Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1486. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
40.464
Cevap
149
Favori
1.194.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14841485148614871488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FalloutNV

AMD nin sürücüleri kötü sorunlu söylemi yıllar öncesinde kaldı ve hala söylenti şeklinde devam ediyor ama alakası yok, mesut çevik mesela son incelemesinde ryse oyununu deniyor "oyun oynayacaksanız nvidia alın bak ryse oynadık 4k çözünürlükde sürücü sıkıntıları var r9 295x de" diyor daha pc ye çıkmamış crytek tarafından yapılmış bir oyun daha oyun için özel sürücü yayınlamak içinde çok erken ama mesut çevik gibi biri bile böyle yersiz bir yorum yapabiliyor birde 4k çözünürlükte deniyor oyunu şelale iki pır pır ediyor diye sürücüler sorunlu diyor sen sürücüyü geç daha oyun test aşamasında neyse uzar gider bu.

Kısaca amd nin sürücü konusunda kötü olduğunu söyleyen biri ile karşılaşırsan arkanı dön ve uzaklaş.

Sanırım haklısın!

• BF4 için AMD R7-265'e ne dersiniz, önerir misiniz?

http://www.vatanbilgisayar.com/r7-265-turboduo-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motorist34 -- 28 Eylül 2014; 3:34:04 >
  • motorist34 M kullanıcısına yanıt
    Ben de yeni kasa topladım hocam daha masaüstü donanımları hakkında doğru düzgün bilgi sahibi olamadım. Arkadaşlar yardımcı olacaktır umarım halledersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlarım karar aşamasındayım bugün gidip bir ekran kartı alıcam. AMD hiç kullanmadım artısı nedir eksisi nedir hiç fikirim yok. Fikiri olan biri yardımcı olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motorist34 -- 28 Eylül 2014; 10:32:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: motorist34

Arkadaşlarım karar aşamasındayım bugün gidip bir ekran kartı alıcam. AMD hiç kullanmadım artısı nedir eksisi nedir hiç fikirim yok. Fikiri olan biri yardımcı olabilir mi?

Dahili bileşenler>ekran karti bölümüne konu açınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • motorist34 M kullanıcısına yanıt
    ben kullanıyorum gayet uygun tam f/p harika bi kart
  • FX 9370 den intel'e geçsem performans farkı hissedermiyim ? .. BF4 multi için soruyorum ..

Daha önce FX kullanıpta intel'e geçen arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiesto77

ben kullanıyorum gayet uygun tam f/p harika bi kart

Oyunlarda vsync özelliği var mı? fps sabitleme yani nvidia da var bi nebze faydalıydo

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi_ter

FX 9370 den intel'e geçsem performans farkı hissedermiyim ? .. BF4 multi için soruyorum ..

Daha önce FX kullanıpta intel'e geçen arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim ..

İşlemcin gayet yeterli bence sorunun başka bir noktada.

• @ motorist34 eyvallah hocam ..

Evet arkadaşlar daha önce FX kullanıpta intel'e geçen arkadaşlardan deneyim paylaşımlarını bekliyorum ( BF4 Multi için ) ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi_ter -- 28 Eylül 2014; 13:36:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi_ter

@ motorist34 eyvallah hocam ..

Evet arkadaşlar daha önce FX kullanıpta intel'e geçen arkadaşlardan deneyim paylaşımlarını bekliyorum ( BF4 Multi için ) ..

Ben sadece intel kullandım ama bu konuda daha önce geçenlerin yazılarını okudum benim i7+7850 ile aldığım performansı fx6300+HD7870 ekran kartı ile alamayan biri intele geçmiş ani fps düşüşleri ve çatışmalardaki düşüşlerden kurtulduğunu söylemişti, i5 işlemciye geçmişti hatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starborn -- 28 Eylül 2014; 14:29:37 >
  • Bende 8320 den 4670k ya gectim min fps de biraz artis oldu ve daha stabil bir sisteme kavustum ssd daha performansli calisiyor. Tavsiye edilir intel sistem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre9110 kullanıcısına yanıt
    güzel işlemci bende kullanıyorum stok hızda 280x mantle acık sekilde ultra detay 2xmsaa min. 70 fps alıyorum ve gayet stabil dediğin gibi ssd bile gerçek performansını gösterıyor amd sistem kullanırken ssd ile windows 1 dk acılıyordu suan 6 sn
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnline

isteyenler eklesinler oynayalım
    http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/ProKillerTR41/

ekledim geçen bir serverde karsılasmıstık iyi oynuyorsun
  • arkadaslar yeni dlc ne zaman gelicek
  • gelmesi lazımdı eylül sonu öyle biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankatree

quote:

Orijinalden alıntı: onnline

isteyenler eklesinler oynayalım
    http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/ProKillerTR41/

ekledim geçen bir serverde karsılasmıstık iyi oynuyorsun

eyw gördüm seni tanışalım bi ara

• quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

gelmesi lazımdı eylül sonu öyle biliyorum

Premium sayfasında görünmiyor+aralıkta çıkacak diye açıklama yaptılar ta ne zaman.

Bu arada büyük güncelleme şeyi ne zaman gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: kankatree

güzel işlemci bende kullanıyorum stok hızda 280x mantle acık sekilde ultra detay 2xmsaa min. 70 fps alıyorum ve gayet stabil dediğin gibi ssd bile gerçek performansını gösterıyor amd sistem kullanırken ssd ile windows 1 dk acılıyordu suan 6 sn

Bizde sürekli locker da denk geliyoruz :D m416 le vurunca beni deli oluyorum :D
  • 
Sayfa: önceki 14841485148614871488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.