Şimdi Ara

Japon Nippon Magazine, 2013 yılında gelmesi beklenen fotoğraf makineleri hakkında bir grafik yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Japon Nippon Magazine, 2013 yılında gelmesi beklenen fotoğraf makineleri hakkında bir grafik yayınladı

Aylık olarak yayın yapan Japon fotoğrafçılık dergisi Nippon Magazine, 2013 yılı içerisinde çıkması tahmin edilen ve beklenen fotoğraf makinelerinin çıkış tarihleri hakkında bir grafik yayınladı. Derginin yayınladığı tarihlere bakarsak;

Mart: Canon EOS 70D, Nikon D7100, Sony Nex-7R

Nisan: Sony NEX-F3R, Olympus Pen E-P5, Pentax K-3, Pentax K3s, Fujifilm X-M1

Haziran: Canon EOS Kiss X7i, Nikon D400, Pentax 645D II, Fujifilm X-Pro 2, Sigma SD1 Merrill LV

Temmuz: Canon EOS Me

Ağustos: Canon EOS 7D Mark 2, Panasonic Lumix G7, Olympus E-M7

Eylül: Nikon 2, Sony Nex-9, Olympus E-7, Ricoh GR Dijital V, Sigma DP4 ya da DPZ Merrill

Ekim: Canon EOS 3D, Nikon D4x

Kasım: Panasonic Lumix GX2

Aralık: Panasonic Lumix GH5

Fotoğraf tutkunları arasında uzun zamandır beklenen birçok makinenin yer aldığı grafik, Japonya kaynaklı olduğu için bilgilerin doğru olabileceğine büyük şans veriliyor.

• hayırlısı bakalım her daim aralıkalrla makineler çıkacak merak ettiklerim 3d,7dm2,d400 ve d4x 2013 yeni bir yıl.sony aynasızda çook yol katetti canon dahacaemekleme aşamasında eos m deki eksiler düzeltilecektir ama aynasız pazarında büyük pastadan dilim almak kolay mı bilemiyorum.Teşekkürler Can haber için
  • Rica ederim hocam. Listede güzel makineler var gerçekten.
  • eos 3d acaba 3d olcak mı ,eos me windows milenyum edişın gibi mi olcak yorumlar gördüm çok güldüm doğrusu. bana kalırsa 3d büyük megapiksel olacak ve canon madem yol haritasına 3d yi de almış kesin 180nanometreye geçiş yapıyor diyorum.İyi forumlar
  • http://blog.fotografium.com/canon-eos-3d-gelmek-uzere/
    eos 3d gripli gövdeli 46.1 mp bhphotovideoda anlık görünmüş gitmiş :=) eski haber ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theyapici -- 20 Şubat 2013; 14:35:00 >
  • Nex 7r - nex 9 çok merak ettim. Pentax yine filtreli ve filtresiz olarak yeni makine çıkaracak sanırım.
  • Nex 9 full frame olabilir mi?
  • Bende nex f3r yi merak ediyorum acaba uygun fiyata 5r deki özellikler olcakmı bekleyip görecez.
  • Bu listeye göre bütün hayaller ve hatta fazlası gerçek oluyor... 7dmarkII, pentax k-3, sony nex9, yok yok...

Ah keşkem ah keşkem...

• K-3 aps-c olacak diye biliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.