Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (2539. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25372538253925402541
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen ama 5-6 önce 900liraya satamamıştım, şimdi o paralara giderse iyi
  • cihazımı kvk ya gönderdim 19.02.2015 de onarımdan çıktı kargoyla göndermiştim teslimat bilgilerinde teslim alan ''K'' teslim tarihi 19.02.2015 yazıyor bunlar kargoya mı teslim ettiler yoksa başka biri mi aldı acep benim yerime
  • qerty801 Q kullanıcısına yanıt
    birisi almış,arayıp drumu anlatın
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt
    böyle birşey mümkün mü
  • qerty801 Q kullanıcısına yanıt
    ya kargoyu getiren adam yanlış birine teslim etti, yada benim başıma gelen durum geldi şöyleki adamlar evde bulamamış kargom şubeye dönmüş ancak internete teslim edildi teslim alan şeklinde yanlış girilmiş, yarın şubeyi arayıp sorun hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinTasci -- 19 Şubat 2015; 19:58:39 >
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt
    yok yok durum farklı hocam benimki şuan serviste onarımı bitmiş kargoya teslim etmişler o k oymuş ayrıca onarım yapıldı mı dedim genel testler yapılmış, yazılım güncelleme, genel bakım bide birşey daha dedi ama galiba birşey yapılmadan geliyor yine
  • Aynısı bendede olmuştu rahat olun, bir sıkıntı yok. K nın ne anlama geldiğini bilmiyorum ama sıkıntı yaşamadım ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta cuma kargoya verdim cihazı, pazartesi günü teleservice ataşehire teslim edildi cihaz. 4-5 gün oldu hala sistemde görünmüyor ne zaman girerler sisteme normal mi bu süre ?
  • Moco Coco* M kullanıcısına yanıt
    hocam kvk nın hizmeti nasıl yani temiz işçilik çıkarıyorlar mı bide kamera ve arka kapak için gönderdim genel bakım yapılmış, genel testler yapılmış, yazılım güncellenme felan dedi buna şimdi birşey yapmadan mı gönderiyorlar senin kvk tecrüben var galiba ilk gönderişim de benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: epimenides

Geçen hafta cuma kargoya verdim cihazı, pazartesi günü teleservice ataşehire teslim edildi cihaz. 4-5 gün oldu hala sistemde görünmüyor ne zaman girerler sisteme normal mi bu süre ?

teleservis çok kısa bir sürede onarım yaptığı için sisteme cihazı tamire alırken giriyolar, büyük ihtimal sizin cihaz bugun giriş yapar pazartesi kargolanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: qerty801

hocam kvk nın hizmeti nasıl yani temiz işçilik çıkarıyorlar mı bide kamera ve arka kapak için gönderdim genel bakım yapılmış, genel testler yapılmış, yazılım güncellenme felan dedi buna şimdi birşey yapmadan mı gönderiyorlar senin kvk tecrüben var galiba ilk gönderişim de benim

Hocam ben ilk yolladığımda batarya yı değiştirmişlerdii ancak kulaklık girişini silikon ile doldurup gönderdiler. Kasa değişimide yapmamışlardı. Kabul etmedim geri yolladım kasayı ve kulaklık sorununu çözüp gönderdiler. Şuan sıkıntısız şekilde kullanıyorum.

• htcnin internet tarayicisina bi haller oldu emirlerimi dinlemiyor kasiyor mesaj gondermiyor mobil sitelerde resim cevirmiyor vs en sonunda dayanamayarak google chrome a gectim ve mukemmelmis bu zamana kadar kullanmadigima pismanim

Yazi yazarken bile kasiyordu, herkese tavsiye ederim

• Arkadaşlar telefonunu garantiye 5. Kez verip değişim talep ettim . onlarda sifiriyla değiştirmişler. Bu telefonu hic kullanmadan satmak istiyorum garantisi 8 mayısa kadar. Ne kadara satarım ne kadar eder?

• Doggymania kullanıcısına yanıt
    Htc one m7 ise 1000-1100lira eder herhalde

• Evet m7 gri renk. Kutusu faturası aksesuarları tam. Cihaz sıfır. Mobitel cihazı zaten. 1100 tl eder mi abartı bir fiyat mi kalır acaba sizden fikir almak istiyom.

Keske para iadesi hakkinizi kullansaydiniz

Iste benim gibi bu telefonu begenenler var 1200e htc one e8 alana kadar belki tercih edilebilir

• Telefonu ikinci el aldım para iadesi hakkım için tüketici hakem heyetine gitmem gerekiyormus.orasida faturanın sahibini istiyormuş. Tam bir saçmalık anlayacağınız . o yüzden en doğrusu değişimdi oda oldu zaten.

Fatura sahibini istemiyor hocam,basvuru yaparken ordaki memura sormustum,fatura kazanilinca faturayi yolluyorsunuz para iadrsi geliyor

• HTC her zamanki gibi müşterilerini kaz yerine koyup her çıkardığı yeni üründe eskisini atıp onu almamızı bekliyor.
    ONE X kullanıcılarını işlemci üreticisi destek vermiyor bahanesiyle güncellemelerden mahrum bıraktı. Şimdi de M7 kullanıcılarına hiç bir açıklama yapmadan güncellemelerden mahrum bırakıyor.
    ONE X için bahanelerine kandık M7 aldık ama yine yarı yoldayız. Aldatılmak, kandırılmak, inandığınız şeyin yalan olması hiç güzel duygular bırakmıyor insanda.

Bir daha alırsam bana ne diyeceğinizi bildiğim için bundan sonra ne htc alırım ne de tavsiye ederim.

Yazıklar olsun HTC...

Madem o kadar para sayacam, bundan sonraki telefonum müşterisini yarı yolda bırakmayan bir marka olacak, HTC değil...
  • Metin bey bende 176 di sanırım aradığım da faturanın üstünde yazan kişi başvuru yapmalı demişti o yüzden değişim talep etmiştim . hatta bi daha ikinci el alman demiştim :)

• 
Sayfa: önceki 25372538253925402541
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.