HTC ONE M7 [4.7 "Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP
49269 Cevap1457051 Görüntüleme333 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     484 [486] 488 489 490 491 492 493      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

527 Mesaj
8 Ağustos 2013; 18:44:54 

quote:

Orijinalden alıntı: gokhannexus

Ya şu telefona uygun bi adam akıllı kılıf bulunamıyor herhalde orjinal kılıf çiziyor spigen çiziyor ben mobilcadde den ince kılıf aldım oda küçük küçük nokta çizikler yaratti yok mu türkiyede bulacağımız şöyle guzel bir kılıf

sanalpazar dan aldım ben arkası açık sadece
çerçeveyi saran siyah şeritli yanları seffaf ebay da çok görmüşsünüzdür çok memnunum ben

Ben teli düşürmüştüm zaten çok hassas kasası daha yüksekten s2 düştüğünde çizik bile olmamıştı Htc one köşesi içeri göçtü kasasini araştırdım komple olarak 200 euro dediler çok büyük para kılıf 100 lirada olsa alın bence kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistic34 -- 8 Ağustos 2013; 18:50:11 >

HTC O n e 32GB Silver

41 Mesaj
8 Ağustos 2013; 18:51:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Sen söyleyince dikkatli bir şekilde çıkarıp baktım da bir şey yok, geçen gün de elimden düşürmüştüm cep izasından düşmüştü kılıf yüzünden bir şey yok diye sevinmiştim. Kılıftan dolayı olduğundan emin misin acaba? Merak ettim şimdi nasıl çizildiğini.

Vodafone'un tüm şubelerinde var mı bu kılıf. Birde kaça satılıyor. Bende almayı düşünüyorumda

651 Mesaj
8 Ağustos 2013; 18:54:27 

quote:

Sen söyleyince dikkatli bir şekilde çıkarıp baktım da bir şey yok, geçen gün de elimden düşürmüştüm cep izasından düşmüştü kılıf yüzünden bir şey yok diye sevinmiştim. Kılıftan dolayı olduğundan emin misin acaba? Merak ettim şimdi nasıl çizildiğini.

şimdi dslr ile fotoğrafını çekeceğim, umarım belli olur

3822 Mesaj
8 Ağustos 2013; 19:15:33 

quote:

Orijinalden alıntı: mrtylmz1989

Vodafone'un tüm şubelerinde var mı bu kılıf. Birde kaça satılıyor. Bende almayı düşünüyorumda

Konunun ilk sayfasında kılıf seçimiyle ilgili yazı eklemiştim, kendi çektiğim net fotoğraflar da mevcut. İsterseniz oradan bir bakın. Yine de Vodafone'u arayıp kesin bilgi almanız önerilir.

651 Mesaj
8 Ağustos 2013; 19:18:34 

çizik çok canımı sıkıyor
0
0

Bu mesajda bahsedilenler: @Amedra Bu mesaja 2 cevap geldi.

3822 Mesaj
8 Ağustos 2013; 19:22:43 

Dostum sende yapma böyle şimdi o gördüğün şey ufacık bir şey. Tamam çok değerli bir şeyi özene bezene kullanıp bir şey olmaması için dikkat ediyoruz ama olacağı varmış işte. Bayram bayram canını sıkmaya değmez. Benim de iPhone 5'imin arka tarafı bir kılıf yüzünden ufak tefek çiziklerle oluşmuştu 1 hafta moralim bozgun bir şekilde günümü geçirmiştim, sonrasında yine buna benzer bir olay olunca niye kendimi üzüyorum ki diyerek olacağı varmış diyerek geçiştirdim, elalem çantasından, cebinden düşürüp camını çizmeyi başarıyor senin allahtan ekran kısmına bir şey olmamış dua et bence. Kılıf hiç yoktan telefonu sağlam derecede koruyor, çıkarıp takarken bile dikkat ediyorum ben. Cidden telefonu çizer diye bende korkuyordum ki artık inanmış oldum.

