Şimdi Ara

SwiftKey 4 sürümü Flow özelliğiyle satışa sunuldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Android klavye çözümleri arasında en iyilerinden birisi olarak gösterilen ve kişiye özel metin tahminleri yaparak yazma işlemlerini oldukça kolaylaştıran SwiftKey, gelişmiş özellikler barındıran 4. versiyonu satışa sundu.

SwiftKey 4 ile gelen en önemli özellik Flow olacak. Swype benzeri bir sistem olan Flow, firma tarafından rakiplerini geride bırakacak şekilde geliştirilmiş. Metin tahminleri de yine eskiye oranla daha iyi hale getirilmiş. Versiyon bir süredir beta sürecindeydi ve bugün 1.99$ indirimli fiyatı ile satışa sunuldu. Önceki versiyon 3.99$ fiyat etiketine sahipti. Ayrıca deneme süresi de sunuyor.

• Zamanında denemiştim bu uygulamayı ama hiç hoşuma gitmemişti, cm10 klavyesi daha kullanışlı sanki
  • 3.rd app ne kadar guzel ozellikler sahip olsada. ben sistem apilerden yanayim. uyumsuzluk stabilite

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar gayet güzel klavye programı kendisi ben satın aldım ki play den aldığım iki uygulamadan birisi budur diğer poweramp ona da para verdiğime pişman oldum açıkcası ama swiftkey güzel program s2 olan arkadaşda bunu kullanıyor samsung ve adnroid klavyeler bir süre donmaya başlar kasılır ama bunda öyle birşeyle karşılaşmadım. xperia s kullanıyorum kendi klavyesi de iyi ama swiftkey daha iyi bence cm klavyesini kullandım ama bu başka tavsiye ederim nacizane..music içinde songbird gerçekten harika program kulaklıkdan ses çıkışını baya etkiliyor.

• ben islerim geregi turkce karakter kullanan bir insanim ve uzun basma suresini kisaltip gayet seri yazabiliyordum
    fakat son sorumunde soyle bir degisiklik yapmislar ve klavye direkt turkce klavye oluyor yani turkce karakterler de tus olarak cikiyor ve klavye tuslari daraliyor
    iptal etme yolunu da bulamadim
  • Bazen deli etse de 3 ten memnunum.

• 3. Jenerasyonu kullanışlı. Umarim buda öyledir.

• 3 gayet başarılıyı...sesleri metine dökme konusunda da gayet iyidi....bunu indirecek...

• Tahmin olarak değil ama kullanış ve kişiselleştirme olarak kullandığım en iyi klavye yazılımıdır.
  • evet yeni versyon güzel olmuş ve başarılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mad_Wolf

ben islerim geregi turkce karakter kullanan bir insanim ve uzun basma suresini kisaltip gayet seri yazabiliyordum
    fakat son sorumunde soyle bir degisiklik yapmislar ve klavye direkt turkce klavye oluyor yani turkce karakterler de tus olarak cikiyor ve klavye tuslari daraliyor

Dil kısmına İngilizce'yi de ekleyin. İngilizce'nin yanında çıkacak klavye butonundan QWERTY'i seçin.
  • Yahu herkes bu klavyeyi ovuyor basta mesut cevik olmak uzere , bu ovguler sebebiyle 2 3 defa kurup silmistim.

Bu klavyeyi benden baska kullanissiz bulan yok mu ? Kesinlikle elverisli gelmiyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Yahu herkes bu klavyeyi ovuyor basta mesut cevik olmak uzere , bu ovguler sebebiyle 2 3 defa kurup silmistim.

Bu klavyeyi benden baska kullanissiz bulan yok mu ? Kesinlikle elverisli gelmiyor bana.

siz ne yönden kullanışsız buldunuz hocam ? ben de gayet başarılı buldum aslında kullandığım tek klavye programı :) ayrıca siz hangisini kullanıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drzeke

quote:

Yahu herkes bu klavyeyi ovuyor basta mesut cevik olmak uzere , bu ovguler sebebiyle 2 3 defa kurup silmistim.

siz ne yönden kullanışsız buldunuz hocam ? ben de gayet başarılı buldum aslında kullandığım tek klavye programı :) ayrıca siz hangisini kullanıyorsunuz ?

En son kullanali 1 seneyi gecmistir hocam markete yazdigim da 2 versiyonu cikiyor zaten farkli bir versiyon var mi ? Free olan ve 2.14 dolar olan.

Hangisini tavsiye edersiniz?
  • quote:

quote:

quote:

En son kullanali 1 seneyi gecmistir hocam markete yazdigim da 2 versiyonu cikiyor zaten farkli bir versiyon var mi ? Free olan ve 2.14 dolar olan.

hocam ben apk indirip kurdum şu an ben de olan sürüm 3.1.0.377 sürümü görünüyo. markette de muhtemelen 2.14$ olan şeklidir diye tahmin ediyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam ben apk indirip kurdum şu an ben de olan sürüm 3.1.0.377 sürümü görünüyo. markette de muhtemelen 2.14$ olan şeklidir diye tahmin ediyorum

Yukledim denedim simdi , klavye turkce olmus ve cok kucuk karakterler , ingilizce yapinca da tahminler ingilizce oluyor.

Klavye duzeni ingilizce olupta tahmin turkce olursa yeniden yukleyebilirim ama simdilik yine kullanissiz buldum
  • quote:

Yukledim denedim simdi , klavye turkce olmus ve cok kucuk karakterler , ingilizce yapinca da tahminler ingilizce oluyor.

Klavye duzeni ingilizce olupta tahmin turkce olursa yeniden yukleyebilirim ama simdilik yine kullanissiz buldum

hocam türkçe karakter ben de kullanmak istiyorum da benim telefonda ilk türkeç karakter girdiğimde "7" sonrasındaki her türkçe karakter için "2" karaktermiş gibi görünüyo bunu düzeltebiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk78

quote:

ben islerim geregi turkce karakter kullanan bir insanim ve uzun basma suresini kisaltip gayet seri yazabiliyordum

Dil kısmına İngilizce'yi de ekleyin. İngilizce'nin yanında çıkacak klavye butonundan QWERTY'i seçin.

onu zaten yapmistim arkadasim ama turkce dile gecince turkce karakterler de cikiyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cenk78

quote:

onu zaten yapmistim arkadasim ama turkce dile gecince turkce karakterler de cikiyor

Türkçe dile geçmeyin işte. Dil kısmında ikisi de ekli olsun. İngilizce seçiliyken türkçe olarak kullanmaya devam edin. Eski düzenle kullanabiliyorsunuz öyle. Kendi forumunda SwiftKey çalışanının bana tavsiyesi bu yöndeydi. Ve benim sorunumu çözdü.

Olmazsa eve gidince resimli olarak da anlatabilirim.

Ek: Hatta şimdi göstereyim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenk78 -- 21 Şubat 2013; 9:59:08 >
  • Flow özelliği yetersiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.