Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (2443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24412442244324442445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler telefonun bazı yerlerinde ciddi stabilite sorunları var bunlardan bahsetmek istiyorum. Öncelikle telefonu bir süre kullanmayıp kilidi açtıktan sonra menüye girerken, ilk girişte telefon takılıyor. Sonraki menü geçişlerinde düzeliyor.

İkinci olarak da, eğer ekrana ayarlar-wifi-mobil-auto sync-roaming widget ını koyarsam o sayfa üzerindeyken menüye giriş ve çıkış aşırı kasıyor. Bu yuzden bu widgetı koyamıyorum ( koymak istemiyorum )

Üçüncüsü; telefona arama gelip de cevaplamadığımızda bildiğiniz gibi kilit ekranına cevapsız arama düşüyor, kilit ekranını açmak için cevapsız aramayı yukarı sürüklüyoruz ve bu sırada kilit aşırı kasarak açılıyor.

Sanırım bu her telefonda var çünkü şuan elimde 3. htc one var ve hepsinde bu sorunları yaşadım. Sense 6yla birlikte cihazda bence akışkanlık kayıpları mevcut sense 5e nazaran.

Android L ile sizce arayüzde değişiklik olur mu? Sense 6nın stabilitesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: MagnusCarlsen

Beyler telefonun bazı yerlerinde ciddi stabilite sorunları var bunlardan bahsetmek istiyorum. Öncelikle telefonu bir süre kullanmayıp kilidi açtıktan sonra menüye girerken, ilk girişte telefon takılıyor. Sonraki menü geçişlerinde düzeliyor.

İkinci olarak da, eğer ekrana ayarlar-wifi-mobil-auto sync-roaming widget ını koyarsam o sayfa üzerindeyken menüye giriş ve çıkış aşırı kasıyor. Bu yuzden bu widgetı koyamıyorum ( koymak istemiyorum )

Üçüncüsü; telefona arama gelip de cevaplamadığımızda bildiğiniz gibi kilit ekranına cevapsız arama düşüyor, kilit ekranını açmak için cevapsız aramayı yukarı sürüklüyoruz ve bu sırada kilit aşırı kasarak açılıyor.

Sanırım bu her telefonda var çünkü şuan elimde 3. htc one var ve hepsinde bu sorunları yaşadım. Sense 6yla birlikte cihazda bence akışkanlık kayıpları mevcut sense 5e nazaran.

Android L ile sizce arayüzde değişiklik olur mu? Sense 6nın stabilitesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

yukardaki sorunların hiçbirini 1yıldır hiçbir şekişde yaşamadım,hatta şöyle söyleyim en ufak bi hatayı bırakın kasılma bile yaşamadım

size tavsiyem factory reset atmanız

• metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Hocam servisten sıfır cihaz geldi bomboş...
  • orijinal şarj aletiyle 4-4,5 saatte sarj oluyor eskıden boyle bır sıkıntım yoktu 2,5saatte doluyordu bir de sarja takılıyken kullandıgımda sarj devam edıyordu garantiye yolladıktan sonra yavas sarj olmaya basladı ve sarjdayken telefonu kullandıgımda sarj olmuyor 2A batarya kullanmayı dusunuyorum tavsiyeleriniz nelerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tomris Hatun

orijinal şarj aletiyle 4-4,5 saatte sarj oluyor eskıden boyle bır sıkıntım yoktu 2,5saatte doluyordu bir de sarja takılıyken kullandıgımda sarj devam edıyordu garantiye yolladıktan sonra yavas sarj olmaya basladı ve sarjdayken telefonu kullandıgımda sarj olmuyor 2A batarya kullanmayı dusunuyorum tavsiyeleriniz nelerdir

Kablon zarar görmüş. Aynı sorun bende de vardı. Kablo içten kopmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOGU75

quote:

Orijinalden alıntı: Tomris Hatun

orijinal şarj aletiyle 4-4,5 saatte sarj oluyor eskıden boyle bır sıkıntım yoktu 2,5saatte doluyordu bir de sarja takılıyken kullandıgımda sarj devam edıyordu garantiye yolladıktan sonra yavas sarj olmaya basladı ve sarjdayken telefonu kullandıgımda sarj olmuyor 2A batarya kullanmayı dusunuyorum tavsiyeleriniz nelerdir

