştu.

• 5.1 gpe yükleyen ve kullanan var mı?ortalama batarya performansı nasıl acaba ekran süresi vs ve ses kalitesiyle seviyesinde değişme mevcut mu 5.0.2 stock roma göre?
  • GodisCoking kullanıcısına yanıt
    ben yükledim ancak htc senseden sonra arayüzü cok farklı geldi, begenmedigim için artmod v10(m9 romunu portlamışlar) kullanmaya başladım ancak sarj su gibi eriyip gidiyor, iyi bir sarj süresi ve stock arayüz istiyorsanız revalationhd rom +elemantelx kernel ile işlemci voltajını düşürerek baya iyi sonuc alınabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinTasci -- 22 Ağustos 2015; 3:27:01 >
  • ahahahaaaa ekran sürem :D
  • KKM kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, yeni güncellemeyle de düzelmedi. Kullanımdan kaynaklanıyor sanırım. İdare edeceğiz artık. Cep telefonlarına gelen düzenlemeyle taksitsiz peşin paraya almakta zorlaştı artık. Varsın bir satırda çalışmasın. Cevabınız için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 26542655265626572658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.