Şimdi Ara

Sony Xperia Z için 4.2.2 sürümü Mart sonunda yayınlanabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony'nin yıl başında tanıttığı yeni amiral gemi modeli Xperia Z pazara Android 4.1.2 işletim sistemi ile sunulacak olsa da, 4.2 sürümüne güncelleneceği belirtilmişti. 

Firmanın çalışmalarının devam ettiği düşünülse de güncelleme hazırlıklarının son aşamaya geldiği ve Mart sonunda yayınlanacağı iddia edildi. Xperia Blog tarafından ismi açıklanmayan bir kaynaktan elde edilen bilginin yanında bir de ekran görüntüsü paylaşıldı.

Android 4.2.2 sürümü üzerinde çalışan bir Xperia Z modelinden alındığı belirtilen ekran görüntüsünde, C6603 model numarası ve 11.1.A.1.450 yazılım yapı numarası görülüyor. Kernel de 3.4 sürümünden 3.6 sürümüne yükseltilmiş.

Güncellemenin ilk etapta Asya ve Avrupa için yayınlanması bekleniyor. Sonrasında ise ABD ve Kanada'ya geçecek. Eğer iddialar doğruysa, modeli ülkemizde satın alan kullanıcılar beklemeden 4.2.2 sürümüne güncelleme yapabilecek.

• XPERİA Z AKAR ALEM BAKAR
  • makine gerçekten güzel benim için tek eksik şu alttaki tuşların istendiğinde kapatılamaz olması. mesela huawei ascend d2 de bu özellik var aşağıdan yukarıya çekiyorsun çıkıyor. oyunda fln çok sıkıntılı bir şey nexus tan biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

makine gerçekten güzel benim için tek eksik şu alttaki tuşların istendiğinde kapatılamaz olması. mesela huawei ascend d2 de bu özellik var aşağıdan yukarıya çekiyorsun çıkıyor. oyunda fln çok sıkıntılı bir şey nexus tan biliyorum.

hocam merak etme bunun rootu var güncellemesi var. bu güncellemeyle testlerdeki kötü noktaların tümü kapanıcaktır. xda var romlar var ya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezer.E

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

makine gerçekten güzel benim için tek eksik şu alttaki tuşların istendiğinde kapatılamaz olması. mesela huawei ascend d2 de bu özellik var aşağıdan yukarıya çekiyorsun çıkıyor. oyunda fln çok sıkıntılı bir şey nexus tan biliyorum.

hocam merak etme bunun rootu var güncellemesi var. bu güncellemeyle testlerdeki kötü noktaların tümü kapanıcaktır. xda var romlar var ya :D

Orjinal romda desteklenmezse customların hiçbir anlamı yok, şahsen ben de cihazları resmi romuyla kullanma taraftarıyım.
    Cihaz çıksın da duruma göre değerlendirme yapılır gerçi, şimdiden kapatılıyor mu kapatılmıyor mu bilemeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: LightningRaven

XPERİA Z AKAR ALEM BAKAR

vice city'deki gibi kasım kasım kasılarak akıyor değilmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüsnü008

quote:

XPERİA Z AKAR ALEM BAKAR

Kaç kere Vice city asphalt deat triger benzeri oyunlar oynadın telefonda bu kadar üstüne düşüyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony incelemesini izledikten sonra o ekrani gordukten sonra vazgectim almaktan . sony ekranda bu kadar geri kalmamaliydi. tam bir hayal kirikligi.
  • quote:

XPERİA Z AKAR ALEM BAKAR

Agir cekimde mi akiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: talerk

quote:

quote:

XPERİA Z AKAR ALEM BAKAR

Kaç kere Vice city asphalt deat triger benzeri oyunlar oynadın telefonda bu kadar üstüne düşüyordu

sidik mi yarıştırıyoruz? ne demek kaç kez oynadın.. yeterince oynadım kardeşim bir gta 3 yada vice city oynayamıcaksam o telefonu almam ben gözüm en ufak fps düşmelerini algılıyor ne yapayım? mecbur nexus 4 alacağım ve throttling dosyasıyla mecburen oynayacağım sonra telefon 1 yılda pert

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsnü008 -- 20 Şubat 2013; 10:59:40 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

XPERİA Z AKAR ALEM BAKAR

sidik mi yarıştırıyoruz? ne demek kaç kez oynadın.. yeterince oynadım kardeşim bir gta 3 yada vice city oynayamıcaksam o telefonu almam ben gözüm en ufak fps düşmelerini algılıyor ne yapayım? mecbur nexus 4 alacağım ve throttling dosyasıyla mecburen oynayacağım sonra telefon 1 yılda pert

Peki ben sana soruyorum bugün hangi telefonda bütün oyunları akıcı bir şekilde oynuyorsun benim s3 Temple run da bile ara sıra kasıyor kimse akıllı telefonlardan bir ps Vita akıcılığı beklemesin bence bu bi gerçek malesef

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

XPERİA Z AKAR ALEM BAKAR

Peki ben sana soruyorum bugün hangi telefonda bütün oyunları akıcı bir şekilde oynuyorsun benim s3 Temple run da bile ara sıra kasıyor kimse akıllı telefonlardan bir ps Vita akıcılığı beklemesin bence bu bi gerçek malesef

şuan itibariyle oyunlarda en akıcı telefon nexus 4'tür çünkü aynı donanımla piyasaya çıkacak olan telefonlar 1080p ile gelmektedir buda 2.5 kat pixel çizimine zorlamaktadır telefonları, tabiiki bir ps vita kadar akıcı olması beklenemez ancak yine o akıcılığa en yakın olan telefon tercih nexus 4tür ama tabiiki ben galaxy s4'ü ve note 3'ü bekliyorum, t658 full hd için, adreno 320nin hd'de verdiği performansı yada fazlasını verirse anında o telefona geçerim zaten

• JB alamayanlar var daha
  • ve bu guncellemeyle hep bahsedilen sorunlar cozulur ve tum cekemeyenleri sıkıntılı gunler bekler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

XPERİA Z AKAR ALEM BAKAR

Guc tasarrufunda bile sonuna kadar akici calisan oyunun kasmasini nasil sagladin merak ediyorum

• Kim ne derse desin şuan için alınacak en iyi telefondur xperia z .
  • Bilip bilmeden ekranının kötü olduğunu iddaa eden arkadaşlar var ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bundan önce galaxy s3 iphone 5 ve htc one x+ gibi cihazlarda kullandım ekranı hepsinden iyi olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim amoled panele sahip cihazların tek artısı siyahların gercek olması onun dışından çok iyi bi ekran olduğunu düşünmüyorum renkler çok fazla abartılı.
    performansını test etme fırsatım oldu vice city batman oyunlarla test ettim vice city de anlasılmayacak bi takılma oluyor ama ben oyunla ilgili olduğunu düşünüyorum batmanda hiçbir şekilde en ufak bi fps düşüklüğü hissetmedim batman gta vice city den grafik olarak üstün bi oyun şarjıda 1 gün rahatlıkla yetiyor kamera zaten mükemmel suya soktukdan sonra 30 dakika kdar sesi kısılıyor sadece neden olduğunu anlamadım almak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığı ile alabilir

• İphone 5 varken Xperia Z alınmaz! Gelsin eksiler
  • android 5.0 gelirmi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunay

android 5.0 gelirmi acaba ?

gelmeme gibi bi durumu olur mu ki dostum? 1.5 yıl güncelleme alır diye ön sipariş verdimde ben
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.