Kablon zarar görmüş. Aynı sorun bende de vardı. Kablo içten kopmuştu.

hocam z2 1.5A!lık şarj cihazını taktım tamamen sarj etmedım biraz takılı tuttum suresını olcmedım ama gsam batteryden baktıgımda yıne aynı 4.5 saat yazıyordu gerci gsame ne kadar guvenılır orası ayrı

• Ben standart sarjı kullanıyorum. Sadece bir kaç kez kardeşimin S5 sarjını kullanmak zorunda kalmıştım. 2A lık sarj var S5 de. Bundan dolayı gayet hızlı şarj yapıyordu. Mantıken doğru zaten, daha yüksek akım veriyor. Yalnız üretici 1A kullanıyorsa pil için gerekli gördüğü seviye o olabilir. Yani 2A şarj eder etmesine fakat pil için zarar verebilir diye düşünüyorum. Bir başka fikrim de aslında zarar vermiyeceği fakat HTC daha düşük amper kullanara pilin daha uzun sürede ölmesini hedeflemiş olabilir. Aslında şarjın hızlı olması pile yada cihaza zarar verir mi önemli olan nokta bu. Ben emin olamadığım için orjinal olan 1A ile yola devem ediyorum. Kesinlikle 2A zarar vermez diye emin olursam hemen bir 2A alabilirim bende :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gatetrans

Ben standart sarjı kullanıyorum. Sadece bir kaç kez kardeşimin S5 sarjını kullanmak zorunda kalmıştım. 2A lık sarj var S5 de. Bundan dolayı gayet hızlı şarj yapıyordu. Mantıken doğru zaten, daha yüksek akım veriyor. Yalnız üretici 1A kullanıyorsa pil için gerekli gördüğü seviye o olabilir. Yani 2A şarj eder etmesine fakat pil için zarar verebilir diye düşünüyorum. Bir başka fikrim de aslında zarar vermiyeceği fakat HTC daha düşük amper kullanara pilin daha uzun sürede ölmesini hedeflemiş olabilir. Aslında şarjın hızlı olması pile yada cihaza zarar verir mi önemli olan nokta bu. Ben emin olamadığım için orjinal olan 1A ile yola devem ediyorum. Kesinlikle 2A zarar vermez diye emin olursam hemen bir 2A alabilirim bende :)

Ben hizlisarj pilin omrunu kisaltir diye biliyorum.

• Ben de öyle diye biliyorum. Zaten Li-po pillerin karakteristlik özellikleri varmış. Üretici cihaza göre tip belirliyebiliyormuş sanırım. Muhtemelen 1A bu pil için uygun görülen değerdir. 2A kullanamaz mısın? Kullanırsın fakat 1A kullanan kişi atıyorum 4 yılda pili ölmüşse 2A kullanan 2 yılda piline veda eder. Yani yüksek amper değerli şarj her ne kadar çekici de gelse tehlikeli. Pili patlatma riskinin de unutmamak gerek.
  • MagnusCarlsen kullanıcısına yanıt
    Günaydın arkadaşım. Cidden bu sorunların hiçbiri bende yok. Olsaydı dayanamaz elden cikartirdim mutlaka. En ufak bir takılma veya kasılma yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forrestt.

Günaydın arkadaşım. Cidden bu sorunların hiçbiri bende yok. Olsaydı dayanamaz elden cikartirdim mutlaka. En ufak bir takılma veya kasılma yok.

Bende de yok valla sadece şu gece kamera problemi var :)
  • Kullandığınız Stabil ve sorunsuz olan bir rom varsa paylaşırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

quote:

Orijinalden alıntı: synaX:Lecter

quote:

6 ay htc one kullandım sonra s4 ile takaslayarak s4 e geçtim bir yıl kadar da s4 kullandıktan sonra tekrar htc one aldım. Samsung pişmanlıktır. Aldığım telefonda kamera pembeleşmesi vardı ve zaten 2. eldi hemen servise verdim kamera değişimi, kasa değişimi ve batarya değişimi istedim. Artık bakalım.

