Şimdi Ara

Crysis 3 İnceleme Puanları Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
1.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    Crytek'in büyük heyecanla beklenen FPS oyunu Crysis 3'ün çıkışı yaklaşırken, incelemeler için de ambargo kalktı, otoriteler eteklerindeki taşları döktü. Muhteşem grafikleri, açık dünya oynanışı, silah kullanımında verdiği keyif, hikaye ve karakterlere daha çok odaklanmasıyla alkış alan yapım son derece basit oluşu, sizi zorlayacak savaşların yer almaması ve yapay zekanın zaıyflığı ile eleştiriliyor:

IGN – 8.5
    OPM – 8
    Videogamer – 6/10
    Destructoid – 7.5
    Gamespot – 7.5
    Polygon – 7
    Digital Spy – 4/5
    Eurogamer – 7
    Kotaku – “No”
    Games Master UK Magazine (PC) – 8.5
    Gamereactor Sweden (PC) – 8
    Joystiq – 4/5
    GameTrailers -
    CVG - 8.5
    GamesBeat – 85/100

• Crysis 3 Fail oldu, hiç süpriz olmadı :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şimdi başlanır çöp denmeye,9 puan almamış ya.Orta güzellikte oyun sınıfı yok oldu resmen oyuncular için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiyopBey -- 19 Şubat 2013; 17:01:30 >
  • Çöp.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Çöp.

Şekil A :D

• ah be Cevat daha cikmamis konsollara on posta sovecegine git o zamaninla oyun yapmasini ogren,Ne oldu senin yerden goge sigdiramadigin oyununa?? neyse zaten yarin konsollar harika diye aciklamalar yapar,bu Adam boyle

• ne bu oyunu oynamam ben puanlama çok az ya
  • ben cryis i 2 den beri birakdim..Oyun guzel diyil
  • crysis 2 bile bu kadar düşük puanlar almadı. Crytek gittikçe batıyor.
  • Crysisi yaptınız güzeldi ilk bölümleri hele hele orman havası istediğimiz gibi dolaşıp taktik yapabiliyoduk. Noldu, Crysis 2 geldi kitlediniz bizi new yorka bizim amacımız rehine kurtarmakdı şehiri kurtarmaya nerden geldik Crysis 2 eleştirildi bu sefer istediğimiz gibi yol yok düz bi alan diye Şimdi geldik Crysis 3'e Crysis 2den geliştirdiniz yine newyorktayız videolarda sanırsam nanosuit bize yol gösteriyor 3 adet farklı yolumuz var güya ,oyuncular bunu istemedi sen her yeri aç kocaman dünya yap biz istediğimiz gibi dolaşalım dedi Şimdi Crysis 4 çıkar oda büyük bir ihtimalle eminim açık dünya oyunu olcak bu sefer yine beğenilmicek neden?Artık senaryo yok oldu.

• şimdi biri çıkar bunlar konsol puanları oyun PC de daha iyi der az sonra :))

• < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bence puanlar güzel oyun güzel ... ama cevat konuşmalarında kendini beğenmişlik en iyi oyunu sanki kendi yapmış sanki hiç bir eksiklik yokmuş gelecek neslin oyununu yapmış gibi konuşuyor ..ancak yukarıdaki ki yazının sonunda her şey özetleniyor ...
    ' son derece basit oluşu, sizi zorlayacak savaşların yer almaması ve yapay zekanın zaıyflığı ' ..bunu da ben ekliyorum oyunun çok kısa olması.... yani bunlar büyük eksiklik ve oyunda zevk almayı engelleyen şeyler.. biz oyunun grafiklerine bakmak için mi yoksa oyunu oynamak için mi alıyoruz ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aCAN.v11 -- 19 Şubat 2013; 17:13:42 >
  • Benim için olay GameSpot dur arkadaş gerisi yalan 9 ve üzeri puan verdilermi bence oyuncuyum diyen herkezin oynaması gereken oyundur.Geri kalanı para ve vakit harcamaya değmez.Zamanı kısıtlı olan oyuncular daha iyi anlayacaklardır ne demek istediğimi.

Benim kanaatimce standartları GameSpot belirler. Kevin VanOrd da bu işin üstadıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElektronicWolf

Benim için olay GameSpot dur arkadaş gerisi yalan 9 ve üzeri puan verdilermi bence oyuncuyum diyen herkezin oynaması gereken oyundur.Geri kalanı para ve vakit harcamaya değmez.Zamanı kısıtlı olan oyuncular daha iyi anlayacaklardır ne demek istediğimi.

Benim kanaatimce standartları GameSpot belirler. Kevin VanOrd da bu işin üstadıdır.
    eksikleri tamamla cevat öyle dırdır et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aCAN.v11 -- 19 Şubat 2013; 17:23:01 >
  • Grafiklere olduğu kadar oyunun diğer etkenlerinin üzerinde dursalardı en az 9.5 olacağını sanıyorum.
  • İlk Crysis ve ek paketi Warhead çok keyfili ve heyecanlıydı.Konsollara çıkması kötü oldu belkide.Silahlar hala ekranın yarısını kaplıyor.Malesef Orjinal almayı düşünmüyorum.
  • 9 puan alti oyunlara elimi surmem
  • bu eksiklerin yamayla düzeltilebilme imkanı var mı?

• Nanogiysiyi ve kullandığımız silahları aşırı güçlendirdiler zaten zayıf olan yapay zekayı oldukça zayıf duruma düşürdüler çatışma ve zorlanma hissi iyice ortadan kalktı.Tabi ki oyun basit olacak.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.