Şimdi Ara

TR ENDURANCE F1 2012 LEAGUE > TRYOUTS SONUÇLANDI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
4
Favori
20.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  TR ENDURANCE F1 2012 LEAGUE > TRYOUTS SONUÇLANDI

Steam Link ||| Youtube Link ||| Twitter Link

F1 2012 SEZONU PİLOTLAR ŞAMPİYONU: MYRATH

F1 2012 SEZONU MARKALAR ŞAMPİYONU: MERCEDES

DH F1 2012 Liginin iptal edilmesinden sonra çok daha iyi bir biçimde organize olabileceğimizi düşünerek , yeni bir lig kurmaya karar verdik ve bunun için öncelikle ayarlar, yarış takvimi, yarış günü gibi konulara açıklık getirmenin aynı sorunları tekrar yaşamamak adına önemini ifade etmek isteriz. Bu bağlamda herkesin fikirlerini özgürce belirtmesi temel önceliğimizdir. Öncelikle ayarların tamamen kapalı olmasını isteyen arkadaşlar ile bu durumda yarışamayacağını belirten arkadaşlar arasında bir denge yakalayabileceğimizi inanıyoruz.

Yarışlarda yakalanacak istikrar büyük önem arz etmektedir. Nitekim 16 yarıştan oluşan bu etkinliğin bir anlam taşıyabilmesi için istikrar olmazsa olmaz bir unsurdur; daha basit bir ifadeyle cumartesi akşamı programınızda salsa dans dersleri, belediyenin nakış kursu ve ya trt3'de planktonlarla ilgili belgeselini seyretmek varsa turnuvaya baştan katılmamanızı öneririm, çünkü yarış arkadaşlarımızdan beklentimiz her ne olursa olsun yarışı zamanında orda bulunmaları ve yarışı tamamlamalarıdır.

GENEL KURALLAR

*Yarışlar talep üzerine Cuma akşam saat 22:00'da koşulacaktır.

*Yarışları Sorbetto adminimiz kuracak ve herkese davet yollayacaktır.

*Lig 16 yarıştan oluşmaktadır.

*Puanlama sistemi F1 esaslarına göre yapılacaktır.

*Herhangi bir yarışa çeşitli sebeplerle katılmayacak veya katılamayacak olan arkadaşların en kısa sürede bana (Slayer King) ve ya diğer yönetici arkadaşım Sorbetto'ya mazeretlerini bildirmelerini rica ediyorum. Bu konuda katı olmak zorundayız arkadaşlar oyunun bütünlüğü açısından katılıma önem vermeyenler için ligden çıkarılmak kaçınılmaz son olacaktır.

*Yarışa girdikten sonra yarıştan çıkmak kesinlikle yasaktır. Kaç spin atarsanız atın oyunda kalın arkadaşlar %50lik bir yarışta her zaman şansınız vardır.

*Cuma saat 21:50'den itibaren Steam'de buluşuyoruz. Yarışın başlama saatinde herkesin toplandığından emin olmalıyız ne kadar katılım o kadar adrenalin ve eğlence olacaktır.

*Yarışa bağlanırken veya yarış sırasında bağlantı sorunu yaşayanlar ve oyundan düşenler için yapılabilecek bir şeyimiz yok. Bir dahaki yarışı bekleyecekler ve 0 puan alacaklar. O yüzden bağlantımızın iyi derecede olduğuna dikkat edelim.

*Yarışlarda araçların performansları eşit olacak. Yani markalara takılmaya gerek yok. Ayrıca kurallar gerçekçi olacak bu konuda da taviz vermiyoruz temiz yarışıyoruz :) Rakiplerine kasti temasta bulunanlar cezalandırılacak.

*Asistler:

Braking Assıst---Banned
    Abs---Allowed
    Traction Control---Allowed
    Dynamic Racing Line---Allowed
    Gearbox---Allowed
    Pit Assıst---Banned

*Yarışlardan önce 15 dakikalık sıralama turları olacak. Yarışların uzunluğu ise %50 olacak.