Pembeleşme ile ilgili ana konuda bana aitti
    http://forum.donanimhaber.com/m_83413813/tm.htm

Panpa Bende de pembelesme sorunu var. Servise vericektim. Dediler kamera değişecek yani yeni tell vericekler. Resimleri videolari pc e yedek aldım. Ama hala kapatamadigim programlar var. Orn, tellde whatsapp veya fb açık kalmışsa, sakata gelme şansımız varmidir? Garanti den gelmesi ne kadar sürüyor?

Fabrika ayarlarına getir tel sıfırlanmış oluyor. Telefon maximum 15 günde elinde

Google map'te ki adress yanlış, ta nerelere gittim.
    İstanbul Kartal KvK'a veriliyormuş, 30 eylülde verdim, bakalım ne zaman gelicek.

Kulaklığımı köpek yemişti, acaba onun yenisini verirler mi ?

• Guncelleme gelmis hic haber vermiyonuz :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

6 ay htc one kullandım sonra s4 ile takaslayarak s4 e geçtim bir yıl kadar da s4 kullandıktan sonra tekrar htc one aldım. Samsung pişmanlıktır. Aldığım telefonda kamera pembeleşmesi vardı ve zaten 2. eldi hemen servise verdim kamera değişimi, kasa değişimi ve batarya değişimi istedim. Artık bakalım.

Pembeleşme ile ilgili ana konuda bana aitti
    http://forum.donanimhaber.com/m_83413813/tm.htm

Panpa Bende de pembelesme sorunu var. Servise vericektim. Dediler kamera değişecek yani yeni tell vericekler. Resimleri videolari pc e yedek aldım. Ama hala kapatamadigim programlar var. Orn, tellde whatsapp veya fb açık kalmışsa, sakata gelme şansımız varmidir? Garanti den gelmesi ne kadar sürüyor?

Fabrika ayarlarına getir tel sıfırlanmış oluyor. Telefon maximum 15 günde elinde

İstanbul Kartal KvK'a veriliyormuş, 30 eylülde verdim, bakalım ne zaman gelicek.

bayram tatili filan baya geç gelir bide keşke arvato teleservis e verseydiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Arkadaşlar cihazı 2a şarj cihazıyla kullananlar varmı acaba? Benim orijinal şarj aleti aşırı yavaş şarj ediyor. Hızlı şarj eden adaptör almak istiyorum...

acil oldukça şarj ediyorum çok çabuk şarj ediyor zararı varmıdır bilmiyorum ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecabus

quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Arkadaşlar cihazı 2a şarj cihazıyla kullananlar varmı acaba? Benim orijinal şarj aleti aşırı yavaş şarj ediyor. Hızlı şarj eden adaptör almak istiyorum...

Cihazı 1A'den büyük kapasiteli şarj aleti ile de şarj etseniz maksimum 1A ile şarj olur. Telefon izin vermiyor. Koruma var.

Benim telefonda şarj oluyor samsung tabletimin şarj aletiyle sorun yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

quote:

Kız bana 13 Ekim'den önce alırsın dedi. 13'ünde yurt dışına gidicem. HTC'nin kulaklığı, şu zamana kullandığım en iyisiydi ki ta benim köpek yiyene kadar...
    Yenileri acaba ne kadardır ?

• Sanki kulakligin birinden ses diğerine göre biraz daha az geliyor, bunun ayarlaması yapılıyor mu acaba ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

quote:

Kız bana 13 Ekim'den önce alırsın dedi. 13'ünde yurt dışına gidicem. HTC'nin kulaklığı, şu zamana kullandığım en iyisiydi ki ta benim köpek yiyene kadar...
    Yenileri acaba ne kadardır ?

Hocam orjinal bulursaniz banada soylermisiniz bende kulaklik alicam.

• 
Sayfa: önceki 24412442244324442445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.