Yine de çok fazla üzülme derim, ben telefonu satın alacak olsam böyle ufak tefek çiziklere pek gözüm takılmazdı emin ol senin de bir süre sonra ona gözün takılmayacak.

Bu mesajda bahsedilenler: Gannicus

651 Mesaj
8 Ağustos 2013; 19:27:40 

şu an mübalağ etmiş olabilirim, aslına bakarsan takıntı sadece. zaten çizik de belli bir açıyla baktığında gözüküyor. benim olayım; kılıftan soğudum, yeni bir kılıf bakacağım.

Bu mesajda bahsedilenler: @Amedra Bu mesaja 1 cevap geldi.

3822 Mesaj
8 Ağustos 2013; 19:29:20 

Bende yedek bir kılıf almayı düşünmüyor değilim, yine de bundan memnunum ama bir tane şeffaf inceliğini gösterecek bir kılıf olsa hiç fena olmaz hani. :)

Bu mesajda bahsedilenler: Gannicus

5308 Mesaj
8 Ağustos 2013; 19:50:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Gannicus

çizik çok canımı sıkıyor
0
0

kılıfı kullanmayacaksanız bana yollayabilirsiniz. ama kargo parası vermem şimdiden söyliyeyim.

Android Oyunum - Talihsiz Ördek

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Ağustos 2013; 20:05:01 

Dostlar ben şimdi 2g/3g yaparsam hep 2g çekiyor 3g çekmesi için sırf 3g yaparsam cekiyor. Napmali?

Bi de rom kuracam dosya duzenlemelerim bozulsun istemiyorum. Napmaliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3822 Mesaj
8 Ağustos 2013; 21:01:01 

Test. Son 3 sayfadan giriş olmuyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?

232 Mesaj
8 Ağustos 2013; 21:07:51 

quote:

Mobilden oluyor

140 Mesaj
8 Ağustos 2013; 21:16:07 

quote:

+1

252 Mesaj
8 Ağustos 2013; 21:34:51 

Şimdi yükledim bu programi, şu anki verdiği bilgiler sağlıklı mi yoksa en az bir gün beklemem mi gerekiyor
0

1362 Mesaj
8 Ağustos 2013; 21:47:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Vitoc

Şimdi yükledim bu programi, şu anki verdiği bilgiler sağlıklı mi yoksa en az bir gün beklemem mi gerekiyor
0

Hayır hocam bilgiler sağlıklı değil, eğer sağlıklıysa da telefon sağlıklı değildir %1'e getirin, tam bir şarjdan sonra deneyin.

hтс one ™

Intel i7 870 2,93GHz Turbo Boost, ASUS P7P55D Deluxe, A-DATA 4GB(2*2) DDR3 1333MHz, Sapphire HD6850 Toxic, WD 1TB 64MB Caviar Black WD1002FAEX, WD 1TB 32MB Caviar Green WD10EADS -- Raidmax Enzo, OCZ StealthXStream 600W, ZEROTherm Core92, Samsung P2250

59 Mesaj
8 Ağustos 2013; 22:58:26 

ben şarjımdan çok memnunum 2 günde bir şarj ediyoruz sizce iyi mi bu veriler ?
0

470 Mesaj
8 Ağustos 2013; 23:19:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Vitoc

0

Şarj I yüzde 1 e düşürmek sağlıklı değil, lütfen sayfaları biraz okuyun.

3822 Mesaj
8 Ağustos 2013; 23:32:27 

quote:

Orijinalden alıntı: xxride

Mobilden oluyor

Mobilde sorun yok ama normal sürümde var sanırım.

Arada silinen mesajlardan ötürü bize böyle gözüküyor. Sanırım yöneticinin bu konudaki şikayet edilen ve göz önünden giden mesajları bir temizlemesi gerek.