*Yarışlardan sonra yarışı değerlendirme platformu oluşturacağız. Buraya herkes yorum bırakabilecek yani yarışı kendi açısından değerlendirebilecek. Böylece yarış oldu bitti’ye gelmeyecek üzerine yorum yapılabilecek.

*Grupta herkesin söz hakkı olacak. Buna çok önem veriyoruz. Bunun için de steam'de ŞİKAYET VE ÖNERİLER başlığı altında bir bölüm oluşturduk. Tüm şikayet ve önerilerinizi buraya göndererek ligin yönetiminde bize yardımcı olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 25 Ağustos 2013; 18:54:25 >

• Arkadaşlar, lig bu Cumartesi başlıyor. Slayer arkadaşımın da dediği gibi devamlılık çok önemli. Bu işi ciddiye alacak herkesi lige bekliyoruz.
    Steam link:http://steamcommunity.com/groups/endurancef1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorbetto

Arkadaşlar, lig bu Cumartesi başlıyor. Slayer arkadaşımın da dediği gibi devamlılık çok önemli. Bu işi ciddiye alacak herkesi lige bekliyoruz.
    Steam link:http://steamcommunity.com/groups/endurancef1
    hayırlısı olsun başarılar diliyorum inşallah iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_Enes_TR

hayırlısı olsun başarılar diliyorum inşallah iyi olur

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun hepimize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton Senna

Hayırlı olsun hepimize

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun.Umarım keyifli ve güzel yarışlar olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alberto Ascari

Hayırlı olsun.Umarım keyifli ve güzel yarışlar olur.

Alıntıları Göster
    Katılmak isterim ancak, hemen her cumartesi günü programım oluyor. O yüzden katılmam biraz zor görünüyor.

Asistlere gelince, bence ABS ,Traction Control kesinlikle kapalı olmalı. Oyunu zevki bu şekilde daha iyi çıkacaktır. Benim için Dinamik Racing Line ve Otomatik vites açık olsun yeterli olacaktır.

Dediğim gibi Cumartesi bana pek fazla uymuyor.

O yüzden sanırım katılamayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bergun76

Katılmak isterim ancak, hemen her cumartesi günü programım oluyor. O yüzden katılmam biraz zor görünüyor.

Asistlere gelince, bence ABS ,Traction Control kesinlikle kapalı olmalı. Oyunu zevki bu şekilde daha iyi çıkacaktır. Benim için Dinamik Racing Line ve Otomatik vites açık olsun yeterli olacaktır.

Dediğim gibi Cumartesi bana pek fazla uymuyor.

O yüzden sanırım katılamayacağım.

Alıntıları Göster
    Şu asist işine bir açıklık getirelim diyorum. Traction control'ın kapalı olma şansı zaten yok. Çünkü direksiyonu olmayanların bu asist kapalı oynama şansı yok. Katılımcılara direksiyon şartı koşma imkanımız da yok. ABS'yi açık tutmamızın sebebi de asistler konusunda farklı düşünceleri olanlar arasında kalmak istemememizdir. Ortayı bulmaya çalıştık benim işime gelen de racing line'ın açık olması ABS'nin kapalı olması. Ama diğer arkadaşların düşüncelerini de dinlemek zorundayız. ABS'yi kapatmak herkesin kabul edebileceği bir şey değil. Bu yüzden ban kararımız racing line'dan yana oldu. Böylece pistleri de öğrenmiş olacağız. Uzun lafın kısası bu konuda yapabileceğimizin en iyisini yaptık çünkü bizim kurmak istediğimiz lig 5 6 kişilik bir lig değil her seviyeden pilotun yarıştığı 15 16 kişilik bir lig. Çalışmalarımızı bu yönde yaptık bu yüzden asistler değişmeyecek. Kurallar belli beğenen katılır kapımız herkese açık ama beğenmeyenleri de belli bir emek ortaya konularak kurulan liglere saldırıp yermek yerine kendi liglerini kurmaya davet ediyorum. Madem bu kadar isteklisiniz sizi de bu konuda adım atarken görelim 5 kişi turlarsınız eğer 5 kişi bulabilirseniz :)

