Şimdi Ara

Technisat Digicorder Isio S 500Gb ( En İyi Görüntü & Ses ) ( D.T & D.S Tek Kutuda ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
4
Favori
15.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu açıldığı için yazmıştım elbette Kathreinde de çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

quote:

Orijinalden alıntı: korcin

çanakta şöyle bir sorunum var, balkona koymak istemiyorum, çatıya da koyamıyorum, mecburen binanın ön cephesine camın aşağısına monte ettireceğim.
    bunun için de yine technisatın 45x45cm lik kare bir çanağı var, biraz araştırdım, başka forumlarda başlıklarda okudum, özel bir çanak olduğu ve 90cm lik çanağa eşdeğer sinyal yakaladığı yazılmış hep.
    ben bunu sadece türksat için alacağım zaten, umarım iş görür, biraz pahalı çünkü 80-90 cm lik offset çanaklara göre.

kullanıpta memnun olanlar varsa dogrudur ben fazla bilmiyorum çanak markalarını v.s

küçük çanaklarda sinyal bulamama & yagmur yagdıgı zaman kesilme problemleri oluyor haberiniz olsun.

bu arada , sende benim gibi merkezi sistemle , kendi şahsi çanagını bireştirecegin için şu aşagıdaki aparattan alman lazım.

uyducuya dersen, merkezi sistemle , şahşi çanagımı birleştirecem o anlar verir. 20-30 tl falan.

turksat ve digiturk ikiside kendi şahsi çanagın olsaydı buna gerek olmazdı, normal bir diseq le iş bitiyordu.

apartmanı ikna edebiliyorsanız 2 çanak kurun , turksat ve eutelsat 2 sinede çift çıkışlı lnb takın. böylece 2.tuneride kullanırsınız, bir kanalı izlerken digerini kayıt edersiniz. hemde mdu4 ve bu aparat belasından kurtulursunuz

Technisat Digicorder Isio S 500Gb ( En İyi Görüntü & Ses ) ( D.T & D.S Tek Kutuda )

Bende Seoul Turbo FX var. Satıcı şifreli kanalları açtığını söyleyerek, uyduyu TV'ye takmıştı ve açmıştı.
    Fakat evdeki Hotbird çanakta şifreli kanallar pek yok, olanlarıda açmıyor.

Eutelsat için kaç cm'lik çanak gerekiyor? Şifreli yayınlar var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mk41

o zaman ingilizcesi iyi olan bir arkadaş mail atsa technisata durumu izah etse yardımcı olmazlar mı?

Bir iki arkadaşın maılı ile pek ilgilenmezler, her kullanıcının defalarca maıl atması lazımki ciddiye alsınlar. Aksi takdirde "Bildirdiğiniz için teşekkür ederiz, ilgilencez, falan fıstık, diye baştan savarlar"

Benzer durumu Kathreinin TT-S855 cihazında yaşadık. Kardeşim Cevher bayağı bir uğraştı TechnoTrend grubuyla İki günde bir maıl attı yazılım departmanına sallamadılar, sonra doğu Avrupa satış koordinatörüne musallat oldu ona bir dünya yazdı. Yetmedi firmanın Facebook hesabını bombardımana tuttu hatta oradaki yazılarınıda kaldırdılar sonra bir mail atıp "Yeter artık söz verdik sizin için bir yazılım hazırlıyacağız lütfen biraz sabırlı olun" diye maıl atmışlardı Zaten kısa bir süre sonra V3 diye ara yazılım çıkarıp teyit aldılar oldumu diye.

• Dsmart sorunu cozuldu arkadaslar.
    Nasil bilmiyorum ancak su anda sorunsuz izleyebiliyorum hd kanallari.
    Sizlerde de duzeldi mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dsmart sorunu cozuldu arkadaslar.
    Nasil bilmiyorum ancak su anda sorunsuz izleyebiliyorum hd kanallari.
    Sizlerde de duzeldi mi?

tam ben yazmaya gelmiştim , sen yazmışsın hocam.

D-Smart 10970 frekansindaki FEC degerini an itibariyle tekrar 3/4 degerine (eski degere) düsürmüş.
  • Ben de fec rate hala 5/6 gozukuyor ama...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben de fec rate hala 5/6 gozukuyor ama...

valla uydu forumlarda öyle diyorlar.

sonucta fec yüzünden gitti , artık feci eski halinemi getirdiler ne yaptılarsa bilmiyorum.
  • bende modül kullanıyorum dediğiniz frekans değişmesini hiç yaşamadım gigada...bütün kanallar sorunsuzdu..dahili uydu alıcıda bile problem yapmadı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Mayıs 2013; 0:42:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

bende modül kullanıyorum dediğiniz frekans değişmesini hiç yaşamadım gigada...bütün kanallar sorunsuzdu..dahili uydu alıcıda bile problem yapmadı..

her markada olmadı bu sorun zaten. dreambox , technisat , vestel tv, panasonic tv ler , v.b cihazlarda oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

bende modül kullanıyorum dediğiniz frekans değişmesini hiç yaşamadım gigada...bütün kanallar sorunsuzdu..dahili uydu alıcıda bile problem yapmadı..

aynen gigada fec değeri değiştilmek bi işe yaramıyor.
    cihaz kendisi otomatik ayarlıyor çünkü .fec değişse bile :)
    5/6 dı benim.
    dün bi baktım 3/4 olmuş kendi kendine
    siz hangi image i kullanıyorsunuz?
  • cihazımı geçen cuma sattım arkadaşlar. astra kartı önceden satmıştım 150 tl ye , cihazı da 850 tl ye sattım. 1000 tl ye gitti cihazım.