298 Mesaj
8 Ağustos 2013; 23:36:59 

Arkadaşlar evde wifi açık tutuyorum telefonu internet var evde ama telefonu kullanmadığım zaman uyarı geliyor bi bakıyorum kontör gitmiş internet yüzünden acaba kullandığım battery guru veya screen off uygulamaları telefonu kullanmadığımda wifi'yi kapatıyor ondan mı telefon kontör harcıyor nedir nedeni var mı bilen?

₪ HTC One™ ₪

3958 Mesaj
8 Ağustos 2013; 23:53:00 

çiziyor..

Bu mesajda bahsedilenler: Amedra

Karadeniz Bölge Müdürlüğü
Cahillerle tartışmaya girmeyin. Çünkü ben hiç yenemedim. - Gazali

HTC One™ Silver - New Beats Tour - JBL PlayUp - Toshiba Satellite P755-10J - Logitech Performance Mouse MX™ - Western Digital My Passport Ultra 1 TB - Western Digital My Book 4 TB - Canon PowerShot G10 - Samsung UE-46C7000 3D LED TV

549 Mesaj
9 Ağustos 2013; 0:30:09 

quote:

Orijinalden alıntı: WojzieanHowsk

ben şarjımdan çok memnunum 2 günde bir şarj ediyoruz sizce iyi mi bu veriler ?
0

Telefonun ekran süresi 1.40 gayet normal

HTC One (M8) Developer Edition

HTC UltraPixel™ // HTC Duo Camera™ // HTC Motion Launch™ // HTC Zoe™ // HTC BoomSound™

36 Mesaj
9 Ağustos 2013; 1:43:59 

Arkadaslar iyi bayramlar, telefonla alakali bir sikintim var. Titresim cok sert ve uzun titriyor. Telefonun standarti bu ancak beni rahatsiz ediyor. Mesela whatsapptan bildirim geldiginde iki kere ve uzun titriyor. Bunu degistirebilecegim bir uygulama var mi ?

Melih Mucuk Kimdir? - Mobil Uygulama Geliştirme

19 Mesaj
9 Ağustos 2013; 2:44:13 

arkadaşlar bugün telefonu aldım herhangi bi sıkıntı yok. 4.2 olan güncellemeyi yükledim. kamera ile ilgili güncelleme gelecek mi ?

156 Mesaj
9 Ağustos 2013; 5:15:56 

Çok basit bir soru soracağım.
Telefonda çektiğim tüm fotoğraflar facebook a gönderiliyor ve herhangi bir bildirim almıyorum.
Nerden iptal ediliyor ?

190 Mesaj
9 Ağustos 2013; 11:12:51 

kameradaki ayarlarda otomatik yükle isimli bir seçenek var, onu kapatırsanız sorun olmaz sanırım.

Bu mesajda bahsedilenler: @aga61 Bu mesaja 1 cevap geldi.

HTC One Black

156 Mesaj
9 Ağustos 2013; 11:28:54 

quote:

Orijinalden alıntı: canerinci

kameradaki ayarlarda otomatik yükle isimli bir seçenek var, onu kapatırsanız sorun olmaz sanırım.

otomatik yükleme kapalı durumda

386 Mesaj
9 Ağustos 2013; 12:20:47 

quote:

Orijinalden alıntı: aga61

otomatik yükleme kapalı durumda

Sanıyorum facebook uygulamasında uygulama ayarları var. Orada fotoğraf senkronizasyonu var onun yanındaki check işaretini kaldıracaksınız...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Iphone 5S, HTC One, Samsung Galaxy S4 I-9500, Nokia Lumia 920, New Ipad, HTC One Xplus, HTC One X , Sony Xperia S, Samsung Galaxy S

657 Mesaj
9 Ağustos 2013; 12:23:23 

resim pembe işini bende foto ekledim.
aynı resim biri gece diğeride gündüz çekildi.
ayarlar ile hiç oynanmadı.
0
0

