Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (2461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24592460246124622463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Böyle bişey olabilir mi??

Aksiyon Kullanıcı Tarih
    Kargo giriş yapıldı TOKM005 05.11.2014 11:37
    Kayıt alındı (320253997) TELESERVICE 07.11.2014 11:50
    Cihaz tamire alındı (320253997) TELESERVICE 07.11.2014 17:01
    Kapatıldı (320253997) TELESERVICE 08.11.2014 10:15
    Kargo çıkışı yapıldı (320253997) TELESERVICE 08.11.2014 10:15
  • M__R__T kullanıcısına yanıt
    O kadar berbat iscilik yapiyolar ki bu hiz normal kalir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Fakat enteresan bi şekilde HTC kullanıcıları Teleservice'den memnun...
  • abzurtmen kullanıcısına yanıt
    Sizin cihazın durumu nedir peki hocam?
    Kendimin ve arkadaşımın htc one telefonunu verdim ve en fazla 3 günde hatasız kusursuz geriye aldım. Hatta arkadaşım yere düşürdüğü için ön kameranın altı yamulmuştu sağolsunlar arka kasayla beraber ön kasayı da komple değiştirmişler, power tuşu içine çökmüş gibi hissediyorum demiştim aldığımda tuşun üzerinde mavi jelatin vardı kulaklığım cızırtı yapıyordu kulaklığı bile verdiler hepsi sadece 2 günde :) Şahsen teleservice'den fazla memnunum
  • Bakalım, inşallah benim cihazda aynı şekilde gelir.. :)
  • aynen bende 4 günde kusursuz bir şekilde aldım ... kamera değişti .. nazar değmesin ne diyelim.. ayrıca bir çok kişide 1 2 gün içinde yapılıp teslim edilenide gördüm.. süre bazen parça eksikliğinden uzayabiliyor.. ne diyelim nazar değmesin teleservis htc bölümüne.. birde artık o kadar çok aynı işlemi yaptılarki elleride fena hızlandı herhalde :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalinca -- 8 Kasım 2014; 15:13:34 >
    hocam benim durum karışık durunuyor şu an,telefonun dün işlemleri sonlandırılmış kontrol numarası ile kontrol sağlayamadım ve cihazın ne durumda olduğundan haberim yok. htc müşteri hizmetlerini aradğımda imei nin değiştiğini ve değişim kodu girildiğin söylendi bu durumda ya telefon kutulu değişim oluyormuş ya da anakart değişimi,ama 13 günlük telefon olduğu için zaten ben kutulu değişim istemiştim teleservice'in o notu düşmesi ve benim bilgilerime ulaşmam gerekirdi fakat şu an muaama da durum. pazartesi belli olacak tekrar müşteri hizmetleriyle görüşüp netlik kazandıracağım duruma. anakart değişimi olmuşsa zaten kabul etmeyeceğim telefonu umarım başım ağırmadan hallederim.. pazartesi editleyeceğim burayı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abzurtmen -- 8 Kasım 2014; 18:42:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter144

Kendimin ve arkadaşımın htc one telefonunu verdim ve en fazla 3 günde hatasız kusursuz geriye aldım. Hatta arkadaşım yere düşürdüğü için ön kameranın altı yamulmuştu sağolsunlar arka kasayla beraber ön kasayı da komple değiştirmişler, power tuşu içine çökmüş gibi hissediyorum demiştim aldığımda tuşun üzerinde mavi jelatin vardı kulaklığım cızırtı yapıyordu kulaklığı bile verdiler hepsi sadece 2 günde :) Şahsen teleservice'den fazla memnunum

senin bu yaZini gordum simdi teleservice vermedigime pisman oldum benimde siyah renk cihazimi kamera sorunu ve on kasadaki boya atmalari nedeniyle kvk ya biraktim insalah boya atiklari nedeniyle on kasada degisir sayet kvk degismez ise teleservise vermedigime cok pisman olucam bakalim sonuca gore yaZarim buaraya

• Bende geçen hafta vermiştim dün cihazını aldım telesevice maltepeye gondermistim
    on kasa degismis arka kasa ise değişmemiş ekranda degismis benim ekran ile kasa arasında açıklık vardı bu sorundan dolayı cihazın on tarafını komple değiştirmişler ayrıca hoparlör ve mikrofonda degismis ve işçilik gerçektende çok iyi keşke beasts yazısını da soyleseydim belki arka kasada değişirdi neyse buna da şükür ayrıca telefonun rengi ise siyahti umarım sizde verdikleri hizmetten memenun kalırsınız arkadaşlar

• ATİLLA İLHAN CD. NO:20/A KÜÇÜKBAKKALKÖY ATAŞEHİR İSTANBUL
    arkadaslar bu adresemi yolluyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afyonteam

ATİLLA İLHAN CD. NO:20/A KÜÇÜKBAKKALKÖY ATAŞEHİR İSTANBUL
    arkadaslar bu adresemi yolluyoruz

Adresle filan uğraşma direk yurtiçi kargoya götür teleservis de ücretsiz gönderiyorsunuz onlar gitmesi gereken yere gönderiyorlar zaten

• Arkadaşlar benim kamerada bozuk.

Şimdi bunu Yurt İçi kargoya verdiğimizde herhangi bir evrak vs.. alıyormuyuz telefon verdiğimize dair.Mesela ben HTC one verdim ama tuttu kargocu ne bilim paketi açtı değiştirdi ?
  • Yapcak hicbir sey yok,zaten kagit imzalatiyolar

siz ucretli olarak sigortali yollayabilirsiniz ama

Bende çok memnun kaldım kamera pembeleşmesi şikayeti ile gönderdim kasasını da değiştirip hiç bir sorun çıkarmadan 1 haftadan gönderdiler (ist. dışında ikamet etmekteyim)
    şu anda cihazı sorunsuz kullanıyorum
  • sanalel S kullanıcısına yanıt
    Ben de Geçen Pazartesi gönderdiğim cihazımı biraz önce kasa ve kamera değişmiş şekilde teslim aldım..

Süper olmuş..
  • arkadaslar elime htc one m7 geçti ben bu cihaza rom atmayı düşünüyorum sizce stok yazılım mı daha stabil yoksa romlu mu?
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2183023
    bu romu gözüme kestirdim anlatıyor orda nasıl atılacağı ama benim yapmam gereken başka bir şey var mı
  • herkes gelen telefonundan çok memnun benim telefonu sanırım stajerler yaptı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

herkes gelen telefonundan çok memnun benim telefonu sanırım stajerler yaptı :D

hocam acaba telefon hakkında bilginiz varsa bana yardımcı olabilir misiniz
    telefonu bilgisayara takıyorum mtp modunda çalışıyor sync programı telefonu görmüyor nasıl düzeltebilirim
    bir de stok rom mu stabil yoksa custom rom mu

• 28 Ekimde servisteydi telefonum bugün kargodan teslim aldım ve ellerine sağlık tertemiz iş çıkarmışlar Servisten çok memnun kaldım,yazdığım sorunların hepsini halletmişler.Arka kapak değişmiş çizik içindeydi mis olmuş.Kamera değişmiş,sensörler değişmiş,kulaklığı da göndermiştim eskimişti,onu da sıfır kulaklıkla değiştirmişler sağolsunlar Hoparlörler sıkıntılıydı,patlamıştı ikiside değişmiş Ben çok memnun kaldım,bildiğin telefonu sıfırlamış yollamışlar HTC'nin servisinden çok memnun kaldım

• 
Sayfa: önceki 24592460246124622463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.