Bu tarz bir açıklama yapmak istemezdim ama her kafadan ayrı bir ses çıkması canımı sıktı noktayı koymak zorundaydım kusura bakmayın. bergun arkadaşım yazdıklarımın seninle bir alakası yok genel bi açıklama yapmak istedim eğer kurallara adapte olabilir ve cumartesi günlerini ayarlayabilirsen sana da kapımız ardına kadar açık :)

• quote:

Şu asist işine bir açıklık getirelim diyorum. Traction control'ın kapalı olma şansı zaten yok. Çünkü direksiyonu olmayanların bu asist kapalı oynama şansı yok. Katılımcılara direksiyon şartı koşma imkanımız da yok. ABS'yi açık tutmamızın sebebi de asistler konusunda farklı düşünceleri olanlar arasında kalmak istemememizdir. Ortayı bulmaya çalıştık benim işime gelen de racing line'ın açık olması ABS'nin kapalı olması. Ama diğer arkadaşların düşüncelerini de dinlemek zorundayız. ABS'yi kapatmak herkesin kabul edebileceği bir şey değil. Bu yüzden ban kararımız racing line'dan yana oldu. Böylece pistleri de öğrenmiş olacağız. Uzun lafın kısası bu konuda yapabileceğimizin en iyisini yaptık çünkü bizim kurmak istediğimiz lig 5 6 kişilik bir lig değil her seviyeden pilotun yarıştığı 15 16 kişilik bir lig. Çalışmalarımızı bu yönde yaptık bu yüzden asistler değişmeyecek. Kurallar belli beğenen katılır kapımız herkese açık ama beğenmeyenleri de belli bir emek ortaya konularak kurulan liglere saldırıp yermek yerine kendi liglerini kurmaya davet ediyorum. Madem bu kadar isteklisiniz sizi de bu konuda adım atarken görelim 5 kişi turlarsınız eğer 5 kişi bulabilirseniz :)

Bu tarz bir açıklama yapmak istemezdim ama her kafadan ayrı bir ses çıkması canımı sıktı noktayı koymak zorundaydım kusura bakmayın. bergun arkadaşım yazdıklarımın seninle bir alakası yok genel bi açıklama yapmak istedim eğer kurallara adapte olabilir ve cumartesi günlerini ayarlayabilirsen sana da kapımız ardına kadar açık :)

Alıntıları Göster
    Benim alındığım bir nokta yok. Sonuçta herkes fikirlerini ortaya koyuyor. Ben ABS ve Traction Control açık oynayınca yarıştan pek zevk alamıyorum. Sizinde belirttiğiniz gibi direksiyon yok ise asist kapalı oynamak oldukça zor. Ben direksiyonla oynadığım için bu şekilde düşünüyorum. Sonuçta kural böyle ise yapacak bir şey yok.

Dediğim gibi katılmayı çok istiyorum ancak gün pek uymuyor. Eğer istisna yapabilirseniz ve takımlar müsait olursa benim müsait olduğum günlerde önceden haber vererek katılmak isterim. Racing Line kapalı olacağı için çok parlak sonuçlar alamam belki ama en azından mücadele ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: bergun76

Benim alındığım bir nokta yok. Sonuçta herkes fikirlerini ortaya koyuyor. Ben ABS ve Traction Control açık oynayınca yarıştan pek zevk alamıyorum. Sizinde belirttiğiniz gibi direksiyon yok ise asist kapalı oynamak oldukça zor. Ben direksiyonla oynadığım için bu şekilde düşünüyorum. Sonuçta kural böyle ise yapacak bir şey yok.