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Ağustos 2013; 13:01:56 

selamler herkese, vaktim çok kısıtlı hızlı cecvap alabilirsem çok mutlu olacağım.
Şimdi ben rom yüklemeyi düşünüyorum. Ama ne kadar gerekli bilmiyorum. Kişiselleştirme falan baya kolaylık olacak ama zaten 4.2.2 ile gelen stok özelliklerin üstüne bu kadar tweak'in telefonu çorba yapmasından korkuyorum. Ayrıca Rom yüklersem hangisini seçmeliyim? Android Revulotio HD Ve ViperRom arasında kaldım. Birisini seçeceğim. Sizce napmalıyım? Ayrıca, kernel önerisi olan var mı?

386 Mesaj
9 Ağustos 2013; 13:18:17 

quote:

Orijinalden alıntı: exkalibur31

selamler herkese, vaktim çok kısıtlı hızlı cecvap alabilirsem çok mutlu olacağım.
Şimdi ben rom yüklemeyi düşünüyorum. Ama ne kadar gerekli bilmiyorum. Kişiselleştirme falan baya kolaylık olacak ama zaten 4.2.2 ile gelen stok özelliklerin üstüne bu kadar tweak'in telefonu çorba yapmasından korkuyorum. Ayrıca Rom yüklersem hangisini seçmeliyim? Android Revulotio HD Ve ViperRom arasında kaldım. Birisini seçeceğim. Sizce napmalıyım? Ayrıca, kernel önerisi olan var mı?

Viper Rom'da OTA güncellemesi alabiliyorsun. İlla ki custom rom diyorsan hem tweak çokluğu hem de güncelleme alabilme açısından Viper Rom diyorum:-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Iphone 5S, HTC One, Samsung Galaxy S4 I-9500, Nokia Lumia 920, New Ipad, HTC One Xplus, HTC One X , Sony Xperia S, Samsung Galaxy S

5243 Mesaj
9 Ağustos 2013; 13:19:13 

Gece çekiminde kameradan hiç memnun değilim,3 senelik iPhone 4'üm daha iyi çekiyordu düşük ışıklı ortamlarda.Update bekliyoruz düzeltmiyorlar hala.

PSN: PlayerX-TR

619 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
zxcvts
9 Ağustos 2013; 13:57:22 

Arkadaşlar telefondan resim atamiyorum nasil olacak bu iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zxcvts -- 9 Ağustos 2013; 14:20:12 >

835 Mesaj
9 Ağustos 2013; 13:58:36 

Telefonu bilgisayara takınca MTP USB aygıtı yüklenemedi hatası veriyor. Bunu nasıl düzeltirim ?

iPhone 5S 16 GB Gold

₪ HTC One™ ₪

835 Mesaj
9 Ağustos 2013; 14:47:15 

Acil yardım

iPhone 5S 16 GB Gold

₪ HTC One™ ₪

13 Mesaj
9 Ağustos 2013; 14:53:10 

Google da var sanırım çözümü aratırsan çıkıyo bi şeyler, bi bak istersen

Bu mesajda bahsedilenler: 0tyldrm0

₪ HTC One™ ₪

835 Mesaj
9 Ağustos 2013; 14:55:46 

Hiçbiri işe yaramadı.

Bu mesajda bahsedilenler: @kssi23

iPhone 5S 16 GB Gold

₪ HTC One™ ₪

438 Mesaj
9 Ağustos 2013; 16:01:14 

quote:

Orijinalden alıntı: zxcvts

Nasıl atamıyorsun hocam?

598 Mesaj
9 Ağustos 2013; 16:07:41 

Hocam USB hata ayiklamanin yanindaki tiki kaldirdiniz mi bir dener misiniz?

Bu mesajda bahsedilenler: @0tyldrm0

3822 Mesaj
9 Ağustos 2013; 16:10:36 

quote:

Orijinalden alıntı: zxcvts

Bağlantı yoluyla mı atamıyorsun yoksa Bluetooth kaynaklı mı?