çok özleyecem cihazımın görüntü kalitesini , ses kalitesini , evde kutu karmaşasını ortadan kaldırmasını , v.s

ama ne yapalım 55 inç Sony W905 almam için feda etmem gerekiyordu , bütçe sıkıntısı.

neyse ; ben gene yeni alacak arkadaşlara , bu konu üzerinden aklımda kaldıgı kadarıyla yardımcı olmaya devam edecem.

saygılar.

• quote:

cihazımı geçen cuma sattım arkadaşlar. astra kartı önceden satmıştım 150 tl ye , cihazı da 850 tl ye sattım. 1000 tl ye gitti cihazım.

çok özleyecem cihazımın görüntü kalitesini , ses kalitesini , evde kutu karmaşasını ortadan kaldırmasını , v.s

ama ne yapalım 55 inç Sony W905 almam için feda etmem gerekiyordu , bütçe sıkıntısı.

neyse ; ben gene yeni alacak arkadaşlara , bu konu üzerinden aklımda kaldıgı kadarıyla yardımcı olmaya devam edecem.

saygılar.

hayırlı olsun cihazın üstünde gelen 1 yıllık hediyesi olan kartı mı 150 tl ye sattınız?

• evt
  • çok iyi fiyata satmışsın demek ki ihtiyacı olan biriymiş bir yıl kullanımdan sonra kart üyeliği devam ettirip kullanılabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyni -- 13 Haziran 2013; 18:50:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

çok iyi fiyata satmışsın demek ki ihtiyacı olan biriymiş bir yıl kullanımdan sonra kart üyeliği devam ettirip kullanılabiliyor mu?

fiyatta anormal bişi yok ki .

avrupadan alınsaydı , kargosuyla aynı paraya gelirdi. 10-15 günde beklerdi.

sonra devam ettiriliyor mu bilmiyorum.

http://www.amazon.de/Karte-f%C3%BCr-Monate-Programme-Sat-Empfang/dp/B0045IGXX6/ref=sr_1_cc_1?s=aps&ie=UTF8&qid=1371139247&sr=1-1-catcorr&keywords=astra+hd+plus

• DT kafayı şimdi de modüllü üyeliklere takmış, modüllü üyeliklere önümüzdeki yıl Lig TV yayını verilmeyecek diye üyelerini arıyor. Dolayısıyla Lig TV isteyenler için DT-DS aynı kutuda işi bir kez daha son bulacak gibi duruyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

çok iyi fiyata satmışsın demek ki ihtiyacı olan biriymiş bir yıl kullanımdan sonra kart üyeliği devam ettirip kullanılabiliyor mu?

fiyatta anormal bişi yok ki .

avrupadan alınsaydı , kargosuyla aynı paraya gelirdi. 10-15 günde beklerdi.

sonra devam ettiriliyor mu bilmiyorum.

http://www.amazon.de/Karte-f%C3%BCr-Monate-Programme-Sat-Empfang/dp/B0045IGXX6/ref=sr_1_cc_1?s=aps&ie=UTF8&qid=1371139247&sr=1-1-catcorr&keywords=astra+hd+plus

Alman ağırlıklı kanalların olduğu bir kartın bu kadar değerli olmasına şaşırdım karttan bende de var alalı 2 yıla yaklaştı aktive etmedim duruyor bir kenarda belki satarım ben de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyni -- 14 Haziran 2013; 9:48:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cesi

DT kafayı şimdi de modüllü üyeliklere takmış, modüllü üyeliklere önümüzdeki yıl Lig TV yayını verilmeyecek diye üyelerini arıyor. Dolayısıyla Lig TV isteyenler için DT-DS aynı kutuda işi bir kez daha son bulacak gibi duruyor.

technisatı sattım ama modüllü üyeligim sürüyor , vestel tv de izliyorum , 6 ayı kaldı fatura falanda gelmiyor fix.

şimdilik kimse beni aramadı , ama öyle bir durum varsa technisatı satmam iyi olmuş.

Eğer digiturk ve dsmart aynı anda olmayacaksa , kimse sadece görüntü kalitesi için , FTA bir cihaza 1000-1200 tl bağlamaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cesi

DT kafayı şimdi de modüllü üyeliklere takmış, modüllü üyeliklere önümüzdeki yıl Lig TV yayını verilmeyecek diye üyelerini arıyor. Dolayısıyla Lig TV isteyenler için DT-DS aynı kutuda işi bir kez daha son bulacak gibi duruyor.

technisatı sattım ama modüllü üyeligim sürüyor , vestel tv de izliyorum , 6 ayı kaldı fatura falanda gelmiyor fix.

şimdilik kimse beni aramadı , ama öyle bir durum varsa technisatı satmam iyi olmuş.

Eğer digiturk ve dsmart aynı anda olmayacaksa , kimse sadece görüntü kalitesi için , FTA bir cihaza 1000-1200 tl bağlamaz.

bu bilgi kesin mi ? çünkü böyle bir planım var. bende dm800se'yi satıp technisat'a geçecektim

• valla bende bugün gördüm.

tf forumun digiturk modül başlıgında baya bir aranan olmuş , zorla iptal edeceksiniz , size kutu verecez diyorlarmış.

beni arayan olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.