Dediğim gibi katılmayı çok istiyorum ancak gün pek uymuyor. Eğer istisna yapabilirseniz ve takımlar müsait olursa benim müsait olduğum günlerde önceden haber vererek katılmak isterim. Racing Line kapalı olacağı için çok parlak sonuçlar alamam belki ama en azından mücadele ederim

Alıntıları Göster
    Şimdi bende katılmak isterim lakin şöyle bir durum söz konusu, bu ligde direksiyonu olanlar olmayanları her zaman yenecektir. Bu durumda olayın espirisi ne olmuş oluyor ?? Ayrıca direksiyon ile yarışmak klavye ile yarışmaktan çok daha az yorucu. Bilmem kaç tur boyunca bir an bile tuşlardan elini çekmeden pür dikkat oynamak ile direksiyonu örneğin düzlükte tek elle tutmanın bile bir farkı var.

Bilmiyorum basit bir eleştiri sadece benimkisi, yanlış anlaşılmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Şimdi bende katılmak isterim lakin şöyle bir durum söz konusu, bu ligde direksiyonu olanlar olmayanları her zaman yenecektir. Bu durumda olayın espirisi ne olmuş oluyor ?? Ayrıca direksiyon ile yarışmak klavye ile yarışmaktan çok daha az yorucu. Bilmem kaç tur boyunca bir an bile tuşlardan elini çekmeden pür dikkat oynamak ile direksiyonu örneğin düzlükte tek elle tutmanın bile bir farkı var.

Bilmiyorum basit bir eleştiri sadece benimkisi, yanlış anlaşılmasın.

Alıntıları Göster
    Öncelikle bergun sana cevap vereyim. Biz de seni aramızda görmek isteriz lakin ligin belli kuralları var devamlılık önemli. Yine de irtibat halinde kalalım belki boş kalan takımlardan birinde yarışlara katılabilirsin eğer kontenjan açığımız olursa :)

2smoke'un getirdiği eleştiriyi de kendimden örnek vererek yanıtlamak isterim. Bir önceki oyunu direksiyonla oynuyordum. Şuanda direksiyonum yok ve gamepad'le oynuyorum ama bana hiç bir dezavantajı olmadı bu durumun. Oyundan aldığım keyfi de etkilediğini söyleyemem. Bu yüzden yeni bir direksiyon almadım almayı da düşünmüyorum açıkcası. Bir önceki ligde 2 yarışa katıldım ikisinde de yarış şartları göz önüne alındığında iyi derecelerle bitirdim ki rakiplerimin muhtemelen birçoğu direksiyonla oynuyordu. Klavyeyle hiç oynamadım bu yüzden yorum yapamayacağım ama gamepad'in direksiyon karşısındaki dezavantajının dışında ekstra bir dezavantaj getireceğini de sanmıyorum klavyenin. Zaten bazı asistleri açık tutmamızın temel sebebi de budur. Klavye ve gamepad'le oynayan arkadaşlara kolaylık sağlamaya çalışıyoruz tabi ki çoğu kişiye göre direksiyon her şartta çok daha ideal böyle bir oyunda. Ama dediğim gibi bana kayda değer bir etkisi olmuyor. Sonuç olarak her şey pilotta bitiyor. Bu yüzden eleştirine katıldığımı söyleyemem.

Bu arada eğer ligde yer almak istiyorsan steam grubuna üye olup bana steamden mesaj atman yeterli.

• quote:

Kurallar belli beğenen katılır kapımız herkese açık ama beğenmeyenleri de belli bir emek ortaya konularak kurulan liglere saldırıp yermek yerine kendi liglerini kurmaya davet ediyorum. Madem bu kadar isteklisiniz sizi de bu konuda adım atarken görelim 5 kişi turlarsınız eğer 5 kişi bulabilirseniz :)

Bu satırlarda, bu mesajımdan;

quote:

Orijinalden alıntı: scansoz (19 Şubat 2013; 2:31:18)

Yardımların banlı olduğu bir lig ben de bekliyorum. Efsane Schumi nickli arkadaşa da bahsettim. Ligde 5 kişi de olsa gayet çekişmeli, eğlenceli olacağına eminim.
    Açıkçası altta saydığım kişilerle tüm yardımların banlı olduğu bi lige katılmayı isterim.

can38
    prince1907
    ozan_26
    blackwar19

liste uzayabilir tabi ama ben yardımsız oynayan başka kimse tanımıyorum.

dolayı ben hedef alındıysam.