Bağlantı yoluyla Android telefonlar normalde usb görevini görür, data klasöründe de olabilir. Diğer türlü de Bluetooth 2 dakikalığına açık kalıyor, o zaman zarfında telefonu bilgisayara veya başka bir telefona görünür yaparak atabilirsin. Tam olarak neyden kaynaklanıp atamadığını anlamadığımdan dolayı diğer yolu da yazdım.

3822 Mesaj
9 Ağustos 2013; 16:19:32 

quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

Telefonu bilgisayara takınca MTP USB aygıtı yüklenemedi hatası veriyor. Bunu nasıl düzeltirim ?

Sorunla alakalı bir kaç çözüm mevcut, eğer yapamazsan senin için önemli kısımlarını Türkçeleştirip gönderirim.
http://answers.microsof...-4382-a327-d3a54c3a2d77

Ek olarak MTP Driverlarını internetten indirip bilgisayarında denemeni de önerebilirim, sonuçta bu sorun HTC ile alakalı değil.

835 Mesaj
9 Ağustos 2013; 16:50:18 

Android konusunda bilgili bir arkadaşın yardımına ihtiyacim var. Telefonu amerikadan aldım ve cid i US_BS001 yani güncelleme daha gelmedi. Bu yüzden cid i Türkiye cid ine çevirmek istiyorum. Galiba cihazı önce Unlock yapip daha sonra s-off yapıp all in one kit ile cid i değişmek lazım mis. Ben bootloader i unlock yaptım (Mehmet Altair'in yardımı ile). Ancak s-off yapamadim ve acilen yardıma ihtiyacım var

iPhone 5S 16 GB Gold

₪ HTC One™ ₪

29 Mesaj
9 Ağustos 2013; 17:23:14 

Gece çekimin de hiç sorun yaşamadım birinci foto normal modda 2. Si gece modunda
0
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaFKaS76 -- 9 Ağustos 2013; 17:24:51 >

3315 Mesaj
9 Ağustos 2013; 18:07:40 

// Eylül 4 //
Sıradaki şey ne? Sıra Avrupa'da.

835 Mesaj
9 Ağustos 2013; 18:16:35 

quote:

Android konusunda bilgili bir arkadaşın yardımına ihtiyacim var. Telefonu amerikadan aldım ve cid i US_BS001 yani güncelleme daha gelmedi. Bu yüzden cid i Türkiye cid ine çevirmek istiyorum. Galiba cihazı önce Unlock yapip daha sonra s-off yapıp all in one kit ile cid i değişmek lazım mis. Ben bootloader i unlock yaptım (Mehmet Altair'in yardımı ile). Ancak s-off yapamadim ve acilen yardıma ihtiyacım var

Yok mu yardımcı olabilecek birileri

iPhone 5S 16 GB Gold

₪ HTC One™ ₪

594 Mesaj
9 Ağustos 2013; 18:17:46 

quote:

All in on kit kur onunla yaparsın s off

835 Mesaj
9 Ağustos 2013; 18:25:12 

Nasıl ?

Bu mesajda bahsedilenler: @yunusfurkanayse Bu mesaja 2 cevap geldi.

iPhone 5S 16 GB Gold

₪ HTC One™ ₪

190 Mesaj
9 Ağustos 2013; 18:56:02 

http://forum.donanimhab...740/f_//tm.htm#78651740
bu adreste var nasıl yapılacağı buradan yararlanarak yapabilirsiniz.

Bu mesajda bahsedilenler: @0tyldrm0

HTC One Black

835 Mesaj
9 Ağustos 2013; 19:06:30 

Ordan yapıyorum zaten olmadı

Bu mesajda bahsedilenler: @canerinci

iPhone 5S 16 GB Gold

₪ HTC One™ ₪

776 Mesaj
9 Ağustos 2013; 19:13:09 

quote:

Orijinalden alıntı: korcin

Htc Battery Bar G600 pil siparis etmistim, az once geldi.
Tanıtım resimlerinden biraz daha kütleli ve agır bir cihaz. 6000 mah boyle oluyormus demek ki.

