Şimdi Ara

HTC One (M7) Canlı Yayın Tekrarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
3.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC One'ın lansmanı ardından Londra'dan yaptığımız canlı yayın ile hem lansmanı hem de HTC One'ı izleyenlerle beraber değerlendirdik.

• geriye şimdi samsung ve nokia kaldı heralde samsung un etkinliği de 14 martta
    exynos octa ile geliyor bakalım tasarım kamera ekran olarak vs neler vaad edecek
    nokia da 41mp lik lumia dan felan bahsediyor

bizde artık kamerası ve sesi iyi uzun pil ömrü olan telefonlar istiyoruz!

• Canlı yayının keyfi başka oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemci olarak S400 nedir Snapdragon 600 olacak sanırım o kısım ??

• dün 3-4 farklı teknolojisi sitesi canlı yayın yaptı ve tüm site yetkilileri canlı yayında hatalı bilgiler aktardılar, ancak çok yeni ürün, yerine oturmamış ve alışılması gereken kavramlar var, bu sebeble hata olması gayet normal, keşke olmasa ancak millet doğru bilgiden önce ilk önce biz verdik modunda yayın yapıyor, halbuki şu devirde ilk vermek bir önem taşımıyor ,onu süslemek doğru bilgiler ile göze doyurucu aktarmak önemli olan!

• Mesut bey dobra dobra konuşmuş. HTC'ye yaptığı eleştiriler ve övgülerden dolayı teşekkür ederim.

• tasarım güzel,telefon güzel

ama bir galaxy s4 kadar olamayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciddi Kedii -- 20 Şubat 2013; 11:09:57 >
  • Bizimi yiyonuz Hotelde canlı yayınmı olurmuş belki istanbuldasın londra çekecek yermi yoktu yada balkonsuz muydu ilginç
    Eskiden Tv kanalları amerikadan yanlı yayın telefon baglantısı diye ankaradan baglanırdı ilginç??

• s3 yerine one x alma sebeplerimden biride htcnin sense arayuzuydu htc one arayuzu pek hosuma gitmedi. öte yandan xperia z suya ve toza karsı dayanıklı fakat ekran kalitesi konusunda ne yazıkki bir htc one degil :( artık umudumuz s4

• yurt disinda kaç dolar bilgisi olan var mı ve şu anda hangi ülkelerden vardir getittirebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpertDH

Mesut bey dobra dobra konuşmuş. HTCye yaptığı eleştiriler ve övgülerden dolayı teşekkür ederim.

Merak etmeyin 1 ay sonra eleştirilerin hepsi övgüye döner NL920 de olduğu gibi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir1983

yurt disinda kaç dolar bilgisi olan var mı ve şu anda hangi ülkelerden vardir getittirebiliriz.

mart ayında piyasaya sunulacakmış Türkiye'ye gelişi Nisanı bulabilir diyor Mesut Bey
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

quote:

yurt disinda kaç dolar bilgisi olan var mı ve şu anda hangi ülkelerden vardir getittirebiliriz.

mart ayında piyasaya sunulacakmış Türkiye'ye gelişi Nisanı bulabilir diyor Mesut Bey

şimdi bu tel türkiyeye gelir dünyanin parasidir bu yuzden ben yurt dişindan getittirmek istiyorum orda ne kadardır acaba.
  • yaratma kelimesi mesut beyin bahsettiği gibi çeviri sorunundan kaynaklanıyor. arapçadan türkçeye çevrilemeyen 60.000 kelime var yani türkçede karşılığı yok.
    çevirmeye kaltınızmı komik oluyor. zeytin kelimesini çevirirseniz "Çatal batmaz kaydırgaç" diye birşey çıkıyor. bu durumda hangi niyetle kullanıldığı önemli oluyor.

• Acıkcası pek beklediğim gibi olmadı. Arayüz benim de hoşuma gitmedi.

• quote:

quote:

quote:

şimdi bu tel türkiyeye gelir dünyanin parasidir bu yuzden ben yurt dişindan getittirmek istiyorum orda ne kadardır acaba.

yurt dışında sanırım ingiltere fiyatı 510 Pound(Sterlin) Fransa fiyatı da 649€ olacağı söyleniyordu

• Video tekrarı görünmüyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

yurt dışında sanırım ingiltere fiyatı 510 Pound(Sterlin) Fransa fiyatı da 649€ olacağı söyleniyordu

dostum sagol tesekkür ederim.

• Mesut Bey, öncelikle verdiğiniz tüm bilgilerden dolayı teşekkürler. Ancak koskoca HTC nin lansmana bu kadar az özen göstermesi beni hayal kırıklığına uğrattı. Davetliler oldukça zor anlar yaşamış görünüyor.

Ayrıca;

"Neyin içinde domuz eti çıkar, neyin içinde alkol var? Tam olarak seçemediğim için ben de bir şey yiyemedim" (64 dk.10 saniye)

ifadenizden ve bu hassasiyetinizden dolayı sizi tebrik ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Kedii

tasarım güzel,telefon güzel ama bir galaxy s4 kadar olamayacak

s3 one x den çok sonra çıkmasına rağmen pek çok özelliği kalite anlamında geride kaldı .S4 denden pek bişey beklemiyorum açıkcası malzeme kalitesi ,ekran, kamera, ses konusunda yine htc one nın gerisinde kalacak gibi me geliyor işalalh bizi şaşırtır diyelim :)

ama pili daha yüksek kapasiteli olur daha performanslı bir işlemci ile gelir yine millet s4 saldırır gibime geliyor. gözle görülmeyen ayrıntılar ve samsungun popülaritesi işi götürebilir.Yoksa kalite anlamında samsungtan bişey beklemeyin.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.