İlk mesajda yazan temel önceliğinizi bir daha gözden geçirmenizi öneririm. Ben o mesajı yazdığımda bu lig daha kurulmamıştı. Ayrıca kimsenin ligine saldırdığım da yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: scansoz

quote:

Kurallar belli beğenen katılır kapımız herkese açık ama beğenmeyenleri de belli bir emek ortaya konularak kurulan liglere saldırıp yermek yerine kendi liglerini kurmaya davet ediyorum. Madem bu kadar isteklisiniz sizi de bu konuda adım atarken görelim 5 kişi turlarsınız eğer 5 kişi bulabilirseniz :)

quote:

Yardımların banlı olduğu bir lig ben de bekliyorum. Efsane Schumi nickli arkadaşa da bahsettim. Ligde 5 kişi de olsa gayet çekişmeli, eğlenceli olacağına eminim.
    Açıkçası altta saydığım kişilerle tüm yardımların banlı olduğu bi lige katılmayı isterim.

can38
    prince1907
    ozan_26
    blackwar19

İlk mesajda yazan temel önceliğinizi bir daha gözden geçirmenizi öneririm. Ben o mesajı yazdığımda bu lig daha kurulmamıştı. Ayrıca kimsenin ligine saldırdığım da yok.

sen hedef alınmadın.

• quote:

quote:

quote:

can38
    prince1907
    ozan_26
    blackwar19

O satırlarda herhangi biri hedef alınmadı. Hedef alınmış olsa bile bu sen değilsin scansoz çünkü uslübu düzgün birine karşı bu uslüpla cevap vermem ben. O konuda da emin olabilirsiniz. Yanlış anlaşılmasın genel olarak asist konusunda gelen tepkilere karşı yaptım o açıklamayı ama eleştiri yaparken de uslüba dikkat etmek gerekiyor. Belirtmek isterim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

can38
    prince1907
    ozan_26
    blackwar19

O satırlarda herhangi biri hedef alınmadı. Hedef alınmış olsa bile bu sen değilsin scansoz çünkü uslübu düzgün birine karşı bu uslüpla cevap vermem ben. O konuda da emin olabilirsiniz. Yanlış anlaşılmasın genel olarak asist konusunda gelen tepkilere karşı yaptım o açıklamayı ama eleştiri yaparken de uslüba dikkat etmek gerekiyor. Belirtmek isterim.

Alıntıları Göster
    Ok o halde uzatmaya gerek yok, mesajının içinde "5 kişi" geçince doğal olarak üzerime alındım.

• quote:

Ok o halde uzatmaya gerek yok, mesajının içinde "5 kişi" geçince doğal olarak üzerime alındım.

Alıntıları Göster
    Farkettim onu ama tamamen tesadüf. Sıkıntı yok.
  • quote:

Farkettim onu ama tamamen tesadüf. Sıkıntı yok.

Alıntıları Göster
    TR ENDURANCE F1 2012 LEAGUE

Australia GP Sonuçları

YARIŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 24 Şubat 2013; 4:49:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

Australia GP Sonuçları

YARIŞ

Güzel yarış.Ama biraz daha centilmence olabilirmiş......

• Cok keyifli bir yaristi baya bir yorulduk ama eglendik :) Slayer, Dark Lord ve benim aramda gecen mucadele mukemmeldi :)

Herkesi tebrik ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton Senna

Cok keyifli bir yaristi baya bir yorulduk ama eglendik :) Slayer, Dark Lord ve benim aramda gecen mucadele mukemmeldi :)

Herkesi tebrik ediyorum
    çok güzel yarış olmuş zevkle izledim çekişmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_38

quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

Australia GP Sonuçları

YARIŞ

Güzel yarış.Ama biraz daha centilmence olabilirmiş......

haklısın, çizgi kapalı olunca tabir yerindeyse ....'tık batırdık..

seni de bekliyoruz turnuvaya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 24 Şubat 2013; 13:09:17 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.