Kısmen dolu olarak geldi pil, emektar ip4 ü şarj ediyorum şimdi. Pil tamamen sıfırlandıgında 8-9 saat sürüyormuş dolması.

Htc One ile şarj sıkıntısı çekenlere ne kadar ilaç olur bilemem, pantolon cebinde taşımak isteyeceğimiz ebatta birşey değil pek. Ancak çantada taşınabilir veya arabada bırakılabilir elbette.

Tam dolumdan sonra kaç kez One şarj edebildigini test edince bilgi verecegim.

Selamlar...
0

Merhaba,
3-4 gundur kullanmakta oldugum yukarıdaki urun ne yazikki beklenen performanstan uzak arkadaslar.
Tam dolu 6000 mAh kapasiteli Htc harici pil, tamamen bosalmıs 2300 mAh kapasiteli One pilini bir kez tam + bir kez de %70 olarak sarj edebildi sadece. Beklentim (urun ozelliklerinde de belirtildigi uzere) en azından iki kez tam sarjlık performanstı, ancak bunu saglayamadı.
Harici pillerin kalibrasyonu yapılıyor mu yada zamanla performansı artar mı bilemiyorum ancak hayalkırıklıgı yasadım biraz.
İlgilenenlere, bana özelden ulasıp bilgi isteyen arkadaslara duyurulur...

Sony 55hx850 Led Tv, Panasonic 37pv70 PlasmaDP
Technisat Digicorder Isio S (Digiturk&Dsmart)
Sony Str-da2400es A/V Receiver
Sony Bdp-S790 BluRay Player
Sony Vpl-hw55es Projector
Tvix m-7000 Media Player
Jamo A102 7.1 Speaker

619 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
zxcvts
9 Ağustos 2013; 19:18:43 

quote:

Bağlantı yoluyla mı atamıyorsun yoksa Bluetooth kaynaklı mı?

Bağlantı yoluyla Android telefonlar normalde usb görevini görür, data klasöründe de olabilir. Diğer türlü de Bluetooth 2 dakikalığına açık kalıyor, o zaman zarfında telefonu bilgisayara veya başka bir telefona görünür yaparak atabilirsin. Tam olarak neyden kaynaklanıp atamadığını anlamadığımdan dolayı diğer yolu da yazdım.

Foruma buraya resim galerimden

594 Mesaj
9 Ağustos 2013; 20:03:09 

quote:

Nasıl ?

Kardeşim ben boot kilidini all in one ile açtım sonra custom recovery yukluyorsun oradan twrp recovery nin flashlanabilir zip li halini bul. All in one kit de sol üst tarafta install own recovery diye biyer olacak oradan girip bu recoverynin zip dosyasını gösteriyorsun ve yüklüyor sonra root adimina geçip super su zip dosyasını custom recoveryden flashliyorsun ben bu işlemleri yaptıktan sonra cihazim hem s off oldu hem süper cid oldu. Ayrıca root yetkisi de kazandı. Sonra istediğin romu ve kerneli yine recoveryden flashlayabilirsin.

594 Mesaj
9 Ağustos 2013; 20:07:07 

quote:

Nasıl ?

http://m.youtube.com/?r...mw#/watch?v=9b-BReM6HF8

Bak ben bu işlemleri bu video ile hallettim

527 Mesaj
9 Ağustos 2013; 20:12:46 

Hdr modda resim çekerken aşırı golgelenme oluyor sizdede varmı. ? Örnek: ayakta bir insan cekince kollarında oluyor çok fazla

HTC O n e 32GB Silver

835 Mesaj
9 Ağustos 2013; 20:55:05 

HTC One Türkiye CID ini bilen var mı ?

iPhone 5S 16 GB Gold

₪ HTC One™ ₪

290 Mesaj
9 Ağustos 2013; 20:57:05